1 Naposledy upravil: Janec (21. 07. 2011 17.14:47)

Téma: Boss ME50B

O co jde:
  Baskytarový multiefekt obsahující toto:
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/janec-210711-143926-efektfront.jpg
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/janec-210711-143908-efektback.jpg

Asi nemá cenu vypisovat co všechno jde na tomhle multiefektu zapnout, fotka je myslím slušně čitelná. Spíš bych se zaměřil na praktickou stránku věci.

Uživatelský komfort, aneb co většina jiných multiefektů postrádá:
  Tělo efektu je celé kovové, knoflíky jdou tak akorát ztuha, pedály jsou dobře rozmístěné (i s širší podrážkou se trefují dobře) a s lehkým chodem. Kromě spínače kvákadla, který by mohl jít zapínat trochu lehčím sešlápnutím, občas se to nepodaří na první pokus. Konektory jsou kvalitní, žádný nechrastí a zasunutý jack drží kde má. Napájecí trafo má u konektoru provlékací smyčku aby nedošlo k náhodnému vyšprtnutí při poskakování kolem pedálu. Celé je to velké tak, že se to vejde do batohu pro notebook, čehož využívám a jsem z této varianty přepravy rozradostněn, neboť zkušenost s GT6B byla opačná - ta se nedala nacpat nikam.
K ME50B si můžete připojit ještě dvojitý footswitch na spínání kompresoru a přepínání bank.

Výbava a její ovládání:
  Multi znamená víc a to u ME50ky platí. Po shlédnutí co všechno tahle modrá skříňka umí si k tomu představte i to nejjednodušší možné ovládání - režim MANUAL.
Každý pedál má svoji sekci potenciometrů, takže se celý multiefekt chová jako pedalboard s jednotlivými krabičkami. Co si natočíte, to máte a hlavně i vidíte. V režimu MANUAL spínáte a rozpínáte efekty každý zvlášť.
  Stisk společně 1. a 2. pedálu aktivuje/deaktivuje ladičku (LED displej a ledky indikující kam ladit jsou na temném podiu k nezaplacení) a stisk 2. a 3. přepíná efekt do režimu BANK, kde si můžete nastavit 8 bank po třech řetězech efektů. Ovládání je triviální. Zvolíte banku - edit - zapnete jeden ze tří řetězů - edit - a teď už zapnete/vypnete/nastavíte co potřebujete přímo na efektech a kompresoru - write - write. Hotovo. Při srovnání s GT6B je tohle supersnadné. Nicméně u mě efekt kotví neustále v režimu manual.

  Zvuk:
Jedním slovem - super. Každý efekt je použitelný a má širokou paletu nastavení. Echo jde doslova nastavit až do oscilace, což se mi fakt líbí. Reverb s  chorusem je skvostný, zkreslení je na výběr dost  a pěkná věc je taky sound hold, kterým si přišlápnete  poslední tón a do něj si můžete pidlikat. Co si ještě zaslouží vyzvednout jsou kompresory – každý funguje trochu jinak a hlavně každý FUNGUJE. 
Na sluchátka, do aparátu, na nahrávání do počítače - korekce (třípásmový eq s parametrickými středy) a preamp jsou separát COSM od Rolandu a fungují výborně. Zvuk je věrný, bohatý a čistý. Neodpustím si opět srovnání s GT6B kde preamp byl náchylný na sílu signálu z basy. Snadno se přebudil a i kompresory nefungovaly tak dobře. Možná je v tomhle nová generace čipu, nebo nový software – zvukově je lepší než GT6ka.
Dál zvuk nebudu popisovat, lepší jednou slyšet . . .
Nejšílenější zvuk co mě baví smile  http://ulozna.soulslavers.com/soubory/j … sp0000.mp3
A tady - nahrávky jsou v pořadí pedálů zleva doprava a efektů na nich ve směru hodinových ručiček.
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/j … ertone.mp3 - tady u octave up jsem dal na chvíli zkreslení aby bylo slyšet že ten zvuk co to dělá nezní vždycky jak z dud a dá se použít když si hraju na kytaristu smile
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/j … esynth.mp3
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/j … laymod.mp3
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/j … -pedal.mp3


A zápory:
Chybí symetrický D.I. out. Chápu že určení tohohle pedálu není plnohodnotně fungovat jako preamp, ale kapacitu na to svinsky má, tak tohle beru jako veliké zaváhání. Nicméně jestli nehrajete stereo, dá se levý výstup zapojit do aparátu a pravý dáte zvukaři. Efekty i když stereo, zní dobře i v duálním monu.
SYNTH je velice náchylný na přeznívání strun, což je možná chyba hráče (pokud jo, omlouvám se panu Bossovi) ale je normální že přeznělý tón v podstatě zruší zvuk?.
Pedálový oktáver, kde můžete hraný tón natáhnout o oktávu hore/dole má latenci jako ČD. Naživo asi nepoužitelné. Přitom pevný oktáver hraje dobře, nevím kde je chyba.
Looper - tradičních nasíracích 6s. Ale je pár věcí kde se použít dá . . .

Závěr:
Za bazarovou cenu kolem  4000 je to skvělý kup. Přátelské ovládání, funkčnost, výbava, možnosti zvuku a jeho kvalita mě i po třech měsících pořád baví. Rozhodně doporučuju.

0 xLajků:

2

Re: Boss ME50B

Dneska jsem sledoval tohle http://youtu.be/Kazv748hB1E .. jestli je to to samé, jak vypadá, tak pěkná reklama  smile

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

3

Re: Boss ME50B

Tyjo! To je pecka... must have! Já tlačítka a hejblátka rád big_smile

Sire Marcus Miller P7 Alder-5 Tobacco Sunburst 1st Gen
Squier JB VM
Hocke BG210 2x10
0 xLajků:

4

Re: Boss ME50B

D.V.B. napsal:

jestli je to to samé

Je to to samé. Akorát ten looper si musíš dokópit smile


EggManCZ napsal:

Já tlačítka a hejblátka rád

Já už ani moc ne a tak mě docela překvapilo jak rychle jsem si na něj vypěstoval návyk že ho používám kde se dá.

0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Janus98 (23. 07. 2011 12.22:46)

Re: Boss ME50B

Asi 2 roky zpět jsem měl štěstí na příjemného prodejce z Brna. Koupil jsem tento efekt skoro nepoužitý i když lehce zaprášený za 3500Kč. Používám sice jen zkreslení, ladičku, kompresor a volume pedál, ale jsem spokojený a pomocí krabiček bych to všechno řešit nechtěl.

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

6

Re: Boss ME50B

Mám u sebe tenhle multivitamín už nějakou chvilku, tak můžu stručně poreferovat... Nejdřív jsem myslel, že si s ním jen chvilku zablbnu a pak ho pustím dál, ale ouha - ono mě to začlo bavit a to dokonce natolik, že teď uvažuju, že jím nahradím některý krabičky v pedalboardu smile Moc se mi líbí, že na rozdíl od většiny ostatních multiefektů je na tomhle hned vidět, jaký efekt je zapnutý a jak nastavený (v tom Manual módu)

Synťák se musí ovládat citlivě a přizpůsobit mu styl hry, jinak z toho lezou (pochopitelně) bordely (ale i ty je možný využít big_smile )...

S pedálovým oktáverem se dá dobře vyblbnout, zvlášť při "prasáckým" nastavení pevný oct -1, pedál +1... leze z toho nádherný lo-fi zvuk harfy big_smile

Mohl by mít ten D.I. výstup, taky víc pozic - paměťových bank v Memory módu... Ale nemá a i tak se s ním dobře pracuje...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

7

Re: Boss ME50B

manuál v češtině by náhodou někdo nemněl?

0 xLajků:

8

Re: Boss ME50B

http://baskytara.com/img/m/3339/t/p17lhv6cg1r9b1n4tir59lpium3.jpg


měl jsem ho taky ... jeden z mích nejvíce neuvážených kupů ... ještě teď si pamatuji, jak jsem ho v audioteku v Brně koupil vč. orig napájení bezmála za 10, za 3 roky prodal nebudu říkat za kolik big_smile



Časem člověk zjistí, že většina zvuků nepoužitelných, digitál prostě .... skoro každá analogová krabka je zvukově někde jinde.


Za mě to v profi zvuku nemá co dělat  ... toť moje letitá zkušenost.

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

9

Re: Boss ME50B

[quote=

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 15.04:38)

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

11

Re: Boss ME50B

[quote=

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

12

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

no hele stůj si za čím chceš

to taky dělám


hofa napsal:

za ty peníze, co se dá občas sehnat na bazaru rozhodně stojí

jo pro děcka na brnkání aby se naučili jak asi vypada comp, chorus, synth  za trojku tak určittě, souhlas

hofa napsal:

jo vlastně, málem bych zapomněl - já totiž nejsem žádnej profík, tak asi proto


v poho já taky ne, já to myslel jako profi řešení zvuku, ale to ty přece víš ...

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

13

Re: Boss ME50B

[quote=

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

14

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

Toto pasuju na LOL příspěvěk týdne


no ty můžeš popravdě pasovat co chceš pane slušné chování ....


já to měl a říkám, že to prostě není ono, je to slabý a opravdu si myslím, že pro děcka, začínající hráče atd.. na bazaru za 3jku je to super, aby si zkusili jak ty efekty asi mají vypadat ....

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

15

Re: Boss ME50B

[quote=

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

16 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 15.58:08)

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

Díky za svolení :*


Paparatzzi,


že jsem tak smělý ...  Měl si BOSS ME50B ? Můžeš nějak přispět pro Tebe netradičně k věci  do diskuze nebo zas jen blbé poznámky na mé komenty?

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

17

Re: Boss ME50B

za B je správně jsme OT tak nám to snad někdo promaže, ale za tím LOL příspěvkem týdne si samozřejmě stojím, fuj fuj fuj dogmata

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 16.01:20)

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

za B je správně jsme OT tak nám to snad někdo promaže, ale za tím LOL příspěvkem týdne si samozřejmě stojím, fuj fuj fuj dogmata


takže ne, nečekaně ....


tak si to zas promaž a dej mi pokoj - díky

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

19

Re: Boss ME50B

[quote=

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

20

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

jou jou  a já to mám a říkám, že to prostě je ono a že to není slabý a že to rozhodně není jen pro děcka!
tož tak a dost


tak jsem to myslel trocha nadneseně, na nic to není ... ale prostě uznej, že pokud de člověk po profi zvuk tak ee.... ale pokud najdeš nějakého profíka, kdo to má v řetězci, rád se mrknu ...


v klidu prostě smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

21

Re: Boss ME50B

btw co je teda ten profi zvuk? To je nějak rozdělené co je profi? Když se mi bude líbit zvuk Zoom 506II tak to profi nebude protože stojí pár kil?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

22 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 16.16:36)

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

btw co je teda ten profi zvuk?


tak pokud se už teda chceš bavit seriózně ... pro mě to znamená, že člověk používá jen kvalitní / špičkovou techniku ( nástroje, aparáty, krabky atd. ) a pokud možno se mrká na co a přes co hrajou ,, ti velcí hráči "  - ( protože ti to mají fakt pořešený ) a prostě se snažíš přiblížit ....a čemu ? no zvuku.

Paparatzzi napsal:

Když se mi bude líbit zvuk Zoom 506II tak to profi nebude protože stojí pár kil?

ano, Zoom 506 II opravdu není profi a nikdy nebude a to  i kdyby stál 20 litrů smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Paparatzzi (13. 03. 2013 16.20:23)

Re: Boss ME50B

Ty jo, tak to sem čekal něco víc. Flea prý používá/používal Boss ODB-3 (i když asi modnutý) a to mi jako profi věco rozhodně nepříjde-jeden příklad za všechny. Zas na druhou stranu... A druhý extrém, jenich hraje na Fokuse. Skandáááál, je to profík a má to vymáknuté tak cena asi nebude správný ukazatel:/ Jak teda poznám profi zvuk? Já  myslím že to bude jen a jen o vkusu.

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

24

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

a to mi jako profi věco rozhodně nepříjde

teď to nemyslím útočně a platí to i o mě - naštěstí to, co si myslíš ty nebo já není měrnou jednotkou toho jakoby profi zvuku... člověk se musí dívat pokud možno na videa studií, gear techniků těch hráčů atd... tam se člověk dozví jakoby ,, realitu "

Paparatzzi napsal:

A druhý extrém, jenich hraje na Fokuse

jo to určo, díky skvělé technice z toho vymáčkne víc, než leckdo z kytary za 20...ale osobně si myslíml, že kdyby neřešil rozpočet, tak by asi taky šáhl po něčěm jiném ... ale třebas ne.

Paparatzzi napsal:

cena asi nebude správný ukazatel

přesně tak, souhlas

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

25

Re: Boss ME50B

souhlasím, s analogama je větší zábava a podle mě hrají lépe. A když si člověk představí, co vůbec potřebuje na kvalitní zprznění zvuku, tak mu stačí dva analogové efekty a udělá to mnohem větší bordel než mulťáky, a taky ty analogy budete používat, protože Vás to bude bavit kroutit knoflíkama. Dnes jsem zrovna prodal digi mulťák Fender, hrál hodně dobře ale už nikdy více

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

26

Re: Boss ME50B

salof napsal:

Dnes jsem zrovna prodal digi mulťák Fender, hrál hodně dobře ale už nikdy více


smile


ale jinak bacha at nejseš za arogantního neslyšícího snoba smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

27

Re: Boss ME50B

salof napsal:

protože Vás to bude bavit kroutit knoflíkama

a to je přesně případ zde probíraného Bosse

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

28 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 17.24:19)

Re: Boss ME50B

Ale musím uznat, že nejvíc jsem si užil s BOSSEM, když jsem na to píchl klávesy cca. za trojku  big_smile big_smile big_smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

29

Re: Boss ME50B

[quote=

Aguilar a německý Warwicky..
0 xLajků:

30

Re: Boss ME50B

[quote=

0 xLajků:

31

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

proč sis ho teda koupil?

šikovny prodavač smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

32

Re: Boss ME50B

[quote=

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

33 Naposledy upravil: <*(((< (13. 03. 2013 19.09:44)

Re: Boss ME50B

Janec napsal:

A já myslel že největší ocas je tu woody.

Janec napsal:

číst tyhle bláboly


velice se omlouvám, že jsem Ti zkazil tvou skvělou recenzi a nejlepším efektu na světě big_smile Jinak i ocas pochopí kontext psaného textu ....

ještě tak přemýšlím, jak nazvat člověka, který opravdu věří tomu, že BOSS ME50B je profesionální gear big_smile big_smile big_smile




e.t. napsal:

šikovny prodavač

ne byl jsem fakt blbej, tam nebylo co řešit ... klasická naivita a nerozvážnost

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

34

Re: Boss ME50B

[quote=

0 xLajků:

35

Re: Boss ME50B

[quote=

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 04.15:27)

Re: Boss ME50B

Janec napsal:

Mě je jedno co si myslíš o mojí recenzi a o ME50ce. Nic proti názoru "mě se to nelíbí"

no to vidím ...

Janec napsal:

nedělej ze sebe učitele co zná tu jedinou pravou cestu jak se dělá zvuk.

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

37

Re: Boss ME50B

já bych změnil ten piktografivký nick na jiný big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

38

Re: Boss ME50B

Hohoho:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

39

Re: Boss ME50B

[quote=

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

40

Re: Boss ME50B

Jestli to strká do toho Ampegu, tak musí být blázen nebo dobře zaplacený

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

41 Naposledy upravil: matezzz (14. 03. 2013 12.45:30)

Re: Boss ME50B

Já si jen v rychlosti dovolím vstoupit do tý Vaší holčičí hádky a zeptám se věcně.

někdo mi doporučoval Boss GT-B6, máte s ním někdo zkušenosti? Dobrá, či špatná mašinka za cenu bazarovou?

Edit: A ještě abych předešel znovuvyvolání dohadu o těžce profi a hi-tech udělátkách - jsem basové dítě co si doma drnká a občas po hospodách, nikdy se nedsotanu do studia, chci si prostě hrát a otázka tedy nezní jestli je to dobrý do studia nebo na vyprodanej Strahov, ale spíš jestli je to úplná sračka a vyhozený prachy ( Jako digitech BP200, kterej sem měl ) a nebo je to aspoň trochu použitelný na takový to moje "domácí" a karamádský brnkání

http://www.airportmusic.com/images/LargerPics/Boss_GT6B.jpg

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

42

Re: Boss ME50B

Já si myslím (možná blbě), že kdo ví co chce ty zvuky na multidigitálu najde, a nastaví. Bohužel obecně (včetně mě) si lidi mulťáky kupujou aby zjistili co chtějí. Což se nestane.

Výhoda mulťáku je podle mě to, že jedním šlápancem můžu přepnout celý řetěz efektů, nikoliv jeden. Takže myslím, že u muziky kde potřebujete bohatější kombinace efektů to jinak než s multiefektem (nebo programovatelnou bypass lištou) nejde.

Mě osobně přijde ovládání mulťáků zběsilé. Neumím to nastavit. Ale rozhodně bych to neházel do kýble s tím, že nikdo na to nehraje..... celkem běžně se používá Boss GT6B nebo line6 ten placatej černej

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

43 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 13.41:01)

Re: Boss ME50B

salof napsal:

estli to strká do toho Ampegu, tak musí být blázen nebo dobře zaplacený

Hele vypadá to, že to tam fakt má big_smile Tady rozhovor se jejich gear technikem http://www.youtube.com/watch?v=bzG1Wo7yj48 sice ho tam ,,okomentoval " a ty komenty pod tím taky některý stojí za to,  ale má ho tam ...


hofa napsal:

http://www.uberproaudio.com/who-plays-w … -equipment

sice tu kapelu neznám a po shlédnutí http://www.youtube.com/watch?v=WVrk1Hujszg a mrnkutí na toho basáka jsem myslel, že půjde o větší kalibr, ale uznávám, že to tam má ...

Ale na rovinu, myslel jsem spíš někoho fakt známého, se skilem atd. a né někoho s basou u kolen a trsátkem.

Ale ok, na profi scéně ho teda používá jistý Jared Followill.

spider napsal:

já bych změnil ten piktografivký nick na jiný

ten polskej humor je vtipnej asi jak to jejich maso big_smile

spider napsal:

Takže myslím, že u muziky kde potřebujete bohatější kombinace efektů to jinak než s multiefektem (nebo programovatelnou bypass lištou) nejde.

nechci dělat chytrýho, ale většinou se jede série efektů + programovatelný lišty, a pak možní někde někdy multiefekty (a to fakt nevím kde) ale je fakt, že čistě z finančního hlediska se mulťák vyplatí, zvukově imho ne.

matezzz napsal:

Dobrá, či špatná mašinka za cenu bazarovou?

za ty prachy koupíš v rámci mluťáku to nej podle mě

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

44

Re: Boss ME50B

Aaa tak profici nemaji basu u kolen a nehrajou trsatdlem, pekne pekne

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

45 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 13.45:27)

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

Aaa tak profici nemaji basu u kolen a nehrajou trsatdlem, pekne pekne


tohle bys podle mě neměl tvrdit, dost krátkozraký tvrzení.

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

46

Re: Boss ME50B

[quote=

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

47

Re: Boss ME50B

jéé ryba není seriózní diskutér, maže svoje supr čupr narážky na polské maso

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

48

Re: Boss ME50B

[quote=

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

49 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 13.55:36)

Re: Boss ME50B

spider napsal:

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

50 Naposledy upravil: Paparatzzi (14. 03. 2013 13.55:00)

Re: Boss ME50B

no já bych samozřejmě doporučil analogové krabičky, protože na to hrajou správní profící a píše se to na fórech. Všechny mulťáky včetně tohoto jsou na hovno, a vím to protože jsem to slyše na youtube! Nesmazal, šikula, chrome dělá zmatky, už jsem se chtěl radovat že jsi jak woody big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

51

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

no já bych samozřejmě doporučil analogové krabičky, protože na to hrajou správní profící a píše se to na fórech. Všechny mulťáky včetně tohoto jsou na hovno, a vím to protože jsem to slyšet na youtube! Nesmazal, šikula, chrome dělá zmatky, už jsem se chtěl radovat že jsi jak woody big_smile


No a jaký máš teda ty zkušenosti s tím BOSSEM ? Jak se ti přes to hrálo ?

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

52

Re: Boss ME50B

no já tomu prd rozumím, za 3ku na vyzkoušení je to spoko asi,modulace ušli, ale to zkreslení mě moc nebralo

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

53

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

no já tomu prd rozumím, za 3ku na vyzkoušení je to spoko asi,modulace ušli, ale to zkreslení mě moc nebralo


jo a kde a kdy si to zkoušel ?

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

54

Re: Boss ME50B

Psal se rok 2010. Za devatero řekami, za devatero horami, žil byl jeden.. Pokračování příště :*

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

55

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

Psal se rok 2010. Za devatero řekami, za devatero horami, žil byl jeden.. Pokračování příště :*


je mi to jasný big_smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

56

Re: Boss ME50B

tak to nebudeš tak mimo jak jsem myslel, uff big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

57

Re: Boss ME50B

[quote=...autocenzura...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

58 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 15.16:05)

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

myslíš ten moment, kdy říká, že mu vypadl kabel?

ne spíš ty poznámky o 50 či 46 efektech s nadsázkou, možná si to taky vnímal ...


A prostě sorry, jako basák mě prostě nezaujal, chápu, třebas seš z něj nadšenej ( a taky má ten skvělej multiefekt Boss ME50B), ale NEŘIKÁM, ŽE JE MÁČKA, jen poslouchám jiný no - podsouváš mi něco, co jaksi tak není ....

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

59

Re: Boss ME50B

[quote=

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

60 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 15.35:56)

Re: Boss ME50B

aha, a tos mě jako dostal ... tak to jo ... OUKEJ


a slovo nadsázka známe ?


OMG ... tohle je fakt levný

PS: moc se omlouvám, že Jareda Followilla nepovažuji za nějak extra skillového basáka, promiňte mi prosím

takže pro Tebe a Hofu jak malým děckám


nemyslím si, že je máčka nebo podobný výraz, má můj veškerý respekt za to kde je a vážím si ho, ale jen ho prostě nepovažuji za nějak známého a navíc vyspělého basáka .... nikdy jsem trsátkáře s basou u kolen co nejsou v grůvu neobdivoval - toť vše.

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

61

Re: Boss ME50B

Paparatzzi napsal:

no já tomu prd rozumím, za 3ku na vyzkoušení je to spoko asi,modulace ušli, ale to zkreslení mě moc nebralo

Já z ME50B používám jen zkreslení, ladičku a kompresor a jsem spokojený. Kupovat a stěhovat to po krabičkách, případně rackových produktech bych nechtěl.

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

62

Re: Boss ME50B

myslím, že dobrým a laciným řešením je mít analogový preampl + rackový multiefekt (echo, hall) i starší, dají se koupit za pár korun a jsou kvalitní. Obloukem bych se vyhnul různým digitálním simulacím aparátu to zničí a zploští původní zvuk (neznám ale jak hrají ty drahé digi mašiny se simulací).

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

63

Re: Boss ME50B

0 xLajků:

64 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 19.45:05)

Re: Boss ME50B

Janec napsal:

Zvuk:
Jedním slovem - super

big_smile big_smile big_smile

Janec napsal:

Reverb s  chorusem je skvostný

big_smile big_smile big_smile

Janec napsal:

Co si ještě zaslouží vyzvednout jsou kompresory

big_smile big_smile big_smile

Janec napsal:

A já myslel že největší ocas je tu woody.


jo, v plácání seš fakt dobrej ... já tu tvoji recenzi vlastně ani nečetl, ale teď sem se fakt zasmál ....


Janec napsal:

tak tě už nechám být.

neboj, Tebe nějak přežiju smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

65

Re: Boss ME50B

Zív . . . už to tu nezapatlávej ukázkama svojí sebelásky. Jestli nemáš ještě nějaké další tvrzení, které si pak sám vyvrátíš, tak se na to vykašli.

0 xLajků:

66

Re: Boss ME50B

Janec napsal:

tak se na to vykašli...

...nebo dojde díky některému z modů na Spiderova slova ohledně změny nicku či titulku wink Koleduješ si o to zcela zbytečně.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

67 Naposledy upravil: Aidamos (14. 03. 2013 20.18:40)

Re: Boss ME50B

salof napsal:

rackový multiefekt (echo, hall)

Nevím, nevím, ale echo nebo hall bych na basu použil až jako v poslední řadě, jestli vůbec... spíš jen v nahrávce a ještě jen málo. Naživo určitě ne.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

68

Re: Boss ME50B

D.a.l.i napsal:

...nebo dojde díky některému z modů na Spiderova slova ohledně změny nicku či titulku  Koleduješ si o to zcela zbytečně.

je Dali, jakto, že neklečíš u TV ? - máte novýho vrchního pedofila ....

Janec napsal:

Jestli nemáš ještě nějaké další tvrzení, které si pak sám vyvrátíš

prosím Tě co jsem si vyvrátil ? myslíš toho Followilla ? Aha, tak to jo .... chápu .... už raději mlčím big_smile

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

69

Re: Boss ME50B

Aidamos napsal:
salof napsal:

rackový multiefekt (echo, hall)

Nevím, nevím, ale echo nebo hall bych na basu použil až jako v poslední řadě, jestli vůbec... spíš jen v nahrávce a ještě jen málo. Naživo určitě ne.

souhlas

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

70

Re: Boss ME50B

jéé tady někdo slušně přestřelil, jůů

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

71

Re: Boss ME50B

[quote=

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

72

Re: Boss ME50B

kurcatovium napsal:

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

73

Re: Boss ME50B

[quote=

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

74

Re: Boss ME50B

[quote=

0 xLajků:

75 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 20.54:30)

Re: Boss ME50B

kurcatovium napsal:

co jsi zač.


s kýmkoliv klidně zajdu na pivo, ať vidí a hlavně pozná toho snobskýho arogantního primitiva ....

davidak napsal:

Rybo, nejdřív jsem si řikal, že jseš jenom projev smutnýho snobismu (tvoje názory o profi technice "slavnejch" hráčů si neumim vysvětlit jinak) ale tenhle útok je opravdu ubohej a k smíchu, kroť se.


pleteš se ... opět vytrhnuto z kontextu .... to jsem se bavil O SVÉM pojetí profi zvuku - nic víc ... a to, že mě tady pan neviňátko  šroubuje skrz Spidera do nicku ženský přirození - sorry, ale co ? To si mám nechat líbít .... a jo přehnal jsem to, zcela účelově.


oni pánové rádi a často vysírají, že ? Naštěstí můj život neni tot ,, fórum" takže v klidu ...

k slušným lidem slušně, k neslušným neslušně.

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

76

Re: Boss ME50B

echo a modulace je pro mě z efektů nejdůležitější, zapomněl jsem, že hraju na basu jako na kytaru, stahuji se do ulity

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

77

Re: Boss ME50B

[quote=

Trace Elliot Club #2
Fender Jazz Bass
Fender Precision Bass
Fokus MM 5strings-fretless

Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
0 xLajků:

78

Re: Boss ME50B

Btw je pravda že Bůh fakt miluje všechny své ovečky? Jesti jo tak by neměl dělat takové kraviny...

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

79

Re: Boss ME50B

[quote=

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

80 Naposledy upravil: <*(((< (14. 03. 2013 22.07:41)

Re: Boss ME50B

D.a.l.i napsal:

[quote=

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

81

Re: Boss ME50B

[quote=

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

82

Re: Boss ME50B

salof napsal:

echo a modulace je pro mě z efektů nejdůležitější, zapomněl jsem, že hraju na basu jako na kytaru, stahuji se do ulity

Nikam se nestahuj, podle mě ta debata je zajímavá. Teda když z toho vynecháme dogmata a pocity, že jedině já poslouchám tu správnou muziku, a jedině ti basáci co znám a uznávám já jsou měřítkem toho co se smí a nesmí používat a stojí nebo nestojí za hovno.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

83

Re: Boss ME50B

salof napsal:

Obloukem bych se vyhnul různým digitálním simulacím aparátu

tohle je (byla) recenze na Boss ME 50B a ten žádné simulace aparátu nemá smile

vlastně o něm (vzhledem ke způsobu použití) ani nepřemýšlím jako o multiefektu, ale spíš jako o několika spojených krabkách s více možnostma zvuku... včera na zkoušce jsem ho pořádně protáhl (abych zjistil, jakej to mám vlastně shit smile ) a objevil jsem zase nový možnosti - kombinace hold delaye (krátký looper) s funkcí sound hold umožňuje zajímavý věci...

Aidamos napsal:

echo nebo hall bych na basu použil až jako v poslední řadě, jestli vůbec

http://furre.bandcamp.com/track/jedin-mu-stromu smile kdo pozná, jaký efekt (myslím konkrétní model) je použitý na basu má u mě pytlík bonbónů s malinovou náplní big_smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

84

Re: Boss ME50B

to se mi líbí, ME 50B

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

85

Re: Boss ME50B

salof napsal:

to se mi líbí, ME 50B

ten to není smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

86

Re: Boss ME50B

Digitální simulace analogu - mohl by to být rackový Digitech nebo možná i nějakej mulťák.

0 xLajků:

87

Re: Boss ME50B

Lukáš napsal:

Digitální simulace analogu

na základě čeho tak usuzuješ? smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

88

Re: Boss ME50B

Protože to nezní tak úplně hnusně jako digitální delay big_smile, ale zároveň to není zašuměný tak jako analog. Nezní to prostě špatně. Jinak trefit typ je snad nemožný...

0 xLajků:

89

Re: Boss ME50B

Lukáš napsal:

Jinak trefit typ je snad nemožný

no tak nemožný to zas není, vzhledem k tomu, že ty krabky zas tak netočím smile

nicméně nebudu napínat - je to digitální Zoom B2 smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

90

Re: Boss ME50B

hofa napsal:

je to digitální Zoom B2

Tak v tom případě to nezní zle.
Jinak pěkný OT tu je smile

0 xLajků:

91 Naposledy upravil: <*(((< (15. 03. 2013 15.52:59)

Re: Boss ME50B

spider napsal:

já bych změnil ten piktografivký nick na jiný

I když sis začal a dokonce Dali, kterej se po tom svezl se a omluvil jako první ( respekt za to pro něj) se ti omlouvám, pokud se Tě má reakce na tvoji nevhodnou reakci nějak dotknula.

spider napsal:

nejraděj určitě chodíš na pivo sám se sebou, takže to vlastně neva, i když nějaký ten posluchač se hodí, ať ty moudra padnou na úrodnou půdu

moudra melem občas všichni, podle mě i ty ...

spider napsal:

musíš tam tak co 10 minut prohodit něco o polácích a tak, jo

Co tam máte  proti Polákům ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A abych nebyl už konečně OT.... tady nějaké videa toho mulťáku

http://www.youtube.com/watch?v=gX7VcgYkJ-Y

http://www.youtube.com/watch?v=cGdhz1wAkLk


tady nějaká imho lepší recenze

http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-tes … zari~2004/


a tady něco pro ingliš spíkry


http://www.talkbass.com/reviews/showpro … oss-me-50b


PS: pokud chce mít někdo na mě blbí kecy, narážky, překrucovačky a vkládání toho, co jsem neřekl, nechť prosím využije SZ, děkuji

nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
taky arogantní snob 
...............................................
jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
0 xLajků:

92

Re: Boss ME50B

[quote=

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

93

Re: Boss ME50B

Voe nějaký zkurvený černý feťáky si strč za klobouk, nějaký pořádný machry najdi wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

94

Re: Boss ME50B

Tahle diskuze mi úplně unikla, to je teda hlína big_smile

salof napsal:

echo a modulace je pro mě z efektů nejdůležitější

Když už se to tu zvrhlo, nechceš sem (nebo klidně do novýho tématu) napsat o zkušenost s modulačníma efektama a reverby a spol. trochu víc? To by mě hodně zajímalo...

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

95

Re: Boss ME50B

spider napsal:

nějaký zkurvený černý feťáky

nac ten rasismus se ptam? staci ho vyobcovat jako toksikomana!

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

96

Re: Boss ME50B

Zábavná diskuse, není liž pravda.. hned po několika příspěvcích jsem už naprosto ztratil zájem o informace o ME 50B a už jen zabředával do hromadícího se vyhrocenýho balastu a místama nevěřil vlastním očím co čtu..
No přinejmenším pár kapel (pokud zde teda nedávají moudra k lepšímu vlci samotáři nedělící se s širokou veřejností o svůj talent rozšířený hlubokým poznáním v oblasti technické) se fakt může pochlubit pravými mistry svého oboru na postu baskytary s evidentně ryzími charaktery. A snad by ani nebylo třeba mluvit v množném čísle..

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

Příspěvky [ 96 ]

Stránky 1

Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.

Baskytara.com » Recenze » Boss ME50B


Vygenerováno za 0.104 s, vykonaných příkazů: 89.