101

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Ja myslel, ze zaciname v 6?? Mel by se titulek asi zmenit.. smile

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

102

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

OK pánové, tedy zítra v 18 na ... posílám SZ všem přihlášeným:

1. D.a.l.i
2. UR
3. Cassus
4. Klusi
5. Staniiicek

Kdo by se chtěl ještě přidat, tak SZ, mail nebo stačí příspěvek to tohodle threadu.

0 xLajků:

103

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Tak panove, zitra dorazim, zkousku mame az od pul osme, ale bohuzel budu mit s sebou jen jeden vintage JB. sad Zrovna to vyslo tak, ze mam zbytek bas zahazenej vecma u me v byte, kde probiha rekonstrukce... Tak vemte neco vy... wink

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

104

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Ok, stejně budem (teda Dali bude) testovat Frndulu a navíc vintage JB bude lahoda. Já beru jen Mewera a PODa pro experimentální hrátky.
Bylo by fajn, kdyby někdo vzal taky nějakou krabku např. kompresor nebo nějakej stomp box preampek.

DŮLEŽITÉ: do zkušebny se nedozvoníte ani nedoboucháte, tedy kdo přijde později, nechť volá mě na mobil 737965859.

Tak zatim pánové a těším se!

0 xLajků:

105

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Klusi: jak jsi to udělal s tou zkouškou o půl osmé? smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

106

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Tak nakonec jsme se sešli v komorní sestavě Dali a jeho doprovodný kytarista  smile   Klusi, Cassus a já.
Mno, co se nám tam sešlo za gear?

BASY

1. Frudua (Dali) - perfektně zpracovaný a krásný nástroj. V citlivě hrajících rukou pana majitele zněla velmi kultivovaným, čistým ala piáno tónem. Háčko pevné čisté a hluuuuuboké - paráda. Když se víc zabralo, basa hrála agresivně ve výškách a vyšších středech a těžko se krotila. Nic neodpustí, co se zahraje to odevzdá do zesilovače. Jinak je to taky pěknej macek. Krk je řádný, ale profil je docela placatý, takže žádná hrůza, ale na moje krátké prsty fakt moc. Pan majitel je s ní spokojený a má být proč, protože mu opravdu sedí.

2. Fender JB 1975 (Klusi) - úžasná starobylá plesnivka s vychytanou dírou na trsátka mezi krkem a okrajem kapsy  smile  Klasika, která vždycky potěší, vyrovnanej zvuk - žádný velký basy, žádný extra výšky, ty správný středy, vyzrálej dřevní prdlavkovej sound  smile  supr věc.

3. Lišák bezpražec (Dali) - bezhlavá 5struna bez pražců. Skvěle mňouká a poprdkává, což vybízí k bizardním sólovým výkonům na hranici možností  big_smile

4. Ursumug Mewer (UR) - PJ bezpražcová skládačka - taky mňouká, ale má méně prdlavkový zvuk.


APCE

1. Phil Jones - 2x5'', 100W kombo - hraje nahlas, ale nemá ty spodky, coož je pochopitelné. Když se vytaví naplno, zajímavě (pěkně) kreslí.
http://www.philjonespuresound.com/products/8/main.png

2. Roland kombo - malé, hlasité, zvukově fajn, plné efektů - použitelných.


Já myslím, že to bylo fajn pohodové setkání a že tam byly i zábavné momenty tátikititatitatikititatita  lol

0 xLajků:

107

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

UR napsal:

bizardním

bizarním

Nějaké nahrávky, fotéčky ne e?

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

108

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

ne-e, bylo to komorní

0 xLajků:

109

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Péčko: atmosféru a zvuk - čím to chceš zachytit? Na mobil? smile

UR: díky za fajnou recenzi celého gear smile

Ad Frudua - máš recht, mám pocit, že na basu začínám smile Ale je dobře, když mě basa provokuje a vím, že na ní musím "dorůst". Stejně jako když mě včera neustále provokoval Klusi svými šílenými slapovými vyhrávkami (které bychom s Urem zopakovali v tempu tak o 40% nižším smile) Chce to cvičit, málo platné... smile

Ad Klusiho JB - moc příjemný nástroj, s jeho Rolandem si krásně rozumí a hraje lehce a inspirativně.

Ad URovic bezpražec - s klasickými strunami by to zase hrálo jinak, na zadní snímač ta basa umí zamňoukat taky slušně.

K Lišákovi - musím vyměnit struny, aktuální jsou vyhozené DR Black z Preclíka a už nějakou dobu natažené na Lišákovi. Možná tam dám z Fruduy ty 2-měsíční, úbytek výšek neřeším, ale struny jsou zánovní a nevytahané. Jinak je to zatím asi nejvýrazněji znějící bezpražec, co jsem kdy viděl a měl v ruce (kromě Vavříkovic Ibanez Musician bass)

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

110

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i napsal:

Péčko: atmosféru a zvuk

....vidíš já myslel že ste testovali basy a ono to bylo nyvážno vystoupení....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

111 Naposledy upravil: Klusi (02. 02. 2012 22.14:42)

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Tyvoe, prdlavkovej sound je nejvic.. big_smile big_smile

V podstate souhlas s URem v popisu nastroju, jeste bych dodal, ze na Fruduu se hralo dost pohodlne a ta menzura me fakt dostava.. Jestli Hcko, tak na 35 menzure, je to podle me fakt poznat... Se svym JB zacinam byt cim dal vic spokojenej - je fakt, ze proste ten drevni (PRDLAVKOVEJ) zvuk se z moderny dostava dost tezko. Asi to bude drevo nebo co (snimadla tam jsou sadowsky singly!), protoze podobnej zvuk jsem slysel jen u vyhranejch starsich kousku. Na druhou stranu ne kazdemu se libi vychytany drzak trsatka, zazloutly hmatnik, dojebane telo, par vlku a docela casove narocny postup nastaveni dohmatu... smile

Bezprazce: ten lisak je porad lisak, je to tam.. smile Hodne by me zajimalo srovnani proti vlasakovi, protoze ten je podle me o dost vic basovej a presto mnouka.. kez bych na to umel hrat.. smile

Aparaty: ten PJB me teda vubec nepresvedcil (sorry Dali, musim to zopakovat..:)) Vyhodou asi bude vaha, nicmene zvukove pro me moc tenke. Roland je hodne kompaktni a pritom dovede udelat hodne plny zvuk. Vlastne posledniho trictvrte roku nehraju ani na zkouskach, ani na koncertech na nic jineho.

Po pocatecni naproste hudebni anarchii jsme si nakonec i docela dobre zahrali a zablbli..:) Chtel bych apelovat na uzivatele Cassuse, at okamzite zacne hrat s kapelou v Brne, protoze se na nej chci jit podivat na koncert.. wink

Dali, zkouska nakonec odpadla a presunula se na dnesek, jinak bych tam byl jen malou chvilicku.. smile

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

112

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i napsal:

Na mobil?

I třeba.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

113

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Pánové já se omlouvám ale dostala mě chřipka a horečky takže sem celej týden ležák... sad

PS: "  Basa musí řečnovat ...  !!! "
Nějaká ta 5-ka ,nějaká ta 4-ka, nějaký ten Hartke:)
0 xLajků:

114

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Inu povedene setkani.

Frudua ... design, vzhled, zpracovani, hratelnost - tady nemam co vytknout. Zvukove je basa dost dynamicka, vyzaduje ukaznenou, az akademickou hru big_smile pasivni zvuk je fajn, aktivni je az überhifi. Chybel mi ovladac stredu. A vubec se mi zdala elektronika jako slaby clanek, jako by ten charakter nastroje umrel a bylo to porad takove naveckovane ... ale jen muj pocatecni nazor, nechci vynaset nejaky soud po tom chvilkovem hrani.

Celkove mi basa hodne pripomnela muj byvaly cort GB posunuty jeste o level vys. Krk je az na menzuru snad identicky, stejna koncepce snimacu a hodne podobny zvukovy charakter.

JB75 ... klasik, neni co bych vytknul. presny opak italske basy, cim vic se za ni bere, tim lepsi. zvuk netreba popisovat, sila basy se nejvic projevila pri spolecnem hrani - nejvic vyrovnany zvuk - bezprazce jsem v basech moc neslysel, frudua vyrabela subsonicke basy a nasrane vysky a stredova konkretnost se v tom nekdy ztracela ale fender si do toho jel nekompromisne ten svuj nastredovany zvuk, slysel jsem kazdy ton smile

na hodnoceni tech bezprazcovych bas se necitim  big_smile

PJ kufrik je pekny mobilni aparatek, dokazu si ho predstavit v komornejsich uskupenich, v regulerni kapele asi ne, ale to ani neni jeho urceni.

Roland kostka hral dobre, v podstate chapu ten hype, ktery tady kolem nej kdysi panoval

0 xLajků:

115

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

cassus napsal:

A vubec se mi zdala elektronika jako slaby clanek, jako by ten charakter nastroje umrel a bylo to porad takove naveckovane ... ale jen muj pocatecni nazor, nechci vynaset nejaky soud po tom chvilkovem hrani.

Máme podobný názor, elektronika je podle mě nejslabší článek této basy. Mi osobně zvuk z aktivky vůbec nevadí, ale štve mě, že oproti pasivu je hlasitější a hlavně korekce na výšky jdou od dost nízkých frekvencí, takže přidat výrazněji výšky znamená hnusný zvuk od vyšších středů výše.

Tohle bude věc, kterou budu v base řešit jako první.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

116

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i napsal:
cassus napsal:

A vubec se mi zdala elektronika jako slaby clanek, jako by ten charakter nastroje umrel a bylo to porad takove naveckovane ... ale jen muj pocatecni nazor, nechci vynaset nejaky soud po tom chvilkovem hrani.

Máme podobný názor, elektronika je podle mě nejslabší článek této basy. Mi osobně zvuk z aktivky vůbec nevadí, ale štve mě, že oproti pasivu je hlasitější a hlavně korekce na výšky jdou od dost nízkých frekvencí, takže přidat výrazněji výšky znamená hnusný zvuk od vyšších středů výše.

Tohle bude věc, kterou budu v base řešit jako první.

...neměl jsi oddělané víko elektriky?....sundej ho a vyfoť co je tam za aktiv?To by mě zajímalo,...s aktivem u té mé Cortky nemám vůbec takový pocit jako ty u té Frudy (jen to trošku připodobňuju typem).Naopak,...chtěl jsem aktiv původně měnit, ale nebudu to dělat,...hraje to skvěle. smile

0 xLajků:

117

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

kua tak mě moc mrzí, že jsem se nemohl přidat sad taková vybraná společnost smile

D.al.i. - k té elektronice - asi to bude vypadat, že si přihřívám polívčičku, ale můžu vřele doporučit Glockenklang - pasiv i aktiv mají stejnou hlasitost a tak na 98% stejnou barvu zvuku... korekce na výškách jsou relativně hodně vysoko (+/- 18 dB@18 KHz)

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

118

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

hofa napsal:

18 KHz

tak to já už neslyším  lol

0 xLajků:

119

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

UR napsal:

tak to já už neslyším  lol

smile no já si taky myslel, že to je nahovno, že to už člověk neslyší... ale samozřejmě jde o šířku toho pásma, která se stahuje nebo přidává s tím, že těch 18 kilo je asi extrémní papírová hodnota... prostě když to stáhneš nebo přidáš, tak to slyšet je wink

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

120

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

hofa napsal:

jde o šířku toho pásma

jasan, trochu jsem žertoval, jestli je to myšleno jako střed pásma, tak je to vlastně dobrá prevence proti tomu, co vadí Dalimu.

0 xLajků:

121

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Jedna relevantní písnička s Fruduou pro představu zvuku zde: http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … elpane.mp3
Konfigurace - JJ aktiv, bez korekcí. Původní struny, krátce předtím vyčištěny v ultrazvuku (ale už to nebylo to, co na začátku). Přes kombo a linkou do PC.
Použité efekty a úpravy při mixu nevím, musel bych zjistit.

Jedná se o 100, 200, možná 300 let starou věc - ve zpěvníku jako jedna z mála věcí nedatována. "Trošku" jsme ji překopali a dali jí nový kabát.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

122

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i: Fajn pohodička. wink Zvuk basy nedokážu posoudit,...mě to přijde prostě fajnový. Do čeho to nahráváš v PC,....Cubase? smile

0 xLajků:

123

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Netuším, nahrávali jsme to v ZUŠ Třinec, nějaká x kanálová externí zvukovka v racku. Soft taky nevím...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

124

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i napsal:

Jedna relevantní písnička s Fruduou pro představu zvuku zde

.. zdravím Tě D.a.li, teď jsem tady prosvištěl ty info o Tvé "nové" krásce, musím uznat že je to nádherný nástroj s velice sexy soundem, gratuluju  smile

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

125

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

patchni si tie jej fotky !!! lol

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

126

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

D.a.l.i napsal:

Jedna relevantní písnička s Fruduou pro představu zvuku zde: http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … elpane.mp3

nic ve zlém, ale nápěv zní jako "Jesse James, chlapík byl .... " :-)))))

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

127

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

woody napsal:
D.a.l.i napsal:

Jedna relevantní písnička s Fruduou pro představu zvuku zde: http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … elpane.mp3

nic ve zlém, ale nápěv zní jako "Jesse James, chlapík byl .... " :-)))))

Tak to je přesný

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

128

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Kdoví, jestli si to autoři navzájem nevykradli smile Jak jsem psal, je to pár set let starý kousek smile

Pokud chcete ještě posoudit (nejen) z hlediska zvuku basy jiné věci, tak viz www.bandzone.cz/skupinasro :
* Pod statují
* Chocholoza
* Ptám se, ptám (tam je zajímavá spíš 2. část od cca 2:00)

Zbytek je na precla (a hraje to Radim), Útes na bezpražec (taky se může líbit smile.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

129

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Jinak basu mám cca rok a řekl bych, že se docela rozehrála a má šťavnatější zvuk, než na začátku, kdy to byl tak trochu "suchý" klavír..

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

130

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

woody napsal:

proč hraješ disco

Proč nééé : ) DISCO je super : )

http://www.youtube.com/watch?v=7acWKvRBrnc

0 xLajků:

131

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

B.A.S.O.X napsal:
woody napsal:

proč hraješ disco

Proč nééé : ) DISCO je super : )

http://www.youtube.com/watch?v=7acWKvRBrnc

...ta basa tam je už skoro funk. smile

0 xLajků:

132

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

woody napsal:

D.a.l.i., proč hraješ disco?

Ehm?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

133

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

B.A.S.O.X napsal:

Proč nééé : ) DISCO je super : )

http://www.youtube.com/watch?v=7acWKvRBrnc

.. Bootsy nemá chybu (:

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

134

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Matej napsal:
B.A.S.O.X napsal:
woody napsal:

proč hraješ disco

Proč nééé : ) DISCO je super : )

http://www.youtube.com/watch?v=7acWKvRBrnc

...ta basa tam je už skoro funk. smile

ja bycgh řek že černý disco = funk

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

135

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Kubš napsal:

černý disco = funk

indeed! smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

136

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Bootsy je jasnej funk, ale tenhle song měl bejt komerc pro MTV a podle mě je to disco, jak vyšitý : )

0 xLajků:

137

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Lehký tuning - původní aktivku (vygooglil jsem, že se dávala mj. do Rockbassů, takže žádná sláva) jsem nahradil Michalíkovým Tone Pump. Nechal jsem při té příležitosti "zjednodušit" ovládání a přidal jsem tímto možnost přepnutí kobylového humbuckeru na paralel/serial.

Zatím je stav ne zcela ideální (opravář netušil, že existuje přepínač ON-ON-ON a já to netušil s ním, na prodejně byl jen ON-OFF-ON), takže zatím je přepínání "velmi jednoduché":):

Přední snímač je push pull - aktiv/pasiv
Zadní snímač je push pull - single/humbucker
Přepínač přepíná serial/paralel a jako bonus při singlu musím dávat pozor na správnou polohu, jinak vypne zadní snímač, takže z toho mám precla smile

Správný 3-polohový přepínač je již na cestě, takže přemýšlím, co udělat s plonkovním push-pull na zadním snímači - co poradíte, abych z toho měl pořádný raketoplán? smile Napadlo mě buď přefázování snímačů, případně opět serial/paralel?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

138

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

pan Frudua je stejně fajn, zkonzumoval jsem všechny jeho videa s hlasovými cvičeními a osobně nazpívanými party Beatles (které jsem také zpíval), zpívá nádherně a jistě není schopen dodat špatný nástroj ...

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

139

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

Tonepump jsem zažil asi ve 2 basách a osobně se mi nelíbí..... Měl jsem problém na tom natočit použitelný zvuk, ty středy tam chybí

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

140

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

spider napsal:

Tonepump jsem zažil asi ve 2 basách a osobně se mi nelíbí..... Měl jsem problém na tom natočit použitelný zvuk, ty středy tam chybí

Jo

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

141

Re: Frudua GFJ 5 - italská kráska s korejskými kořeny :) (či naopak?)

spider napsal:

Tonepump jsem zažil asi ve 2 basách a osobně se mi nelíbí.....

Zatím jsem nepozoroval, že by mi to vadilo.

Aktivku používám hlavně na zvuk MM, tam stejně přidávám nějaké basy a výšky, tak mě středy až tak netrápí.
Časem není problém aktivku zase vyměnit, to je jednoduchá operace...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků: