1

Téma: Struny Groovster

Trochu si přihřívám polívčičku, nicméně bych se rád zeptal, jak na vás působí design strun Groovster? Oslovil mě pan Garbujo, od kterého jsem kupoval Fruduu, že chystá novou značku strun:
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d.a.l.i-090412-205924-groovster4f.jpg
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d.a.l.i-090412-205952-groovster5f.jpg
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d.a.l.i-090412-210043-groovsterb.jpg

Kvalitou by měly odpovídat značce Galli, ceník zatím nemám. Dle slov pana Garbuja jsou testeři velmi mile překvapeni kvalitou, zvukem, brilancí a dlouhou životností (cituji jeho mail).

Jedna zvuková ukázka zde: http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … slappp.mp3
Basa Fender jazz '70, přímo do PC.

Pokud se mi do ruky dostane pár sad a budu vědět, za kolik by byly, měl by někdo zájem o vyzkoušení?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

2

Re: Struny Groovster

Ale jo, pokud by byly za rozumný peníz, tak bych do toho šel

Sandberg California JM5, SWR Working pro 400W, SWR working pro 400W 4x10
0 xLajků:

3

Re: Struny Groovster

Ocelovky 045 nebo 050 na pětku bych prubnul. Záleží na ceně.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

4 Naposledy upravil: m3 (09. 04. 2012 22.48:12)

Re: Struny Groovster

a kdyby delal i dvoukoule.. 40 nikl tak myslim by prizalepil diru na trhu .. to je nesehnatelna vec..

a uz uplne potahovany 2 koule...

ad design myslim ze to je vec co moc nehraje ... ale jako kohout dobrej upouta to .. ikdyz nevim jestli prilaka k nakupu to spis ta cena...

este hnidopiska pripominka kohout na sade pro 4ku by mel hrat na 4ku a ne na 5ku!!!! tongue  tongue  tongue  tongue

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5

Re: Struny Groovster

To víte, jak vznikl slap? Prostě to nehrálo, tak se do toho začalo mlátit.

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

6

Re: Struny Groovster

4ksch napsal:

To víte, jak vznikl slap? Prostě to nehrálo, tak se do toho začalo mlátit.

....a to ti kdo řekl? lol  lol

0 xLajků:

7

Re: Struny Groovster

Ten design je trochu přeplácanej, ale chválím tloušťky strun velkým písmem a specifikaci, že jde o hex-core, škoda, že na zadní straně.

0 xLajků:

8

Re: Struny Groovster

m3 napsal:

a kdyby delal i dvoukoule.. 40 nikl tak myslim by prizalepil diru na trhu .. to je nesehnatelna vec..

Zeptám se...

m3 napsal:

este hnidopiska pripominka kohout na sade pro 4ku by mel hrat na 4ku a ne na 5ku!!!!      

Jo, taky jsem si všiml smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

9

Re: Struny Groovster

m3 - mám info, že by měly být, termín ale zatím nevím.
Design ještě není finální, čekalo se na připomínky. Ale bude extravagantní stále, to je záměr smile Stejně bude pro rozhodování důležitější kvalita a výdrž.

Cenově to vypadá solidně, na pětku by mohly stát kolem 500Kč.

Jak budu vědět více a bude reálné struny dostat do ČR (předpoklad je do 2 měsíců), poptal bych zájem a udělal objednávku.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

10

Re: Struny Groovster

tak já se dobrovolně hlásím jako pokusný kohout smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

11

Re: Struny Groovster

Taky bych zkusil, ale na 4ku, můžem pak pokecat, zhodnotit a zjistit, jak je to mnohdy subjektivní  smile

0 xLajků:

12

Re: Struny Groovster

Taky jsem zvědav, jak (dlouho) to bude lidem znít a hrát... smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

13

Re: Struny Groovster

Kdyby byla sada v 45 5kových hlazených, tak bych taky neváhal, vyzkoušet a trochu podpořit trh  wink

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

14

Re: Struny Groovster

na mě to nepůsobí moc vábně, myslím, že tady design bude válcovat kvalitu, ale nemusí to tak být. To je můj subjektivní názor. Např. ve srovnání se strunami Wellton, které vydrží 4 měsíce intezivního hraní(samozřejmě s patřičnou péčí, kterou já osobně věnuji každým strunám(bavlněné trencle a fastfret)), tak cena 300 a 500 je rozdíl. Nechám se překvapit na prvních průkopnících smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

15

Re: Struny Groovster

Barius napsal:

bavlněné trencle

Kua teď jsem jedny roztrhaný vyhodil a nevzpomněl jsem si, že si je mám nechat na čištění  sad
Ale stejně radši používám bavlněnou fusku  wink

0 xLajků:

16

Re: Struny Groovster

Barius napsal:

které vydrží 4 měsíce intezivního hraní

su zvědavej smile

0 xLajků:

17

Re: Struny Groovster

Barius napsal:

Např. ve srovnání se strunami Wellton, které vydrží 4 měsíce intezivního hraní


pekelnik napsal:

su zvědavej smile

No hele moje zkušenost: jak jsem koupil precla cca před měsícem tak jsem tam hodil welltony a minulý týden jsem už rupnul Áčko. Na punk trsátkem to jsou bláta, ale jako měsíc hrát vydrží. Bohužel nemám prachy tak jsem je tam koupil zas... Prostě poměr cena-výdrž-zvuk zatím vede bezkonkurenčně GORČÍK !!!! po vejplatě musím objednat zase tři pakly abych měl na půl roku klid...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

18

Re: Struny Groovster

SMETS napsal:

po vejplatě musím objednat zase tři pakly abych měl na půl roku klid...

Zlatý Elixíry, tolikrát bych tedy struny natahovat nechtěl:-D

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků: