1

Téma: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Prosím pěkně, nemáte někdo zkušenost přímo s tímhle kombem?... http://www.muzikant.cz/zbozi/hartke-5210c-82905.php. Ten zesík znám, páč už ho mám a oblíbil jsem si (po letech laborování s aparátama a zvukem) jeho zvuk-snad díky lampě v preampu, jednoduchost, sílu a funkčnost. smile

Mám ho instalovanej v Laney bedně 4x12, kde byl původně i Laney zesík,...ale místo něho mám na pevno právě tu pětistovku Hartke LH,...a celý je to velký a těžký-ale hraje to jak kráva. wink Nějakou dobu už ale přemýšlím o koupi menšího komba,...nejlépe 2x10 o 350W do 8 ohmu a tohle se namanulo za slušný peníze, když si pro to dojedu osbně. A jak ten zesík znám,...tak mě to kombo láká,...ale netuším, jak to hraje v tý bedničce s těma Hartke-nějakýma zvláštníma (co jsem četl na netu) reprákama. roll

Nesetkal jste se s tím kombem někdo,...či nevíte jak to hraje? U té Laney bedny-repro 4x12 to mám tak, že mám vždy dva 4 ohmový repráky zapojený do serie a pak dvouma kabelama každý do jednoho výstupu na zesíku,...takže vlastně na konci paraelně,...tak to možná těch 500watů hraje, což mi v té mé tvrdší podladěné kapele medí. Ale potřeboval bych na živý hraní (které se letos už blíží) i s tou folk rockovou partou co hraju něco menšího.Ale jak na ten zesík hrajou ty dvě desítky v té malé škatuli tak nějak netuším. roll Mám pocit, že tak jak to hraje do té 4x12 bedny, by to muselo tu malou škatulku rozložit. hmm Na Tuby jsou sice nějaké ukázky, ale já bych raději nějaké reference od někoho tady z fóra, kdo s tímhle kombem má třeba zkušenost. smile

http://www.basslink.wz.cz/HyDrive_5210_angled.jpg

0 xLajků:

2

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Tak není nikdo kdo by tohle kombo vlastnil, nebo se s ním někde potkal a mohl mi o něm něco říct? roll

0 xLajků:

3

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

osobně si myslím, že jsou to jejich nejvydařenější repráky, a celkově jsem si oblíbil kombo 5410C... za ty prachy super....

0 xLajků:

4

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

cenda napsal:

celkově jsem si oblíbil kombo 5410C

To jsem testoval: http://baskytara.com/topic8332-maxi-min … aratu.html

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Matej (10. 04. 2013 15.47:45)

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Aidame díky. wink Z toho lehce "plechovýho" zvuku těch repráků jak píšeš,  mám trochu obavu. roll Chci to do té folk rockové party,...a tam bych asi spíše něco měkčího a ne tak hlasitého. Ten zesík funguje přesně tak jak popisuješ,...ale do té mé Laney 4x12 to sice valí tako hodně nahlas-jak píšeš, ale pěknej basovej zvuk-nic ostrýho. Tak to mě to kombo lehce odrazuje. roll

0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Sooguun (10. 04. 2013 21.26:02)

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Jednou jsem na něho na akci hrál.  Pro  punkový osminky precisiona a trsátko ideální zvuk,ale jestli chceš něco jemnějšího,tak nevim jestli ty repráky budou to pravý. V tomhle případě je asi nevýhoda toho zesíku vůči reprákům(i když je jinak výbornej), že nemá moc možností jak si pohrát se zvukem,ale tak třeba by se to dalo i na něm vykouzlit.

0 xLajků:

7

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

já jsem plechový zvuk nepozoroval...

0 xLajků:

8

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

cenda napsal:

já jsem plechový zvuk nepozoroval...

....ach jo, tak teď nevím. roll Trochu jsem se s ním rozloučil,...a teď mi to zas nastartovalo. Víc by jsi k němu Cendo nenapsal prosím? smile

0 xLajků:

9

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Matej napsal:

...ach jo, tak teď nevím.  Trochu jsem se s ním rozloučil,...a teď mi to zas nastartovalo. Víc by jsi k němu Cendo nenapsal prosím?

teda ja  sem nehral na tendle model ale co sem hral na ty harkacky alu bedny tak dycky kdyz sem steloval pred hrani apec tak sem to taky nepozoroval  az potom casem pri hrani  z toho sem tam lezlo takovi kovovi pricinknuti..
btw ale nevidim duvod proc by to to folk rocku vadilo .. banjo ma taky plechovej ton smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: Rockamor (12. 12. 2016 20.30:04)

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Ahoj vo štvrtok si po mašinku Hartke 5410C idem do Prahy, potom o kombe podám befel. Avšak zas to bude len môj subjektívny názor no dúfam ,že Ti to Matej málinko pomôže potlačiť dilemu.

0 xLajků:

11

Re: Zkušenost s HARTKE 5210C ?

Rockamor napsal:

no dúfam ,že Ti to Matej málinko pomôže potlačiť dilemu.

Myslím, že Matěj to dilema za cca 3,5 roku to dávno rozseknul smile

Jinak vítej na fóru smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků: