1

Téma: Kdo zná G-K 112MBX?

Zdravím Vás. Vlastníte někdo malej hliníkovej box s jedním 12" reprem od G-K?
Rád bych se o něm něco dověděl. Chci ho na jazz, na 4str. basu. Hledal jsem názory, ale nenašel. Díky.

0 xLajků:

2

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Znám. Sice nevlastním, ale hrál jsem na to mockrát a ostatně i testoval. Výbornej malej box. Skvělej v kombinaci s kombem nebo zesem MB150 E nebo S. Lehounkej, výborný repro, citlivej, membrána kmitá snad pět cm, věrný přenos všech frekvencí, H není prblém, zvuk, který se prosadí nejen v jazzu. Vyzkoušej, hraje parádně, osobně jsem nic stejně malýho a tak dobře hrajícího nepotkal.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

3

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Děkuju Ti el Bass Tardo. Určitě vyzkouším a koupím.

0 xLajků:

4

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Já ho mám a úspěšně používám. Sice mi tam chybí horna, ale rozměry a váha to vyrovnávaj. Nicméně zvukově v pohodě i s pětistrunkou.

Za ty peníze bych si sice dokázal představit i větší výkon, ale na jazz apod. bez problému stačí. Já ho koupil cca za 5k na inzerát, takže si nestěžuju wink

I když - potkal jsem týpka, co ho používal v hardrocku a dost si ho pochvaloval smile Pravda, byla to menší kapelka. A druhá pravda, plánoval pořídit si druhej do páru.

Takže pokud ti jde o kompaktnost, doporučuju.

Hudba nie su preteky!
0 xLajků:

5

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Ahoj, tušíte někdo co je tam za repro? Mám na něj kvůli váze docela zálusk, a zajímá mne jestli v hardrockový kapele budu mít šanci s ním jako standalone bednou s malým lampáčkem (50W sinus)

0 xLajků:

6

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Ja s tim dlouho hral proti bicim a dvema zkreslenym kytaram.  ..

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

7

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

A slyšel jsi se? big_smile
Dík!
Považuji to za pozitivní referenci..

0 xLajků:

8

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Jako pán! Ale proč jsem si myslel že se bavíme o mb150?:D

http://baskytara.com/img/m/2129/t/p1avc1app3c3o1coj18f0ohcumm3.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: José (18. 10. 2016 15.34:35)

Re: Kdo zná G-K 112MBX?

Tak on ten boxík bude to samé jak kombo bez zesáku, ni?

Edit: zase, když se probírám starýma tématama tak jsem narazil na totok:
http://baskytara.com/viewtopic.php?id=610
což mne jako milovníka středů trošku znejistělo..

0 xLajků: