1

Téma: Sluchátka k VOXamPlugBass

Koupil jsem z druhé ruky VOXamPlugBass. Prodávající měl ssebou sluchátka Sennheiser MX350 http://www.sennheiser.cz/mx350.html ve kterých byla basa slyšet. Bohužel ale všechna doma nalezená sluchátka jsou hluchá, takže je to na nic. Nevím jestli je koupený sluchátkový zesilovač v pořádku, v manuálu nic o použití nějakých speciálních sluchátek nepíšou. Máte s tím někdo zkušenosti?

0 xLajků:

2

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

Netreba na to žiadne špeciálne, musia ti fungovať akékoľvek

0 xLajků:

3

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

jakýkoliv fungují, ale je lepší, když máš nějaký, co víc basujou... třeba Koss Porta Pro jsou fajn... já používám momentálně na tohle Creative HS 450 - taky dost basů, jelikož to jsou spíš herní sluchátka... na Sennheserech HD 595 co mám, je basa čitelná, ale tolik nebasuje...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

4

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

jsanik napsal:

Koupil jsem z druhé ruky VOXamPlugBass. Prodávající měl ssebou sluchátka Sennheiser MX350 http://www.sennheiser.cz/mx350.html ve kterých byla basa slyšet. Bohužel ale všechna doma nalezená sluchátka jsou hluchá, takže je to na nic. Nevím jestli je koupený sluchátkový zesilovač v pořádku, v manuálu nic o použití nějakých speciálních sluchátek nepíšou. Máte s tím někdo zkušenosti?

tobe to jako nehraje vubec? mas tam dobre baterie?

0 xLajků:

5

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

Hraje to s cimkolvek, ja naopak neodporucam Koss Porta Pro ani ine "nadmerne" basujuce sluchatka, kedze pridavaju nezrozumitelnost a zahuhlanost. Naopak, sam k nim pouzivam prave spominane entry high-end sluchadla Sennheiser HD595 a hra to vyborne, dokonca niekedy sa mi vidi ze tych basov je tam stale vela :-) Ale ide o preferencie, teda aky zvuk cakavas, mam rad konkretnost, niekto moze vyzadovat hutne basy na ukor zrozumitelnosti...

0 xLajků:

6

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

Mirror napsal:

Koss Porta Pro

ty mně absolutně nefungujou, hrozně brzo se rozklepou a chrčej :-/

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

7

Re: Sluchátka k VOXamPlugBass

to je mi reklama :-(
jak to teď znova prodám...? :-(

znovu se učící žížala a hledač medového zvuku
Hraju na Squier | profyl | www.stanislavkolarik.cz
0 xLajků: