1

Téma: Thomann

Dobrý den,

mám v plánu si koupit baskytaru EPIPHONE Thunderbird IV, našel jsem si ji na Thomann za 5200,-- na kytary.cz je tahle baskytara za 6400,-- (ve slevě) normálně za 7300,--. Můj dotaz zní, kam se přesně zboží posílá zpět, v případě, že Vám zboží nesedne a chcete využít práva vrátit zboží do 30ti dnů bez udání důvodu. Jestli mají nějakou pobočku v Česku nebo přímo do Německa. Vím, že tady vláken o obchodu Thomann je nespočet, ale v žádném jsem neviděl zmíňku o vracení zboží u Thomann.de. Děkuji mnohokrát všem za odpověď.

p.s. Nakupujete u Thomanna? Kdybyste měli posoudit kytar.cz / Thomann.de , které e-shop se Vám zdá kvalitnější.  smile

kuk.
0 xLajků:

2

Re: Thomann

plysacek napsal:

přímo do Německa

Tam.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

3

Re: Thomann

Ehhh vlastní zkušenost: Kytary.cz jsou pěkný hajzlové! Mam už tolik příběhů s nima, jak se zachovali, jaký shity nabízej a ten přístup...
Muziker >>>>>>>>>>>>>kytary.cz
V muzikeru mi srovnali ceny s thomannem, když jsem si tam kupoval hlavu a repro smile hrozně ochotný, stáhli mi to ze skladu ze slovenska... Prostě, úplně jiná liga. Když jsem si chtěl na kytarách něco zkusit, tak se mi ptali kolik mam peněz, že jestli to nechci koupit, tak se s tim dolů tahat nechtěj atd. big_smile fakt, na kytary.cz zapomeň co nejdřív smile

----FUCK A DUCK----
Music Man StingRay 4H
Orange Terror Bass 500H ++ Orange OBC410
Boss ODB-3
0 xLajků:

4

Re: Thomann

Woitseck: díky za zkušenost, zkusím toho muzikera, jestli by mi aspoň nepřiblížili cenu jak má thomann. Už jsem byl nakonec rozhodlý pro kytary.cz ale teď si mi nasadil brouka do hlavy teda. Děkuji moc za názor smile

kuk.
0 xLajků:

5

Re: Thomann

S nákupem přes internet mám dobré zkušenosti jak s Thomannem, tak s kytary.cz. U Thomanna skvělé jednání, furt mě informovali jak je to s objednávkou a kde je můj balík. Dorčení profesionální.  U kytary.cz  to chce neobjednávat co nemají skladem a je to v cajku.

0 xLajků:

6

Re: Thomann

add kytary.cz: kámoš si tam objednal ampeg kombo....rachtalo atd. -> reklamoval... poslali zpátky...rachtalo dál atd. atd....až mu reklamaci neuznali a má vadnej kus (neni to kabelem ani basskou)...
nebo: kupoval bassku, něco se posralo, nefungovala elektronika či co...tak mu jí vyměnili (po asi hodině jednání)..a za tejden jí tam našel ve výloze, tu stejnou...o 3000 dražší big_smile konec prostě, kytary.cz fakt ne! Věř mi a mejm tak 10 kamarádům, který maj akorát špatný zkušenosti smile jako jo, možná objednat si efekt nebo kabel (co na tom kde zkazit asi tak, že big_smile ) ale nikdy ne nástroj nebo aparaturu smile

Muziker ! dali mi slevu 4500 smile a při tom samym nákupu (jak už měli mejch  a kámošovo dohromady 50 000 v hrsti teda), tak jsem si chtěl koupit speakon kabel...tak chtěli 550 asi, tak jsem si řek, že na to kašlu, že si ho udělam sám...ejhle, dali slevu 250 a dali mi ho za 300 big_smile prostě, libovka smile

----FUCK A DUCK----
Music Man StingRay 4H
Orange Terror Bass 500H ++ Orange OBC410
Boss ODB-3
0 xLajků:

7

Re: Thomann

ne nádarmo se tady na foru kytarám.cz přezdívá kokoti.cz smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

8 Naposledy upravil: plysacek (29. 04. 2011 14.07:00)

Re: Thomann

Já zatím nakupoval u kytary.cz a nikdy jsem problém neměl, dokonce jsem jednou i vracel zboží bez udání důvodu do 30ti dnů a peníze přišly hned. Ale jak tak koukám tak vesměs negativní názory. Kytary.cz mi teď nabídli cenu 5500,--   za basu vč. pošty, muziker.cz mi ji snížil na 6500,-- u Thomanna bych ji měl zhruba 5500 i s poštou. Takže cenově by mne vyšly kytary.cz a thomann stejně. Jen mám strach (jelikož s tím nemám zkušenosti) kdyby se nedejbože basa porouchala či došel vadný kousek, jestli nebude snažší reklamovat u kytary.cz než posílat do Německa k Thommanovi.  sad  sad

Poprosím Vás o radu: Objednat z kytary.cz nebo thomanna?? Děkuji smile

kuk.
0 xLajků:

9

Re: Thomann

Jo...hele...zkusil bych si zajít do muzikeru a zeptat se jich, jestli by ti srovnali cenu s thomannem. Kdyby jo, tak by to bylo nejlepší wink

----FUCK A DUCK----
Music Man StingRay 4H
Orange Terror Bass 500H ++ Orange OBC410
Boss ODB-3
0 xLajků:

10

Re: Thomann

W: No psal jsem jim, využil jsem "cenového agenta" nebo jak to tam mají napsaný a odepsali, že můžou snížit max na 6500,--. Kdybych měl možnost tak si určitě zajdu osobně do některé z prodejen kytary.cz nebo muziker.cz jenže do Prahy to mám trochu z ruky (jižní Morava) a cestu do Prahy teď bohužel nemám, tak musim volit internetový obchod  neutral

kuk.
0 xLajků:

11

Re: Thomann

plysacek napsal:

jenže do Prahy to mám trochu z ruky (jižní Morava)

blba otazka ale brnensky e-shopy si zkouknul??

btw ad ty kytary sem se parkrat setkal s tim ze sem najel jejich aparaty puceny na mensi festaky s cedulkama a se vsim...  roll

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

12

Re: Thomann

m3 napsal:

btw ad ty kytary sem se parkrat setkal s tim ze sem najel jejich aparaty puceny na mensi festaky s cedulkama a se vsim...

tak tak, když jsem viděl jejich nový Nemesis kombo v Prčicích na punkovým festu, říkal jsem si, s jakou slevou ho pak asi prodaj...
modří už vědí...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

13

Re: Thomann

el BassTardo napsal:

když jsem viděl jejich nový Nemesis kombo v Prčicích na punkovým festu

hehe tam sem byl a hral na to big_smile ..  poradatel psal ze bude erarni bedna tak sem si vzal jenom hlavu ale bedna nebyla jen to kombo .. ale tusim to nehralo spatne...

btw ale to je tady beznej zvyk v plzni sem hral 2x na naky ampeg komba .. asi puceny od houdka .. taky s cedulkama ..  taky byla inzerovana erarni bedna... by se meli ty ldi naucit uz co je combo a co bedna big_smile ...  ale aspon mne to naucilo ze taham vlastni apec vsude kde to de.. nebo neznam primo majitele apce a vim o co de...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

14

Re: Thomann

upřímně, pro mě je to levárna na zákazníka, kterej to pak koupí, když jsem viděl, co se dělo s tím kombem v Prčicích... na tohle jsou rentalový firmy, nebo si maj domluvit nějakej aparát od místního borce za flašku. Product placement má bejt ve filmech a ne na koncertech, lituju toho kdo si to pak koupí jako nový.

Jinak zpátky k Thommanovi: myslím, že český prodejci chtě nechtě budou muset rovnat ceny s ním, takže bych zkusil, to co se povedlo kámošovi na Moravě, kterej sháněl nějakou kytaru, přišel do normálního krámu, řekl cenu Thomman, prodavač se chytil za hlavu, ale nakonec slevil na přijatelnou sumičku.
Mě osobně by k nákupu u Thomanna zlomil třeba cenový rozdíl 40 a více procent, tak aby se mi vrátily případné výdaje se servisem atd. V cenách o kterých píše plysacek bych kupoval max něco, co buďto funguje nebo ne, třeba slušnej mikrofon, u nástroje za tuhle cenu je fakt důležitej osobní výběr, šance, že ti pošlou nehrající mrdku, je poměrně vysoká. To že nástroj "nehraje" není uznatelná reklamační závada, navíc ji tady prodáš maximálně nějakýmu polenu hluchýmu za půl ceny...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

15

Re: Thomann

http://hudebnibazar.cz/index.php?page=1 … rie=990000 ..

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

16

Re: Thomann

D.V.B. napsal:

http://hudebnibazar.cz/index.php?page=1 … rie=990000 ..

hehe, zajímavý čtení, stalo se to třeba někomu tady na fóru?

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

17

Re: Thomann

Sledoval jsem včera celou diskuzi. Celkem mě to taky překvapilo neměl jsem s nimi nikdy problém. Kdo ví co za tym stojí.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: IjenAyen (15. 07. 2011 10.50:30)

Re: Thomann

Add kytary.cz: Tak třeba v kytarách prodávaj čtyřstrunnou Thumbku NT za super cenu (protože mají již proplacenou zálohu a nechtějte vědět proč... cool ), jenže když jsem si ji přišel vyzkoušet, tak mě to dost zamrzelo. V jak příšerném stavu ta basa byla, struny neřeším, ale to dřevo.... absolutně žádná údržba, docela poníčené a za tu dobu tam nikoho nenapadlo dát vosk, brzy to bude už jeden rok co ta basa byla vyrobena a že bych ji chtěl v takovém stavu.

Je vidět, že tam nedělají lidi s muzikantským srdcem, jinak si to nedokážu představit. Mně málem vyhrkly slzy když jsem to viděl. Já svoji Thumbku voskuji minimálně 1x  za 14 dní.


Ale to je asi tak jediný problém, stejně mám většinu věcí přes ně a naopak jsou to věci, které skladem nebyly.

Tu Thumbku mám zařízenou přes majitele, takže dělali v Německu kus přímo pro mě, čekalo se na ni něco málo přes měsíc, ale vše v naprostém pořádku. Proto mě mrzí, že její sestřička je na tom tak bídně.


Chtělo by to lepší personal, možná víc dbát na stížnosti nebo podávat více stížností, to už nevím.

Bass: Warwick Corvette BO 6 FL, Warwick Thumb NT 5

KAPELA: http://thesnuff.eu/
0 xLajků:

19

Re: Thomann

IjenAyen napsal:

Já svoji Thumbku voskuji minimálně 1x  za 14 dní.

To už je zas skoro přehnaný, ne? A vůbec, zlatě tvrdej lak navrchu :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

20

Re: Thomann

kurcatovium napsal:
IjenAyen napsal:

Já svoji Thumbku voskuji minimálně 1x  za 14 dní.

To už je zas skoro přehnaný, ne? A vůbec, zlatě tvrdej lak navrchu :-D

Stačí jenom lehce, když je to pravidelné.

Bass: Warwick Corvette BO 6 FL, Warwick Thumb NT 5

KAPELA: http://thesnuff.eu/
0 xLajků:

21

Re: Thomann

Nebude někdo z Prahy objednávat cca za 14dní něco z Thomanna? že bysme mohli dát dohromad poštovný.

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

22

Re: Thomann

Tiger napsal:

Nebude někdo z Prahy objednávat cca za 14dní něco z Thomanna? že bysme mohli dát dohromad poštovný.

uvazuju o tom .. kdyztak rekni az to budes objednavat...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

23

Re: Thomann

jen tak ze zajímavosti: co vlastně u Thomanna nakupujete? A proč? Jdete po ceně nebo tam berete něco, co tady není?

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

24

Re: Thomann

Já šel po zboží, které nebylo v ČR nikde skladem, tak jsem to vzal od Thomanna. Ale musím přiznat, že jsem neměl problém ani s přístupem - když jsem chtěl zboží vrátit (do 30 dnů, jak mají na stránkách), normálně jsem to zabalil, vyplnil jejich formulář (německy), zvolil způsob vrácení peněz a do několika dnů od poslání balíku jsem měl peníze na účtu. Takže za mě další pozitivní zkušenost smile

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

25

Re: Thomann

Kamoš si dotiahol veľmi pekny precision ESP LTD Vintage 4 ktorý som videl prvy krat v živote a ked mi povedal že to stalo 3 stovky + 100 seymoury tak s tou basou od nich spravil mega kauf  smile

0 xLajků:

26

Re: Thomann

Errie napsal:

ESP LTD Vintage 4


OT:Ten Vintejdž je fakt docela pěknej smile Pokukuju po něm dost dlouho big_smile

Ibanez SR 505; Cort B4 OPB
GK Backline 600 + GK BLX 410+ GK BLX 115
Ashdown Chorus Plus--> EHX Blogger--> EHX Mole
D´Addario strings,Warwick Red Label, Darco.....
http://bandzone.cz/fan/sympatax
0 xLajků:

27

Re: Thomann

Mna to oslovilo. Určite si to k 7.10. kedy im ma dojst aj v sunburste  (http://www.thomann.de/cz/esp_ltd_vintage204_rw.htm) necham preletiet hlavou.

0 xLajků:

28

Re: Thomann

fuha, nevyzera to zle. rad by som to vyskusal. zaujimalo by ma porovnanie s MIM popripade MIJ.

sekam dobrotu
0 xLajků:

29

Re: Thomann

pista58 napsal:

MIM popripade MIJ

S MIJ by som nemal tu drzost porovnavat tie nové MIJ RI su fakt na vyssej urovni. Klasicku Standard MIM od Fendra by sa s tym dalo porovnat

0 xLajků:

30

Re: Thomann

Takže jsem udělal taky takovou trochu vetší objednávku u Thomanna (zvukovka, mikrfony pro bubny, kabely, stojany). Objednání bylo příjemné, vše v češtině a hlavně velice rychlé a za bezkonkurenční ceny.Pro příklad Zvuková karta ALESIS IO26 za 4900 Kč. Teď už jen aby vše přišlo v pohodě...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

31

Re: Thomann

plysacek napsal:

Já zatím nakupoval u kytary.cz a nikdy jsem problém neměl, dokonce jsem jednou i vracel zboží bez udání důvodu do 30ti dnů a peníze přišly hned. Ale jak tak koukám tak vesměs negativní názory. Kytary.cz mi teď nabídli cenu 5500,--   za basu vč. pošty, muziker.cz mi ji snížil na 6500,-- u Thomanna bych ji měl zhruba 5500 i s poštou. Takže cenově by mne vyšly kytary.cz a thomann stejně. Jen mám strach (jelikož s tím nemám zkušenosti) kdyby se nedejbože basa porouchala či došel vadný kousek, jestli nebude snažší reklamovat u kytary.cz než posílat do Německa k Thommanovi.  sad  sad

Poprosím Vás o radu: Objednat z kytary.cz nebo thomanna?? Děkuji smile


Mam s kytary.cz len tie najlepsie skusenosti a odporucam ho vsetkym. Nebol problem, zaujem nechybal, vyborne sluzby vymeny kusa za kus bez akychkolvek problemov.

0 xLajků:

32

Re: Thomann

Mirror napsal:

Mam s kytary.cz len tie najlepsie skusenosti a odporucam ho vsetkym. Nebol problem, zaujem nechybal, vyborne sluzby vymeny kusa za kus bez akychkolvek problemov.

Tak to seš fakt asi jeden z mála...

Spector + Darkglass + Korg + Alesis + Ampeg + Mesa/Boogie = http://www.bandzone.cz/minoritysound
0 xLajků:

33

Re: Thomann

SMETS napsal:

Objednání bylo příjemné, vše v češtině a hlavně velice rychlé a za bezkonkurenční ceny.Pro příklad Zvuková karta ALESIS IO26 za 4900 Kč. Teď už jen aby vše přišlo v pohodě...

Tak už je vše doma ale vypadá to na problém se zvukovkou ALESIS...

Po instalaci ovladačů jsem ji připojil a vše vypadalo v poho ale už mi bylo divný, že po připojení se na zvukovce nerosvítila kontrolka Firewire, ale třeba když jsem otáčel volume na zvukovce tak se mi měnila hodnota hlasitosti  na mixeru v počítači - říkal jsem si v poho, ale ejhle. Nefungují vstupy po připojení (kytary nebo mikro) se na mixeru nezobrazí ani čárka i na zvukovce by měl blikat a detekovat něco peak metr. Chjo zítra to zkusím na jiném kompu a fire wire a pak asi reklamace. Jo otázka třeba na Kubše? potřebuje ta zvukovka napájecí adaptér? Zkoušel jsem to s adeptérem i bez a výsledek stále stejný.

vlastně je to příspěvek i do tématu co mě sere...

Ach jo už jste tedy někdo u thomana něco reklamoval?

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

34

Re: Thomann

s firewire bývá na některých počítačích problém, hlavně na noteboocích, v čem přesně spočívá nevím, určitě zkus vyzkoušet jiný počítač

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

35

Re: Thomann

no imho máš problém s napájením...musíš si koupit adaptér - notebookovým napájením přes firewire se určitě nechytne

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

36

Re: Thomann

Kubš napsal:

o imho máš problém s napájením...musíš si koupit adaptér - notebookovým napájením přes firewire se určitě nechytne

Prozkoumal jsem napájení... U zvukovky byl v balení orig. napájecí adaptér, ale po bližším přezkoumání to vypadá trochu podezřelé... viz foto
Jo a ještě doplním, že jsem to testoval na klasickém stolním PC, ale bůh ví jak je starej řadič FIREWIRE... Zítra zkusím proměřit zdroj multimetrem a vyzkoušíme zvukárnu na jiném řadiči a pak se uvídí jak dál.

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/smets-121111-151301-2.jpg

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/smets-121111-151252-1.jpg

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

37

Re: Thomann

tak to je hustý big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

38

Re: Thomann

Kubš napsal:

tak to je hustý big_smile

to jo, taky jsem si říkal, že se tohle u Thomanna nemůže stát... A je to zřejmě adaptérém, protože po proměření bylo zjištěno, že je nefunkční... Takže FUCK OF THOMANN !!! Pošlou tě takovouhle zbastleninu...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

39

Re: Thomann

A nebylo to B-stock?

Aguilar a německý Warwicky..
0 xLajků:

40

Re: Thomann

SamNewbier napsal:

A nebylo to B-stock?

byl, ale nemůžou přece prodávat nefunkční věc B-STOCK - znamená že zboží již bylo otevřeno, ale vše musí být funkční a s plnou zárukou...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

41

Re: Thomann

Adaptér naštěstí koupíš za dvě kila.
Jo, asi není sleva zadarmo.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

42

Re: Thomann

pepaol napsal:

Adaptér naštěstí koupíš za dvě kila.

takže jsem si zkusil jiný adapter 12V, ale jen 1A (origo má 2A)a problem stále stejný...

jo a taky jsem se něco dočetl o TI chipsetech... Já mám VIA... No a na internetu píšou lidi podobný problémy...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

43

Re: Thomann

Mám FW kartu s chipsetem Texas Instruments do express card, nechceš to půjčit na vyzkoušení?

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

44 Naposledy upravil: SMETS (13. 11. 2011 12.47:57)

Re: Thomann

kopyto napsal:

nechceš to půjčit na vyzkoušení?

no to by bylo uplně super... Napiš mi třeba do soukromých zpráv tel. číslo a já zovolám a domluvíme se... Jsem z toho už fakt na nerva.

tyvoe když jsem si kupoval firewire zvukovku, tak jsem myslel že to bude lepší jak usb, ale zatím jen samé trable...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

45

Re: Thomann

Čistě náhodou - v pondělí budu objednávat něco z thomanna, kdyby něco někdo chtěl z prahy dejte vědět, poštovný je 15 Euro, můžeme se složit.

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

46

Re: Thomann

Mám z Thomannu.de tuto basu  http://www.thomann.de/cz/harley_benton_ … _ebass.htm ale byl to tenkrát set eště s kombem Warwick Blue Cab. 15 a káblem ... v pátek večer jsem to objednal (už objednávky nepřijímali, ani v sobotu ani v neděli) hned v pondělí mi napsali že moji objednávku přijali a že už je balík na cestě a hned v úterý přišel službou UPC (kurírem) všechno O.K. nepoškozený a přišlo rychle (defakto to přišlo za 1 den)  .... Takže já bych na tvým místě volil THOMANN.DE (je to jen názor dělej si co chceš) ... Syky

0 xLajků:

47 Naposledy upravil: UR (01. 11. 2013 09.02:17)

Re: Thomann

Tak jsme byli o víkendu u Thomanna a takhle jsme zírali smile
http://baskytara.com/img/m/275/t/p1889apstn151511u4gec1p0f1bfh3.jpghttp://baskytara.com/img/m/275/t/p1889aqask3tkp7t1qpkv4e12pq5.jpg

No a dokumentace zakázané komnaty kam nebyl ani povolen vstup smile
http://baskytara.com/img/m/275/t/p1889artcf1nnl17lk10rjvin1vnu7.jpghttp://baskytara.com/img/m/275/t/p1889as9101i7cutf10sjao0l9k9.jpg

0 xLajků:

48

Re: Thomann

tak ono to predsa len existuje :-O .... big_smile


UR napsal:

No a dokumentace zakázané komnaty kam nebyl ani povolen vstup

akoze tie Marleaux sa nedali vyskusat ,alebo ? smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

49

Re: Thomann

Mno byla to jedna cimra, u jejíhož vchodu stál borec s krochnou smile dělám si prdel, byla tam páska jakože nevstupovat. Kdyby se ti podařilo odchytit obsluhu (a to bys musel mít teda sakra štestí smile tak by tě tam asi pustili, ale určitě by dozírali wink
Jinak co se týče zkoušení bas, tak do ruky si to vzít můžeš, ale zvuk nepoznáš, to jen v cimrách s aparáty a tam je zase napsáno no self service hmm  takže pak jedině viz výše mad

0 xLajků:

50

Re: Thomann

Nemáte někdo u Thomana nějakou peknou slevu? Pravděpodobně tam teď nechám docela dost peněz tak by se každý procento hodilo.

Dik

Red Bird Instruments Precision Bass
Hocke BN110
0 xLajků: