1

Téma: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Nazdar. S Cassusem jsme si tak rikali ze by jsme si mohli udelat takovy minisrazek ala brnaci za ucelem otestovani nastroju a aparatu. Dojel by nekdo ze zde pritomnych severanu ? Termin nasledne pokud nekdo bude vubec ochoten prijet.

Zkusebnu s prisernou akustikou poskytnu ja, takze prostor zajisten

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

2

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Přijel bych se třeba podívat, možná bych mohl vzít OLPčko, ale to asi nikoho zajímat nebude big_smile Markbasse bych asi vzít nemohl...

0 xLajků:

3

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Me zajima oboji, fakt

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

4

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

smile Markbasse bych vzal rád, ale nemám auto a klíče od zkušebny big_smile

0 xLajků:

5

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

no me taky zajima oboji big_smile ja vemu a5 a muzu vzit i backline,ale na tom nic zajimaveho neni

0 xLajků:

6

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak ja nemam problem, pac budu v miste, takze to mam komplet.

xergic napsal:

smile Markbasse bych vzal rád, ale nemám auto a klíče od zkušebny big_smile

Auto mam ja, termin zatim neni, mas dost casu si to pochystat. pockame do pondeli pokud se nikdo dalsi neozve udelame jen ve trech.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

7

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Treba bych se ukecal a prijel taky se spiderovou modlou a bezprazcovkou wink
Pokud by nekoho zajimal Roland Cube 30, muzu pribrat.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

8

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

D.a.l.i napsal:

se spiderovou modlou

Tys to ale nepochopil, ja proti precisionum nic nemam. Ale mam neco proti jejich vynaseni do nebe....stejne jako u cehololiv jineho (ampeg, markbass, jolana wink, ........)

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

9

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

mohl bych vzit dyztak i bubenika na trochu týho jamu, kdyby byl zajem...spider zna

0 xLajků:

10

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

JJ, bubenik je vitan, taky muzu vzit mojeho dacana wink muzou se prostridat...i kdyz jeden je az nad hlavu wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

11

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak jak to teda vypadá? smile

0 xLajků:

12

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak zjevne uz se nikdo neprida, takze navrhuju termin 8.5 vpatek, myslim ze by jsme se mohli sejit po 6 ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

13

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

no pro me patek neni zrovna stastny, mam pruby v po,stre,pa,ne  jako asi bych se mohl z nektere vyvkliknout,ale pro me by byl lepsi jakykoliv jiny den,nez patek zrovna.

0 xLajků:

14

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Ja zas zkousim Stredu, ctvrtek, sobotu a nedeli smile  Takze mi z toho vychazi jedine Utery...hm ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

15

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Pátek asi taky radši ne, mám něco naplánované s přítelkyní a ta by mě asi zabila, kdybych to zrušil kvůli tomuhle srazu big_smile big_smile

Úterý je v pohodě, kdybych měl zrovna zkoušku (což se dá naplánovat, my máme zkoušky kdy chceme big_smile), tak bych možná mohl vzít i Markbasse, kdyby byl spider tak ochotný a obětoval se s odvozem (máme zkušebnu v Přívoze). Ale je zase fakt, že bez Markbasse by to pro mě bylo o dost jednodušší...

0 xLajků:

16

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

hehe, ja se pred pul rokem z Privoza odstehoval. kde to tam mate ? V YMCE nebo ve skole ? nebo nejaka garaz ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

17

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

V Sokolovně big_smile

0 xLajků:

18

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Já bych se přidal taky, pokud bude nějaký dobrý termín.

"dle basu se pozná skladatel"
                                              A.Dvořák
0 xLajků:

19

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Viz vyse, Utery 5.5.   .....treba v 5 hodin wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

20

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Možná by bylo fajn ještě vědět kde big_smile

0 xLajků:

21

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak jestli sem to spravne pochopil, tak budu transportni jednotka, cili sraz sokolovna, pak do Ka pro cassuse a do Senova, transport zpet opacnym gardem... Takze misto neni az tak podstatne

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

22

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Oukej. Prý "transportní jednotka" big_smile Jenom s tím Markbassem mi to moc nevychází. To kdyžtak ještě vyřeším na zkoušce no... A na jak dlouho to tak bude?

0 xLajků:

23

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

ja muzu dojet do havru nebo do ovy(nevim,odkad je to bliz) at nemusis tak zajizdet

0 xLajků:

24

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

xergic napsal:

A na jak dlouho to tak bude?

cassus napsal:

ja muzu dojet do havru nebo do ovy(nevim,odkad je to bliz) at nemusis tak zajizdet

Ja bych rekl tak 2 hodinky ?

Havirov je 5 minut od zkusebny

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

25

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

dve hodiny? jenom? cece to ani nevybalite basy.. to chce tomu dat cas, hezky v klidku.... v pohode pokecat, bez stresu prozkouset.
z osobni zkusenosti bych rekl ze tri hodiny jsou minimum, navic vzdycky je dobry mit casovou rezervu, proste tomu dat volny pruchod smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

26

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

No ono je to nakonec jedno smile Ale mi to furt nějak organizačně nevychází, docela by mi bodlo, kdyby to bylo až v šest...

0 xLajků:

27

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Axlík napsal:

to chce tomu dat cas, hezky v klidku.... v pohode pokecat, bez stresu prozkouset.

Proberem az jednou budes mit deti, jo ? wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

28

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Je mi lito, na 18 mam v utery program...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

29

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Ja s tim problem nemam, takze v 17:45 u tej sokolovny ? Pokud jo, tim padem Cassusi v 6 te muzem vypichnout v Havru

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

30

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Jo, fajn, super, paráda smile

0 xLajků:

31

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak jo, bylo to fajn smile Ten Alembic s AccuGroovem je fakt nářez. A hodně se mi líbila Pedulla, s těma DRkama zněla fakt hodně pěkně... Spíš jsem pozoroval než hrál, ale ne že by mi to vadilo. A sranda byla, když si cassus vlezl za bicí a spider a já jsme hráli. Teda spíš spider, já jsem dělal doprovod big_smile

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/xergic-050509-210155-sraz-1.jpg

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/xergic-050509-210209-sraz-2.jpg

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/xergic-050509-210220-sraz-3.jpg

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/xergic-050509-210230-sraz-4.jpg

0 xLajků:

32

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Jo, byo to fajn, az teda na zaverecnou stihaci jizdu, nicmene i tu jsme prezili big_smile big_smile Bohuzel diky me neschopnosti zahrat cokoliv na petistrunny nastroj jsem nedocenil nastroje kolegu, nicmene Cassusova Cortka se mi moc libi, super na nizko serizena a i s jetyma strunama krasne priprdava. S novyma strunama by asi prazce spis bzucely, ale v tehle kombinaci to dela pro me moc prijemny zvuk. Xergicovo OLP je nemene dobry nastroj, nicmene pro me to srazel vysoky dohmat a hodne jete E a H. Samozrejme co se dohmatu tyce je to vec kazdeho jak ma vysoko dohmat. Nastroj ma velice ucinne korekce, pekne zpracovani a pokud se priste Xergic hecne a poridi tomu nove strunky tak si myslim ze to bude "Musicman" se vsim vsudy. Kockopadne, konecne chapu Daliho horekovani nad malyma roztecema, neb moje ruce fungovaly podle rovnice E=A=H....a nebo ze by problem nebyl v nastrojich ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

33

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

tak tak, spider hraje pekne, xergic hraje pekne, OLP hraje pekne a navic moc pekne vypada.) pedulla se mi libila nejvic(coz jde videt na te prvni fotce:) ) a taky spideruv houpaci pas na ni:D pinokio je fajnovy disajnovy special, na zivo se mi paci mnohem vic, nez na fotkach. Apec=mazec, bedna ma na dvoudesitku neuveritelne moc spodku,pritom nechybi stredy a vysek ma na rozdavani. Alembic taky gud, zadne zbytecnosti, enhancéry a podobne veci, proste to dela presne to co chcete. A spider urcite taji karieru profesionalniho okruhoveho zavodnika.) takze pekny vecer ve vytribene spolecnosti

0 xLajků:

34

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

cassus napsal:

A spider urcite taji karieru profesionalniho okruhoveho zavodnika

Stejne jako cassus karieru zabavoveho bubenika wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

35

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

spider napsal:

A spider urcite taji karieru profesionalniho okruhoveho zavodnika

big_smile big_smile

K těm strunám - mám tu připravenou novou sadu Ernie Ball .045, ale protože OLP pravděpodobně půjde brzo pryč, tak bych ho radši předal s novou sadou smile

No já doufám, že až bude další sraz, tak přitáhnu nějakou novou basu (pokud mi to vyjde) a Markbasse a to se teprv těšte big_smile

0 xLajků:

36

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

kua pozdě:( jak sa po dobrých skúsenostiach s týmto zrazom plánuje daľší rozhodne by som sa ho chcel zúčastniť! žltá prdula je hrozne sexi. z mojej strany može byť GK 200RB old skůl, GK Diesel Dawg na nejaké to prznenie a Jack na Armstrongoch nech viete čo je pank:D:D bednu vozit nebudem, kto by to chcel skúsiť nie je problém sa dohovoriť u nás na zk. Ja rezident Vítkovic, zk 7min od baráku pěšky:cool: ach tá žlutá....slint

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

37

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Spider cosi říkal, že plánuje něco hodně zajímavého, ale ať to sem napíše sám, pokud chce big_smile

0 xLajků:

38

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

hezký kucí, závidim, škoda že tady na ČESKYM severu je nás tak málo smile

0 xLajků:

39

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

davidak napsal:

škoda že tady na ČESKYM severu je nás tak málo smile

No tyjo čoveče, já bych ani neřek, co tak koukám odkud vy choboti tady na fóru jste... a došel jsem k závěru, že by jsme taky mohli uspořádat nějakej minisraz. Plánoval jsem původně dorazit v pátek do Vlaku, ale nějak to nevyšlo:-( Můžem zkusit sčítání basslidu tady na severu, kolik by případně bylo adeptů...

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

40

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

jj, ja s tim jeste cekal, ale plan je takovy ze ohlasim regulerni akci na narodnim vybore (v nasich hornich dolnich  u moci komunisti) a na zahrade udela takovy open air bass sraz, kdyby byla ochota dorazit treba s celou kapelou tak PAcko zajistim, spani ve stanech (mista habakuk)

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

41

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

ty voe! tu byl nejaky sraz? yikes Tak nekdy priste smile

Jantar bass - jo zacatky smile, Ibanez SR300DX ve světě smile
Hartke HA3500 - Od Hartke už ani suché z nosa. Warwick WCA 411,  Ibanez ATK400 = minulost sad

MM Sterling (2007), Peavey Mark III Series 300 CHS Bass + Mesa Boogie 210 diesel + Tc flashback
Music Man Club #12
0 xLajků:

42

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

S1dewinder napsal:
davidak napsal:

škoda že tady na ČESKYM severu je nás tak málo smile

No tyjo čoveče, já bych ani neřek, co tak koukám odkud vy choboti tady na fóru jste... a došel jsem k závěru, že by jsme taky mohli uspořádat nějakej minisraz. Plánoval jsem původně dorazit v pátek do Vlaku, ale nějak to nevyšlo:-( Můžem zkusit sčítání basslidu tady na severu, kolik by případně bylo adeptů...

volové, nejni...vy ste ale moc na severu big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

43 Naposledy upravil: S1dewinder (14. 05. 2009 22.24:49)

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Nook napsal:

volové, nejni...vy ste ale moc na severu big_smile

Ale houby, my jsme tak akorát na severu, víš co, drsný horalové wink Já měl na mysli srázek Jablonec/Liberec a okolí, tak zkoukám jestli bych se srážel sám, nebo jestli by se třeba někdo přidal... Rádoby seveřani z Ústí a podobně samozřejmě vítání big_smile Čo?

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

44

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

zas o tak sirokem okoli rec nebyla....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

45

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

spider napsal:

jj, ja s tim jeste cekal, ale plan je takovy ze ohlasim regulerni akci na narodnim vybore (v nasich hornich dolnich  u moci komunisti) a na zahrade udela takovy open air bass sraz, kdyby byla ochota dorazit treba s celou kapelou tak PAcko zajistim, spani ve stanech (mista habakuk)

Hele ale to zní moc dobře:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

46

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

jj, jen sem se minulej rok k tomu nedokopal, treba letos smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

47

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

chlapi zdravim, ja bych klidne prijel ale budu mit problem s aparaturou. mam 15wkombo a pres koncovy zesak to mam pichle na 15ti palcovy homemade. takze busem to nepujde:D ale mozna by to nejak slo. nemate nekdo gps souradnice te sokolovny? nebo navod jak se tam dostat. ja sem z ovy takze staci nazvy ulic. dik, mejte se:)

Cort action bass IV / DAP 700 -> domácí výplod: 800W bass box osazený Beymou 15P80 Nd... rodiče nevěřili že si koupim basu, když sem si ji koupil tak tvrdili že nebudu cvicit. teď se jim nelíbí že cvičím protože jim o patro níž nejde slyšet televize. Proto, važte slova big_smile     jinak sháním efekt na basu z druhé ruky, pište prosím na icq 457110693
0 xLajků:

48

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Trošku mimo termín:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

49

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Ouplne. ale neco by sme mohli udelat

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

50

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

spider napsal:

Ouplne. ale neco by sme mohli udelat

Tak to každopádně!

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

51

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

co nejaka party jeste pred rančem?

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

52

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak zalezi na vas. zkusebnu klidne poskytnu a nebo to popripade pojmout vikendove, kalbove u me doma, pocasi uz je dobre, obsadime terasku a potrapime souseda

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

53

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Včera jsem přijel do Ostravy... smile Budu tu asi 14 dni (na víkend pojedu teda dom) co mi tady doporučíte? Nechcete zajít na pívo? Jsem ubytovaný v penzionu na Marianském náměstí co ňáky dobrý hudebniny? Nebo nemáte tu místňáci nějaký gig? rád zajdu.

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

54

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Pivo je se mnou složité, mám to 35 km domů a spoje jsou 2 za den, takže klidně se potkám, ale budu cucat kofolu (což dlouho nevydržím).

Dobrý hudebniny asi v Ostravě nejsou smile V Nové Karolíně je muziker, tam najdeš tak 1 zajímavou basu.  Zajímavý býval Bayger v Přívoze, ale klukům ušatým se nedaří a není to co to bývalo, Visí tam pár fenderů, myslím, že tam má nějaké komisní musicmany (asi bych tam měl jet, mám tam zesilovač v ne-opravě - tak kdybys chtěl, potkat se tam můžem). Pak je Muzikant na chelčického, tam sem nebyl 100 let, tak ani nevím. No a nakonec fiškus Braun na nábřeží...Pokud bys chtěl behringera, nebo neseřízenou fenderkopii, tohle je tvůj muž (ale pravda, nebyl jsem tam několik let, je to možná jinak, i když pochybuju)

Mě je sympatickým pajzlem Hudební bazar. Neni to buhvíco, ale je tam furt plno. Děsný zvuk, ale o to lepší atmosféra. V úterý třeba soutěž boomcup.... těžko říct co čekat, ve středu Mucha,

Skvělý zvuk, ale zase spíš unylá komorní atmosféra je v Parníku, který je spíš orientovaný na jazz, ale tento týden tam je třeba místní kapela Glayzy, což by ti třeba mohlo sedět.

klub Marley - v pátek dodrý HipHop, ale to asi není tvůj parketa ?

v Sobotu Fabric - N.O.H.A. - To bude gut, asi se půjdu mrknout

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

55

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Spidere to je uplně vyčerpávající - moc díky...
Na ten Hudební bazar - Muchu jsem už koukal tak tam asi zajdu kdyby se někdo chtěl přidat...
Jo a co je ten HUDEBNÍ DŮM... podle netu je tam kytarářská dílna Jurčovo a Kaiserovo... Tam bych se rád stavil na pokec...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

56

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

SMETS napsal:

Jo a co je ten HUDEBNÍ DŮM... podle netu je tam kytarářská dílna Jurčovo a Kaiserovo.


Hudební dům je Braun a spol., na stejném místě je klub Barrák.  Braun Jurčovi a Kaiserovi pronajímá dílny. S Jurčou sem se potkal jednou, sháněl jsem materiál na nulák, odmítal cokoliv prodat, ale prej že mi za 350 udělá nulák jak víno, nepříliš přívětivý se mi jevil.... Miloš Kaiser je pohodář, s tím se pokecat dá, pomohl mi dorazit první basu, když sem nevěděl kudy kam.

Ještě sem zapoměl na hudebniny Skotnica, míval prodejnu i v ostravě, ale nevím, jestli to už nezavřel. Každopádně ve Frýdku-Místku funguje a bývají tam zajímavé kousky, jako třeba kdysi sem tam trefil na Mayones, prodává i věci jako výztuhy apod.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

57

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

a v barraku nic neni? a co ta HC kavarna ... jak z ni mel Papa profilovku? tam by se smetsovi mohlo libit smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

58

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

na prasarny a voziracku http://www.planbcafe.cz/
na pivo na pivo...coz takhle na zkusebnu? posli cislo PM, zavolam a muzem se domluvit (muhehe)

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

59

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

e.t. napsal:

na prasarny a voziracku http://www.planbcafe.cz/

o tom sem mluvil smile  tam nas dokonce jednou zvali s koulema ale nejak to neklaplo .. sad asi sme nesehnali nic po ceste...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

60

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Hmmmm ze bych se taky pridal? Toz se domluvte na miste a terminu a ja se pokusim dorazit wink

SQUIER Classic Vibe Jazz Bass 60 (snimace SBS), EDEN E210C, kabel BESPECO PT600
KEEN 5 strun předělaný na bezpražec
každý někdy začínal
Kapela 432Hz
profil
0 xLajků:

61

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

SMETS napsal:

Včera jsem přijel do Ostravy... smile Budu tu asi 14 dni (na víkend pojedu teda dom) co mi tady doporučíte? Nechcete zajít na pívo? Jsem ubytovaný v penzionu na Marianském náměstí co ňáky dobrý hudebniny? Nebo nemáte tu místňáci nějaký gig? rád zajdu.

Co tě zajímá/bací/rád děláš? Pokud jde o muziku, tak více než Spider nevím, ale třeba by tě zajímalo něco dalšího.

0 xLajků:

62

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

e.t. napsal:

na prasarny a voziracku http://www.planbcafe.cz/

btw sory za OT ale oni to tam nejak zvetsili ?? sem koukal ze tam budou treba Banane metalik a yikes ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

63

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

SMETS napsal:

Jo a co je ten HUDEBNÍ DŮM... podle netu je tam kytarářská dílna Jurčovo a Kaiserovo... Tam bych se rád stavil na pokec...

Jurča momentálně úřaduje v Dolní Lhotě, Kaiser zase v Jistebníku.

basa & co.
0 xLajků:

64

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

m3 napsal:

sem koukal ze tam budou treba Banane metalik

a to jeste nevis kamarade ze s BM budeme hrat my big_smile (nenezvetsili, tady lidi jak vsude na koncerty serou tak to bude stacit, posledne co sme tam hrali s Rezurex tak narvano rozhodne nebylo)

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

65

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

e.t. napsal:

a to jeste nevis kamarade ze s BM budeme hrat my

tak kvuli tomu sis koupil kontras ne smile ...  my sme v ostrave nehrali od ty doby co mame novou zpevacku yikes .. a to uz je skoro 5 let yikes

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

66

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Tak jo... Bylo to fajn a doufám, že se zase brzo potkáme... Sakra ten druhej den byl hodně krutej - jsem na ten hokej nešel pač jsem ho zaspal smile
PS: ta E.T.eho šlajska hraje jako kráva smile ta mi fakt bavila... aaa co je nejhorší, že jsem vyzkoušel zvuk EBS a zjistil, že to je ten zvuk co celej život hledám... Díky

Trochu fotodokumentace z Ostavy  - 1. fotka hlaváku pro navození atmošky smile:
Aktéři: PAPARATZZI a E.T.
http://baskytara.com/img/m/1366/t/p194fci1kc127lf0v1l3sdu231t3.jpg
http://baskytara.com/img/m/1366/t/p194fciogqvp61l3k192o104o1cor5.jpg
http://baskytara.com/img/m/1366/t/p194fcj73jc5i4v21hqa19ufe8n7.jpg
http://baskytara.com/img/m/1366/t/p194fcjj5rmc1omg1231qo58rr9.jpg

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

67

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

jj, Smets je prima...fajn to bylo

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

68 Naposledy upravil: Lukáš (17. 10. 2014 19.26:12)

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Pani z Ostravy maji esteticke citeni (křiž a Morkhimmel) smile.

0 xLajků:

69

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

Málem bych zapomněl
http://baskytara.com/img/m/2129/t/p195oo8b0sehustg1dfc1ige19063.jpg
http://baskytara.com/img/m/2129/t/p195oo9a7rguv1cku14ma1lim10745.jpg
http://baskytara.com/img/m/2129/t/p195oo9s9h178f1dlk16av1a7f1fdi7.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

70

Re: minisrazek Ostrava a siroke okoli

kasa blato big_smile a tak to maji mazlicci radi big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků: