101 Naposledy upravil: opoceCZ (14. 10. 2014 13.44:50)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

dále vezme D.a.l.i. ultrazvukovou čističku, abychom si mohli prozkoušet její funkci a struny si vyčistit..

Mám taky ultrazvuk.... Ale od doby, kdy myju struny v myčce na nádobí, tak ji na struny nepouzivam. Mám vzít mycku s sebou? smile

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

102

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

opoceCZ napsal:

myju struny v myčce na nádobí

sice OT, ale tohle rozhodně rozveď! to mě zajímá... s jakým úspěchem to používáš?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

103

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Tak mě napadá, kdo přiveze jaké aparáty?

Já rozhodně dovezu komplet Pumelici a kdyby měl někdo zájem testnout prcka, tak klidně i Warwick Blue Cab 30.1 smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

104

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

opoceCZ napsal:

Mám taky ultrazvuk.... Ale od doby, kdy myju struny v myčce na nádobí, tak ji na struny nepouzivam. Mám vzít mycku s sebou? smile

No, s ohledem na ty odmašťovadla, které v tabletách jsou + délku působení mycího cyklu je to hodně zajímavá myšlenka, rozhodně je to menší opruz než chystat UZ čistič, plnit vodou, hodit jar, pak to zas celé schovávat a sušit, když myčka jede v podstatě každý den a vypere najednou klidně několik sad... Určitě myčku vezmi s sebou, ať to můžeme vyzkoušet smile

A teď vážně - poznal jsi ve výsledku nějaký zásadní rozdíl, nebo je to +- srovnatelné?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

105

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Info k ubytování: ze tří nabízených míst (ze stránek www.oldrichov.cz) připadá v úvahu pouze už zde zmíněný penzion Senohrábek. Kapacita je až 10 lidí (ve třech samostatných místnostech), cena je 200 Kč/osobu a noc a není podmíněna např. minimálním počtem ubytovaných, jako tomu bylo v druhém uvažovaném penzionu. No a ten třetí (chata Na pilách) už má v našem termínu plno. Bylo by tedy dobré si rozmyslet, jakým způsobem chcete přespat a pokud se rozhodnete pro ten Senohrábek, zkuste třeba napsat soukromou zprávu, abychom to paní z penzionu mohli pár dnů předem alespoň upřesnit, kolik by nás bylo. Dík : )

0 xLajků:

106

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

t.kedzior napsal:

jakým způsobem chcete přespat

Pokud dorazím na noc, tak bivak na sále.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

107

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

jen taková blbá otázka...měl jsem v plánu vzít s sebou synátora...nemá někdo dětný ze seznamu podobný nápad? Co, Dali? wink
Každopádně dobrá připomínka s tím ubytováním...připište mě, prosím, na Senohrábek. Díky!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

108

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak já bych se taky přidal - možná budu muset odjet už v sobotu v poledne, ale v pátek v podvečer bych dorazit mohl.
Kuře: a ten obchod s mechanikama můžeme provést tam.

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

109

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

kdo přiveze jaké aparáty?

Tak já bych mohl vzít starodávný GK, ale to je asi zbytečnost. O omlácené nookově 1x12" ani nepřemýšlím, když tam bude sám maestro...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

110 Naposledy upravil: joko (17. 10. 2014 14.50:07)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Nikoho neberu! Nemám ani řidičák, natož auto... wink Přijedu vlakem, to je krásně na trati.
Aparát nepřivezu žádnej a možná ani basu. Uvažuju, že přijedu s hornou a budu si s váma jammovat tak.

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

111

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Markbass CLUB 600 F32 (2x12@800W)

Bez přemýšlení! Ale víš co? Vem klidně oba wink Auto to uveze, ne?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

112

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

kurcatovium napsal:

O omlácené nookově 1x12" ani nepřemýšlím, když tam bude

ale jo, jen ji vezmi, axlofku! Rád se s ní zas potkám!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

113

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ne že by to bylo nějak důležité, ale zítra jsem v Oldřichově pracovně (zkusmo smile), akce Ekocentra - Den stromů, celý den. Kdo je poblíž, nakoukněte. Nechť nám vyjde počasí.
to nook: prej synátora ... také uvažuji o tom, že přijedu s nějakou pubertou, je to docela nadějný basák (a klavírista).

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

114

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Neustále celou dobu váhám,ale pokud by někdo projevil zájem,tak bych asi dovlekl svoje nádobíčko TE.Kromě Karadama tady myslím 18" mazlíka nikdo,kdo sem chodí často,nepoužívá.čauwec J.

Trace Elliot Club #6 basa ATK-305 Ibanez,hlavaTE- AH 400 SMX,box TE-1028H a TE-1818 ,ladička Sabine RT7000 USA
0 xLajků:

115

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ale používá

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

116 Naposledy upravil: m3 (18. 10. 2014 08.04:59)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

famfrnos napsal:

dovlekl svoje nádobíčko TE

jen to vem posledne u pavouka s tim sklidil Oneil velkej sukcess..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

117

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ja asi apce zadny, ale nakou basu bych moh, nicmene vsechny 4 se mi tahat nechce. Takze nakonec vylosuju z 61p, 69j, sadlo p, sabre.

No a pokud vsechno dopadne, tak prijedu i s mikulikem (pokud na nej jeste nekdo pamatujete).

0 xLajků:

118

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

davidak napsal:

tak prijedu i s mikulikem

Včera jem na něm byl v RP smile Dobrá mjůzik, líbilo se mi to.

woody napsal:

ale zítra jsem v Oldřichově pracovně (zkusmo ), akce Ekocentra - Den stromů

Sakra, neviděli jsme se tam? Já tam hudlal s kapelou kántry end western smile

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

119

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Zase tak velký kufr nemám

Já taky budu muset sklopit sedačky.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

120

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

hofa napsal:
opoceCZ napsal:

myju struny v myčce na nádobí

sice OT, ale tohle rozhodně rozveď! to mě zajímá... s jakým úspěchem to používáš?

Normálně ze strun udělám kola o průměru cca. 40 cm a rozmistim dvě do horního a dvě do spodního koše. Použity kapsle jar, sůl a lestidlo je z dm drogerie ...ta jejich značka tuším denk mint... Nebo tak něco. Myčka Bosch program auto. Zkoušeno na dvou sadách ocelovek a už jinak prát nebudu!

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

121

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Nook napsal:

en taková blbá otázka...měl jsem v plánu vzít s sebou synátora...nemá někdo dětný ze seznamu podobný nápad? Co, Dali? wink

My budeme mít děti zajištěny dostatečně daleko smile Takže přijedu sám smile

Zatím to na 99% vypadá na příjezd v sobotu odpoledne, pojedu nejspíš přímo z FM (mohl bych někoho cestou přibrat), zpět pojedu v neděli a asi nějaké místo bude (s Tomem počítám).

Cajky vezmu Fruduu, bezpražec a přemýšlím, zda Skvéra nebo SX Telecastera, kterého jsem si neplánovaně pořídil tento týden. Asi vezmu i Hockeho (pokud tam nebude BN110 už jedna) + pedalboard.

Nebude tam mít někdo na prodej/výměnu schopného jazzbasse s prodejní cenou 20-30.000Kč? Nastává čas, abych poslal do světa Skvéra a posunul se výše smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

122

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

D.a.l.i napsal:

..., pojedu nejspíš přímo z FM (mohl bych někoho cestou přibrat), zpět pojedu v neděli a asi nějaké místo bude (s Tomem počítám)...

z F-M? ..že bych se přeci jen vydala, mohla bych se třeba přiblížit do Příboru, ať to máš po cestě

asi to budu moct ale potvrdit až příští pátek, to se teprve stěhuju

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

123

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Erža napsal:

z F-M? ..že bych se přeci jen vydala, mohla bych se třeba přiblížit do Příboru, ať to máš po cestě

Jasně, pokud nevadí odjezd v sobotu kolem poledne, proč ne smile
Jen bych pak poprosil o spíše Hranice, kvůli zpáteční cestě a nabíraným dětem.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

124

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

D.a.l.i napsal:

Nebude tam mít někdo na prodej/výměnu schopného jazzbasse s prodejní cenou 20-30.000Kč? Nastává čas, abych poslal do světa Skvéra a posunul se výše smile

Vezmu s sebou MIJ jazz bass, kterej uvažuju prodat... Do 20-30k se určitě vejdeme big_smile

0 xLajků:

125

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

D.a.l.i napsal:
Erža napsal:

z F-M? ..že bych se přeci jen vydala, mohla bych se třeba přiblížit do Příboru, ať to máš po cestě

Jasně, pokud nevadí odjezd v sobotu kolem poledne, proč ne smile
Jen bych pak poprosil o spíše Hranice, kvůli zpáteční cestě a nabíraným dětem.

to mám trochu z ruky, ale mrknu jak mi jezdí vlaky do Hranic a dám ještě vědět, díky

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

126

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

davidak napsal:

No a pokud vsechno dopadne, tak prijedu i s mikulikem (pokud na nej jeste nekdo pamatujete).

Jo, tak Mikula (i tebe) rád potkám osobně smile Doufám, že neodjíždíte v sobotu odpoledne zase pryč smile

pan P napsal:

Vezmu s sebou MIJ jazz bass, kterej uvažuju prodat...

Mám už něco v merku, ale jen pro info, nemáš někde fotku?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

127

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

D.a.l.i napsal:

Mám už něco v merku, ale jen pro info, nemáš někde fotku?

byla by to ta červená

http://baskytara.com/img/m/2556/p1942i0s1v152peoj1k4f1o871f3.jpg

0 xLajků:

128

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

pan P napsal:

byla by to ta červená

Díky. Myslím, že už ale na sraz dorazím s posilou, ale rád si na tu basu zahraju. S tou barvou bych ale asi stejně hodně váhal...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

129

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Týden a kousek před akcí zkusím udělat dosavadní shrnutí, editujte a přesouvejte se aktuálně, prosím

URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, Sigi, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,
ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, Erža,

SPANÍ V PENZIONU: - tohle potřebuju vědět, ať to u paní v penzionu Senohrábek (cena 200 Kč/osobu/noc) můžu rezervovat:  t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so, so/ne),

0 xLajků:

130 Naposledy upravil: lukas (21. 10. 2014 13.58:27)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Jestli budu ten víkend poblíž, rád se v sobotu zastavím...

URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, Sigi, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,

ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, Erža, lukas

SPANÍ V PENZIONU: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so, so/ne),

0 xLajků:

131

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Memory (pá/so)

upraveno, dík.

0 xLajků:

132 Naposledy upravil: t.kedzior (21. 10. 2014 14.47:14)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, Sigi, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,

ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, Erža, lukas

SPANÍ V PENZIONU: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so),

0 xLajků:

133 Naposledy upravil: Aidamos (21. 10. 2014 14.58:49)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Udělal jsem stručný obrázkový itinerář cesty od Liberce (Turnova). Ke stažení ZDE

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

134 Naposledy upravil: Nook (24. 10. 2014 09.52:58)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Jestli teda už není pozdě na rezervačku, pak bych:

t.kedzior napsal:

SPANÍ V PENZIONU: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so), Nook (so/ne)

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

135

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

opoceCZ napsal:

Malý navrh... Co celou akci pojmout i jako malý bazarek. Každý jisté najde po suplikach nějaké basové haraburdi. Já bych rad něco prodal a něco nakoupil... Planuju prodat / vyměnit 5 - tku MTD... Možná i squiera. Pokud by basové výměny, zapujcky, prodeje mohly zvýšit návštěvnost těchto akcí? Co vy na to holoto?

Bazárek, Bazárek, Bazárek.....

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

136

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak je mi líto ale na sraz nedorazím i když bych se s vámi rád setkal osobně. Takže na 6ku od PELEho si budete muset počkat na jindy. Zase jsem ji vzal na milost a nehraje vůbec špatně, akorát se na ní musí hrát hodně s citem.


URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,

ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, Erža, lukas

SPANÍ V PENZIONU: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so),

Basy: Jazzbas 5 - Marcus Miller V5 passive, Jazzbas 4 - Sandberg California TT4 - passive,  Jazzbas 6 - Pele custom,
Nahlas: EBS Reidmar 500 + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
InEar:  Line6 Helix HX Stomp, Fender Downtown Express
0 xLajků:

137

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

tak pondělní aktualizace:

URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,

ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, Erža, lukas

SPANÍ V PENZIONU Senohrábek rezervováno: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so), Nook (so/ne) + další dle potřeby, lůžek mají celkem 10.

0 xLajků:

138 Naposledy upravil: Erža (27. 10. 2014 17.33:55)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

bohužel se stěhuju jinam než jsem myslela před týdnem a z Brna se žádná výprava nechystá,:(

tak pondělní aktualizace:

URČITĚ PŘIJEDOU: Aidamos + Mikulík, Radoozz, t.kedzior, Memory, Nook, davidak, opoceCZ, D.a.l.i, Woody, Tomáš N., pan P,

ASI PŘIJEDOU: kurcatovium, famfrnos, joko, lukas

SPANÍ V PENZIONU Senohrábek rezervováno: t.kedzior (pá/so, so/ne), D.a.l.i (so/ne), Memory (pá/so), Nook (so/ne) + další dle potřeby, lůžek mají celkem 10.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

139

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

3tisice registrovaných a na sraz jede 12 lidi... Hola hej, zvedejte hnedky!

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

140

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Registrovaných je dost, ale aktivních málo smile

Profil
Pivo nepočká...
0 xLajků:

141

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Pro me hodne z ruky smile Az bude neco na jihu cech nebo nejak rozumne vzdalene misto tak se zastavim smile

Ampeg SVT-7 PRO
Hocke  B410 HD (8 Ohm)
Ibanez SDGR 305 DX
Eden RS 115C 320W
http://bandzone.cz/morfium
0 xLajků:

142

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Znovu se zeptám, zda by se někdo nechtěl svézt - jedu v sobotu kolem poledne z FM, přes Olomouc, Hradec Králové. Zpět jedu v neděli po srazu. Budu mít prakticky prázdné auto, na zpáteční cestě beru Toma Kedziora.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

143

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak se nám to blíží smile
Já se jen připomenu stran té dobré brazilské kávy smile
Je možnost nechat si vyrobit nějaký jídlo v hospodě, která je pod sálem. Jelikož se tam ale pravidelně nevaří, je nutno objednat, aby si zabezpečili suroviny. Vymejšlet si moc nebudeme, takže se nabízí cosi na způsob guláše, přílohu si můžem asi nadiktovat, nebo nějakej kus masa s přílohou a oblohou. V úvahupřipadá tedy sobotní oběd, večeře a nedělní oběd. Dejte vědět, kdo by o to stál, já to předám dál. Připomínám, že asi 2 km od nás je vyhlášená pizzerie, kde se dá velmi slušně najíst. V poledne i večer.
Aidamos vyrobil přehledný itinerář: https://dl.dropboxusercontent.com/u/171 … z_2014.pdf
nicméně pokud by někdo bloudil, cinkněte mi na 607 133 256 a budu nápomocen

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

144

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Já bych preferoval spíše bezmasé (klidně smažák), ale pokud je pizzerka na dostřel, tak bych to nekomplikoval, pokud by to panu domácímu dělalo čáru přes rozpočet.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

145

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Těším se na vas, holomci...

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

146

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Já teda dorazím až v sobotu ráno, páč v pátek zaskakuju na basu na jedný akci.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

147

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Já se omlouvám, ale nakonec nedorazím. Nějak se mi toho sešlo moc...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

148

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

joko napsal:

Já se omlouvám, ale nakonec nedorazím. Nějak se mi toho sešlo moc...

Je mi to blbý, ale asi na tom budu obdobně :-(
Safra rád bych vás zase všechny viděl, ale v tuhle chvíli je naděje mé návštěvy spíš jen teoretická - takže tomu dávám tak 5%. Kdyby to nebylo 5 hodin vlakem, tak bych zkusil dorazit aspoň na sobotu... :-(

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

149

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

kurcatovium napsal:

Je mi to blbý, ale asi na tom budu obdobně :-(
Safra rád bych vás zase všechny viděl, ale v tuhle chvíli je naděje mé návštěvy spíš jen teoretická - takže tomu dávám tak 5%. Kdyby to nebylo 5 hodin vlakem, tak bych zkusil dorazit aspoň na sobotu... :-(

No ale já tě mám skoro při cestě smile

Pokud chceš, tak tě vezmu klidně od domu (a na zpáteční cestě tě hodím zpět).
Předpoklad odjezdu sobota 15-16hod. smile

PS: Kobyla dnes došla poštou, díky.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

150

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Tak takhle bych to chtěl taky big_smile

Jenže když já jsem línej si po Praze někam dojet autem big_smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

151

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Kluci, kdo přijedete dnes, napište mi prosím orientačně čas. Jde mi spíš o odpolední hodiny, abych tam nestrašil od tří a vy jste přijeli až v sedm. To bych teda vypadal (4 hodiny v hospodě dají jednomu zabrat smile

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

152

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Já 18-19

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

153

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

tak jsem ze srazu doma. v hlavě mi hučí z chlastu a toho basoveho dunění....http://baskytara.com/img/m/2396/t/p195mi6t5o1r921bu0o9v10n01kft3.jpg http://baskytara.com/img/m/2396/t/p195mi7ao51d5514j21lrvk2g1mj55.jpg http://baskytara.com/img/m/2396/t/p195mi7oh01d44dtv14gkf40159q7.jpg http://baskytara.com/img/m/2396/t/p195micq7j1si2tejrbv1lno18f09.jpg http://baskytara.com/img/m/2396/t/p195midptba8i1lopunbgr51bkbb.jpg

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

154

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

opoceCZ napsal:

basoveho dunění...

tak to je riadna stretko fenderoidov smile až som rád že hrám na Warwick big_smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

155

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Byl tam Mikulík ? Jako bych tam viděl jeho Fendera ?  Jinak pěkná přehlídka nástrojů basových.

Jolana D-Bass, Jolana Studio Bass, Solton BK100 Germany, ZOOm B2
THE RAMONES Heidi is a Headcase... jdu si svojí cestou
0 xLajků:

156

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

pepa napsal:

Byl tam Mikulík ?

Nebyl.

pepa napsal:

Jako bych tam viděl jeho Fendera ?

To je jiná omlácená hrůza big_smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

157 Naposledy upravil: Aidamos (02. 11. 2014 21.15:57)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak pár mých slov ke srazu a několik fotek (kompletní sada fotek v původním rozlišení ZDE):

Lidi:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv21f4f17rsjffh381m923.jpg

Nelidi:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv33ilfe01advmsmv9a4.jpg

Sešlo se nám několik Nookovek. Opoceho v kombinaci 12" + 6" + horna s přepínači na reproduktory jak v raketoplánu:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv3b3j1nroi1t123c1e8g5.jpg

Nook dovalil úplně novej (ráno dodělanej) box v kombinaci 1x8" + 2x6", na takového prcka to hrálo výborně, jak jinak taky.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv41eqj11tgrfb1u6v12s59.jpg

Moje sestava TecAmp a Temelín II:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv4iosict113e1h1j1q4v8.jpg

Memoryho box Markbass s Tomovým zesíkem stejné značky.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv41d8o1g8hm2g1n141hd36.jpg

Rodoozův celolampový Hocke o výkonu 100 W. Hraje to pekelně, vyrovná se to tranzistorovému aparátu o výkonu 300 W.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv41744q40h141qm6eb67.jpg

Opoce se svými basami. Hořovické MTD se snímači od mistra Šlapáka a samodomo precl s krkem Pearle a humbuckerem u kobylky rovněž od Šlapáka. Precl má velmi variabilní a průrazný zvuk a total brutus heavy relic provedení.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv41e95ogblc1c7q1e8ta.jpg

Letošní organizátor Radooz:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv419tlecj1h3mem313t9b.jpg

Memory s Radoozovým pětkovým Fendrem:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv419ec13ip52k9s51ogfc.jpg

Tomu Kedziorovi hraje v rukou i násada od koštěte s gumou od trenek místo strun:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv58ok5csvf31tb911i3d.jpg

Pan P s jeho japonským Jazz Bassem. Po výměně snímačů za originál Fender ta basa zvukově neskutečně poskočila minimálně o ligu výš:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv51e6f1n1v8361jgehdne.jpg

Já s Opoceho MTDčkem, což je moc příjemná pětka se zvukem ala Fender Jazz Bass, s velmi plochým hmatníkem (což mně osobně vůbec nevadilo) a s výborným Háčkem:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv5p6a14aqr4k17vs1861f.jpg

Pohoda, klídeček...

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv51p0s19me1n88rfa45cg.jpg

Na srazu se sešly i dvě Jolany, čímž se vyrovnaly v počtu zastoupení Music Manům. Moji bezpražcovou Irisku fantasticky potrápil Opoce, zatímco vzadu Memory zkoumá Daviďákův Fender Jazz Bass z roku 1969, famózní to nástroj.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv61r903g51t821boa193qi.jpg

Jolanu po rekonstrukci přivezl Nook. Ta basa je normálně hratelná a vypadá skvěle. Zde v mých rukou:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv58ui1l9nn1k15p6c3sh.jpg

D.a.l.i, mimochodem výborný hráč a bezprostřední improvizátor, přivezl na sraz velmi vzácný nástroj Ibanez Musician v bezpražcové verzi. V aktivním zapojení šuměla a navíc docházela baterka, ale mně se stejně nejvíce líbil zvuk pasívní s krkovým snímačem. Na fotce v držení Toma:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv618385551ghu6501qm8j.jpg

Tom Kedzior dovez svého Music Mana s netradičním modrým pickgurdem. Opět jsem si ověřil to, co jsem psal před časem i v recenzi. Tento StingRay má oproti mému zvukově modernějšímu naopak vyzrálejší dřevitější zvuk, jinak ty basy jsou zvukově velmi srovnatelné. Na fotce D.a.l.i:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv61f05adsa59klc4k2k.jpg

Jako další nástroj D.a.l.i dovezl pro mě obrovské překvapení a to Jazz Bass od japonské firmy Moon. Ač to není Fender, jeho předloha se v něm nezapře jak vizuálně, tak hlavně zvukově. Zabudovaná aktivka není vůbec potřeba, každopádně ani nemá nějaký velký rozsah, což já velmi vítám, a v případě potřeby může být nápomocná. Pro mě to je velmi inspirativní, hratelný, zkrátka výjimečný nástroj. Zde s Memorym. Mimochodem kdybych se za rok byl schopen naučit tolik, co Memory, tak dneska hraju minimálně jako Wooten. Na fotce je ještě zde neregistrovaný Tomáš N.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv6a2fd0os2lcdr1l1cl.jpg

Ještě jeden zajímavý nástroj D.a.l.i dovezl. Italskou pětku Frudua. Je to strašně těžký nástroj a díky krku skoro až monstrózních rozměrů hodně přepadává na hlavu. Zvukově je to ale variabilní nástroj s masakrózním Háčkem. Zde v rukou mistra stavitele Nooka:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv64aen9q1d9d10jc14bfn.jpg

Ještě jednou Nook a D.a.l.i s mým Precisionem. S D.a.l.im i s Nookem jsme testovali jejich efekty, ovšem až na Nookův EHX POG2 mě nic extra nezaujalo.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv6judg1q10hqvv1hnho.jpg http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv61rf9hmilf81u56181qm.jpg

Pozdě noční békačka:

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p195oj0qv61mvov109bl1hnggm2p.jpg

A na závěr velikánský DÍK Radoozovi za bezchybnou organizaci.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

158

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Díky za fotky a koment k nim.

Jolana D-Bass, Jolana Studio Bass, Solton BK100 Germany, ZOOm B2
THE RAMONES Heidi is a Headcase... jdu si svojí cestou
0 xLajků:

159

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak to máme za sebou smile Děkuji všem, kdo přijeli, rád jsem viděl známé tváře a rád jsem poznal nové. Aidamos to krásně na fotkách shrnul, není třeba nic víc dodávat. Jen za sebe připojím malý postřeh. Z fotek to je patrné, v případě bas dominují fendroidy, což je potěšitelné a pochopitelné, ale poněkud fádní sad V případě aparátů jasně dominují digitální prckové. To mě docela mrzí, protože jsem zatím jejich kouzlu nepodlehl a tvrdošíjně budu na hraní tahat těžký kraksny, protože jim tak nějak víc věřím. Takže mi chyběl na porovnání nějakej klasickej silič, nebo nedejbože lampáč smile
Při úklidu jsme našli pár zapomenutých věcí, přihlaste se mi o ně, nějak se vám je pokusím poslat:
http://baskytara.com/img/m/3014/t/p195p1aqu112f48346baite1t435.jpg
http://baskytara.com/img/m/3014/t/p195p1a26jr3h1c1a1d01blg9qb1.jpg

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

160

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory, Tom a Opoce smile
http://baskytara.com/img/m/3014/t/p195p1rfgh1bc2hib1d521ncaou51.jpg

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

161

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

radoozz napsal:

Aidamos to krásně na fotkách shrnul, není třeba nic víc dodávat.

Já naopak doufám, že někdo něco ještě dodá. O některých basách jsem se nezmínil a nemám je nějak záhadně ani na fotkách. Parádní byl např. Daviďákův nový Lakland ve stylu Precision. Nádherný zpracování, typický Precl zvuk. O Jazz Bass 69ce a Precision 61čce už jsem toho v recenzích napráskal dost, ale čekám, že se k nim vyjádří někdo další, když to měl možnost zkusit na vlastní kůži, vlastní aparát a dokonce i na spoustu i cizích. Ještě bych dodal, že mě velmi příjemně překvapil Pepův (pan P) zesilovač Aguilar Tone Hammer 500 v kombinaci s bednou Glockenklang Space Deluxe. To bylo maso i z jedný dvanáctky.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

162

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

radoozz napsal:

a tvrdošíjně budu na hraní tahat těžký kraksny

Se mi ten tvůj lampový Hocke líbil na fotkách nejvíc !

Jolana D-Bass, Jolana Studio Bass, Solton BK100 Germany, ZOOm B2
THE RAMONES Heidi is a Headcase... jdu si svojí cestou
0 xLajků:

163

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tom pochabil - mal priviest aj zastupcu klanu Warwikovcov smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

164 Naposledy upravil: Nook (03. 11. 2014 09.11:00)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Dobré to bylo, fakt jo! A ještě jedna podstatná věc - Radooz objednal snad to nejlepší počasí, co se na přelomu říjne a listopadu dá...stačilo včera vyjet nějakých 20km za Liberec a mlha, osm stupňů a zataženo smile
Díííííky!!! big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

165

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

pepa napsal:

Se mi ten tvůj lampový Hocke líbil na fotkách nejvíc !

Díky, jsi můj člověk smile

Nook napsal:

Radooz objednal snad to nejlepší počasí

To víš, mám nahoře kontakty smile

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

166

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Jak to tak vypadá, tak 2/3 ze ztrát a nálezů jsou moje veci. Stojan + černý popruh. O důvod víc aby se mistr radan zastavil na šálek dobré brazilské kávy

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

167

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

tak mě tak napadá, při pročítání tohohle vlákna znova od začátku - viděl (nebo alespoň nějak mimosmyslově zaznamenal) jste tam někdo woodyho?

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

168

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Nook napsal:

viděl (nebo alespoň nějak mimosmyslově zaznamenal) jste tam někdo woodyho?

Nedorazil. Ale určitě minimálně na mě myslel, páč mi zvonilo v uších.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

169

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ještě dlužím pár fotek, to ještě tak rychle nebude, bo jsem moc líný a zaneprázdněný smile

Ačkoliv se mi ani tak daleko nechtělo, tak to bylo super. Čím míň lidí, tím líp, tzn. večerní folková část byla luxusní, stejně jako nedělní nimrání se v basech a efektech s Tomem a Radoozem.

Trochu mě mrzí, že jsem si nestihl zahrát na Sadowského (resp. jsem nechtěl už otravovat majitele, když už byl na odchodu, stačilo mi otravovat Daviďáka smile).

JB 1969 je fakt skvělý nástroj. Z aparátů jsem hrál na tu překombinovanou Nookovu šílenost, která se mi hodně líbila - docela jedovatý aparát, ale z nástroje vylezlo asi fakt všechno. I levnější basy na tom hrály hodně slušně, zvlášť ty Opoczeho cenové lowendy smile

Koukat na Toma je radost, je vidět, že to má v pazourech (a že cvičí smile).

Rád jsem poznal zase jiné a nové lidi. Příští pokračování doufám někde kapku blíž, 350km je už na můj vkus trochu hodně smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

170

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

třeba v Brně? wink dokud tu su
na basu s růžovýma strunama jste ještě nikdo nehrál

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

171

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Brno bych prubnul i já. Mrzí mě, že mi to teď nevyšlo.
No a nebo uděláme s Bariusem něco na Valašsku smile

Profil
Pivo nepočká...
0 xLajků:

172

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

jojo souhlas, v brne uz dlouho nic nebylo smile

0 xLajků:

173

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Jeden z basáků na srazu - Tomáš N dříve/nyní:
http://baskytara.com/img/m/3014/t/p195tp8uh2il6rq717ms17ove61.jpg        http://baskytara.com/img/m/3014/t/p195tp94li17j2nipg41c15fnm3.jpg

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

174 Naposledy upravil: Barius (04. 11. 2014 20.01:17)

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

alternativ napsal:

Brno bych prubnul i já. Mrzí mě, že mi to teď nevyšlo.
No a nebo uděláme s Bariusem něco na Valašsku

No mně to taky nevyšlo, stejně v sobotu 1.11. sme hráli na soukromé akci, tak bych to časově nedával.

Jinak příštímu srazu klidně rád jako azyl konání poskytnu prostor naší zkušebny v Brumově-Bylnici. Patina věků je tam cítit, proběhlo tam už hodně akcí a všechno sme přežili smile Když vrátím bedny s pivama, tak bude aj co popit, rum a slivovica sa tam taky nějaká najde. K sezení dva gauče a pár židlí, stolek na pití a jídlo, no co víc si přát smile Když se tam udělá trochu pořádek tak deset lidí se tam v pohodě vejde! Je to plně klimatizovaná místnost s jedním olejovým radiátorem, který zajistí teplo domova, takže i v zimních měsících není problém uskutečnit sejšn. Ale viděl bych to až tak z jara - pokud nám z toho město do té doby neudělá sociální byty pro seniory, už to plánují x let a pořád nic, vždycky před volbama silné řeči a pak ejhle, ale pro nás dobře. Jinak vede k nám vlak i silnice I/57 od Krnova.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

175

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak ještě jedna fotka Tomáše N., tentokrát s nejstarší hrající basou, jakou jsme kdy měli v ruce - Davidákův Fender Precision z roku 1961. Další fotky + moje postřehy ze srazu během pár dnů...

http://baskytara.com/img/m/807/t/p195uaf0fe1ige1giigsf108u14o13.jpg

0 xLajků:

176

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Tak jen pro zajímavost a pobavení - archivní foto na srazu přítomné Jolany ještě před upgrade (i jejího majitele, toho ovšem spíš před downgrade), Stromovka session, L.P. 1999:
http://baskytara.com/img/m/81/t/p1963ra0qc81nrrrse510681ird4.jpg
big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

177

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Nook napsal:

archivní foto na srazu přítomné Jolany ještě před upgrade (i jejího majitele

V červený stejně byla lepší, jinak dobrej chemlon big_smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

178

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Pro mě měl tenhle sraz několik nej:

- držel jsem v ruce nejstarší běžně hratelnou basu svého života (Fender Precision 1961) a několik dalších starších bas než já (např. Fender 1969)
- sraz byl zatím nejdál od mého bydliště, ale za tu cestu to stálo!
- viděl jsem také největší efektový pedál na basu (Aidamosův), tzv. Temelín II
- hrálo se asi nejvíce folkových písniček, viz dále.
- vypilo se nejméně slivovice, protože všichni si chodili dolů do hospody pro pivo : )

Opravdu rád jsem po čase viděl už dříve poznané členy fóra a byl jsem rád za seznámení s novými (pan P nebo třeba na fotografiích často hrající "nečlen" Tomáš N. ). Velká škoda, že nepřijel Woody, všichni jsme se na něj opravdu těšili.
Z nástrojů bych vyzdvihnul Davidakova Fendera 1969, to byla mimořádně inspirativní basa. Skvělým kouskem byl Moon, opravdu solidní japonská práce, basa aktuálně přešla od "kurowce" k Daliborovi "D.a.l.i." Skutečně krásně a zpěvně hrál bezpražec Ibanez Musician starý taktéž přes 30 let. No a "radoozzův" 5-strunný Fender potvrdil po dvou letech (sraz 2012 v Dolní Dobrouči) své kvality a univerzálnost. Takového jazzbase bych si dovedl představit doma : )
Vrcholným zážitkem (alespoň pro mě) byl sobotní pozdní večer. Po 24 společných hodinách basových testování, jamů, hučení a slapování a kraválu obecně vzal Aidamos do ruky španělku, D.a.l.i. svého nového Moona a "radoozz" toho bezpražce a tohle trio společně, spontánně a skvěle zahrálo cca 15 známých folkrockových klasik, které prostě každý metalista musí znát (Frankie Dlouhán, Já s tebou žít nebudu (Nerez), něco od Kamelotu či Druhé trávy). Je vidět, že hraní převzatých písní se může občas hodit : )
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zde moje momentky ze srazu s popiskami, seřazeno dle času focení od pátečního večera do sobotní noci:

"Memory" - Jirka a univerzální 5-strunný Fender USA (majitel "radoozz")

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967stqir1vd3b231k4us0p9a03.jpg

Toho vidíme zde hrát na basu bez snímače

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967stqis3f3vke13lss5auku9.jpg

2x kombinace basových dvojic Memory, OpoceCZ a radoozz

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv1vhhcqk75s1jtdq664.jpghttp://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkvjh31uto1iu41ksn6797.jpg

zde dva low-end kousky Radka (OpoceCZ)

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv7022v9q1t15jq1ncl3.jpg

nečlen fóra, ale zdatný muzikant Tomáš N., přemýšlí, kolik mi za MusicMana nabídne...

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv1hpel8ta1ab7e1f0r6.jpg

... ale když přidá ještě pár desítek tisíc, Fender Precision 1961 zůstane doma v Liberci (jen kousek od Davidaka)

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkvp0f16evkboq0ulfb9.jpg

Davidovi beztak postačí tenhle relic

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkvut9ig0u8415b6t2ua.jpg

Tihle dva si rozuměli

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv14n8129h13ab1kmbrvac.jpg

I když Memory si občas v ústraní procvičoval tappingy. Na tuhle basu to šlo parádně

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv3p41uql1fsu1g4mfi4b.jpg

Basové pedalboardy se sešly dva, ten menší poblíž boty patří D.a.l.i.mu,

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv1dsu1ot4c501s5i1qlvd.jpg

ten větší (opravdu, ale opravdu velký!) Adamovi. Aneb Temelín II

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv19aai98kf718kp1jcc8.jpg

A na závěr nevím, co je na hlavě Aidamosova MM tak legračního. Že by tam měl Adam napsáno, který kolík patří ke které struně? : )

http://baskytara.com/img/m/807/t/p1967t4vkv1rqn43114i71l1v8eq5.jpg

Těším se na příště!!

0 xLajků:

179

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

bez toma by byl jakýkoli basový sraz pouze poloviční! to není masáž ega... nýbrž fakt!!!

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

180

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Fotky ze srazu zde: http://zacios.zonerama.com/Album/485593

Pár momentek, Tom i jiní zajisté odpustí smile

Pokud byste někdo chtěli fotku v plné velikosti, napište si. V galerii je z prostorových důvodů velikost delší strany 1280px.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

181

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Hezká sbírka a flák cesty.

0 + 0 + 0 + ... + 0
0 xLajků:

182

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Memory napsal:

Nechci tu moc spamovat, ale máte někdo alespoň elementární představu o letošním setkání basujícího lidu?

No, chtělo by to srazík, chtělo. Ideálně z hlediska vzdáleností asi někde kolem Havlíčkova Brodu nebo Pardubic.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

183

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Aidamos napsal:

Ideálně z hlediska vzdáleností asi někde kolem Havlíčkova Brodu nebo Pardubic.

Vitkovice ( a myslim, ze moravskoslezska kolona) rikaji: diky!(achtung ironie)

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

184

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Někam blízko jo?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

185

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Aidamos napsal:

Ideálně z hlediska vzdáleností asi někde kolem Havlíčkova Brodu nebo Pardubic.


+666 big_smile Seč?

Ibanez ATK-305, Aria IGB-49 (SBS pups)
Boss ODB-3, EHX Deluxe Bass Big Muff Pi
TCE RH450+RS210C+RS212, TCE BG500-210
0 xLajků:

186

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

jo bylo by to super smile ja mohu nekomu od liberce nabidnout dovoz tam a zpet smile  a nebo kdyby nekdo jel odsud a mel by misto na dopravu prispeji smile

TecAmp Club #2
0 xLajků:

187

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ahoj všem!

Tak na organizaci není vůbec nic složitého, stačí se jen společně domluvit, kde se setkáme : )   Mně osobně je jedno, kde sraz bude, rád dorazím kamkoliv, když to nebude ve stejný den jako nějaké důležité hraní. Tak co třeba založit nové vlákno, ve kterém bychom se začali domlouvat?

0 xLajků:

188

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

be_fretless napsal:

Brněnsko? Olomoucko?

Klidně, já dojedu kamkoli.

janry napsal:

nebo kdyby nekdo jel odsud a mel by misto na dopravu prispeji

Když mi do toho nic nevleze, tak jedu určitě.

t.kedzior napsal:

Tak co třeba založit nové vlákno, ve kterém bychom se začali domlouvat?

Tak a teď už šup tam: http://baskytara.com/topic14494-setkani … -2015.html

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

189

Re: setkání basujícího lidu 31.10. - 2.11.2014 Oldřichov

Ruším zvýraznění a zamykám.

0 xLajků: