1

Téma: Ernieball hybrid-slinks

takovou *** si už nikdy nekoupim...

Vivat D´Adadario

po tejdnu mýho hraní hybridy necinkaj a prasklo G... když jsem tam ted namotal 2 měsíce hraný G od dadárek, tak má stejnej zvuk, jako ostatní 3.

howg

D.a.l.i: prevedeno do slusne mluvy

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

2

Re: Ernieball hybrid-slinks

z tvého příspěvku dedukuji, že  asi nebyly jaxi dobré, co ?? big_smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

3

Re: Ernieball hybrid-slinks

njn a tysisi je koupil co?? big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Ernieball hybrid-slinks

Nebyly to Ernie Ball? Ty jsem kdyzsi zkousel a horsi struny jsem snad jeste nezaznamenal. Tedy horsi - proste mi nevyhovovaly a na druhe akci ruplo Ecko...

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

5

Re: Ernieball hybrid-slinks

jojo ernie ball - hybrid slinks

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

6

Re: Ernieball hybrid-slinks

Já Ernie Bally měl taky...
Reguilar Slinky myslim. No po druhý jsem si je už nekoupil..

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

7

Re: Ernieball hybrid-slinks

já mám taky regjulr...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

8

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ernie bally jsem mel na bezprazcovce - slinky tlousky 0,45 a spokojenost, basa pekne mnoukala dlouha leta (ale to jsou trochu jine frekvence nez cinkani).

Jinak kamarad si je kdysi davno poridil taky a postezoval si, ze po tydnu mel "stejnej popelnicovej sound" jako pred vymenou...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

9

Re: Ernieball hybrid-slinks

no, mně se to taky zdá...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

10

Re: Ernieball hybrid-slinks

juhuuu napsal:

no, mně se to taky zdá...

Mam super slinky, a zatim si nemuzu stezovat. Sice necinkaji jak bych si predstavoval, ale jinak mi prijdou ok

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

11

Re: Ernieball hybrid-slinks

Je to pravda, hned přestanou cinkati a to se mi nelíniti!

Teď mám už dosluhující červený Warwicky a musim se poohlédnout po něčem jiném.
A nevim jestli ocel nevyměnim za něco měkkčího, protože se mi už nechce pořád tak namahat...

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

12

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ernie Bally nebrat:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

13

Re: Ernieball hybrid-slinks

no ja nevim...ja mam ted od Ernie Ball 50ky a ty mi prijdou celkem v klidu...staci je obcas utrit a cinkaj furt v klidu....a to uz je tam mam tak dva mesice bych rekl...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

14

Re: Ernieball hybrid-slinks

Jenich napsal:

mrdky zajebaný posraný vymrdaný vypíčený zkurvený drahý vyjebaný pochcaný....

takovou sračku pochcanou si už nikdy nekoupim...

Vivat D´Adadario

po tejdnu mýho hraní hybridy necinkaj a prasklo G... když jsem tam ted namotal 2 měsíce hraný G od dadárek, tak má stejnej zvuk, jako ostatní 3.

mrdat takovouhle značku vykurvenou...

howg

Ty vado

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

15

Re: Ernieball hybrid-slinks

Už jsme tu někde zmiňoval, že jsem na novej hmatník natáhnul místo hlazenejch 3 měsíce starý d´Addárka Slowoundy a taky spokojeňák... Asi zvostanu věrnej, ačkoli ty SW už přestali vyrábět... Co na to EXP ? Co na to vy ?

0 xLajků:

16

Re: Ernieball hybrid-slinks

no co sem slyšel tak tyhle spešl sou sice drahý ale prej se to oplatí protože za 3jitou cenu dostanete 3jitou výdrž - což je celkem fajn vzhledem k opruzu týkajícího se výměny strun.....a nemusíme se bát že nám prasknou jako kytaristům tam je to jiný sice stejná výdrž ale problém praskaní asi ani spešl vrstvy nevyřešej

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

17

Re: Ernieball hybrid-slinks

Já mám EB 50tky a jiný struny bych nechtěl... vydržel dlouho znít a nepraskaj. Takže u mě Ernie Ball - no problem. Když to srovnám se stejně drahejma Fenderama, tak to je nebe a dudy...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

18

Re: Ernieball hybrid-slinks

Me osobne taky EB .45ky vyhovujou. Ale to je dost mozna tim ze jsem na nic jinyho nehral smile kazdopadne lepsi nez ty noname ktery byly na tom Fokusu ze skladu wink

Dny tropické a noci chladné,
večer si musím přitápět.
Úzkost na mě vždycky padne,
smráká se v devět a svítá v pět.
Kdo seje květák, sklízí karfiol.
0 xLajků:

19

Re: Ernieball hybrid-slinks

mikulik napsal:

Já mám EB 50tky a jiný struny bych nechtěl... vydržel dlouho znít a nepraskaj. Takže u mě Ernie Ball - no problem. Když to srovnám se stejně drahejma Fenderama, tak to je nebe a dudy...

tvrdej souhlas - mám .50 EB na base už rok a půl a zněj pořád pěkně - pravda ale je, že neslapuju. na normální rockovou muziku bez slapu z nich ale pořád jde dostat středů a vejšek dost. mám ale aktivní basu, kde to můžu vyhnat, možná že na pasivce by to byl trochu problém. osobně je hodnotím dost vysoko

...sklapnout...a makat dál...
yamaha trb5, Hughes Kettner qc 421
0 xLajků:

20

Re: Ernieball hybrid-slinks

tak dle mýho určitě big_smile zcela správnýho názoru big_smile na aktivce hraje vvšechno líp myslím že na aktivce by hrálo i plechový tělo

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

21

Re: Ernieball hybrid-slinks

Siegi napsal:
Jenich napsal:

mrdky zajebaný posraný vymrdaný vypíčený zkurvený drahý vyjebaný pochcaný....

takovou sračku pochcanou si už nikdy nekoupim...

Vivat D´Adadario

po tejdnu mýho hraní hybridy necinkaj a prasklo G... když jsem tam ted namotal 2 měsíce hraný G od dadárek, tak má stejnej zvuk, jako ostatní 3.

mrdat takovouhle značku vykurvenou...

howg

Ty vado

nediv se mi...když si nějákej debil založí firmu na struny, který jsoü poměrně mastný, tak by je měl dělat dobře...je prostě vidět, že to nejsou struny pro náročný hráče...to by mě zajímalo, kolik od EB dostali ty chudáci, co jsou na zadní straně balení...

btw: našel jsem na netu nějáký tvoje home video

http://video.google.com/videoplay?docid … pooh+satan

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

22 Naposledy upravil: Ignifaxius (17. 08. 2006 18.02:30)

Re: Ernieball hybrid-slinks

JEště k těm strunám:
červený struny jsem tady viděl poprvý

http://www.fobiazine.net/_data_app_arti … 0_6082.jpg

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

23

Re: Ernieball hybrid-slinks

Larry Graham má zlatý smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

24

Re: Ernieball hybrid-slinks

a vypadaj strašně.... + nesnáším zlatej hardware big_smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

25

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ignifaxius: Barevný struny dělaj, myslim, DR. Prej jsou dobrý, ale trochu dražší.

Jenich: Graham je frajer. Na tom videu, co mam, jeho image nemá chybu. Černoch v bílým vohozu, bílej jazzbass s bílým hmatníkem a zlatým HW a strunama. Dokonalý. smile

juhuuu: mam na obou basach zlatej HW, tak bacha big_smile

0 xLajků:

26

Re: Ernieball hybrid-slinks

njn NIGGA jak má bejt ale řeknu vám z těch pár videí co sem viděl můžu říct TOHLE JE KURVA FRAJER!!!! prodá svojí hru i vizuálně... další dobrej týpek je T.M.Stevens....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: Ernieball hybrid-slinks

Když jsem poprvé viděl video s T.M. Stevensem, tak jsem si myslel, že na tu basu hraje Whoopi Goldbergová. big_smile

A když už jsem u těch podob, tak tuhle kouknu na TV a říkam si: "Ty vole, ňákej klip vod HUSH.", protože jsem tam viděl Mikulika. Ale byla to jen nějaká ukázka z Harryho Pottera.

0 xLajků:

28 Naposledy upravil: spider (18. 08. 2006 05.04:12)

Re: Ernieball hybrid-slinks

genja napsal:

Když jsem poprvé viděl video s T.M. Stevensem, tak jsem si myslel, že na tu basu hraje Whoopi Goldbergová. big_smile

A když už jsem u těch podob, tak tuhle kouknu na TV a říkam si: "Ty vole, ňákej klip vod HUSH.", protože jsem tam viděl Mikulika. Ale byla to jen nějaká ukázka z Harryho Pottera.

OFFTOPIC ke smazani jak je libo: Heh....harry uz ma fousa ? Kerej dil to uz sakra je ? big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

29

Re: Ernieball hybrid-slinks

genja napsal:

juhuuu: mam na obou basach zlatej HW, tak bacha big_smile

Mně to je jedno, každej má rád něco jinýho wink Já zkrátka radši stříbro, nebo nejlíp černý smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

30

Re: Ernieball hybrid-slinks

DR struny jsem měl. Byly to opravdu výborný struny, ale stály 900, což si jako student nemohu moc dovolovat...

Zlatej Hardware taky nemusim, stříbro je mnohem elegantnější.

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

31

Re: Ernieball hybrid-slinks

hahááááá..... Jen bych stříbrný nedoporučoval upírským hráčům smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

32

Re: Ernieball hybrid-slinks

a zaltý normálním. Zaltý vypadá jako by ta basa byla spíš z klenotnictví od pana Sweetchucka

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

33

Re: Ernieball hybrid-slinks

Sice ho neznám, ale zasměju se: smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

34

Re: Ernieball hybrid-slinks

JAk řikám, sranda musí bejt i kdyby na chleba nebylo! Smích léčí

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

35

Re: Ernieball hybrid-slinks

v tom případě jsem dost zdravej wink

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

36

Re: Ernieball hybrid-slinks

Já taky!
Dneska jsem si dělal test v novinách na můj biologickej věk a dopad jsem ještě mladší než má bejt, tudíž jsem moc zdravej smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

37

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ignifaxius napsal:

Já taky!
Dneska jsem si dělal test v novinách na můj biologickej věk a dopad jsem ještě mladší než má bejt, tudíž jsem moc zdravej smile

V Mladý frontě, žejo? Taky se na něj chystám... akorát z toho mám trochu strach smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

38

Re: Ernieball hybrid-slinks

Když jsem u těch strun a smíchu: Včera jsem si koupil nylonový struny na baskytaru od Warvicka. Docela zajímavý hraní. A nemám z toho tolik otlačený prsty:-)

Basa: Ibanez BTB 08 TLD, Jolana Iris Bass  Kombo: Torque T100BX  Ladí: Marshall MT-I, Kabeláž: Planet Waves Custom Pro

Pořád ještě basuju :-)
Nic není tak špatné, aby to nemohlo být horší!
0 xLajků:

39

Re: Ernieball hybrid-slinks

A jak zněj? Není to trochu tlumený?

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

40

Re: Ernieball hybrid-slinks

Nemá to takovej kovovej zvuk. Ale jinak dobrý, takový pružný:-)

Basa: Ibanez BTB 08 TLD, Jolana Iris Bass  Kombo: Torque T100BX  Ladí: Marshall MT-I, Kabeláž: Planet Waves Custom Pro

Pořád ještě basuju :-)
Nic není tak špatné, aby to nemohlo být horší!
0 xLajků:

41

Re: Ernieball hybrid-slinks

mikulik napsal:
Ignifaxius napsal:

Já taky!
Dneska jsem si dělal test v novinách na můj biologickej věk a dopad jsem ještě mladší než má bejt, tudíž jsem moc zdravej smile

V Mladý frontě, žejo? Taky se na něj chystám... akorát z toho mám trochu strach smile

Jo přesně tam! Tak pak řekni jak jsi dopad. Já bych dopad ještě líp. Stravu mám dobrou, akorát moc chlastám a jsem línej smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

42

Re: Ernieball hybrid-slinks

J@B napsal:

Když jsem u těch strun a smíchu: Včera jsem si koupil nylonový struny na baskytaru od Warvicka. Docela zajímavý hraní. A nemám z toho tolik otlačený prsty:-)

Nylonky bych asi nevzal. Takže jsou k smíchu jo? big_smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

43

Re: Ernieball hybrid-slinks

J@B napsal:

Nemá to takovej kovovej zvuk. Ale jinak dobrý, takový pružný:-)

Teď jsem si všimnul, že máš taky Irisku. Já taky. Njn jihočekej kraj. smile

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

44

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ignifaxius napsal:

Já taky!
Dneska jsem si dělal test v novinách na můj biologickej věk a dopad jsem ještě mladší než má bejt, tudíž jsem moc zdravej smile

Tak už jsem ho udělal taky... a stav odpovídá stáří, takže žádný překvápko se nekoná smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

45

Re: Ernieball hybrid-slinks

Jižní Čechy jso Jižní Čechy:-) A Iriska je taky dobrá. A Ledenice taky, ale Budějce lepší. Jinak pro ty, kdo berou moje příspěvky moc vážně: Nylonový struny nemám. Ani si to nedokážu moc představit. Možná, kdyby měli kovový jádro tak jo, ale stejně by to bylo zajímavý.

Basa: Ibanez BTB 08 TLD, Jolana Iris Bass  Kombo: Torque T100BX  Ladí: Marshall MT-I, Kabeláž: Planet Waves Custom Pro

Pořád ještě basuju :-)
Nic není tak špatné, aby to nemohlo být horší!
0 xLajků:

46

Re: Ernieball hybrid-slinks

Ignifaxius napsal:

DR struny jsem měl. Byly to opravdu výborný struny, ale stály 900, což si jako student nemohu moc dovolovat...

Zlatej Hardware taky nemusim, stříbro je mnohem elegantnější.

DR jsem taky zkoušel.....vydžely 2 týdny!
Teď mám WW....no co dodat...
nerad experimentuju.....jsou levný......jen kdyby to nebyl nikl sad

Mé poslání je být nenáviděn, srát lidi ze všech sil a být ignorován. Vaše smůla je, že jsem velmi vytrvalej běžec smile
0 xLajků:

47

Re: Ernieball hybrid-slinks

J@B napsal:

Jižní Čechy jso Jižní Čechy:-) A Iriska je taky dobrá. A Ledenice taky, ale Budějce lepší. Jinak pro ty, kdo berou moje příspěvky moc vážně: Nylonový struny nemám. Ani si to nedokážu moc představit. Možná, kdyby měli kovový jádro tak jo, ale stejně by to bylo zajímavý.

to sou snad noumalni tapewoundy, ne ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

48

Re: Ernieball hybrid-slinks

spider napsal:
J@B napsal:

Jižní Čechy jso Jižní Čechy:-) A Iriska je taky dobrá. A Ledenice taky, ale Budějce lepší. Jinak pro ty, kdo berou moje příspěvky moc vážně: Nylonový struny nemám. Ani si to nedokážu moc představit. Možná, kdyby měli kovový jádro tak jo, ale stejně by to bylo zajímavý.

to sou snad noumalni tapewoundy, ne ?

Abych to uvedl na pravou míru. Měl to být pokus o vtip. Ale to jsem netušil, že někdo už vymyslel takovou věc, jako struny potažený nylonem. Tapewoundy jsem neznal. Původně jsem myslel struny 100% z nylonu. - Takový by samozřejmě na elektrický base nehrály. Ale jinak bych si tapewoundy taky nekoupil.

Basa: Ibanez BTB 08 TLD, Jolana Iris Bass  Kombo: Torque T100BX  Ladí: Marshall MT-I, Kabeláž: Planet Waves Custom Pro

Pořád ještě basuju :-)
Nic není tak špatné, aby to nemohlo být horší!
0 xLajků:

49 Naposledy upravil: Gimzy (21. 08. 2006 23.40:36)

Re: Ernieball hybrid-slinks

Mno toto ja na ně hraju a jsou to nej struny na který jsem kdy hrál... Ozkoušel jsem dadarka i fendery a tohle je fakt luxus smile no jsem asi jinej no big_smile Myslim ty Hybridy

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

50

Re: Ernieball hybrid-slinks

Se "stydím", mám furt ty co tam byli na kytaře při koupení... wink Dokud slouží nerad bych to přeháněl s vyměňováním smile

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

51

Re: Ernieball hybrid-slinks

NO ono se říká že ty co na tom sou při koupi sou fakt jen převozní ale někdo (Ibanez apod) dává na většinu modelů ty drahý Elixíry tak těžko říct pravda bude někde v oblasti subjektivního názoru jak ty struny zněj ....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

52 Naposledy upravil: mmikk (12. 03. 2008 20.22:33)

Re: Ernieball hybrid-slinks

Nejaky novy nazory na Ernie Bally? Koukam ze tu nikdo rok a pul nepsal, tak to zkusim. Ja zatim mel Warwicky a Welltony, tak bych se docela poohlid po necem jinym a tyto mi prijdou za rozumny peniz (z ebaje), jen nevim jak to bude hrat smile  http://i13.ebayimg.com/08/i/000/c4/e2/19d8_1.JPG

Co vlastne znamena to hybrid slinky?
No koukam ze za stejny peniz sou k dostani i Dadarka a Rotosound, tak nejak nevim co zkusit smile)

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

53

Re: Ernieball hybrid-slinks

ja sem si je ted objednal, akorat to jsou ocelove v double setu za 33 dolaru! smile Prijdou mi tak za 2 tydny!

Jantar bass - jo zacatky smile, Ibanez SR300DX ve světě smile
Hartke HA3500 - Od Hartke už ani suché z nosa. Warwick WCA 411,  Ibanez ATK400 = minulost sad

MM Sterling (2007), Peavey Mark III Series 300 CHS Bass + Mesa Boogie 210 diesel + Tc flashback
Music Man Club #12
0 xLajků:

54

Re: Ernieball hybrid-slinks

mmikk napsal:

Nejaky novy nazory na Ernie Bally? Koukam ze tu nikdo rok a pul nepsal, tak to zkusim. Ja zatim mel Warwicky a Welltony, tak bych se docela poohlid po necem jinym a tyto mi prijdou za rozumny peniz (z ebaje), jen nevim jak to bude hrat smile  http://i13.ebayimg.com/08/i/000/c4/e2/19d8_1.JPG

Co vlastne znamena to hybrid slinky?

Hybrid znamena ze maji  napr u Ecka 100  pritom gcko je .40. Tzn za normalnich okolnosti by sada byla extra slinky nebo jak tomu u EB nadavaji .40 -.95, todle je proste kombinace dvou sad. u EBS tomu zas rikaji medium light, proste je to obchodni nazev. EB nejsou spatny, vyborne se mi osvedvily stainless steel, ale na druhou stranu uz sem mel od EB i uplne hluchou sadu...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

55

Re: Ernieball hybrid-slinks

Já mám teď na jazzbasu natažený EBS .45ky a celkem spokojenost.

Rickenbacker bass 4003 FG (USA), Rickenbacker fretless bass 4003 MG (USA), Fender American Standard Precision Bass (USA), Ampeg SVT CL,  SVT410HLF, EBS Octaver, MXR Equalizer
0 xLajků:

56 Naposledy upravil: Lukáš (13. 03. 2008 10.31:35)

Re: Ernieball hybrid-slinks

S těma hybridama nevím,mám natažený GHS Medium Light (v podstatě taky hybridy mezi 0.40 a 0.45),tři dny luxusní zvuk a pak to šlo totálně do kopru,co se týče i hutnosti a konkrétnosti zvuku (je jasný,že struny nebudou cinkat),navíc na ni hraju jenom o vejkendech.
Rád bych vyzkoušel i jiný sady strun než Warvick,Framus a Olympia,ale pokusy koupit něco jiného dopadly zatím takhle - nejhorší je,že sem třeba narazil na blbou sadu a teďka je už kvůli tomu nikdy nekoupim,navíc sem student.

0 xLajků:

57 Naposledy upravil: carodej_pes (11. 12. 2012 11.09:12)

Re: Ernieball hybrid-slinks

Oživuji pohřbené téma. Zrovna co jsem si před pár dny koupil EB Super Slinky (.045-.100), ze kterých jsem nadšený (dlouhou dobu jsem používal zhruba stejně drahé Dunlopy, stejnou velikost), se tady dočítám takové horory a pomluvy na adresu pana Balla! big_smile Jestli ty sturny brzo neztratí svůj zvuk, tak je to imho za necelých edit: šest stovek výborná investice. Jestli ztratí, dám sem vědět. smile

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

58

Re: Ernieball hybrid-slinks

Taky přidám svojí trošku do mlýna. Mám struny Ernie Ball Hybrid slinky 0.45 a nevím no..za to cenu jsem si představoval lepší zvuk. Vůbec mi necinkali ani nový, D'Addaria prosteel jsou stokrát lepší. Sice ten úplně nejcinkavější zvuk taky nemusím, ale po chvilkovým ohraní jsou super. Ty EB se tomu neblíží ani trochu.
Příště se pravděpodobně opět vrátím ke klasice v podobě D'Addario Prostell/chrome (ještě nevím) 0.40.

ex basák: www.bandzone.cz/narusenespojeni
Fender Precision Special Deluxe MiM 04
Ve výslužbě smile
0 xLajků:

59

Re: Ernieball hybrid-slinks

carodej_pes napsal:

ze kterých jsem nadšený

nadseny primo ne ale moje spokojenost je natolik velika, ze posledni cca tri roky (kromne oskliveho slapnuti vedle v podobe ruzovych DRek) nic jineho naz padesatky EB slinky nenatahuju. hrajou furt stejne, nez se rozhodnu udelat si radost a koupim novy pakl

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

60

Re: Ernieball hybrid-slinks

e.t. napsal:
carodej_pes napsal:

ze kterých jsem nadšený

nadseny primo ne ale moje spokojenost je natolik velika, ze posledni cca tri roky (kromne oskliveho slapnuti vedle v podobe ruzovych DRek) nic jineho naz padesatky EB slinky nenatahuju. hrajou furt stejne, nez se rozhodnu udelat si radost a koupim novy pakl

tak to je fajn. smile
To nadšení berte s rezervou – schválně jsem psal o těch Dunlopech. Já na Elixíry nebo jiné vyšší třídy nikdy nehrál...

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

61

Re: Ernieball hybrid-slinks

e.t. napsal:

hrajou furt stejne, nez se rozhodnu udelat si radost a koupim novy pakl

hele já je mám teď taky od srpna a musím víceméně souhlasit, že hrajou furt stejně..

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

62

Re: Ernieball hybrid-slinks

To zase můžu i já potvrdit, stejně hrajou, ale chtěl bych aby hráli čistějc smile Který z nich jsou takový nejvíc bright? Ty bych klidně zkusil.

ex basák: www.bandzone.cz/narusenespojeni
Fender Precision Special Deluxe MiM 04
Ve výslužbě smile
0 xLajků:

63

Re: Ernieball hybrid-slinks

nejvic bright je Savo. (joke) ja je obcas protahnu fastfretem a spokojenost

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

64

Re: Ernieball hybrid-slinks

Mr.Jackass napsal:

Vůbec mi necinkali ani nový, D'Addaria prosteel jsou stokrát lepší.

to je právě důvod proč hraju na EB (regular slinky): necinkaj, zato drží tón, narozdíl od D´Addarií (všech kromě hlazenek), který pár dní cinkaj a pak jdou do hoven. ostatně hraju na basu, nepotřebuju cinkat, nejsem Santa ani nehraju glam nebo podobný píčoviny

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

65

Re: Ernieball hybrid-slinks

el BassTardo napsal:

nepotřebuju cinkat, nejsem Santa ani nehraju glam nebo podobný píčoviny

Trochu toho cinkání a čistšího zvuku neuškodí, hybridy mi přišly takový málo čistý. Jinak bohužel s tím, že D' Addaria za dva týdny ztratí na původním zvuku musím souhlasit :-/.

ex basák: www.bandzone.cz/narusenespojeni
Fender Precision Special Deluxe MiM 04
Ve výslužbě smile
0 xLajků:

66

Re: Ernieball hybrid-slinks

hlavne sou ze zecatku ucinkany az nechutne.. cinkaj vic nez country kytara big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

67

Re: Ernieball hybrid-slinks

já používám tyto a jsem s nima spokojenej
http://www.conceptmusic.com.au/product_images/z/617/Ernie-Ball-Regular-Slinky-Bass-45-130__52339_zoom.jpg

Zkoušel jsem i D'Addaria těch stejných parametrů, typ DAddario EXL170-5, kterej se navíc dělá i v cenově zvýhodněným duo packu. Ty taky nejsou špatný.

Mám pětistrunku s 24 pražcema s delší menzurou a tyhle struny jsou na moje ladění D standart ideální. Mám zkušenost, že jakmile se naladím na standartní E a struny jsou napnutější, už to tak dobře nezní takže je to asi fakt vhodný spíš na podladění

Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
0 xLajků:

68

Re: Ernieball hybrid-slinks

Nechci zakládat nové vlákno, tak snad se to sem hodí.

Pro vás co používáte jako já struny ErnieBall Cobalt, tak v CMI je teď mají v akci.
Pětistruny 45-130 za 995 (běžně za ně dávám 1250).
Sice budou skladem až někdy za 14 dní, ale já si je dnes objednal a mám potvrzenou zlevněnou cenu. Tak třeba někdo budete chtít taky...

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

69

Re: Ernieball hybrid-slinks

To je samozřejmě relativní. Mě tyhle Cobalty vydrží na Stingray dvakrát déle než klasický Slinky, takže se mi vyplatí.
Navíc bych řekl, že mají dávají silnější signál, takže příjemně nakopávají lampu v předzesilovači - nicméně je to subjektivní, přímé srovnání jsme nikdy nedělal a klidně mi to vyvraťte.

Po pravdě, chtěl jsem po dlouhé době zkusit Elixíry (na Ibanezce jsem je kdysi používal), ale když jsem viděl cenu tohohle, tak bylo jasno.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků: