1

Téma: Grill před repro

Ahoj, mam doma tohle "kombíčko", kromě posledního nátěru mi zbývá jen dát grill před reproduktory, aby byly ochráněný.
Problém je, že jsem viděl prodávat to jen jako opravdu veliké kusy, pro mě uplně zbytečné, neleží to někomu doma, popř. ví, kde to sehnat za nějakej rozumnej peníz, rozměry viz. foto. Díky
http://baskytara.com/img/m/2989/t/p16vof3o5g14rs5nqcut1viihem3.jpg

0 xLajků:

2

Re: Grill před repro

vasa13 napsal:

grill před reproduktory, aby byly ochráněný

S ohledem na jejich stav trochu s křížkem po funuse...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Grill před repro

Aidamos napsal:

vasa13 napsal:

    grill před reproduktory, aby byly ochráněný

S ohledem na jejich stav trochu s křížkem po funuse...

Stačí kousek lepicí pásky, přilepit, opatrně zatáhnout a vyrovnat to. Ale zase pozor na lepivost té pásky - musí lepit dostatečně na to, aby se to s ní dalo srovnat, ale ne zase tolik, abys jí z toho potom nesundal:-)


Co se týče mříže, kupoval jsem jí na bednu od Nooka, zkus mu napsat. Ale myslím, že na fóru se válí více kousků mříží, určitě seženeš.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

4

Re: Grill před repro

pokud si chceš pohrát s minimem námahy a velkou porcí srandy, vem hrnec na rozměr repra, kup si králičí pletivo a hrnec tim nad dírou pro repro prolisuj .... vzniklou výduť obstříhni, vocákni černym sprayem a máš to profi ....

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Aidamos (15. 06. 2012 19.47:42)

Re: Grill před repro

woody napsal:

máš to profi

Myslíš profi jako Fídek? lol

vasa13 napsal:

neleží to někomu doma, popř. ví, kde to sehnat za nějakej rozumnej peníz

Zkus napsat Nookovi.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6

Re: Grill před repro

Hele pře cca 7 lety jsem si postavil 2x12 bednu a ten gril jsem si nechal ustříhnout v železářsví přímo na rozměr, ale uplně levný to nebylo...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: UR (18. 06. 2012 08.52:56)

Re: Grill před repro

To je super botník tohle! smile

A abych nebyl OT, tak jsem viděl všec hny možnýá mřížky v Hornbachu nebo Bauhauzu, teď nevím kde přesně.

0 xLajků: