1 Naposledy upravil: Rod (24. 05. 2015 15.06:26)

Téma: Potahový koberec - kde sehnat?

Vím, že je tu pár lidí, co staví bedny a tak, nedokázal by mi někdo poradit, kde za rozumné peníze sehnat (nejlépe v Brně) materiál na takovou pseudorenovaci jednoho staršího aparátu? Odpovídající téma jsem tu zatím nenašel (nejblíž tohle, ale řeší něco trochu jiného).

Zatím jsem narazil vesměs na nevhodné rozměry (např. metr krát metr a půl apod.) nebo vysokou cenu, potřeboval bych ideánlě 40 (nebo klidně 50) x 275 cm nebo nějaký nejbližší podobný rozměr, resp. aspoň 225 v kuse a část na zbytek.

Zatím nejbližší požadavkům je tohle, ale metr na šířku je zbytečně moc (s tím bych dokázal žít), dva metry na obvod zase málo (cca 54 x 53 cm) a spodek bych musel dolepovat... Neurazilo by mě samolepící, abych nemusel kupovat ještě nějaké lepidlo, případně doporučení nějakého použitelného lepidla (a orientačního množství), co nevyjde na pětikilo za pikslu, protože pak pro něj nebudu mít další využití, tohle je první a nejspíš poslední jednorázová akce.

Díky za případné tipy. :-)

edit: další možnost je třeba něco takového na délku co si řeknu, ale brát dvaapůl metru koberce trojnásobné šířky (role 140 cm) než potřebuji za 550 Kč, to by mi bylo sympatičtější někde sehnat třetinovou šířku za třetinovou cenu. :-) Pokud lze... Proto zjišťuju.

m2s: bandzone | fb
0 xLajků:

2

Re: Potahový koberec - kde sehnat?

No a když už to tu mám, tak by mě ještě zajímalo, kde sehnat čudlíky k zesilovači - konkrétně posuvník ekvalizéru (dva z deseti chybí) a ovládání volume potenciometru. Možná se špatně ptám, ale Google zatím neporadil.

Ovládat volume za tyčinku sice lze a s EQ se dá hýbat pomocí trsátka, takže z funkčního hlediska v pořádku a jistý punkový nádech jako bonus, ale...ale. :-D

m2s: bandzone | fb
0 xLajků:

3

Re: Potahový koberec - kde sehnat?

Něco z tohoto?

http://kytary.muziker.cz/nahradni-dily- … enciometry

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4

Re: Potahový koberec - kde sehnat?

já si nechal v obi uříznout 0,5m ze čtyřmetrový role, vyšlo to akorát

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků: