1

Téma: Kombo na zkoušení

asi před dvěma týdny jsem si objednal behringera 15W, 4 pásm e, simulace lampy, cd vstup a výstup na sluchátka za 2400. když sem však zkoumal proč kombo nehce přijít, zjistil jsem že ho ještě ani neprodáváji a nehcce se mi čekat 3 měsíce než přijde.
potřeboval bych proto poradit o nějaké náhradě. cd vstup podmínkou, nevíte o nečem? dík moc

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

2

Re: Kombo na zkoušení

ahoj,

nevím proč se tu ozývají tak negativní ohlasy na komba od fidka z plzně. na zkoušení bych ti ho klidně doporučil, za cca 4500,- máš kombo s výkonem 80 W v docela rozumný kvalitě.

...sklapnout...a makat dál...
yamaha trb5, Hughes Kettner qc 421
0 xLajků:

3

Re: Kombo na zkoušení

Tak já bych se připojil k těm negativním reakcím na Fídka. To je humus, na kterej se nedá hrát! Odehrál jsem na jeho podivné kombo jeden koncert a uz se toho nikdy nedotknu. Jestli nemáš moc peněz, kup si něco z druhý ruky, nějaký Peavey nebo Laney, ty bývají levné, teď sem viděl Peavey basic 60 za 3000, a to na zkoušení může stačit, záleží, jak moc jste nahlas. Ale ne Fídek!

0 xLajků:

4

Re: Kombo na zkoušení

kolik ma ten basic W? co se týče fídka, kámoš má od něj kytarové kombo a je kompletně na ****, zlatý behringer. mám vyhlídlé laney 50w za nějaké 4000 asi dva roky staré

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

5

Re: Kombo na zkoušení

Ten Peavey Basic je myslím 50W. Já ho používal dřív ve zkušebně bez problémů, ale náš bubeník to neřeže, znám ranaře, přes který by slyšet nebylo. Na živý hraní rocku to není, tišší styly se dají. Malá recenze je kdyžtak na mých stránkách.
http://www.basy.wz.cz/komba/pb112.htm

0 xLajků:

6

Re: Kombo na zkoušení

to peavey bych za ty 3k docela bral, kde žes to viděl, smím li see zeptat?

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

7

Re: Kombo na zkoušení

inzerát na ten Peavey basic je na webu http://www.fender.cz/ staci napsat do vyhledavaní Peavey Basic a najde ho to.

0 xLajků:

8

Re: Kombo na zkoušení

díky

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků: