1

Téma: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Zdravím vespolek, celkem nedávno jsem si pořídil ladičku "WARWICK RockTuner MT 30", všechno OK, přišla OK, přišli s tím i baterky, všechno OK do té doby, než jsem s tím nějak ladil... Jak už hraju jakoukoliv strunu tak mě to pořád ukazuje že mám ladit do prava (+, #) nevím proč, ale dělá to pořád :-// Nevíte někdo co s tím ? nemůže to být třeba špatnýma baterkama ? Je téměř nepoužívaná ... děkuju :-( a mám depku, poprvé mě prdla struna (G) :'-(

0 xLajků:

2

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

baterkama asi ne, zkusil bych nějaký reset jestli tam je a kdyžtak reklamovat

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: m3 (19. 09. 2012 17.57:55)

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Spitka napsal:

Jak už hraju jakoukoliv strunu tak mě to pořád ukazuje že mám ladit do prava (+, #)

trochu blba pripominka ale pro jistotu:  ladicka neukazuje kam mas ladit ale aktualni stav struny teda kdyz to sviti # musis naopak strunu povolit !!!

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

4

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

m3 napsal:
Spitka napsal:

Jak už hraju jakoukoliv strunu tak mě to pořád ukazuje že mám ladit do prava (+, #)

trochu blba pripominka ale pro jistotu:  ladicka neukazuje kam mas ladit ale aktualni stav struny teda kdyz to sviti # musis naopak strunu povolit !!!

jo jo já vím smile já to myslel, no blbě jsem to napsal smile je to myšleno že to pořád skáče do prava ku #... a pořád svítí #... :-/

0 xLajků:

5

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Bry den, nove informace.... Vzdycky kdyz vyndam na par minut baterky, ap ak je tam zas dam, tak to slape ... ale po chvilce to zas zacne ukazovat "pip"oviny, ze kdyz tam mam nastaveno na "Auto" tak me to porad ukazuje +1G a blika krizek ... :-//

0 xLajků:

6

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Spitka napsal:

tak me to porad ukazuje +1G a blika krizek ... :-//

mno todle se stava kdyz mas nekde upadlou zem nebo chytas brum a  vlny z eteru...  Dela ti to ikdyz v tom nemas zapojenej kabel ??  a basa ti normalne hraje ??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

7

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

m3 napsal:
Spitka napsal:

tak me to porad ukazuje +1G a blika krizek ... :-//

mno todle se stava kdyz mas nekde upadlou zem nebo chytas brum a  vlny z eteru...  Dela ti to ikdyz v tom nemas zapojenej kabel ??  a basa ti normalne hraje ??

I když mám zapojenej kabel, nebo jedu jen přes mikrák tý ladičky ... a "brum a vlny" z eteru ? ... muzou to zpusobovat klavesy ? televize ? notebook ?

0 xLajků:

8 Naposledy upravil: m3 (23. 09. 2012 03.37:12)

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Spitka napsal:

I když mám zapojenej kabel, nebo jedu jen přes mikrák tý ladičky ... a "brum a vlny" z eteru ? ... muzou to zpusobovat klavesy ? televize ? notebook ?

to ne smile mne todle delala ladicka kdyz byl v base upadlej zenmici drat, nebo i spatne malo stineny basy. Ale v druhym pripade by to melo ustat kdyz se dotknes naky zemeny casti basy nejcastejc strun, v prvnim pripade by zas basa vubec nehrala. Ale pokud ti to dela i s vytazenym kabelem a i prez mikrofon tak je problem nekde v ladicce...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

9

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

Ja bych řekl, že je to baterkama. Když s tmí přišlí, buh ví co to je zač a jak jsou starý a skladovaný. Zkus to, za to nic nedáš. Mě taky ladička s docházejicima baterkama ukazuje šílenosti.

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12
0 xLajků:

10

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

mne toto robi moja stara ladicka, resp. zacala to robit ked mi odisiel mikrak .... ale cez kabel fachci stale fajne

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

11

Re: WARWICK RockTuner MT 30 - problém

FunkyMonk napsal:

mne toto robi moja stara ladicka, resp. zacala to robit ked mi odisiel mikrak .... ale cez kabel fachci stale fajne

ted sem si uvedomil ze mi podobnou vec dela ladicka na multaku kdyz je do nej pichla jen snura bez basy...
divny je ze Spitkovi to dela prez snuru i mikrak... takze to nevypada jako naka banalni zavada spatnyho kontaktu na jacku nebo umrelyho mikraku jako FunkyMnichovi.. vyzkousenim jinejch baterek se rozhodne nic nezkazi

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: