1

Téma: Aorta split CD w/ Scalp

No tak sem taky přispěju svou troškou do mlýna.. konečně jsme DIY vydali s Aorta (kapela, kde bassuju) split cd s kamarádama ze Scalp.

profil máme tu: http://bandzone.cz/aorta

a poslechnout naše vály můžete tady: http://aorta-heartcore.bandcamp.com

Budu rád za nějaký reakce... a pokud by se to někomu zalíbilo natolik, že by chtěl koupit placku, tak se nebojte ozvat:)

Fender PB-70 CIJ + Dimarzio 127
původní Acoustic 120 + kopie Hi Watt 1x15 = čistý zlo:)
Hocke BMF4004 + HOCKE 4x10 600W
0 xLajků:

2 Naposledy upravil: Lukáš (14. 12. 2012 23.11:53)

Re: Aorta split CD w/ Scalp

Docela akorát-zvuk, nic mi vyloženě nevadí. K tomu přímočařejšímu hardcore-punku to celkem sedí. Nemám na bicí tak vycvičený uši, ale přijdou mě trochu "pod dekou", zatlumenější.

Když jsem to porovnával v rámci splitka se Scalpem, tam mě tolik neba zvuk, ale songy mě možná baví víc (rychlejší tempa, vím, je to trochu nespravedlivý...), takže to máte celkem vyrovnaný smile

0 xLajků:

3

Re: Aorta split CD w/ Scalp

Ahoj, díky za reakci.. jo na výsledný nahrávce nám taky přijdou bicí trochu vzadu... Scalp nahrávali jinde než my a je fakt, že se mi jejich zvuk taky líbí víc... zajímavý je, že i na dvou společnejch koncertech mli zvuk lepší a to jsme hráli přes ty samý aparáty, haha:)) ale to bylo asi tim, že to zvučil kámoš a na nás se už pak vybod:-D

Fender PB-70 CIJ + Dimarzio 127
původní Acoustic 120 + kopie Hi Watt 1x15 = čistý zlo:)
Hocke BMF4004 + HOCKE 4x10 600W
0 xLajků:

4

Re: Aorta split CD w/ Scalp

Mě se to líbí. Můj šálek čaje smile

0 xLajků:

5

Re: Aorta split CD w/ Scalp

Jej, napsal jsem to trochu nepochopitelně, teď lépe: u Scalp mě zvuk tolik nebaví (všechno je moc na sebe namačkaný, jak to tak popsat), ale víc mě baví songy (jsou rychlejší, takže blbý porovnávat asi). Vy máte na tom splitku lepší zvuk, resp. mě se líbí víc, ale songy máte spíš přímočařejší.

S těma aparátama je to zajímavý srovnání.

0 xLajků:

6

Re: Aorta split CD w/ Scalp

jo jasně, já to taky totiž v tom tvym prvním příspěvku blbě přečet na první pokus a dokonce i teď když jsem to četl znova:)) haha...

Díky za reakci, jsem rád za nějakej objektivní pohled.. přeci jen si myslim, že si muzikant nikdy uplně objektivní pohled/poslech u sebe nenajde:)))

Fender PB-70 CIJ + Dimarzio 127
původní Acoustic 120 + kopie Hi Watt 1x15 = čistý zlo:)
Hocke BMF4004 + HOCKE 4x10 600W
0 xLajků: