101

Re: HOT amps

matyas.misa napsal:
SMETS napsal:

Hezky a co jsi vzal 100, 200, 300?

Právě tu zmiňovanou 250W. Jsou tam jiné koncové lampy a říkal, že už je to stejné smile

priste az k nam (k Pavlovi) nekdo pojedete dejte vedet, pokud budu mit cas a budu doma zastavim se na pokec, byvam jen kousek od Pavla :-)

0 xLajků:

102

Re: HOT amps

Vim, že je tu jistá disproporce (hlava dvarkát těžší než bedna a skoro stejně velká), ale dohromady to fakt jde, obojí made in CZ (Uherský Brod vs. Povrly).. Uvidíme, jak to bude fungovat, ale zatím musím říct jen "klobouk dolů, pane Horký".

http://baskytara.com/img/m/327/t/p1afeou00c1a701f8i8bt2umolp3.jpg

0 xLajků:

103 Naposledy upravil: eosine (03. 04. 2016 20.27:25)

Re: HOT amps

jaký typ? a jaké lampy? nový nebo bazar?

0 xLajků:

104

Re: HOT amps

eosine napsal:

jaký typ? a jaké lampy? nový nebo bazar?

vypada to na tu co byla na bazaru

0 xLajků:

105 Naposledy upravil: MartinXC (03. 04. 2016 21.26:06)

Re: HOT amps

A pak aby to vypadalo vyváženě, přijde větší bedna, pak druhá ... a máš z toho hradbu :-)

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

106

Re: HOT amps

sem cekal ze ji sis stahne Luke  big_smile ale asi je na nej moc nova smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

107

Re: HOT amps

Jojo, je to ta bazarova 1204ka, provedli jsme vymenu za TTE500. Kdyz uz vyzkouset lampy, tak poradne smile

0 xLajků:

108

Re: HOT amps

A hele tak se nám zase rozšiřuje rodinka HOTů. To je ten větší s lampama 4x6550. Já mám jen 2x6550 a randálu to udělá až až...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

109

Re: HOT amps

Ahojte, oprasim toto stare vlakno - okrem zosilovacov, mate skusenosti aj s bednami od pana Horkeho? 

0 xLajků:

110

Re: HOT amps

Nikto nic? Pan Horky zverejnoval na FB fotky svojho noveho 2x12 boxu a na vyziadanie mi poslal nejake info, tak ho tu zverejnim, snad je to OK.

Ahoj, několik detailů k bedně. Konstrukčně je bedna odlehčená a žebrovaná jako třeba boxy Aguilar. všechno dodávám s obalem. Rozměry jsou šířka 60cm, výška bez koleček 61cm, hloubka 40cm. Váha bedny záleží na repro, pokud je 600W váha je cca 27kg, pokud má silnější repro a má 1200W jako ta moje pak cca 30kg. Bedny osazuju neodymama Faital pro, ale po domluvě se dá osadit i něčím jiným, pak je to samo otázka ceny. Tyto mají velkou 3" cívku a slušnou citlivost, takže to hraje opravdu nahlas. Cena těch co dělám standardně podle repro 600W verze přijde na cca 850eur, 1200W verze přijde na cca 950eur. Standardně je bez horny, lidi co to tady zkoušeli, zjistili že není třeba. Pokud by ale někdo potřeboval na slap, pak není problém doosadit hornou. Mám ji doma, bude sloužit jako předváděcí, takže pokud by chtěl kdokoli vyzkoušet, není problém.

 

0 xLajků: