1

Téma: Sraz Brno pondělí/úterý???

Trochu nečekaně a neplánovaně se objevím v pondělí k večeru v Brně a budu tam do středy odpoledne.

Nebyl by zájem a chuť udělat minisraz? Můžu dovézt na otestování Fruduu a Ibanez Musician Bass (plus pedalboard a Hocke BN110)...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

2

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Tentokrát to neklapne? To není nikdo zvědavý na slušnou bezpražcovku? wink Hofa na Fruduu? smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

3

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

D.a.l.i napsal:

Hofa na Fruduu? smile

Ale což o to, já bych zvědavej byl, ale bohužel časově jsem dost pasé sad

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

4

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Ani to pondělí či úterý? Jinak během úterka ani středy nejsem během dne nijak moc omezen časem...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

5

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

D.a.l.i napsal:

Ani to pondělí či úterý?

právě že vůbec... sad

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

6

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Tramtaradá, je to domluveno na úterý 14.5.2013 v 19:30. Délka trvání cca 2 hodiny.

Kdo by případně měl zájem? Ať tam nesedíme s Urem a Axlem sami smile Prostor je omezen, tak v případě davů zájemců se dostanou dovnitř první 2-3, kteří by měli stát frontu tak od 17hod smile smile

Co budeme testovat?
Ur - Line6 Pod X3 (duální zvuky, mixy), bezpražcovka
Axl - nejspíš akustika Furch
Klusi - Lišák? Nebo se staví jen na skok?
D.a.l.i - Frudua, Ibanez Musician Bass, EBS Valvedrive + kompresor Hoax Compulator


Kdo bude další? smile

PS: Místo konání upřesní Ur každému zájemci osobně.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

7

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Jj, za me akustika bezprazec Furch, fender 51RI a aparat Acoustic 2x15 smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

8

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Škoda, mám zrovna zkoušku s kapelou hmm

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

9

Re: Sraz Brno pondělí/úterý???

Tak jsme se sešli ve velmi komorním složení 3 (slovy tří) osob, možná k tomu přispěla i dočasná nefunkčnost fóra, těžko říct.

Takže jsme prohnali tyto basy:
Urova Peavey Cirrus - pětistrunka z těžkého dříví, 2x HB, staré struny - hraje hezky, to těžké dřevo je ve zvuku cítit, líbí smile

Axlíkův Furch bezpražec - pro mě velmi příjemné překvapení, na akustické basy jsem koukal dost s despektem (po jedné staré zkušenosti), ale tohle bych si dal líbit. Kontrabasový nádech, když člověk zabere až nad hmatníkem, na Acoustic 2x15" - hodně dobré smile

Axlův Fender Precision RI51 - na Urově aparátu se nedařilo nakroutit nijak extra zvuk, ale na Acousticu to hrálo prostě skvěle. Zajamovali jsme s bubeníkem Axlem, na daném aparátu se ta basa neztratí. Když člověk zabere, ozve se preclovské dříví, mňam smile


Pak jsme textovali Urův POD - hromada zvuků, zajímavé simulace (např. 1x18" bedny), namixovaná mršítka zvuku (na spodních strunách čistý až téměř čistý zvuk, v polohách až upištěná kytara) - není to vyloženě můj šálek kávy, ale zábavné to bylo (a v kapele by to člověk užil, když by potřeboval více pracovat s barvou zvuku basy).

A tak odbila (skoro) desátá a milé děti, pohádky je konec.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků: