Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/43885/virtual/www/include/parser.php on line 723

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/43885/virtual/www/include/parser.php on line 723

1

Téma: Glockenklang Soul

Něco o této značce:

Glockenklang je menší německá firma vyrábějící baskytarové zesilovače, boxy a dále taktéž i PA a studiové zvukové sestavy. Továrna sídlí ve městě Herford a výroba je ruční z těch nejkvalitnějších komponentů. Samotná značka není navzdory svojí kvalitě ve světovém měřítku nějak extrémně proslulá a spousta basáků vůbec neví, že nějakej Glockenklang existuje, což je opravdu trochu škoda. V mnoha ohledech totiž strčí do kapsy řadu světoznámých značek jako třeba Ampeg, Mesa, GK atd. Výrobky také nejsou zrovna z nejlevnějšího soudku - nejlevnější zesilovače se cenově pohybují někde okolo 30 tisíc. Firmení hráči Glockenklang jsou například basáci z Rammstein, 4LYN, Flyleaf a spousty dalších.

Oficiální webové stránky v NJ a AJ: http://www.glockenklang.de
Český distributor: http://www.musikzone.cz

Glockenklang Soul head
http://baskytara.com/img/m/3362/t/p17dtnhum41s3ohnd125d1pvc14b83.jpg
http://baskytara.com/img/m/3362/t/p17dtt4t1v1fi114pg1vhs3rv1b5e3.png

Vyrobeno: Kompletně v Německu a ručně! Žádná Čína! Rok netuším

Výkon: 440W/4ohm nebo 250W/8ohm

Frekvenční rozsah: 20 Hz až 25 kHz

Rozměry: 483 mm x 88 mm x 298 mm - aneb 19-ti palcová rackovka

Váha: 11 kg

Cena: V poslední době se hodně mění, ale řekl bych tak mezi 25 a 30 tisíci. Já jej koupil z druhé ruky od basáka Dalibora Dunovského (Petr Bende band...) za 19 tisíc i s bonusem ve formě homemade bedny 2x10 500W

Poznámka: V prodeji můžete v současnosti narazit spíše na novější variantu Glockenklang Soul II, u ktéré je prý pouze o něco vychytanější ekvalizér ve středech - ekvalizace středů je stejná jako u pokročilejšího modelu Glockenklang Heart-Rock, ostatní komponenty i konstrukce je ta stejná.

Přední panel obsahuje (zleva):

    Zadní panel (zleva):

      Konstrukce: Barva černá. Opláštění je kompletně kovové. Přední deska taktéž kovová tlustší deska. Potenciometry a tlačítka vcelku bitelný černý plast. Dole jsou 4 gumové nožičky. Vše je jednoduše uspořádané, jednoduše označené a není problém se v zesilovači vyznat. Tato jednoduchost je možná trochu na úkor designu - na ten Glockenklang moc nesází i když mě se ten zesilovač docela líbit začal. Čert vem vzhled - líbat se s tím nebudu. Zkrátka funkčnost je na prvním místě a v tomto ohledu se jedná o skvělou práci - německá preciznost nezklamala.

      Zvuk: Jak všichni víte, výsledný zvuk závisí na spoustě faktorů. Nejen na zesilovači. Já mám z finančních důvodů box homemade a úplně extra to nehraje. Měl jsem to ale zapojené i do repráků 6x10 Mesa Boogie, Ampegy 6x10, 4x10 SVT PRO, 8x10, sestavu Ampeg 4x10 + 1x15 + horn, GK...všude hrál skvěle a zejména na té sestavě dvou boxů Ampeg a na té Mese 6x10 to s prominutím trhalo prdele. Používám velmi kvalitní aktivku Ibanez SR505QM dotaženou z USA (nástroje prodávané za oceánem či jinde na západě, to se se sortimentem nabízeným u nás v bývalém východním bloku nedá naprosto srovnat ať je to jídlo nebo hudební nástroje - věřte mi. Tento typ baskytary jsem srovnával se dvěma naprosto stejnými kusy koupenými u nás v ČR a nestačil jsem se divit) a zkoušel jsem i Ibanez Precision bass 1976. V obou případech byl výlsedek famózní - jak s aktivním nástrojem tak i s pasivním precisionem (ten se mi líbil i víc). Takto si prostě představuju kvalitní čistý basový zvuk bez jakékoliv špíny. Ekvalizér má pět pásem a to, co na něm nakroutím, to ze zesilovače opravdu vyleze. Nic se nemlátí, nic nešumí, nechrastí, nic se přes sebe nepřekrývá, žádná z nakroutitelných frekvencí není jakkoliv nepříjemná ať jsou to naprosto famózní nejhlubší basy, ty nejstředovější středy nebo ty krásně tenké cinkavé výšky. Když jsem byl natáčet ve studiu, měl jsem tam k dispozici i zesilovače Ampeg, Mesa, GK, Trace Eliot...Glockenklang všechno strčil do kapsy. Konkurovala jen karabina od Mesy. Ampeg SVT3 Pro, toho jsem s Glockem slupl jak malinu. Zvuk je kvalitní, ale ne vyloženě hodně sprostý a drzý - i když ne že by se to z něj nedalo dostat použitím nějakých externích vychytávek, což zesák umožňuje v plném rozsahu - s tím ale bohužel osobní zkušenost nemám. Kvalitní čistý frekvenčně plný a vyvážený zvuk bez chyby. Doufám, že se toho nikdy nebudu muset zbavovat a pokud ano, tak jen v rámci výměny za nějaký z vyšší řady Glocku.

      Životnost: Těžko posuzovat po půlroční zkušenosti s jedním výrobkem. Nicméně nejsem prvním majitelem - zesilovač měl přede mnou brněnský basák Dalibor Dunovský (Petr Bende band...), který hlavu neměl nijak zakejsovanou, odjezdil s ní spousty koncertů a tahal ji v hadrové sportovní tašce a igelitce Mana (předchůdce supermarketu Albert). Zesák navzdory tomu všemu není díky kvalitní odolné povrchové úpravě nijak viditelně dodřený, všechno drží a jediné, co nešlape na 100% je potenciometr Trim Input B, který při kroucení trochu šumí. Pravděpodobně se do něj dostaly nějaké nečistoty. To se ale projevuje opravdu jen při manipulování s poťákem. Když polohu ustálíme, vše je OK.

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      2

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      V mnoha ohledech totiž strčí do kapsy řadu světoznámých značek jako třeba Ampeg, Mesa, GK

      Muzu se zeptat recenzenta na konkretni ohledy, ve kterych strci do kapsy Mesu a Gallien? je levnejsi nez mesa a stoji vic nez GK?



      Pavel Lasnovský napsal:

      Těžko posuzovat po půlroční zkušenosti s jedním výrobkem

      ja vim, ze recenze je tezce subjektivni zalezitost, ale tohle je jak (byt nevedome) PR z Muzikusu..promin

      The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
      0 xLajků:

      3 Naposledy upravil: <*(((< (08. 12. 2012 23.50:32)

      Re: Glockenklang Soul

      e.t. napsal:

      Muzu se zeptat recenzenta na konkretni ohledy, ve kterych strci do kapsy Mesu a Gallien? je levnejsi nez mesa a stoji vic nez GK?


      Možná seznamem věhlasných jmen firemních hráčů napříč všemi hudebními žánry ? big_smile




      e.t. napsal:

      ja vim, ze recenze je tezce subjektivni zalezitost, ale tohle je jak (byt nevedome) PR z Muzikusu..promin


      Ale tak zase je pěkný, že radost ze zakoupené ,,hračky´´ vyústí v takovou recenzi, kde se eufemismy nešetří big_smile

      Osobně si myslím, že to, že Glock strčí do kapsy Mesu či Galiena by si netroufl říct leckterý profík, který opravdu ví, o čem mluví ... toť vše. Jinak přeji majiteli, ať mu nadšení ze zesáku vydrží co nejdéle.

      nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
      taky arogantní snob 
      ...............................................
      jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
      0 xLajků:

      4 Naposledy upravil: kurowec (09. 12. 2012 00.19:55)

      Re: Glockenklang Soul

      jen doplnim, ze Dalibor koupil misto tohoto Glocka odeme Aguilar AG500... pripadal mu dynamictejsi s vetsim punchem wink
      ...sto lidi... sto chuti....

      Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
      Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
      0 xLajků:

      5

      Re: Glockenklang Soul

      Recenze a jeji autor by mel mit od tematu odstup. Jsem schopen sepsat nejakou tu recenzi na basu, pac tam mam srovnani doma hned po ruce /vzdycky se mi doma vali nejaky ten nastroj/, takze se da ten subjektivni pocit overit. U aparatu bych si to netroufnul, pac vim, ze v mem pripade je TE moje srdcovka, takze tahle recenze by nemela pro ostatni smysl.
      Pokud nehrajes s Glockem delsi dobu na nejaky odpovidajici reprobox, a sem tam to pustis na akci pres lepsi bedny, usudek bude vzdycky zkresleny.
      Jinak samozrejme zacatek je vzdycky tezky a napsat recenzi neni zadna sranda, jak slohove, tak informacne. Drzim palce do dalsich pocinu.

      0 xLajků:

      6

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      Vyrobeno: Kompletně v Německu a ručně! Žádná Čína!

      Můj zesilovač TecAmp Puma 1000 je taky vyrobený kompletně v Německu. Teda myslel jsem si to do doby než jsem ho rozdělal a kouknul na střívka. Ventilátor je Made in China. Jakpak to má Glock? Rozdělat, nafotit, hodit sem: http://baskytara.com/topic10633-galerie … esiku.html wink

      Jinak recenze obsažná, hezky se to čte. Dobrá práce.

      ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
      0 xLajků:

      7

      Re: Glockenklang Soul

      Achjo pánové, Vám se taky s něčím zavděčit abyste nebrblali a nerýpali smile Asi takhle: Recenze je jakýmsi subjektivním názorem samotnýho pisatele, v mým případě majitele a uživatele recenzovanýho výrobku. Pokud o něm napíšu, že má růžovou barvu a že hraje nejlíp na světě, je to můj názor a je pod tím moje jméno. Tady jsem se snažil víceméně uvést česky parametry zesilovače a vypsat, co všechno umí. Dál i vcelku stručný a nejen můj názor na zvuk a na výrobek celkově. Ve studiu jsme kombinovali spoustu variant společně se zkušeným studiovým zvukařem abychom nakonec zvolili Glock + Ampegácej box a Mesu, GK, Ampeg a TE nechali ležet v polici. Kde někteří z vás stále nabývají dojmu že jsem nějakej zelenáč a že jsem vedle jak ta jedle? smile No dobře, nepatřím mezi ty lidi, kteří mají doma deset baskytar a dvacet aparatur. To uznávám. Ale za těch skoro deset let, co poměrně aktivně koncertuju, jsem se setkal už se vším možným, zkoušel jsem desítky nástrojů i apeců a snad nějakej přehled taky mám. Na samotné porovnávání zesáku se spousty ostatních jsem si vzal pár hodin jednoho odpoledne a vlítl jsem to zkoušet do audioteku v Brně přes všechno možný (tohle jsem si domluvil, protože znám velmi dobře celé osazenstvo shopu) - opět jsme se s klukama shodli na tom, že mám hračku jako kráva a jediné, co opravdu kvalitou ekvalizace a kvalitou zvuku konkurovalo, byla ta Mesa, která ale byla o pár tisíc dražší - co si budeme nalhávat, cena aparatury až tak moc rozhodující není a určuje ji i samotná značka. Sami určitě víte, že se při troše přemýšlení a hledání  dá kvalitně vybavit i za rozumnej peníz. Sto lidí = sto chutí - s tím se taky nedá jinak než souhlasit. Pokud ale hledáte čistý přímočarý kvalitní a žádnou špínou nezasraný zvuk, Glock je určitě jednou z nejlepších voleb a za tím si v rámci svých zkušeností prostě stojím.

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      8

      Re: Glockenklang Soul

      Aidamos napsal:

      Můj zesilovač TecAmp Puma 1000 je taky vyrobený kompletně v Německu. Teda myslel jsem si to do doby než jsem ho rozdělal a kouknul na střívka. Ventilátor je Made in China. Jakpak to má Glock? Rozdělat, nafotit, hodit sem: http://baskytara.com/topic10633-galerie … esiku.html wink

      Čoveče rodělaný už jsem to měl když jsem vymetal prach a tohle jsem vůbec nestudoval. Nasadil jsi mi brouka do hlavy. Určitě do toho mrknu a hodím sem snímek. Je dost možný, že některý komponenty budou made in China a výrobce zesilovače pouze vyhledá ty nejvhodnější a nejkvalitnější a u sebe na fabrice to ručně smontují. Mrknu do toho wink

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      9

      Re: Glockenklang Soul

      smile ale tak ventilátorek z číny má třeba i celoitalský italský Mark Bass big_smile

      educated in shopping and wasting time
      blankly staring at the screens
      am i already clever enough?

      Duplo domeček fanclub #1
      0 xLajků:

      10

      Re: Glockenklang Soul

      Nook napsal:

      smile ale tak ventilátorek z číny má třeba i celoitalský italský Mark Bass big_smile

      Jasně no. Mimojiné Markbass je další z míň známých značek, která je prostě dokonalá

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      11

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      Kde někteří z vás stále nabývají dojmu že jsem nějakej zelenáč a že jsem vedle jak ta jedle?


      Hele ale ono když tvrdíš, že ten Glock strčí do kapsy či slupne jak malinu Mesu, Ampeg či GK,  tak to mi teda moc nekoresponduje se sto lidí = sto chutí ... tím to prostě stavíš do roviny Glock - nejlepší, Ampeg, Mesa, GK šedý průměr ne-li hůř. Takže pokud si za tím stojíš, asi bych se lépe a ne tak militantně vyjadřoval, protože to jinak zní opravdu úsměvně a věřím, že nejsem jediný, komu to prostě úsměvné respektive jak psal E.T. jako nějakej ,, prodej z Muzikusu ´´přijde ...

      -  aby si člověk imho tohle vůbec mohl dovolit tvrdit, tak musí imho porovnat nejlépe stejně stavěné stacky od daných firem - v daných produktových řadách, jeden po druhém nejlépe ve stejné místnosti alla prodejna thomann na aspoň dvou a více typech profi nástrojích a to ještě za předpokladu toho, že opravdu svojí hrou a přístupem k ní a zkušenostmi dokáže recenzent mimo jiné i kvalitou nástroje vytáhnout z daného aparátu zvuky, které následně porovnává....

      Nemluvě o tom, že vždy by se imho měly  jmenovat konkrétní apecy, protože Mesa, Ampeg či GK mají tolik špičkových i méně podařených věcí, že už je to takový ,,vesmír´´ že prostě tohle jak říkám by si tvrdit  prostě netroufl ani člověk, který opravdu ví, o čem mluví ....


      Já jsem třeba rád, že máš z toho Glocka radost a je to fakt supr koupit něco, co ti fakt vyhovuje a zvuk prostě miluješ, ale pokud za takových podmínek, co píšeš respektive kdokoliv napíše, a to že A strčí do kapsy B ši slupne jako malinu C nebo D, prostě se ozvu, protože mi to přijde minimálně unfair k těm značkám, protože ty nemůžou za to, že  někdo, kdo vlastně ne úplně fair či vůbec neotestoval za podmínek viz. výše daný apecy potom pouští do ,,světa´´ takový rychlý tvrdý soudy.



      Btw. na aparáty Glockenklang jsem slyšel jen samé pozitivní věci a věřím, že je to skvělý apec, ostatně jako skoro všechno za tyhle prachy. Někdy se přijdu na tebe mrknout  a budu moc rád, až to uslyším, protože opravdu věřím, že je to supr

      nadsázka označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost
      taky arogantní snob 
      ...............................................
      jůes fndá džes bas 2008 pasiv / GK fjůžn + Nío 410 + Nío 115 / íbíes multikomp
      0 xLajků:

      12

      Re: Glockenklang Soul

      vsichni vi, ze nejdokonalejsi je Markbass....resp. MB F1....  hawk wink

      Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
      Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
      0 xLajků:

      13

      Re: Glockenklang Soul

      kurowec napsal:

      vsichni vi, ze nejdokonalejsi je Markbass....resp. MB F1....  hawk

      Nejlepší je Ferda.
      http://www.youtube.com/watch?v=bOl1dsBAgJ8

      Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
      0 xLajků:

      14

      Re: Glockenklang Soul

      nejlepci je telina a mimibazar
      http://www.youtube.com/watch?v=Zm080jEt2hc

      The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
      0 xLajků:

      15

      Re: Glockenklang Soul

      e.t. napsal:

      nejlepci je telina a mimibazar
      http://www.youtube.com/watch?v=Zm080jEt2hc

      ja su vul... samozrejme.... pardon

      Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
      Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
      0 xLajků:

      16

      Re: Glockenklang Soul

      Aidamos napsal:

      Jinak recenze obsažná, hezky se to čte. Dobrá práce.

      Otázkou je, co je měřítkem dobré recenze. Pro mne to jsou vždycky nové, zajímavé a užitečné informace, jasné argumenty, odkazy a nestranné důkazy. Omáčky je webové hnojiště plné. Nechci brát aktivistům-recenzentům vítr z plachet, ale přesně pro tenhle případ platí, že někdy méně je více.

      Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
      Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
      EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
      Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
      0 xLajků:

      17 Naposledy upravil: m3 (10. 12. 2012 01.27:53)

      Re: Glockenklang Soul

      4ksch napsal:

      Nechci brát aktivistům-recenzentům vítr z plachet, ale přesně pro tenhle případ platí, že někdy méně je více.

      prisouhlasil bych si smile
      nema cenu kopirovat data z manualu .. spis osobni zkusenost pripadne vyzdvyhlout nejaky zajimavy vyfikundace.. pocitam ze neco co nezaujme nebo naopak nenasere si stejne recenzi nevyslouzi... to uz by musel autor trpet zlou nudou nebo tezkou prokrastinaci... smile

      ...nemit hlavu... nevadi
      ...nemit marka..vadi
      0 xLajků:

      18

      Re: Glockenklang Soul

      Mne tam odvařily ty plastové samice jacků na zadní straně. Možná se mi budete smát, ale:

      Pavel Lasnovský napsal:

      německá preciznost nezklamala.

      ...tady "německá preciznost" bouchla. Z vlastní zkušenosti (od mého sekundárního aparátku-komba Ibanez Made in China) vím, co časem nastane:-(
      Ovšem, to by se u Elliotů nestalo:-))

      Trace Elliot Club #2
      Fender Jazz Bass
      Fender Precision Bass
      Fokus MM 5strings-fretless

      Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
      0 xLajků:

      19

      Re: Glockenklang Soul

      Wagon napsal:

      Mne tam odvařily ty plastové samice jacků na zadní straně.

      Jestli myslíš ty speakony, tak hodně štěstí se sháněním kovových. (Samotná spolehlivost jack/speakon je pak k další diskusi.) A jestli myslíš tu spodní řadu, tak mě překvapuje, že jsi ještě nikdy neviděl černé kovové konektory.

      často kladené dotazy: FAQ
      něco o mně: Kurca Tovium
      0 xLajků:

      20

      Re: Glockenklang Soul

      Wagon napsal:

      Mne tam odvařily ty plastové samice jacků na zadní straně.

      taky nevím, co přesně teď myslíš...? Ten speakon?

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      21

      Re: Glockenklang Soul

      ta rada jackovych zdirek bude mozna fakt plast. Mam to na Markovi a vypadaji uplne stejne... Kazdopadne nemusi to byt od stejnyho cinana jak na kombu Ibanez zejo wink

      Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
      Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
      0 xLajků:

      22

      Re: Glockenklang Soul

      m3 napsal:

      nema cenu kopirovat data z manualu

      taky bych se na to vysral pokud bych to našel česky. Manuál je jen německy a anglicky tak jsem to vypsal česky

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      23

      Re: Glockenklang Soul

      jen pro ujasnění: Speakon je vždy plastový, tedy to co z tý samice vidíte. podle fotky bych nedovedl posoudit jastli jsou jacky plast nebo ne, úplně stejně vypadají i v kovu. osobně bych se pozastavil třeba nad smyslem a funkčností Insertu na tý hlavě...

      Basa prudí muziku smile
      0 xLajků:

      24

      Re: Glockenklang Soul

      kurcatovium napsal:

      černé kovové konektory.

      Tak jestli jsou kovové, tak se omlouvám. Já na to tak juknul, přišlo mi to jako plast, zvlášť, když ty na předním panelu jsou ve stříbrné barvě.:-)) Soráč, omlouvám se znovu. (speakony jsem na mysli neměl)

      Trace Elliot Club #2
      Fender Jazz Bass
      Fender Precision Bass
      Fokus MM 5strings-fretless

      Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
      0 xLajků:

      25

      Re: Glockenklang Soul

      Já si sám jistej nejsm abych pravdu řekl. Schválně se na to podívám jak budu ve zkušebně. Myslím ale že je to spíš kov

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      26

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      Já si sám jistej nejsm abych pravdu řekl

      Tak teď jsi mne "odfachčil", pro změnu, ty:-) To snad musíš vědět, zvlášť, když jsi k tomu napsal kilometrovou recenzi...???.-))

      Trace Elliot Club #2
      Fender Jazz Bass
      Fender Precision Bass
      Fokus MM 5strings-fretless

      Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
      0 xLajků:

      27

      Re: Glockenklang Soul

      Wagon napsal:

      Tak teď jsi mne "odfachčil", pro změnu, ty:-) To snad musíš vědět, zvlášť, když jsi k tomu napsal kilometrovou recenzi...???.-))

      Kdyby ses mě zeptal na cokoliv z předního panelu, to znám nazpamět i kdybys mě vzbudil ve tři ráno. Ten zadek ale tak vočíhlej a vochmatanej nemám. Mám to zarackovaný a na zadní panel toho moc nevidím. Je tam hrozná tma smile Héj to bude kovový určitě smile Taková věc by mě bouchla do očí kdybych viděl plastový jacky. Já jen že ji mě trochu rozhodil big_smile

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      28

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      Já jen že ji mě trochu rozhodil

      Ale tak to jsem rozhodně nechtěl.

      Trace Elliot Club #2
      Fender Jazz Bass
      Fender Precision Bass
      Fokus MM 5strings-fretless

      Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
      0 xLajků:

      29

      Re: Glockenklang Soul

      Wagon napsal:

      Ale tak to jsem rozhodně nechtěl.

      moje chyba smile tohle bych měl vědět 100% když píšu recku

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      30

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:
      Wagon napsal:

      Ale tak to jsem rozhodně nechtěl.

      moje chyba smile tohle bych měl vědět 100% když píšu recku

      V klidu, ne? smile Dyť se nic nestalo a ať už je to z čehokoliv, není to zase tak podstatný pro zvuk ani fungování... ledaže by to bylo z tvrzené plastelíny smile

      Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
      0 xLajků:

      31 Naposledy upravil: Wagon (11. 12. 2012 21.01:36)

      Re: Glockenklang Soul

      tao-kan napsal:

      Dyť se nic nestalo

      Se ví, že nee:-)) Já jen měl dojem, že fakt vidím plastové samice, tak se mi vybavilo, jak jsem si kdysi nedopatřením (neopatrně.-)) tudletu zdířku zalomil. Oprava, vlastně výměna, je otázka 15min., ale naštve to:-)))

      Trace Elliot Club #2
      Fender Jazz Bass
      Fender Precision Bass
      Fokus MM 5strings-fretless

      Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
      0 xLajků:

      32

      Re: Glockenklang Soul

      Wagon napsal:

      Já jen měl dojem, že fakt vidím plastové samice

      silikon, asi... smile
      jinak teda, tohle vlákno začíná být docela napínavé počtení, jsem zvědavý, jak to dopadne!

      educated in shopping and wasting time
      blankly staring at the screens
      am i already clever enough?

      Duplo domeček fanclub #1
      0 xLajků:

      33

      Re: Glockenklang Soul

      Podezření na plastové samice na zadním panelu nevyvráceno. Díval jsem se do toho a fakt to vypadá na plast. I když moudřejší z toho budu až to budu mít vyšroubovaný za racku, protože de na zadní panel fakt hovno vidět jak je to zapuštěný. Co jsem tam ale svítil baterkou a poklepával jsem na to, je to pravděpodobně kombinace plastů a kovů. Nicméně vypadá to poměrně bitelně. Nění to žádnej šunt ze kterýho by trčely plastový šupiny z nekvalitního lisu po vytažení z formy

      Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
      Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
      0 xLajků:

      34

      Re: Glockenklang Soul

      Pavel Lasnovský napsal:

      je to pravděpodobně kombinace plastů a kovů.

          kontakty z plastu a zbytek kov :-D Jinak recenze dobra.Prave o necem podobnym premyslim taky.

      7 string bass and freetless bass Standa Lysák
      0 xLajků: