1

Téma: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Kdo neměl šanci nás zastihnout na dvou dosavadních zastávkách zimního miniturné, bude mít ještě šanci v Kroměříži v pátek 14.2.2014 od 20:30h - klub Stará masna
Tentokrát jsme opět přitvrdili ve výběru naších spojenců a Two Basses se objeví v dvojbloku s kapelou Area 51.

Zabručíme věci spíše novější, Tomáš svého MusicMana prožene snad i novým aparátem a nabídne drtivý zvuk svých groovů i vyhrávek. Já se s Monarchem přidám několika melodiemi a dohromady s bicíma nám to hodí příjemný a přitom nabušený mix.

Těšíme se na vaši návštěvu, přijďte si užít náš hudebně společný prostor.....
http://baskytara.com/img/m/389/t/p18g34uns3a89qe51ha8ijpnsm3.jpg

Bands: Two Basses .... a jinak archiv na http://bandzone.cz/zdenekruzicka
0 xLajků:

2

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

já už raděj nic neslibuju, ale budu se snažit dorazit...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

3

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Tímto vyhlašuju kroměřížský minisraz smile


Já budu dojatý a opilý, páč Area je moje bývalá kapela a uvidím je poprvé od mého odchodu...takové setkání po letech (vlastně po měsících)

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

4

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

tak domluva se ženou ohledně návštěvy mých rodičů zatím probíhá celkem pozitivně... smile takže je zde jistá pravděpodobnost, že by to z mé strany mohlo vyjít...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

5

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Super

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

6

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

nahoru s tím-přijde někdo, nebo budou two basses hrát pouze pro jednoho basses? :-)))))

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

7

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

nene pipo - bude to minimálně dva basáci na dva basáky big_smile já s tím počítám...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

8

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

super
a co bardounp?

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: bardounp (13. 02. 2014 08.36:28)

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Tak já se, bohužel podle předpokladu, po operaci dolní čelisti nezúčastním, jelikož beru antibiotika a prášky proti bolesti, což vylučuje dát si pivo nebo i jakýkoliv alkohol a z delšího kraválu mne začne bolet řepa, takže tak. sad
Mrzí mne to, že se to takto semlelo, ale určitě se sejdeme jindy někde na pivečko.

Fender Aerodyne Jazzbass, Homemade Jazz Bass fretles Lindy Fralin ,PB bass homemade, Kopie Rickenbacker china upgrade, Markbass MoMark 500, HOT 15",
0 xLajků:

10

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

bardounp napsal:

což vylučuje dát si pivo nebo i jakýkoliv alkohol

chlastat přece není potřeba

bardounp napsal:

z delšího kraválu mne začne bolet řepa

to řeší špunty do uší wink

bardounp napsal:

určitě se sejdeme jindy někde na pivečko

tak budeme čekat na návrhy big_smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

11

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Jak říkají hokejisté : TAK URČITĚ bych se i s tímto handicapem mohl zúčastnit, když se to takto vypíše a pojmenuje. Jde o to co bych z toho se špuntama v uších slyšel a jak bych se tam cítil s bolestmi.
Spíše si dáme později nějaký termín na posezení. Zjistím, kdy bude u Černého Orla( případně jinde) opět hudební jamsession a můžeme se sejít tam.

Fender Aerodyne Jazzbass, Homemade Jazz Bass fretles Lindy Fralin ,PB bass homemade, Kopie Rickenbacker china upgrade, Markbass MoMark 500, HOT 15",
0 xLajků:

12

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

bardounp napsal:

Jde o to co bych z toho se špuntama v uších slyšel a jak bych se tam cítil s bolestmi.

jasný wink no problem smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

13

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

No bylo by fajn, aby tam bylo i o něco více lidí, než jen dva přislíbivší bassmeni. Jestli nás bude čekat podobnej "vým*d" jako v Hodoníně, asi nás delší dobu zase nikdo nikde neuvidí...

Bands: Two Basses .... a jinak archiv na http://bandzone.cz/zdenekruzicka
0 xLajků:

14

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Tak v Hodoníně se musel každý spálit, aby pochopil, že to tam fakt nefunguje... :-)

0 xLajků:

15

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

DIGITAL CHOCOLATE napsal:

Tak v Hodoníně se musel každý spálit, aby pochopil, že to tam fakt nefunguje... :-)

mám také tuto osobní zkušenost big_smile a to i přesto, že bývalý bubeník, co koncert domluvil odtud pochází...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

16

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

ZdeNor napsal:

Jestli nás bude čekat podobnej "vým*d" jako v Hodoníně

DIGITAL CHOCOLATE napsal:

Tak v Hodoníně se musel každý spálit, aby pochopil, že to tam fakt nefunguje... :-)

Díky za včasné varování. Měl jsem tam něco v jednání. Detaily by byly vítány smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

17

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

spider napsal:
ZdeNor napsal:

Jestli nás bude čekat podobnej "vým*d" jako v Hodoníně

DIGITAL CHOCOLATE napsal:

Tak v Hodoníně se musel každý spálit, aby pochopil, že to tam fakt nefunguje... :-)

Díky za včasné varování. Měl jsem tam něco v jednání. Detaily by byly vítány smile


A nechodijú a nechodijú...  :-D

0 xLajků:

18

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Jo, Hodonín je prý marný (konkrétně Nautilus)

Masna snad průšvih nebude. NA Areu se někdo taky jistě přijde podívat. Mimochodem, hraje v ní teď velmi dobrý basák...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

19

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

jo, Nautilus... všecko domluvený... a kdyby v druhé kapele nehráli všichni dobří hodonínští rodáci, tak bychom si dělali křoví sami navzájem smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

20

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

jo, tak super. Mě to líčil do mailu jak tam je návštěvnost průměrně 150 lidí...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

21

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

spider napsal:

jo, tak super. Mě to líčil do mailu jak tam je návštěvnost průměrně 150 lidí...

Nakonec jsi Spidere na ten vym*d, co popisuje ZdeNor, přišel sám... :-)
Doplním jako bonus:"v klubu všechno máme-jen si dovezte nezbytné věci..." Na místě zjistíš, že jsi měl vzít všechny nezbytné věci k tomu, aby kapela mohla vůbec hrát, nedejbože  zpívat...
big_smile big_smile big_smile

0 xLajků:

22

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Úžasný koncert, protože vím, jak kluci hrají, čekal jsem, že to bude super, ale i tak mě to posadilo na prdel. Skvělé a taky pozitivní, což se počítá 2x.....

A samozřejmě jsem taky rád konečně potkal osobně Hofu smile

Rád bych tady doporučil (abychom si rozuměli-přikazuju to smile ) všem basákům, aby nejen navštěvovali Two basses koncerty, ale aby je i dohazovali....já je vezmu někdy k nám na venkov, to se budou hasiči divit smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

23

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Nápodobně smile Bylo to supr, díky kluci

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: ZdeNor (17. 02. 2014 09.32:22)

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

Díky moc Pípovi se ženou a Hofovi, máte můj vděk. Jejich přítomnost a bezprostřední reakce na místě i tady na fóru jsou pro mne velice důležité a osvěžující. Nebýt toho, celou akci bych jednoznačně opět zařadil do kategorie vým*d. (pro upřesnění, neříkám že pouze vinou pořadatele, ani v Hodoníně jsem to tak nemyslel, těch faktorů je vždy více) Nicméně se tak trochu naplnila moje předtucha a asi nás opravdu hned tak nikde jinde neuvidíte...

Bands: Two Basses .... a jinak archiv na http://bandzone.cz/zdenekruzicka
0 xLajků:

25

Re: 14.2.2014 Two Basses a Area 51 - Kroměříž

ni jak prohlásil Mira - byl to Valentýn a před výplatou smile nicméně je fakt, že pozvaní kamoši se většinou zachovali jako nudle a zápecnili doma sad

až se víc sehrajeme s Čon-Kinem, domluvíme něco dohromady, aspoň to nebude stylově tak protipólní, jak v Masně wink

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků: