1

Téma: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

Nazdar basaci,

dostal jsem moznost neco ziskat ze SoundCloudu. Problem je, ze vubec nevim vo co de. Znate to nekdo, pracujete s tim?
http://soundcloud.com/
Neni to reklama, jen proste vubec nevim, vo co de a nejak to moc nechapu ani z tech stranek. Budu rad za jakejkoliv prispevek.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

2

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

takový youtube jen na hudbu bez videí:) Používám

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

3

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

základní verze je zdarma (na domácí žvýkání dostačující), platí se pak pokročilejší verze s více funkcema... používám na svůj elektro-pseudo-projekt... umožňuje sdílet hudbu a ostatní uživatelé nechávají komentáře k jednotlivým trackům (jak píše Papa - je to podobný trubce)

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

4

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

OK. Dikes.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

5

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

my to pouzivame taky v kapele nahravame si tam napady a zaznamy ze zkousek .. jenom to asi budem muset zprivatnit big_smile nahodny kolemdouci nam tam do toho zacinaj kecat big_smile ...  ikdyz je to spis nahoda ze tam nekdo zabloudi pokud neznas nick uzivatele .. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

6

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

Já to používám do našich stránek: http://www.jinxx.cz/media.html
Když bojuješ s místem na hostingu, tak je to ideální. Hudbu máme streamovanou ze SoundCloudu, videa z YouTube a galerie fotek z Rajčete. Celej web se pak vejde do 2 MB big_smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

7

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

No, tak vše už asi padlo... jedni SC používají jako úložiště skladeb a někdo další jako sofistikovaný hudební profil své muziky... já to mám tak i tak. SC je fajn, trochu mrví zvuk, ale dá se s tím žít...

0 xLajků:

8

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

Potřeboval jsem na FB dostat jen muziku - YT to neumí, použil jsem SC a pak jsem zjistil, že je provázanej s FB - vložil jsem jen link a na FB se hnedle objevil SC přehrávač, takže přímo z profilu na FB si spustím muziku uloženou na SC. Příjemné a komfortní.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

9

Re: SoundCloud vo co de, pouzivate to nekdo?

Jo, tak kdekajá FB aplikace na hudbu si umí nacucast SOUNDCLOUD.

0 xLajků: