1

Téma: Hard Case na Ibanez k5

Chtěl bych se zeptat majitelů Ibanez K5, jaký používají kufr?
Potřebuji nějaký pořídit a nevím, jestli jít do MB100C (docela drahý), nebo pořídit nějakou náhradu. Představoval bych si skořepinu, se dřevem se mi nechce tahat. Chtěl bych ale, aby ve futrálu basa pěkně seděla. Myslím si, že K5 je rozměrově stejná, jako řada SR, ale nejsem si tím na 100% jistý. Jo a představoval bych si hranatý, ne tvarovaný podle basy, aby se tam vešly ještě jiné věci (odděleně) - kabel, popruh, struny, mininářadí, příp. malá efektová krabička.

Ibanez K-5, Schecter Stiletto Custom 5, Cort Curbow, bezpražec Vácha, Kala UBass
GK 1001RB, GK 700RB, GK-115-NEO, GK-212-NEO, GK-210, GK MB-115, Roland Cube 30
Boss GT-6B, Zoom MS-60B, Zoom B3n, Bugera Veyron, Line6 Relay, G70, AKG WMS 40 MINI Pro
0 xLajků:

2

Re: Hard Case na Ibanez k5

mne prisla v takovem tom ala epiphone...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3

Re: Hard Case na Ibanez k5

A co něco takovýho? http://www.audiotek.cz/gator-gc-bass-37433.html# Já si ho pořídil před rokem na WW Vampyre 5 tak na K5 bude taky sedět a jelikož je to jeden z nejlevnějších plastových kufrů tak po upgrade je perfektní.Vnitřní vystýlka z polystyrenu nedržela pořádně na  plastu tak stačilo lepidlo na koberec za 20 Kč, celej vnitřek jsem vydělal a číňani to mají takovým tím lepidlem do tavné pistole, tak se není čemu divit.přilepil jsem a funguje jak má.Pod plyš jsem zasunul vystýlky aby líp basa seděla.Jinak fakt lehoučkej kufr a zvenku působí pevným dojmem.Ještě mám jeden dřevěnej ale to jen že byl k base, jinak fakt mi moc nevyhovuje.

Music Man Club #8
0 xLajků: