1

Téma: Dynacord bass king

co si myslíte o tomhle zesilovači?

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=7 … amp;order=


pan majitel mi dal tyto doplňující informace:

Kuriér ku Vám do Čiech by stál cca. 650 Czk. Tu by som bol ochotný ak sa vieme urýchlene dohodnúť podielať sa na cene kuriéra vo výške 350 Czk. Ak by ste sa rozhodol pre dobierku, tú Vám preplatím ja takže by ste mal poštovné zadarmo. S dobierkou klasickou poštou mám veľmi dobré skúsenosti nakoľko do balíkov dávam špeciálny výplňový materiál a dávam ich vždy označiť ako krehké a poistiť. Už som posielal veľa zosilovačov týmto spôsobom a nikdy s tým nebol problém.
Dajte mi prosím vedieť či máte  seriózny záujem nakoľko zosilovač sa nachádza aj v jednej zahraničnej aukcii ktorá končí v nedeľu a je naňho už 6 ponúk. Ak by sme sa vedeli dnes dohodnúť, tak by som bol ochotný aukciu ešte dnes zrušiť a zajtra Vám to odoslať.

Výstup je 1x8Ohm alebo 2x16Ohm (paralelne zapojené)
Ale ako je známe na tieto staré lampové zosíky môžete zapojiť takmer čokoľvek a nič sa nepokazí, môžete ho aj preťažiť a všetko je tak predimenzované že sa mu nič nestane (kvalitne natočené veľké trafá)...ten pán ktorý ho vlastnil predomnou ho používal viac než 20 rokov na 4Ohm bednu od Vermony. Ja to mám zapojené na 6Ohm vintage bedňu od Laney a skúšal som to aj na 16Ohm Dynacord bedňu...všade to hrá perfektne. Je to stará poctivá kvalita.



Nemám moc čuch na podvodníky, takže mám trochu strach z toho aby to nebyl nějakej podfuk, tu aukci jsem na Ebayi opravdu našel, stránky má také

http://www.vintagemusicshop.sk/aparatury.htm


Díky za rady

0 xLajků:

2

Re: Dynacord bass king

k čemu ti bude 45W (byť lampový) zes?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

3

Re: Dynacord bass king

Hrál jsem jen na starej tranďák 100W od Dynacordu a hrálo to jak ďas. Fakt poctivej výkon, řek bych snad 2x vyšší než u dnešních zesíků. S 1x15" EV jsem s tím odehrál nejeden klubík na půl výkonu...
Myslím, že 45W v lampě by mohlo stačit na menší akce... s kvalitní bednou tedy.

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

4

Re: Dynacord bass king

no z toho mám právě strach, jestli to bude výkonově stačit, kámoš má 100W basmana a většinou se s volume nedostane asi na třetinu, a to už je to teda pořádnej hluk, to nemá 100W ani nahodou, moje 200 watovyho ampega by to přeřvalo už na tý třetině.

no a taky mi asi nikdo nezaručí, že mi nepošle poštou plesnivý fusekle na dobírku :-/

0 xLajků:

5

Re: Dynacord bass king

pouze napsal:

no a taky mi asi nikdo nezaručí, že mi nepošle poštou plesnivý fusekle na dobírku :-/

no tak toto "riziko" je u bazarové koupě vždy, ale zatím se mi nikdy nestalo, že by to skutečně výjeb byl... a ten člověk se zdá být legitimní...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

6

Re: Dynacord bass king

hofa napsal:
pouze napsal:

no a taky mi asi nikdo nezaručí, že mi nepošle poštou plesnivý fusekle na dobírku :-/

no tak toto "riziko" je u bazarové koupě vždy, ale zatím se mi nikdy nestalo, že by to skutečně výjeb byl... a ten člověk se zdá být legitimní...

jo, zdá se že jo...

spíš ted nevím co s tím výkonem...

0 xLajků:

7

Re: Dynacord bass king

Pokud vyloženě nemáš od někoho referenci, že to hraje skvěle, nešel bych do toho. Nemám prostě ve starý bedny Vermona a podobný legrácky moc velkou důvěru.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

8 Naposledy upravil: pouze (21. 09. 2012 10.13:52)

Re: Dynacord bass king

tao-kan napsal:

Pokud vyloženě nemáš od někoho referenci, že to hraje skvěle, nešel bych do toho. Nemám prostě ve starý bedny Vermona a podobný legrácky moc velkou důvěru.

no právě, nějaky reference jsem našel, ale většinou mluvili o tom že na to na to hrajou na kejtru, jednu basovou jsem našel, a ten typek si to docela chvalil, ale o tom jak to obstojí v běžný kapele s basou tam nemluvil, tak jsem to chtěl zkusit tady, jestli s tim nemá někdo zkušenosti

0 xLajků:

9

Re: Dynacord bass king

45W v lampě na kytaru jo, ale na basu je na hraně i lampových 100W.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

10

Re: Dynacord bass king

pepaol napsal:

na basu je na hraně i lampových 100W.

kecas smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

11

Re: Dynacord bass king

e.t. napsal:
pepaol napsal:

na basu je na hraně i lampových 100W.

kecas smile

a jak to je podle tebe? :-D

0 xLajků:

12

Re: Dynacord bass king

Kdysi jsem u Houdka kupoval Ampega. 100W celoflaška měla lahodný zvouček, ale výkonově šla brzo do limitace. Kompromis bylo koupit  SVT3-Pro.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

13

Re: Dynacord bass king

s lampovou stovkou uhras vcajku hlasiteho bubenika (tak nakreslene to mozna bude, ale u hlasiteho bubenika to nevadi, ne?) tolik k vykonu
za nejakych styry a pul jak to neboli tak si to kup. riziko repasu a opravy, riziko veku. jako libustku jo, jako pracanta na denodenni hrani ne (za mne)

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

14

Re: Dynacord bass king

e.t. napsal:

za nejakych styry a pul jak to neboli tak si to kup. riziko repasu a opravy, riziko veku. jako libustku jo, jako pracanta na denodenni hrani ne (za mne)

Za mě taky. Slyšel jsem Dynacord někde na trubce s kytarou a znělo to pěkně, s basou takhle: http://www.youtube.com/results?search_q … eipHyR9RiQ

0 xLajků:

15

Re: Dynacord bass king

e.t. napsal:

jako libustku jo, jako pracanta na denodenni hrani ne

asi tak .. taky to nema zadny tradicni vystupy na bednu a asi uz vubecne symetrickej vystup pro zvukare... takze se budes muset zvucit mikrakem nebo zkrz di box..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

16

Re: Dynacord bass king

m3 napsal:
e.t. napsal:

jako libustku jo, jako pracanta na denodenni hrani ne

asi tak .. taky to nema zadny tradicni vystupy na bednu a asi uz vubecne symetrickej vystup pro zvukare... takze se budes muset zvucit mikrakem nebo zkrz di box..

no když už bych měl takovej atypickej apárat, tak by byla škoda to zkurvit diboxem nebo symetrickym vystupem z komba....

0 xLajků:

17

Re: Dynacord bass king

Jéé,..Dynacord. smile Můj první "pořádnej" aparát,..někdy tak 92 rok. wink Už si ani nepamatuju, jak to vlstně hrálo. neutral

http://www.mojemusic.hu.cz/Dynacord%20BS%20412/Dynacord%2001.jpg

0 xLajků:

18

Re: Dynacord bass king

heh vypada to hustě, jsou to asi dobrý věci, co jsem o tom tak zjišťoval nikdo na to zatím nenadával...

Mám čas zítra do dvou jestli to chci nebo ne, měl bych to jen na nějaký domácí hraní, protože zatím stálou kapelu nemám a hraju jen tak semtam nějaky akce, ale s bubenikem, takže bych potřeboval aby to obstálo normálně ve zkušebně...

0 xLajků:

19

Re: Dynacord bass king

pouze napsal:

no když už bych měl takovej atypickej apárat, tak by byla škoda to zkurvit diboxem nebo symetrickym vystupem z komba....

takze budes spolehat na zvukare ze maj spravnej mikrak ale este to bude chtit k tomu odpovidajici bednu... me se to treba libi, ale asi bych na to nenasel vyuziti...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

20

Re: Dynacord bass king

m3 napsal:
pouze napsal:

no když už bych měl takovej atypickej apárat, tak by byla škoda to zkurvit diboxem nebo symetrickym vystupem z komba....

takze budes spolehat na zvukare ze maj spravnej mikrak ale este to bude chtit k tomu odpovidajici bednu... me se to treba libi, ale asi bych na to nenasel vyuziti...

jo, zvukařská scéna je v ČR hrozná :-D

mně se to taky líbí, ale nemám k tomu tu bednu a asi ani těch přebytečnejch 5000. Rozumněj, na něco co ani nevím jestli by mi k něčemu bylo. Ale sakra, pořád mě to láká...

0 xLajků:

21

Re: Dynacord bass king

tak jsem se na to vyprdnul, ale kdybyste ho někdo chtěl, je tady v aukci

http://www.ebay.de/itm/DYNACORD-BASS-KI … 514wt_1185

0 xLajků:

22

Re: Dynacord bass king

Vcera jsem na srazu brnkal na 50W celoflasku Hocke. Vykonove hraje silneji jako 100W stary tranzist. Gallien, co byl vedle nej.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

23

Re: Dynacord bass king

teď už je to jedno, ja mam třeba 200W ampeg kombo a 100W lampu s tim nepřehluším

0 xLajků: