1

Téma: Údržba coated strun?

Zdravím kolegové, vy co máte nějaké zkušenosti s coated strunama... Udržujete je nějak? A co mazadla typu fast fret atd? Mám první coated daddario expr 165 no a ze by nějak moc klouzaly po zpocenejch rukách, to teda říct nemůžu... Dik

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

2

Re: Údržba coated strun?

jasně, FastFret je super. A pokud se ti potí ruce tak použij gymnastický(horolezecký) magnesiový prášek smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

3

Re: Údržba coated strun?

opoceCZ napsal:

Zdravím kolegové, vy co máte nějaké zkušenosti s coated strunama... Udržujete je nějak?

maximalne otru mene spocenou casti trika nebo potitkem...

opoceCZ napsal:

A co mazadla typu fast fret atd?

fast fret sem nikdy nepouzival a ani nevim co to je pocitam naky mastny uhlovodiky to by mozna nemuselo vadit .. ale rozhodne bych nepouzival nejaka ta odmastovadla na bazi organickejch rozpoustedel nejaky propanol, etanol by nemusel uplne skodit ale casto tam byva i etylacetat a to by mohlo rozpoustet tu ochranou vrstvu ..

opoceCZ napsal:

Mám první coated daddario expr 165

nevim jak tydle cerveny ale ty niklovy daddario exp 165 sem mel a imho dost mizerne struny s zivotnosti nepotahovanych mozna i mensi mel sem 2 sady a obe hodne rychle chciply hlavne Ecka ...  hmm po par tydnech uplne bez barvy hmm

imho klasicky doporucim Elixiry ostatni coated co sem mel DR, Rotosound taky sklamali DR i RS ze zacatku mi prisli zvukove lepsi nez  Elixiry ale ta zivotnost taky nic moc a sem tam se da narazit i v novy sade na chciplou strunu ... Elixiry mne zatim nezklamali nikdy .. a ta zivotonost je fakt neskutecna... smile vlastne sem zadnou sadu este nevyhodil big_smile presouvam je na min vyuzity basy smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: