1

Téma: aky laptop odporucate

Premyslam nad kupou notbuku ale som pocul ze vybracie dokazu znicit monitor a po polroku dokaze odist, no a da sa tomu predist kupou sony vraj maju kvalitnejsie monitory tak sa vas kcem spytat na nazor ..

crafter s akt. elektr.
ketner basforceL 100w
tak este toho moc nemam ale snazim sa
0 xLajků:

2

Re: aky laptop odporucate

big_smile

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

3

Re: aky laptop odporucate

Pokud po pul roce odejde display, muzes ho reklamovat. A dokonce se u spousty modelu da priplatit na rozsirenou 3-letou zaruku (a doporucuje se to).

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

4

Re: aky laptop odporucate

A jestli chces mit jistotu, doporucuji "obrneny" notebook, znacku a model si jiz jiste vyberes sam smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

5

Re: aky laptop odporucate

ale nebud picus a nerob si so mna srandu ...

crafter s akt. elektr.
ketner basforceL 100w
tak este toho moc nemam ale snazim sa
0 xLajků:

6

Re: aky laptop odporucate

Též bych doporucil notebok jako DALI, vybral byhc model tank-book určený do těžkého polního terénu. :-)
Jinak mám noťase už přes dva roky a s podobným problémem jsem se nesetkal. To spíš se dřív vyse..re bios nebo ventilátor nebo procesor nebo hadr a jiný komponenty náchylný na náraz či prach.

0 xLajků:

7

Re: aky laptop odporucate

Lukasidos napsal:

... a nerob si so mna srandu ...

Sorry, ale mam spis pocit, ze si delas srandu z nas.

Proc nepolozis tento dotaz na odpovidajicim foru? Asi proto, ze by Ti tam vynadali do toho, cim ted nadavas mi...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

8

Re: aky laptop odporucate

No jestli to chosé myslí vážně tak je pako a jestli si dělá prdel tak je ichtyl smile Jako zcela seriózní odpověď je, že je to kravina jak vrata, sám se bez notebooku skoro nikam nepřesouvám tak o tom něco vím co vydrží, osobně se mě podařilo i vylit do něj pivo a jedem dál big_smile ale to jen na okraj, mimchodem do 2 let záruky je to jedno už tuplem, jestli se rozhodí LCD big_smile Notebooky do terénu to už je šarže vedle vrtačky do továrny a šmatlat na to prackama od oleje...

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

9

Re: aky laptop odporucate

okej asi daco na tom bude

crafter s akt. elektr.
ketner basforceL 100w
tak este toho moc nemam ale snazim sa
0 xLajků:

10

Re: aky laptop odporucate

Pred 6 roky jsem si v US koupil SONY VAIO, dnes uz by vykonove nezvladlo ani GP, ale byl jsem tak spokojeny ze muj dalsi notebook pred pul rokem byl opet Vaio. Mnozi rikaji ze platim za znacku, ja mel i pc od jinych pomerne znamych znacek a znal jsem vsechny servisy v okoli, dnes nevim kde jsou :-).

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

11

Re: aky laptop odporucate

Siegi napsal:

Pred 6 roky jsem si v US koupil SONY VAIO, dnes uz by vykonove nezvladlo ani GP, ale byl jsem tak spokojeny ze muj dalsi notebook pred pul rokem byl opet Vaio. Mnozi rikaji ze platim za znacku, ja mel i pc od jinych pomerne znamych znacek a znal jsem vsechny servisy v okoli, dnes nevim kde jsou :-).

vaio jsou mi taky sympatický, akorát ta cena - stojím taktéž před volbou značky, momentálně apple versus vaio...ale jelikož jedním z hlavních využití bude hudba, vyhraje s největší pravděpodobností jablko.

0 xLajků:

12

Re: aky laptop odporucate

kriste pane...
esli bych si něco jako fakt nekoupil,tak je to "značkovej" noťas.
Opravdu se platí pouze za značku,ale posrat po záruce se může i "noutbůkovej rolsrojs".

Mé poslání je být nenáviděn, srát lidi ze všech sil a být ignorován. Vaše smůla je, že jsem velmi vytrvalej běžec smile
0 xLajků: