1

Téma: Úprava staršího comba GK 112MB na master/slave

Zdavím čtenáře,

v důsledku staršího GASu vlastním kombíčko GK 112MB (to čaloněné se stříbrným grilem).
Leze mi z něj to co u jiných nenakroutím, a tak se kloním k myšlence koupit druhé a provozovat obdobně, jak je novém designu nabízený 112MBP).
Kouknul jsem dovnitř a pak to zase zašrouboval s pocitem, že jsem nějak mimo mísu... Ono v tom skoro nic není, na malém plošňáčku tu a tam nějaké smetí, pár nějakých podivných cívek jak ze starého tranzistorového rádia, jen tu a tam z toho trčí drát, který zase jinde zaleze zpět do desky... Cestu signálu jsem prostě nenašel, a tím jak je to titěrné a navíc mající digitální konec tzn není poznat, kde se člověk pohybuje, tak je to pro mě marťanská záhada.

Nevíte prosím někdo o šikulovi, který by dokázal upravit zesilovač v GK 112MB do režimu master (vývod na druhé combo někde za hlasitostí a korekcemi) a slave (vstup z prvního comba který by přemostil hlasitost a korekce) ?

Takového mistra bych ocenil nejen já, ale celá má rodina by mu byla vděčná, neb bych si nekoupil celou novou 212 ale jen půlku... :-)

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

2

Re: Úprava staršího comba GK 112MB na master/slave

Taky by mě zajímalo, odkud berou ten chain output. Nejlepší by bylo, někde sehnat schéma toho inovovaného MB112 II. Bohužel jsem ho nikde nenašel.

Ibanez K-5, Schecter Stiletto Custom 5, Cort Curbow, bezpražec Vácha, Kala UBass
GK 1001RB, GK 700RB, GK-115-NEO, GK-212-NEO, GK-210, GK MB-115, Roland Cube 30
Boss GT-6B, Zoom MS-60B, Zoom B3n, Bugera Veyron, Line6 Relay, G70, AKG WMS 40 MINI Pro
0 xLajků:

3

Re: Úprava staršího comba GK 112MB na master/slave

No, já tu myšlenku opustil, koupil jinou 212 a kombo mám v ložnici :-)
Měl jsem ten digitál otevřený: těch drátů, odkud by se signál dal vzít je tam spousta ale se sluchátkem jsem nenašel nic použitelného.
Pak jsem srovnáním s jiným kombem z řady zjistil, že to moje je nějaký atyp, zvukově je trochu jinde, takže by to asi nefungovalo podle původní "lego" představy...

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků: