1 Naposledy upravil: h2o.. (02. 12. 2015 09.46:56)

Téma: Řetězení aparátů

Rád bych využil kompresor zabudovaný v D-class kombu, ale při tom chci hrát přes lampový zesák...

Máte nějaký zkušenosti? V jakém pořadí zapojit gear a poslat do toho celku signál z basy?


D-class kombo má jen výstup pro linku a sluchátka... Rád bych zkusil ty sluchátka, ať hraje jenom koncový aparát. C o myslíte?

0 xLajků:

2

Re: Řetězení aparátů

linkovej výstup do active vstupu toho lampovýho komba  a do sluchátkovýho výstupu jen něco nacpat, aby to bylo ticho.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

3

Re: Řetězení aparátů

Vyresil bych to koupi kompresoru a zapojil ho pred lampak. Hm?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

4

Re: Řetězení aparátů

Mám to přesně takto. Celolampa a před ní kompresor EBS. Geinem si pak řídim velikost zkreslení.

Fender Aerodyne Jazzbass, Homemade Jazz Bass fretles Lindy Fralin ,PB bass homemade, Kopie Rickenbacker china upgrade, Markbass MoMark 500, HOT 15",
0 xLajků:

5

Re: Řetězení aparátů

Atvečko
linkovej výstup do active vstupu toho lampovýho komba  a do sluchátkovýho výstupu jen něco nacpat, aby to bylo ticho.

Udělal jsem to, jak radíš... Supr výsledek, mám kompresor, ladičku i zkreslení z tc electronic BG500. Ani nebylo třeba tlumit repro na kombu sluchátkama, stačilo ztlumit Master.

Bude to jen dočasné řešení, než si vyberu a pořídím kompresor.

0 xLajků: