1

Téma: Oprava aparatu Brno

Poradil by niekto spolahliveho cloveka v Brne na servis komba Laney v ktorom skoncilo plne pivo?

Gusep
0 xLajků:

2

Re: Oprava aparatu Brno

v brně přímo ne ale ve střelicích je jeden člověk Miloslav Nahodil a svou práci odvádí naprosto dokonale

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

3

Re: Oprava aparatu Brno

V Brně nikoho neznám, ale mohu doporučit pana Řehořku z Rosic u Brna:

Ivo Řehořka
Lesní 1135
665 01
Rosice

Ivo.Rehorka@otis.com

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

4

Re: Oprava aparatu Brno

pravda............i pan Řehořka big_smile

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

5

Re: Oprava aparatu Brno

řeším momentálně nefunkční korekce středů na ampegu (ale nijak to nespěchá, zesák valí jen jedna ze součástek vevnitř upadla)...ty kontakty na opraváře výše stále platí, případně máte někdo nějaká další doporučení pro Brno a (nejlíp jižní) okolí?

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

6

Re: Oprava aparatu Brno

Pokud je to jenom upadlá součástka, tak se na to můžu mrknout. Jinak zkus výše uvedené...

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

7

Re: Oprava aparatu Brno

permooon napsal:

v brně přímo ne ale ve střelicích je jeden člověk Miloslav Nahodil a svou práci odvádí naprosto dokonale

Jj, davam si k nemu opravovat vsechno.
Driv stavel PA systemy pro divadla a fakt tomu rozumi jak malokdo.

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

8 Naposledy upravil: srs (04. 04. 2013 12.05:06)

Re: Oprava aparatu Brno

pro Gasi:

Jedná se o tuhle věc, ta se uvolnila a upadla (zesák má 20 let)...nevím přesně, jakej to má vliv, ale co vím je, že nejdou korekce středů:) Jestli bys to zmákl spravit, tak se můžem domluvit (foto není mýho zesáku, ale vevnitř to vypadá stejně).

http://baskytara.com/img/m/213/t/p17nabbjbc155l6ff4125ilafb3.jpg

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

9

Re: Oprava aparatu Brno

To vypadá na cívku/tlumivku - tady je otázka, jestli se to jen vyviklalo z plošáku, nebo se ukroutily nožky. Ale nemusel by to být problém.

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

10

Re: Oprava aparatu Brno

Zdravím,
z mne neznámeho dôvodu mi začal hučať jeden reproduktor na Hughes & Kettner Quantum QC 421.

Vedeli by ste prosím poradiť niekoho, kto by sa na to pozrel? Okolie Brna.
Dík moc.

MM, akustická gitara Nashville
Hughes & Kettner Quantum QC 421
0 xLajků:

11

Re: Oprava aparatu Brno

Zdar,
včera na zkoušce se mi odporoučelo kombo - prostě přestalo hrát sad. Při zapnutí v tom lupne, ventilátor jede, ale zvuk z toho neleze žádný.
Mr. Hocke mi napsal, že netuší čím by to mohlo být, ale určitě je oprava možná. Jenže času málo, do Pardubic daleko...
Tož jsem trochu pohledal opraváře v Brně a okolí, našel toto vlákno. Je ten Řehořka stále aktivní? Pak jsem našel nějakého Přemu Dofka z Prace a pak kytary.cz, ale to jen v krajním případě.
Nebo máte někdo nějaký jiný tip?
Díky.

0 xLajků:

12

Re: Oprava aparatu Brno

Nějaký pan Hrdlička z Hustopeč, opravoval aparáty kamarádům a prý velice na pohodu člověk, ale nevím, jestli bere i "cizí" smile Chtěl jsem si taky nechat něco opravit, ale nakonec to dopadlo jinak, takže sám jsem s ním nekomunikoval. Číslo raději pošlu SZ, zveřejnit ho můžeš případně ty, pokud k tomu bude on nakloněn. smile

Ibanez SRX 305, G&L SB-2 Tribute, Epiphone EBM-5 Fretless
Hocke MT400, Tech21 VT Bass 500, Soundelirium 112+115, Hocke BASS 300
Boss TU-3, EBS Multicomp
www.studionastrani.cz
0 xLajků:

13

Re: Oprava aparatu Brno

PiPiN napsal:

Je ten Řehořka stále aktivní?

Měl by být... kluci k němu před týdnem vezli aktivní PA bednu. Ale je to kytaristův známej tak nevím jak bere telefony ostatním. Zkus to...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

14

Re: Oprava aparatu Brno

kurowec napsal:

Měl by být...

No, nevim, na RŽP má přerušenou živnost...
Ještě mi psal Hocke, že můžu vymontovat šasi a poslat mu jej poštou k opravě.
Tož to zvážím a uvidím, kterou cestou se vydám...
Každopádně díky za reakce!

0 xLajků:

15

Re: Oprava aparatu Brno

PiPiN napsal:

No, nevim, na RŽP má přerušenou živnost...

Tak opravovat může i mimo živnost přece...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

16

Re: Oprava aparatu Brno

PiPiN napsal:

...
Ještě mi psal Hocke, že můžu vymontovat šasi a poslat mu jej poštou k opravě.
...

Mám doma plonkovní Hocke BG115 combo, jen místo Delty je tam BlackWidow. Kdybys měl zájem...

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

17

Re: Oprava aparatu Brno

MartinXC napsal:

Mám doma plonkovní Hocke BG115 combo, jen místo Delty je tam BlackWidow. Kdybys měl zájem...

Dík za nabídku, ale to moje je staré cca 2,5 roku a jen tak se mi jej vzdát nechce... Takže preferuju opravu, kterou jsem pak dnes neměl čas řešit sad.

0 xLajků:

18

Re: Oprava aparatu Brno

JJ, držím palce ať máš brzy opraveno!
Ten můj kousek je hodně starší (odhaduju 15 let, repro snad 30let) a byl by lacino nebo hezké holce za hubičku :-)
(Tato zpráva není komerční inzerát.)

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

19

Re: Oprava aparatu Brno

LuKe napsal:

Hrdlička z Hustopeč

můžu též doporučit, dělal nám zpěvy

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

20

Re: Oprava aparatu Brno

Miloš Nahodil ze Střelic
732235645
je nejlepší wink

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

21

Re: Oprava aparatu Brno

permooon napsal:

Miloš Nahodil ze Střelic

Dík za další tip, ale včera večer už jsem to zavezl k Hrdličkovi, tak uvidíme, jak se s tím popasuje - s jeho přístupem zatím spokojenost...

0 xLajků:

22

Re: Oprava aparatu Brno

PiPiN napsal:

...tak uvidíme...

Tak už vidím, teda slyším - kombo od včerejška hraje, ale cesta nebyla jednoduchá:
Pan Hrdlička diagnostikoval, že nefachají dva tranzistory, ale bohužel nemůže vyčíst jaké, aby je mohl vyměnit. Hrozně ho to mrzelo a ani nic nechtěl zaplatit, tak jsem mu vnutil aspoň malý příspěvek na pivo wink.
Následovalo tedy odeslání šasi poštou do Pardubic k Mr. Hockemu, kde byla oprava promptně provedena. Včera dorazilo zpět (no, pošťáka jsem musel v 16:30 uhánět, jinak by to bylo až v pondělí, klasika ČP sad ), tak jsem jej ne-odborně namontoval a už hraje jako nové! Tak snad tomu tak zůstane i nadále...

0 xLajků: