1

Téma: Bezdrátové systémy & efekty

Jaké volíte propojení v případě použití bezdrátových systémů v kombinaci s efekty? V případě, že bych s klasického zapojení aparát ---> efekty ---> basa přes kabely, přecházel na bezdrátový sestém, je vhodný nápad umístit přijímač do krajního efektu? Díky za rady.

Schecter Diamond Series Elite 5, Cort GB 34 A, Behringer BX 4500 450w, Hartke VX 410 400w, Gallien Krueger Backline 110 70w
bandzone profil: http://bandzone.cz/fan/tashi
0 xLajků:

2

Re: Bezdrátové systémy & efekty

jestli můžeš, tak asi bych dal krabky do efx smyčky...
každopádně to spíš vyzkoušej... jde o to co je to za bezdrát, co za efekty, co za hlavu... myslím, že neexistuje univerzální odpověď smile

Mexickej Precl , Hartke VX410 , EDEN EX110, Ampeg Portaflex PF-350
0 xLajků:

3

Re: Bezdrátové systémy & efekty

Jestli máš na aparátu efektovou smyčku, tak efekty určitě do smyčky a vysílačku normálně do vstupu. Tak jsem to měl já, když jsem používal vysílačku. wink

0 xLajků:

4

Re: Bezdrátové systémy & efekty

nex555-penguin napsal:

každopádně to spíš vyzkoušej... jde o to co je to za bezdrát, co za efekty, co za hlavu... myslím, že neexistuje univerzální odpověď

ok, ještě zauvažuju... bezdrát zatím nemám, teprve přemýšlím o jeho pořízení, a jde o hlavu behringer bx 4500 H a efekty bass driver od digitechu a bass attack vxl od hartke.

Schecter Diamond Series Elite 5, Cort GB 34 A, Behringer BX 4500 450w, Hartke VX 410 400w, Gallien Krueger Backline 110 70w
bandzone profil: http://bandzone.cz/fan/tashi
0 xLajků:

5

Re: Bezdrátové systémy & efekty

Tashi napsal:
nex555-penguin napsal:

každopádně to spíš vyzkoušej... jde o to co je to za bezdrát, co za efekty, co za hlavu... myslím, že neexistuje univerzální odpověď

ok, ještě zauvažuju... bezdrát zatím nemám, teprve přemýšlím o jeho pořízení, a jde o hlavu behringer bx 4500 H a efekty bass driver od digitechu a bass attack vxl od hartke.

...já když jsem zkoušel byť i jen 2-3 krabičky přímo mezi basu a apec, tak jsem prostě poznal, že to maloučko signál žere (vysílačka nežrala ani Ň), takže jsem vždy jel efekty do efektový smyčky. Ale s nějakýma přímo "nakopávadlama" co maj přímo posílit signál z basy do apece, s tím nemám zkušenosti. neutral

0 xLajků:

6

Re: Bezdrátové systémy & efekty

A jinak,...to já sem teď do toho taky trochu zamotanej. Chci s bubeníkem rozject takovej projekt-jen tak pro zábavu a ukojení instrumentálního ega-jen bicí a basa. Ale chci používat Looper a spousty efektů,...kde hraju a naloopuju basu, s kterou hraje bubeník a já k tomu hraju a přihrávám další věci a takto různě třebas v 10-ti minutuvý skladbě vymýšlet a kombinovat a lopoovat-v podstatě improvizovat,...a přesně jak ty, teď řeším, jak to vše zapojit, aby to fungovalo podle mých představ.Jak zapojit Looper aby nebyl v efektový smyčce, ale abych mohl loopovat i efektový zvuky atd. . roll

0 xLajků:

7

Re: Bezdrátové systémy & efekty

Tashi napsal:

Jaké volíte propojení v případě použití bezdrátových systémů v kombinaci s efekty? V případě, že bych s klasického zapojení aparát ---> efekty ---> basa přes kabely, přecházel na bezdrátový sestém, je vhodný nápad umístit přijímač do krajního efektu? Díky za rady.

No to je jednoduchý ne? Bezdrátem prostě nahrazuješ kabel basa -> 1. efekt (pokud máš ty krable - nakopávadla před vstupem do zesilovače, což je správně) tak výstup z prijímače píchni do první krabky v řadě wink

matěj: není na tyhle krutosti lepší nějakej mulťák, kde tohle neřešíš?

0 xLajků:

8 Naposledy upravil: Matej (09. 08. 2012 11.19:14)

Re: Bezdrátové systémy & efekty

UR napsal:

matěj: není na tyhle krutosti lepší nějakej mulťák, kde tohle neřešíš?

...nevím možná,...já mám jedině Zoom B2.1a a to jen na cvičení,...či spíše na iprovizaci do sluchátek-páč tam jsou paterny bicích, ale jinak s mulťákama nemám moc zkušeností. A myslím, že třebas MXR Bass Envelope filter, kterej mám moc rád,...a i jiný krabky,...tak z mulťáku to nikdy asi tak hrát nebude. smile Mám i tak nějak raději pedalboard a krabyky přímo na určitý věci, než mulťák co toho umí spousty a v podstatě nic pořádně. hmm

0 xLajků: