1

Téma: Vyjadreni admina k "Debata mezi be_fretless a MOTOMOTO"

K výše uvedenému jsem se jako zakladatel a admin fóra baskytara. com rozhodl provést následující:

1. Smazal jsem původní vlákno, protože podle mě podobné diskuze na fórum baskytara.com nepatří. Bez ohledu na to, kdo má nebo nemá pravdu. V případě jakéhokoliv podobného sporu příště nejprve kontaktujte mě jako admina, případně si to vyřešte soukromými zprávami nebo osobním setkáním.

2. Uživatelé be_fretless, MOTOMOTO a Matěj dostávají týdenní ban za nekorektní chování na fóru. Už je to prostě všechno za hranicí slušného chování a nechci řešit kdo má víc viny a kdo ne. I když be_fretless dostane ban dále s ním počítám jako moderátorem.

3. Od tohoto dne je na fóru baskytara.com zakázáno využívat jej pro jakoukoliv komerční inzerci! Lze sem zadávat pouze soukromou inzerci. V této souvislosti aktualizuji jak obecná, tak i závazná inzertní pravidla a trvám na jejich dodržování.  Současně žádám moderátory, aby mě ihned informovali, pokud se v budoucnu nějaká další komerční inzerce na tomto webu objeví. Kdekoliv. Postihem pro dotyčného pak bude trvalý BAN.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků: