1 Naposledy upravil: joko (19. 09. 2013 17.56:54)

Téma: Online Session

Tak už máme s kapelou novou desku (ono je to teda kvalitativně spíš demo, ale my hrdě říkáme nová deska wink ), sice ještě bez obalu, ale hudba je už na světě.
Nějaké ukázky jsou na Bandzone a já vám sem dám také nějakou ochutnávku:

Na tržišti
(zde dostal prostor pro sólo náš mladý trombonista Lukáš Besuch a na trubku náš stálý host Pavel Herzog ze Sta Zvířat)

Slow Funk
(sólo náš druhý hostující trumpeťák Míra Barabáš)

Good Morning
(zde jsem dostal prostor já a jeden z našich saxofonistů Vojta Kouba)

Natáčel jsem to hlavně na pětistrunnou Bachovku JBMM, co jsem koupil od Jance a tři písničky na mexikánskýho preclíka, kterého jsem si ve dvou případech podladil komplet o tón. Signál  šel z basy do jakéhosi lampového preampu a pak do linky.

Celkem jsem s deskou spokojen, akorát mě při jejím častém poslechu začínají vytáčet ty chyby, co jsme tam nasekali.
Ale už je to na světě, už zbývá jenom cvičit, aby jich na příští desce ubylo wink

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

2

Re: Online Session

suoer atmoska., aj to solo vyborne

D u f f y  TecAmp Club #3

THE ZAZVORS
0 xLajků:

3

Re: Online Session

ho ho, poslouchám to na BZ a je to moc pěkné...  šlape to skvěle!
Basa jede krásně, má to groove a spodek. Palce hore smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

4

Re: Online Session

Díky kluci! "Muzika co dává smysl" - to musim říct na zkoušce, to jim udělá radost smile

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Deamon9009 (19. 09. 2013 20.59:37)

Re: Online Session

Hodně příjemná muzika, pustil jsem si to teď jak sem přišel po dlouhým dnu a skvělej relax.
Chtěl bych to slyšet na živo.
Za mě také Thums UP

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Lukáš (19. 09. 2013 22.05:05)

Re: Online Session

Memory napsal:

Příjemná a vyvážená muzika co mi dává smysl.

Přesně tak to mám také, i když to není můj šálek kávy.

Dobře usazené basové linky, hlavně těmi krátkými přesnými tóny.

Z těch písní je pro mě favoritem The First Place (parádní rytmické rozmanitosti), basové sólo v Good Morning je rozmanitý, tak se mi to líbí. smile

0 xLajků:

7 Naposledy upravil: Jenich (20. 09. 2013 08.07:56)

Re: Online Session

Dobry to je smile jen bych dal trosku jinej zvuk basy aby prisprky min rusily a jeste trochu to posadit na prdel, at to chvilema neni nervozni smile

Ale to jsou detaily smile celkove musim rict, ze jsem mel co delat, abych se ubranil touze vzit si havajskou kosili, namalovat fixkou par chlupu na hrud, obleci bile upnute kalhoty a mokasiny z krokodyli kuze a vyrazit do viru velkomesta protancit noc smile nastesti jsem se ale ubranil a poslech jsem to ve svym usaku smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

8

Re: Online Session

Slowfunk je super

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: joko (20. 09. 2013 18.34:24)

Re: Online Session

Jenich napsal:

Dobry to je smile jen bych dal trosku jinej zvuk basy aby prisprky min rusily a jeste trochu to posadit na prdel, at to chvilema neni nervozni smile

Ale to jsou detaily smile celkove musim rict, ze jsem mel co delat, abych se ubranil touze vzit si havajskou kosili, namalovat fixkou par chlupu na hrud, obleci bile upnute kalhoty a mokasiny z krokodyli kuze a vyrazit do viru velkomesta protancit noc smile nastesti jsem se ale ubranil a poslech jsem to ve svym usaku smile

Ono stačilo dát jenom struny trochu vejš, aby ty příšprky tolik nechrastily. No a to posazení na prdel... Snažil jsem se, ale místy to prostě skotačí jak koza na ledě - doby jsou chvíli trochu sem, chvíli trochu tam... takový obstřelování toho správnýho místečka. Cvičit, cvičit, cvičit, jinej lék na to asi nebude. Škoda že nebudu na srazu, mohli jsme trochu přičísnout groov.

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: m3 (20. 09. 2013 18.07:28)

Re: Online Session

spider napsal:

Slowfunk je super

sem si rikal ze se ti to bude libit...

jinak to zni dobre smile taky trochu do balxploitation soundtracku smile ikdyz mozna todle je vic mormalni 70. holywood.. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: