1

Téma: YouTube fest - prosím hlasujte!

Kolegové basáci!
S Lanugem jsme postoupili do finále Českého YouTube festu, chci vás poprosit o vteřinku vašeho drahoceného času a klikanec pro naši písničku Cínoví vojáci.
Hlasujte prosím zde: http://www.youtube.com/user/ceskyfest
Samozřejmě, pokud to není proti vašim zásadám, dobrým mravům či vkusu smile
díky všem, klikat je možno každý den do 10.6.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

2

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Hehe... Uz jste treti kapela ktery tam znam a chtej hlasy... smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

3

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Toz hlasovat sa da za kazdu kapelu tongue
Inak mas to tam, aj True Crew

Music Man Club #13
Sterling by Music Man Ray34CA, Fender Rumble 500c
0 xLajků:

4

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Hotovo. Dal jsem to ještě i Spiderovi.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

5

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Děkuju moc, si připadám jako příživník teďkonc smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

6

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

btw co je vyhra??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

7

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Máš to tam v sekci info. Hraní na festech..... jako pro discoballs asi nic zásadního, pro mě by to bylo něco extra smile  i to páté místo bych bral všema deseti

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

8

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

pff ty chces hlas big_smile tak informuj big_smile ..  wink  .. big_smile ale ok prikliknu rozsirim..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

9

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

ó jak jste velkomožní, hezky nás podělte svou bezbřehou přízní smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

10

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

budu držet palce (a kliknu:)) v minulosti byly ty výherci docela nic moc smile

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

11

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Fuit napsal:

budu držet palce (a kliknu:)) v minulosti byly ty výherci docela nic moc smile


Flattus že jsou nic moc jo?

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

12

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

O.Neill napsal:

Flattus že jsou nic moc jo?

to už je po chuti každého soudruha wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

13

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

O.Neill napsal:

Flattus že jsou nic moc jo?

Ta hudba je docela v pohodě, ale ten klip se mi zdá vyloženě bez nápadu nebo nějaký vizuální zajímavosti na to, abych ho mohl označit jako zaslouženýho vítěze... Pak u těch Bek ofis je ten klip takovej rádoby vtipnej ale tam mě naopak celkově irituje ta hudba, respetive celá kapela... Ale nechci tu zahajovat flame, díky za připomenutí, aspoň kliknu ,,místním,, smile

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

14

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

hehe, tos docela vystihl: Bek ofis budu dneska večer zvučit, jsou to takoví standardní účastníci všech možnejch soutěží smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

15

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

jé, ještě že tady tohle téma je, jsem ze začátku poctivě hlasoval pro spiderovic boyband, pak na to po čase samozřejmě zapomněl, tak teď vždycky vidim tohle vlákno a vzpomenu si...super, máte tam vode mně každej den hlas, jak pavouk, tak basstard...držim vám oběma palce a přeju hodně štěstí (a klikanců) ať se umístíte na předních příčkách

fuck the styles
profil
0 xLajků:

16

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

tak teda zaparazituju na bastardově threadu (opět) abych poděkoval zůčasstněným, i když to nedopadlo, ale byla to tak jako tak další klikací soutěž v jiném kabátě, takže se nedá nic dělat, a i kdyby mě třeba pátý flek potěšil, tak se nestalo, nevadí.

Ještě jednou všem díky

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

17

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Mě se líbí dirty blondes, ale je to kapela, která má zahraniční bookingy, tak se až tak do podobných soutěží cpát nemusela, stejně jako třeba nebodující sunflower caravan, který má IMHO dveře na festivaly otevřené...


Nejvíc mě ale mrzí, že vítězné jsou výhradně anglicky zpívající kapely... ok, posluchač si to žádá, ale v některých případech je za slušnou výslovností a přirozenou melodičností jazyka anglického, schovaný plytký popěvek...

Když už ne česky, tak třeba Voila! byli imho několik tříd nad všemi vítěznými songy smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

18

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

vždyť plytký popěvek je základem rokenrolu, bejby smile

0 xLajků:

19

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

spider napsal:

Mě se líbí dirty blondes

klasičtí vyžírači a věčně druzí z desítek soutěží, díky čemuž jsou na všech fesťákách, z těhle namyšlenejch kriplů dostávám za mixem osypky

spider napsal:

že vítězné jsou výhradně anglicky zpívající kapely

taky mě to sere, proč se to pak jmenuje "Český" youtube fest?

Zvítězila umaštěná česká průměrnost z Brna, která kopíruje trendy pět let staré, ale to je tady už pravidlem. Zaplacená facebooková masírka zafungovala a lidi naklikali naprosté zbytečnosti, ovšem s přesvědčením, že drží prst na tepu doby a podporují cosi vyjímečného. Když pominu hudební kvality vítězů, u všech pěti mi chybí dvě věci: původnost a invence.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

20

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

el BassTardo napsal:

klasičtí vyžírači a věčně druzí z desítek soutěží, díky čemuž jsou na všech fesťákách, z těhle namyšlenejch kriplů dostávám za mixem osypky

Neznám, neorientuju se smile

Nějaký detail ohledně té placené FB masírky ? Zase musím opakovat, šlo to lehce mimo mě, my jsme udělali jen neplacenou FB masírku, ale asi naposled, fakt se mi v podobných soutěžích nechce obtěžovat lidi klikáním, kór když si to třeba ani neposlechnou.. nehledě, na to že zas tak úplně iluze o trendovosti a kvalitě našeho boybandu nemám, my se tím hlavně bavíme. Bavit se tím třeba na RfP by bylo fajn, ale mi si to dáme i v těch našich lokálních špeluňkách smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

21

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

spider napsal:

Nějaký detail ohledně té placené FB masírky ?

no, vzhledem k tomu, že tam máme nějaké firemní kampaně, tak do toho trochu vidím. IAN vytopil nějaké kačky aby každý den té kampaně se ukazoval lidem, kteří ho vůbec neznají, to se dá zaplatit, stojí to asi kilo denně

spider napsal:

Bavit se tím třeba na RfP by bylo fajn

na rfp se dá dostat i bezbolestněji, velmi dobře na to funguje třeba Šance Muzikus nebo Futureline, ale je to o ježdění na finále do prahy a tak...nicméně dirtyblondes jsou typický příklad kapely která ví jak a kde si s kým potřást rukou a dát panáka, vyhodíš je dveřma, vrátí se oknem. a jejich evropský booking reálně znamená, že sice hrajou venku ale v klubech proti kterým byla havířovská Modrá svině luxusní podnik špičkové kvality, jeslti mi rozumíš... smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

22

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

el BassTardo napsal:

no, vzhledem k tomu, že tam máme nějaké firemní kampaně, tak do toho trochu vidím. IAN vytopil nějaké kačky aby každý den té kampaně se ukazoval lidem, kteří ho vůbec neznají, to se dá zaplatit, stojí to asi kilo denně

Ale tak to ještě neznamená že mu kliknou, ne ? Nebo jo ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

23

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

el BassTardo napsal:

taky mě to sere, proč se to pak jmenuje "Český" youtube fest?

No tak, přece nemusí zvítězit český zpívající kapela smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

24

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

mě by spíš sralo být kapelou, který naklikalo  x lidí  spoustu hlasů a z těch co klikli přijdou tři, protože to bylo jen ze známosti... v podstatě si zahrajou před lidma co na ně serou...  nesnáším fesťáky...

0 xLajků:

25

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Ceskej yt fest - cesky kapely. Tak to chapu ja. IAN se mi libi, spiderovci se mi libi... Bych to nedramatizoval... Ma klikaci kampan zadarmo vyssi uroven nez placena?

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

26

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

kampaň zadarmo osloví jenom tvoje virtuální přátele na Fbooku a pokud budou sdílet, tak i jejich přátele. Placená umí vyheldávat lidi mimo tvoje přátele, které by to potenciálně mohlo zajímat, kolik platíš, tolik lidí dostaneš.

já primárně nejsem proti, pokud to někomu za ty prachy stojí, tak ať si to osolí

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

27

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Haha, pripada mi to jako ze potrefena husa kdaka.. IAN jsem videl nazivo v docela zaplivanym pajzlu, vubec nic jsem o nich predtim nevedel a uhrali ve dvou daleko vic, nez pred nima standardni funkova kapela. Zvedli lidi, kteri vubec nedosli na ne, super zpevem a energii - myslim si, ze prave proto na youtube festu vyhrali a ja jim to preju. Pokud meli PR kampan, tak co? Jsou sikovni, chcou se prosadit a neboji se toho.

Spidere, skoda, treba priste, pokud budete mit chut. Priznam se, ze z tech kapel jste me tam zaujali hlavne vy a prave IAN.

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

28

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

el BassTardo napsal:

kampaň zadarmo osloví jenom tvoje virtuální přátele na Fbooku a pokud budou sdílet, tak i jejich přátele. Placená umí vyheldávat lidi mimo tvoje přátele, které by to potenciálně mohlo zajímat, kolik platíš, tolik lidí dostaneš.

já primárně nejsem proti, pokud to někomu za ty prachy stojí, tak ať si to osolí

Dyt jo, ale stejne je to risk... Ne kazdej oslovenej klikne... A to ani ze znamejch. Ja se priznam ze jsem nikomu neklik... Na festivaly jako divak nejezdim a tak asi nejsem ten, kdo by si tam mel vybirat kapelu.

Ale kapelu propagujes za penize normalne: web, plakaty atd... Tak proc ne takhle...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

29

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Jenich napsal:

Ja se priznam ze jsem nikomu neklik

To si ještě vyříkáme big_smile big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

30

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

FYI
http://www.ilikeyouhysteric.com/!eterna … beFest.jpg

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

31 Naposledy upravil: m3 (24. 06. 2013 01.17:36)

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Klusi napsal:

FYI
http://www.ilikeyouhysteric.com/!eterna … beFest.jpg

hehe big_smile mno ..  proto do takovejch soutezi nikdy nejdu ..uz proto ze mne tydle podminky urazi big_smile

el BassTardo napsal:

Placená umí vyheldávat lidi mimo tvoje přátele, které by to potenciálně mohlo zajímat, kolik platíš, tolik lidí dostaneš.

Jenich napsal:

Ale kapelu propagujes za penize normalne: web, plakaty atd... Tak proc ne takhle...

tak to neni spatna vec otazka je jak funguje ale vim ze kdyz my poradame nakej koncert tak tam taky trombonak posle par korun... ale ze by to melo nakou vyraznej dopad na navstevnost mi nepride big_smile..

el BassTardo napsal:

nicméně dirtyblondes jsou typický příklad kapely která ví jak a kde si s kým potřást rukou a dát panáka, vyhodíš je dveřma, vrátí se oknem. a jejich evropský booking reálně znamená, že sice hrajou venku ale v klubech proti kterým byla havířovská Modrá svině luxusní podnik špičkové kvality, jeslti mi rozumíš...

tak ja je moc neznam  trochu aktualniho bubenika coz je anglan takze zahranicni booking je nasnade big_smile  zvlast kdyz driv hral v kapelach s kerejma projel celou evropu hrali po statech a UK samozrejme ...
a pak znam leta letouci jejich manazera kterej driv hral na basu v 2V1 .. a ty taky hrali jak divy a projeli kde co... a koneckoncu porada i v praze mraky koncertu cizich kapel..
ale teda nepopiram ze asi umej pit se spravnejma lidma big_smile .. ono je casto lepsi po kncerte zakalit s poradatele pripadne jinym mistnakem nez posilat nahravky a promo mrdky po vsech certech a ucastnit se desitek soutezi... wink 

btw a mit peknou silenou rozhopsanou slovenu za mikrofonem taky doda nemalo bodu big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

32

Re: YouTube fest - prosím hlasujte!

Klusi napsal:

FYI
http://www.ilikeyouhysteric.com/!eterna … beFest.jpg

Jo, aspoň cesťák by mohli uhradit. Ale ono se to dalo čekat, že jde o to aby to hlavně nic nestálo....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: