1

Téma: Tónová clona do krabičky.

Zdravím neviete či náhodou neexistuje krabička čo by splnila ulohu clony ktorá by bola v krabičke ako efekt?  smile  respektíve vedel by niekto niečo také vyrobiť?

0 xLajků:

2

Re: Tónová clona do krabičky.

Myslim že není nic moc jednoduššího.. clona je vlastně paralelně připojenej kontenzátor k signálový cestě, pokud se nepletu. To by ti měl udělat každej zkušenější elektrikář, kterýmu přineseš schéma zapojení třeba precla.

0 xLajků:

3

Re: Tónová clona do krabičky.

pre mna to jednoduché nieje big_smile celkom by ma potešilo keby takúto krabičku vyrábal niaký dostupný výrobca...alebo skúsim niečo niekde vymyslieť

0 xLajků:

4

Re: Tónová clona do krabičky.

zkus tohle:
http://stellartone.com/Page.asp?NavID=147

Řekl bych, že je to nejlepší tónovka vůbec smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

5

Re: Tónová clona do krabičky.

klasicka pasivny tonova clona by sla udelat jednoduse i s ruznejma hodnotama kondenzatoru alias varitone...

nejsem zadnej zkusenej ale taky umim hrat big_smile, Cort Action V - vybiranej ocividne z hodne kusu protoze hraje jako dobytek.. a Hocke BG210
0 xLajků:

6

Re: Tónová clona do krabičky.

No to by se sice dala, ale já vám domácím bastlířům nevěřím smile Vždycky mám pocit, že to pak je v celkovým součtu těch 100 maličkostí, co to úplně poserou. smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

7

Re: Tónová clona do krabičky.

Za 2000 ti krabicku s tonovou clonou postavim

0 xLajků:

8

Re: Tónová clona do krabičky.

tao-kan napsal:

No to by se sice dala, ale já vám domácím bastlířům nevěřím smile Vždycky mám pocit, že to pak je v celkovým součtu těch 100 maličkostí, co to úplně poserou. smile

si nemyslim vole smile

bez bastlů by tvůj Vai hrál na nějáký teplý SGčko smile Náhodou...vědět co vyrábíš a  z čeho to vyrábíš...to tě v ideálním světě při neomezený píli dovede z podstaty věci pokaždý k lepší věci než je na trhu.

Stačí když do obvodu nastrkáš šváby za 3kč a ne za 0,21 kč jako ve fabrice velkýho výrobce. smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

9

Re: Tónová clona do krabičky.

Jakej můj Vai? big_smile
A Vai si nikdy doma nebastlil snímače, krk kytary ani podobný věci. Upravovat stávající stav je pro mě něco jinýho, než to stavět celý sám, ne?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

10

Re: Tónová clona do krabičky.

tao-kan napsal:

Jakej můj Vai? big_smile
A Vai si nikdy doma nebastlil snímače, krk kytary ani podobný věci. Upravovat stávající stav je pro mě něco jinýho, než to stavět celý sám, ne?

nedobře se na to díváš...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

11

Re: Tónová clona do krabičky.

Jenich napsal:

nedobře se na to díváš...

Protože...? smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

12

Re: Tónová clona do krabičky.

tao-kan napsal:
Jenich napsal:

nedobře se na to díváš...

Protože...? smile

protožeeeeee....víš co....to víš ty líp než já...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

13

Re: Tónová clona do krabičky.

Tao+Vai=VNL! Chá!

JInak není bastl jako bastl, pokud se bavíme o tak jednoduchý věci, jako je clona, tak můžu zkrátka koupit kvalitní součástky, províst kvalitní spoje, a sem tam- on to ani ten Demeter a všichni ostatní nedělaj přece jinak.

0 xLajků:

14

Re: Tónová clona do krabičky.

tao-kan napsal:

zkus tohle:
http://stellartone.com/Page.asp?NavID=147
Řekl bych, že je to nejlepší tónovka vůbec


Toto vyzerá dobre ale je to sold out. Teraz ma napadol Hoax on by mi to vedel postaviť.

0 xLajků: