1 Naposledy upravil: valec1 (08. 04. 2010 19.07:15)

Téma: Ampeg SVT CL

cus dravci, najde se tady nekdo z moravy s timhle zesilovacem , abych si na to mohl pripadne drnknout?  dikes za tip

0 xLajků:

2

Re: Ampeg SVT CL

Topic dvakrát. Prosil bych jeden smazat:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

3

Re: Ampeg SVT CL

jo mas recht smaznete to nekdo sorac

0 xLajků:

4

Re: Ampeg SVT CL

to nikdo tady nema tenhle zesak?

0 xLajků:

5

Re: Ampeg SVT CL

valec1 napsal:

to nikdo tady nema tenhle zesak?

V podstatě platí rovnice Ampeg sound = tento zesilovač.

Slyšíš ho na 90%fesťáků, kde je položen na Ampeg lednici. Pokud jsi Ampeg lover jako já, budeš si slintat blahem, pokud jsi věčný hledač, budeš šťourat a nějaké ty chyby najdeš... Každopádně je to 300W celolampa = tlačí zkrátka jaksvině...

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

6

Re: Ampeg SVT CL

Otázka trochu mimo tohle téma, ale SVTčkem to zavání.

Nemá někdo zkušenost s preampem Ampeg SVT-2P? Pokud ano, tak jak to hraje? Dostal jsem ho jako nabídku výměnou za můj fretless, tak sonduju co to umí či neumí.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

7

Re: Ampeg SVT CL

kurcatovium napsal:

Nemá někdo zkušenost s preampem Ampeg SVT-2P

myslim, ze ho mnel pekelnik, skus tam smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

8

Re: Ampeg SVT CL

Ten měl tuším SVP-PRO, jestli mi paměť dobře slouží (neslouží).

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

9

Re: Ampeg SVT CL

kurcatovium napsal:

Otázka trochu mimo tohle téma, ale SVTčkem to zavání.

Nemá někdo zkušenost s preampem Ampeg SVT-2P? Pokud ano, tak jak to hraje? Dostal jsem ho jako nabídku výměnou za můj fretless, tak sonduju co to umí či neumí.

ahoj, osobně nikoho neznám, ..
ale jinak reference dobré...3x 12AX7..mmm..jestli tohle nevrní, ať mě bací smile
http://reviews.harmony-central.com/revi … reamp/10/1

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

10

Re: Ampeg SVT CL

kurcatovium napsal:

Ten měl tuším SVP-PRO, jestli mi paměť dobře slouží (neslouží).

přesně tak.

0 xLajků:

11

Re: Ampeg SVT CL

mam svt-vr. je to peklo. mal som predtym presne ako ty - SVT3PRO a 8x10. vyborna kombinacia, keby som nepotreboval peniaze na VRko, tak si SVT3PRO necham - fajn vaha, slusny vykon, zvuk taktiez - len to chce vediet co tie hejblatka robia a co s nimi chce dosiahnut.
oproti svt-vr to bola subjektivne ale len taka dieta, to musim uznat, ta lampa neporovnatelne lepsie tlaci.

CL-ko je skvely aparat, ale musis vediet co hladas. vela ludi kupilo ampega lebo ampeg a potom sa na internete stazovali ze ampeg je sracka a nehra big_smile nieje to najuniverzalnejsi aparat, je tazky ako hovado a treba ratat s vydavkami za lampy.

kurcatovium: ten preamp je uplne v klude - len opat musis vediet ze ci je to cesta ktorou chces ist.

sekam dobrotu
0 xLajků:

12

Re: Ampeg SVT CL

radim napsal:

ale jinak reference dobré...3x 12AX7..mmm..jestli tohle nevrní, ať mě bací 
http://reviews.harmony-central.com/revi … reamp/10/1

Tak o tom žádná, taky jsem si nějaké reference na netu vyhledal, jen mě zajímalo jestli třeba nemá osobní zkušenost někdo tady z té české kotliny...

pista58 napsal:

kurcatovium: ten preamp je uplne v klude - len opat musis vediet ze ci je to cesta ktorou chces ist.

Tím si právě nejsem vůbec jistej.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

13 Naposledy upravil: bambi (18. 08. 2010 10.11:56)

Re: Ampeg SVT CL

2Kurcatovium: Tak ho kup a uvidis, tohle je pro me, zastance detasovanych soucasti aparatu a pritom ampeg-lovera, hotovy poklad, urcite se najde nekdo, kdo to rad koupi v pripade, ze se ti to nebude libit. A ampegy z tehle doby maji opravdu nekompromisni zpracovani, o zvuku ani nemluve.

Fender CS '64 Relic Jazz Bass (skladacka z dilu), Squier Vintage Modified, Ibanez GSR 180
Ampeg SVPCL, Warwick Quadruplet, Torque (jeste UK)
0 xLajků:

14

Re: Ampeg SVT CL

No, já to právě asi vůbec nevyužiju. Lampový preamp mám už teď a magické slůvko Ampeg mě zas až tolik nerajcuje. Kdyby o to měl někdo přímo zájem, tak mu to klidně dotáhnu, to není problém.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

15 Naposledy upravil: bambi (18. 08. 2010 16.59:57)

Re: Ampeg SVT CL

kurcatovium napsal:

No, já to právě asi vůbec nevyužiju. Lampový preamp mám už teď a magické slůvko Ampeg mě zas až tolik nerajcuje. Kdyby o to měl někdo přímo zájem, tak mu to klidně dotáhnu, to není problém.

Bohuzel nemam ted prachy, jinak bych hned bral do sbirky.

Nejde o magicke sluvko Ampeg, de o ten specificky zvuk, pro me jako vintaznika je to ta spravna volba. A zadny z tech preampu - tranzistoraku s lampovou charakteristikou (all-tube uz jsou opravdu vzacnosti), co jsem slysel, se ani nepriblizily tomu tlustemu nekrompomisnimu zvuku Ampegu SVP-CL. Ja mam proste tuhle spinu rad smile

Fender CS '64 Relic Jazz Bass (skladacka z dilu), Squier Vintage Modified, Ibanez GSR 180
Ampeg SVPCL, Warwick Quadruplet, Torque (jeste UK)
0 xLajků:

16

Re: Ampeg SVT CL

Jasný, já chápu, že právě to slovo Ampeg často ztělesňuje onen chlupatý ampeg sound. Ten ale momentálně fakt nepotřebuju, s hlavou jsem naprosto spokojen (aspoň s tou basovou). Asi na to dlabu.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

17

Re: Ampeg SVT CL

k tomu preampu treba mat este zodpovedny koncak a box, inac to nebude ono.

sekam dobrotu
0 xLajků:

18

Re: Ampeg SVT CL

pista58 napsal:

mam svt-vr. je to peklo. mal som predtym presne ako ty - SVT3PRO a 8x10. vyborna kombinacia, keby som nepotreboval peniaze na VRko, tak si SVT3PRO necham - fajn vaha, slusny vykon, zvuk taktiez - len to chce vediet co tie hejblatka robia a co s nimi chce dosiahnut.
oproti svt-vr to bola subjektivne ale len taka dieta, to musim uznat, ta lampa neporovnatelne lepsie tlaci.

CL-ko je skvely aparat, ale musis vediet co hladas. vela ludi kupilo ampega lebo ampeg a potom sa na internete stazovali ze ampeg je sracka a nehra big_smile nieje to najuniverzalnejsi aparat, je tazky ako hovado a treba ratat s vydavkami za lampy.

kurcatovium: ten preamp je uplne v klude - len opat musis vediet ze ci je to cesta ktorou chces ist.

tak sem si teda poridil misto  SVT 3PRO - SVT 2PRO big_smile

0 xLajků:

19

Re: Ampeg SVT CL

Gratulace, celolampa je celolampa:-) Taky se jí snad někdy dočkám, až budu mít otroka na nošení apce.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

20 Naposledy upravil: valec1 (30. 08. 2010 22.28:43)

Re: Ampeg SVT CL

kopyto napsal:

Gratulace, celolampa je celolampa:-) Taky se jí snad někdy dočkám, až budu mít otroka na nošení apce.

dikes jinak kluci vyzdy pomuzou ,tohle zvladnu sam horsi je to s tou 810:D

0 xLajků:

21

Re: Ampeg SVT CL

valec1 napsal:

tohle zvladnu sam horsi je to s tou 810

To snad při svých tělesných proporcích taky zvládneš sám, ne? :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

22

Re: Ampeg SVT CL

oooo gratulujem smile nech sluzi k spokojnosti

sekam dobrotu
0 xLajků:

23

Re: Ampeg SVT CL

Zkoušel někdo hrát na AMPEG SVT CL (případně Ampeg SVT 2 Pro) se Sansampem případně jiným preampem zapojeným před?

Eventuelně - některé zesilovače mají gain led, v případě silného signálu se zesilovač vypne nebo začne blikat ledka, u celolamp sem to nikde neviděl, poradí si i s extra silným signálem který u jiných zesilovačů třeba vadí?

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

24

Re: Ampeg SVT CL

btw takze to nikdo nemate? jenom tomas?
ja sem na to parkrat hral a asi sem se dycky bal okourit gain..  a co sem koukal na videa tak kdyz tam stredy na 1cku= 220hz a trochu to pridam i basy a nakourim gain tak bych se moh dostat nekam kam potrebuju... big_smile .. zrovna uvazuju jestli tahat hlavu na festak kde je todle erearni.. smile asi ji necham doma ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

25

Re: Ampeg SVT CL

m3 napsal:

zrovna uvazuju jestli tahat hlavu na festak kde je todle erearni.

stejné dilema big_smile

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků:

26

Re: Ampeg SVT CL

Kluci jste rozmazlený! big_smile

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

27

Re: Ampeg SVT CL

Tiger napsal:

Kluci jste rozmazlený!

mno neni vetsi prokleti nez zvyk big_smile ... ja vesmes radsi hraju na svoje pac proste vim co to dela ze aspon ven pude fajn zvuk a hlavne vic cim pootocit a kam kdyz ti neco nesedi big_smile..  u aparatu na ktery nejsi zvykly je to dycky laborace big_smile...

rluke napsal:

stejné dilema

tak jestli do o ten stejnej festak tak vem toho tvyho novyho mazla big_smile a ja s na to zahraju big_smile... nee kecam ja sem linej vzit i toho minimarka big_smile ten festakvej set jednou preziju bez toho big_smile ikdyz tudle v hannoveru sem lednici a CL-kem pohrd big_smile ale to sem ten apec ssebou mel big_smile

btw kdzy uz sem v tom OT tak me dycky sralo ze 8x10 lednice zvlast kdyz hrajes potisejc a pobliz moc nebasuje .. zkouseli ste nekdo na ni hrat na lezato ?? big_smile parkrat sem to videl (teda asi 2x) a pride mi to jako docela dbrej napad big_smile a este je kam polozit pivo big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

28

Re: Ampeg SVT CL

m3 napsal:

tak jestli do o ten stejnej festak tak vem toho tvyho novyho mazla  a ja s na to zahraju

Kdybych věděl že vás stihnu tak bych to vzal! Ale koncčím v pátek ve 4 v práci no...což mě štve ale už teď jsem den v mínusu s dovolenou (díky Brazílii:D) A jen pro sebe to nebudu tahat big_smile:D

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků: