1

Téma: Kytarář

Ahoj potřebuju poradit dobrého kytaráře se kterým máte osobní zkušenost vzhledem k opravám dřeva.
Lokalita Praha a okolí (tak nějak do vzdálenosti Jurkoviče big_smile ) Přemýšlím o Papežovi nebo právě Jurkovičovi oba Jílový, ale chci znát vaší zkušenost i s pražskýma. Přístup a bohužel i cena je to comě zajímá....:)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

2

Re: Kytarář

Jedineční, féroví, šikovní a spolehliví : Kobrle a Stehno. Holešovice, U Průhonu.

0 xLajků:

3

Re: Kytarář

Dan napsal:

Jedineční, féroví, šikovní a spolehliví : Kobrle a Stehno. Holešovice, U Průhonu.

no jasně ty jsou na to sem zapomněl brácha si u nich nechával předělávat kejtru
ale zrovna myslím Koberle řekl že ten snímač na Godince nejde opravit, ale dřevo dělat uměj to jo to vím člověk zapomíná

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Kytarář

Ahoj, nadešel čas kdy se to už nedá schovávat, musim si dát nechat seřídit basu, hlavně krk asi bude potřebovat a co po vás chci? Můžete mi poradit schopnýho kytaráře, nejlíp v Plzni, ale i v Praze není moc problém...pokud možno i s adresou, ulice snad bude stačit,číslo domu už není tak zásadní....Díky moc, nejsem línej, ale radši si nechám poradit od zkušenějších než abych naslepo hledal....

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

5

Re: Kytarář

Možná by nebylo od věci udělat sekci "Kytaráři a opraváři zesilovačů"... takovou databázi, což? Každý by mohl přispět za svůj region a bylo by pak pro všechny z čeho vybírat...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

6

Re: Kytarář

No a nejen to, včera mě v hospodě napadlo něco málo co pak navrhnu Simonovi, docela by to mohlo zjednodušit nějaký hledání a snad aspoň trochu by mohlo odpoadnout neustálý zbytečný dotazování na to samý....

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: ondras (08. 11. 2006 11.14:48)

Re: Kytarář

Jekub napsal:

Ahoj, nadešel čas kdy se to už nedá schovávat, musim si dát nechat seřídit basu, hlavně krk asi bude potřebovat a co po vás chci? Můžete mi poradit schopnýho kytaráře, nejlíp v Plzni, ale i v Praze není moc problém...pokud možno i s adresou, ulice snad bude stačit,číslo domu už není tak zásadní....Díky moc, nejsem línej, ale radši si nechám poradit od zkušenějších než abych naslepo hledal....

cau, v Plzni je jeden takovej kytarar v Martinsky, kdyz jdes smerem ke Smetanovejm sadum, tak po pravy strane naproti tomu slizackymu cafe baru. Dela spis akustiky, ale na takovyhle opravy je fakt sikovnej...

0 xLajků:

8

Re: Kytarář

Jasně, vim o něj, vypadá to zvenčí že snad ani nefunguje....díky, tak já ho zkusim, myslim že pokud je jen trochu šikovnej tak tý mý basičce nemůže moc uškodit...

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

9

Re: Kytarář

ja mam nejlepsi zkusenost z Honzou Vlasakem, dobre se mi s nim komunikuje, narozdil treba od Janeckeho, kde mam vzdycky pocit, ze ho obtezuju a vubec tak nejak seru smile Jurkovic je dobrej, ale problem mu delaj terminy.

0 xLajků:

10

Re: Kytarář

Nazdar! Neznate nekdo nahodou nakyho kytarare v okoli Pardubic nebo este lip v okoli Prelouce? Chystam se udelat par uprav na svoji Arie.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

11

Re: Kytarář

ja sem ted daval basu k prochazkovi
http://www.guitar-makers.com/
a co se tyka jednani a ochoty vrele doporucuju .. co se tyka ceny netusim pac nemam srovnani .. a pro basu si du zejtra ale nechaval sem si jenom predelat elektriku takze ani vo dreve neporeferuju... na drevo mam pilku :-D idyz z my basy uz neni co uriznout:-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

12 Naposledy upravil: Hocke (09. 11. 2006 18.02:53)

Re: Kytarář

Figi napsal:

Nazdar! Neznate nekdo nahodou nakyho kytarare v okoli Pardubic

Nazdar. Tady znám akorát Hlaváčka, sídlil v ulici Havlíčkova ,teď je myslím na Palackýho u Petráně (Harmony music). Tel.: 603786549

0 xLajků:

13

Re: Kytarář

Prosím pěkně,..nevíte někdo o kytarářovi, který by mi vyfrézoval slot na humbucker ke krku na počkání? Jakože bych k němu nejspíš ráno dojel,...a ještě ten den s basou a vyfrézovanou šachtou na snímac a s napasovaným snímačem odjel? Jezdil jsem vždy ke Standovi Papežovi (ten mi to už jednou takto na počkání zmáknul),...ale ten teď nějak přestavuje barák a do větších akcí se nepouští. O někom třebas i na jihu čech někdo nevíte? Díky kdyby někdo poradil-někoho doporučil. smile  Jde mi hlavně o to, aby to zmáknul za den a já si basu odvezl a nemusel jí někde nechávat a pak opro ní zase jel. neutral

0 xLajků:

14 Naposledy upravil: m3 (09. 11. 2012 00.45:32)

Re: Kytarář

nevim!  ale do ceho chces frezovat? ja uvazuju ze bych si nechal do OLP napalit i druhej humbac.. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

15

Re: Kytarář

Zkus pana Vébra v Chotusicích u Čáslavi.Vím-je to od Tebe tak 150 km,ale když něco chceš?????????,musíš pro to něco udělat.J.

Trace Elliot Club #6 basa ATK-305 Ibanez,hlavaTE- AH 400 SMX,box TE-1028H a TE-1818 ,ladička Sabine RT7000 USA
0 xLajků:

16 Naposledy upravil: Matej (09. 11. 2012 07.20:50)

Re: Kytarář

m3 napsal:

nevim!  ale do ceho chces frezovat? ja uvazuju ze bych si nechal do OLP napalit i druhej humbac.. smile

...chtěl bych do ní zkusit druhej hambáč,...ta basa mi docela sedí,...zvuk s tím spešl namotaným R.M.Pickup taky fajn-nechal jsem si to namotat tak, že cívka ke krku má více vinutí, aby z toho lezlo více spokdků-taky jsem vyměnil aktiv za Seymour Duncan (ten aktiv v tom žádná sláva) kterej sem koupil onehdy ve slevě a docela to i valí-mám i přepínač aktiv/pasiv.Bral bych ale ještě možnost toho druhého hambáče. wink
http://www.mojemusic.hu.cz/ARIA%20IGB-68-5/DSC_4366.jpg

0 xLajků:

17

Re: Kytarář

a co singl?, na dobarveni zvuku by stacil ne smile nakej splitlej 4polovej big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

18

Re: Kytarář

m3 napsal:

a co singl?, na dobarveni zvuku by stacil ne smile nakej splitlej 4polovej big_smile

...no asi by stačil,...ale já mám ten původní právě z té basy, který jsem vyměnil za ten R.M.Pickups namotanej na zakázku-je o něco hutnější-ne silnější, ale jen hutnější a hlavně mám cívku ke krku silnější.On ten původní snímač ale není špatněj,...takže mě včera napadlo, že bych ho implantoval ke krku. Ale už jsem se dnes domluvil s kamarádem-zakázkovým truhlářem, kterej sice není kytarář, ale šachta do těla basy na snímač prý pro něj není problém-má na to vybavení a už pár liden něco na nástrojích dělal.Pak tam má hlavně kluka, kterého znám a ten si dokonce basu zrobil JazzBass,...co si pamatuju, tak to nebylo vůbec špatný.Takže si myslím, že tu šachtu na ten hambáč hravě zmáknou. wink V pondělí to bude. wink

0 xLajků:

19

Re: Kytarář

a co tad kam ? rm ke krku nebo ke kobyle nebo budes experimentovat? ja prave mam taky navic RM MM navic smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

20

Re: Kytarář

m3 napsal:

a co tad kam ? rm ke krku nebo ke kobyle nebo budes experimentovat? ja prave mam taky navic RM MM navic smile

...no já už tak nějak mám představu-mám to naplánované tak, že ten origo půjde ke krku,...páč je krapet ostřejší-možná o krapet slabší než ten R.M.-ten má větší koule.R.M. je ale přesně takovej, jak jsem ho chtěl (zvukově) a jak jsem Machovi povídal po telefonu. wink Ono by to bylo v pohodě i takto s tím jedním hambáčem, ale když ten druhej mám,...právě mě pak láká, že je budu moci i prohodit a zkoumat,...to mě tady baví. Jinak ta basa je fakt slušná,...a s tím Duncanem aktivem je to masíčko.Na pasiv to ale hraje také dobře,...samozřejmě jako pasiv. Tím kvalitním aktivem se tam daj nakýblovat větší koule. smile

0 xLajků:

21

Re: Kytarář

Možná to tu na fóru už někde je ... narazil jsem na přehled kytarářů v ČR:
http://hudebniforum.cz/kytarari/?sid=d1 … a574d38625
Určitě tam pár chybí, namátkou Jan Růžička, ale v nouzi to může posloužit.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

22

Re: Kytarář

Nevíte o nějakém opraváři/kytaráři z orlickoústecka? Potřebuji upravit kapsu krku, což samo-domo nedám ani omylem a vozit/posílat basu na druhý konec republiky je zase trochu nerozum.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

23

Re: Kytarář

Sice vyrábí akustiky, ale znám kluka co tam dělá-sám kytarista-a myslím, že by to pro ně problém nebyl,...a jsou v Žamberku. smile  http://www.bsguitars.cz/kontakty-bsguitars.html

0 xLajků:

24

Re: Kytarář

Díky za tip. Zkusím a poreferuji.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

25

Re: Kytarář

Jinak v Pardubicích je mistr Hlaváček
http://www.hlavacekguitars.cz/

Servisuje u něj celé okolí. To nemáš tak daleko.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků: