1

Téma: Struny na sedmistrunnou baskytaru

Máte někdo zkušenosti se sháněním strun na sedmičku? Díky.

Fender - Bassman 1200 PRO
AMPEG SVT-410 HE 500 W, 4x 10
AMPEG SVT-15 E 200 W, 1x 15"
Warwick Thumb Bolt On Fretless
FENDER Marcus Miller Jazz Bass
0 xLajků:

2

Re: Struny na sedmistrunnou baskytaru

No ja mam a to tak ze vcelku nemilou  smile momentalne shanim strunu F a to tak ze uz mam asi osmou co mi delali na zakazku a porad mi rupe.Pokud mas normalni menzuru tak se tam da dat struna E z normalni kytary a preladis ji o pul ton.(Tusim ze ji dela daddario ale nejsem si jistej)Zbytek se da ze sady pro sestistrunnou basu.Ovsem ja protoze mam delsi menzuru tak jediny struny co mi tam vlezou jsou sestky YAMAHA a tu posledni si nechavam motat na zakazku.Jinak pokud shanis v obchode tak je to zbytecny panc jsem hledal snad uplne vsude a nic dokonce jsem psal osobne i Ken Smithovi a taky nic.

7 string bass and freetless bass Standa Lysák
0 xLajků:

3

Re: Struny na sedmistrunnou baskytaru

Já teda zkušenost nemám, ale např. tady - http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=9381 je vlákno o českých strunách na zakázku, a tam by ti to mohli si myslim umotat

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78, Fernanders Burny Jazz Bass '74-'76, Fernandes Stone Logo FPB-65 '78, Custom Lawsuit Ripper/Grabber '80
0 xLajků:

4

Re: Struny na sedmistrunnou baskytaru

dw4rF_cz napsal:

tam by ti to mohli si myslim umotat

rozhodně - pošli jim mail s přesnou specifikací - tlouštka, matroš, jádro, délka a oni umotají co budeš chtít...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků: