1

Téma: Detroid bez basovej linky

Ahojte,

prosim Vas, zhanam skladnu od Marcusa Millera - Detroid, bez basovej linky. Netusi niekto, ako by som sa k tomu mohol dostat? Googlit som samozrejme googlil, ale to nejak nevydalo.

Vdaka za kazdu radu smile

link na pesnicku: http://www.youtube.com/watch?v=dwqWhEsAOJQ

0 xLajků:

2

Re: Detroid bez basovej linky

To existuje?....nějaká verze songu M.Millera bez basy? neutral

0 xLajků:

3

Re: Detroid bez basovej linky

Zjevně chce Markošovi fušovat do řemesla a tudíž shání upravenou verzi aby nešlo slyšet toho hudlaře smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

4

Re: Detroid bez basovej linky

spider napsal:

Zjevně chce Markošovi fušovat do řemesla a tudíž shání upravenou verzi aby nešlo slyšet toho hudlaře smile

...to jsem si říkal, ale netuším, že se dá něco takovýho někde sehnat. roll

0 xLajků:

5

Re: Detroid bez basovej linky

Tyjo jak to děláš? Nebo spíš v čem to děláš?

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

6

Re: Detroid bez basovej linky

Chcel by som to zohnat kvoli vystupeniu na jednej akcii, kde by som to chcel zahrat. Taktiez netusim, ci to existuje, napriklad Alain Caron mal cele CD tak vydane.

Memory diky, vsak to, ze ten slap preraza do vsetkych frekvencii a je tazke sa ho zbavit smile

0 xLajků:

7

Re: Detroid bez basovej linky

Dalo by se s tím vyhrát v nějakém DAW s EQ a Gatem by to asi šlo vyčistit.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

8

Re: Detroid bez basovej linky

spider napsal:

Dalo by se s tím vyhrát v nějakém DAW s EQ a Gatem by to asi šlo vyčistit.

myslim že moc ne... můžeš ubírat bysy ale bude tě mizet i kopák... Jako k nějakému výsledku se dobereš ale kvalita nebude nic moc...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

9

Re: Detroid bez basovej linky

SMETS napsal:
spider napsal:

Dalo by se s tím vyhrát v nějakém DAW s EQ a Gatem by to asi šlo vyčistit.

myslim že moc ne... můžeš ubírat bysy ale bude tě mizet i kopák... Jako k nějakému výsledku se dobereš ale kvalita nebude nic moc...

...no já myslím, že jako odstranit něco z nahrávky, tak s tím spektrem které chceš pryč, vyřízneš i spousty dalších věcí-ať už to děláš na čemkoli, že se to ve finále stejnak nedá pužít. roll To se mi vždycky "líbí" v těch "Kriminálka Maiami" atd., jak tam maj nějaký hlášení v pozadí u nějaké doličné nahrávky, někdo řekne "já to projedu filtrem" a najednou mají naprosto čistej zvuk jen toho hlášení atd. To mě vždycky rozesměje. big_smile Já jsem spíše myslel, že je nějaká nahrávka bez namíchané té basy,...jako je spousty nahrávek bez různých nástrojů třebas od Redhotu,...nebo jen nahraná basa a buben-to jsem nedávno někde poslouchal z Blood Sugar Sex Magic a bylo to zajímavý,...slyšet jen kopák a Fleovu basu. wink

0 xLajků:

10

Re: Detroid bez basovej linky

Matej napsal:

To se mi vždycky "líbí" v těch "Kriminálka Maiami" atd., jak tam maj nějaký hlášení v pozadí u nějaké doličné nahrávky, někdo řekne "já to projedu filtrem" a najednou mají naprosto čistej zvuk jen toho hlášení atd.

v těchto seriálech to kriminalisté mají od scénaristů hodně zjednodušené ve všem. smile Co jsem po několika dílech pochopil, tak největší problém jim dělají mezilidské vztahy, práce je pro ně spíš jen fantasticky placený koníček.

Matej napsal:

jako je spousty nahrávek bez různých nástrojů třebas od Redhotu,...nebo jen nahraná basa a buben-to jsem nedávno někde poslouchal z Blood Sugar Sex Magic a bylo to zajímavý,...slyšet jen kopák a Fleovu basu.

schválně sem něco postni, to by mě zajímalo, jestli myslíš to samé co já (a to co jsem slyšel já jsou imho upravené album verze).

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků: