1

Téma: Recenze od kubse

Tak panove, pripadne damy, Kubs se rozhoupal a poslal mi recenze na dve svoje basy. Timto mu dekuju a tady mate pro inspiraci, kdybyste se taky nekdo chtel projevit, coz by bylo fajn.
Kubsuv byvaly Ibanez
http://www.basy.wz.cz/baskytary/ibanez_ … blazer.htm
a Kramer
http://www.basy.wz.cz/baskytary/kramer_ … strike.htm

0 xLajků:

2

Re: Recenze od kubse

deafslap napsal:

Tak panove, pripadne damy, Kubs se rozhoupal a poslal mi recenze na dve svoje basy. Timto mu dekuju a tady mate pro inspiraci, kdybyste se taky nekdo chtel projevit, coz by bylo fajn.
Kubsuv byvaly Ibanez
http://www.basy.wz.cz/baskytary/ibanez_ … blazer.htm
a Kramer
http://www.basy.wz.cz/baskytary/kramer_ … strike.htm

Moc pěkný... jen bych měl takovou technickou poznámku - nešlo by k recenzím přidat i zvukovou ukázku - jako já začátečník si dost problematicky představuju "zvuk blízko originálu-řekl bych že daleko víc než dnešní mexické a možná i HW1 Fendery", stejně tak jako "Preci sound a tím je řečeno vše" pro mě neříká vše wink Jako třeba rád bych, když furt všude čtu jak ta má basa je staršnej shit >slyšel

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: Kubš (23. 08. 2006 12.55:32)

Re: Recenze od kubse

když abych ti pravdu řekl tak z repráčků u počítače to moc nepoznáš....bohužel ono všechno (efekty, aparáty, basy) zněj doma trošku jinak než pak na živo...a je to občas tak že zvuky z počítače pomůžou a někdy uškoděj a to je pak zklamání když slyšíš svůj vysněnej efekt z netu na živo...
naštěstí poslední efekt co sem koupil zní dlaeko líp na živo než v ukázkách....ten teda mám naštestí doma natočenej tak až bude recenze tak přihodím ukázku
nemluvě o mp3 který ti zvuk ořežou...a to myslím u posuzování nuancí ve zvuku  nástrojů je dost průšvih
a nemluvě o tom že recenzuju kousky který jaksi už nemám big_smile takže tě s kramerem odkážu na ROOTena a s IBanezem na CLOU

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Recenze od kubse

To budvar: No, zvukovy ukazky sou sice hezka vec, ale je souhlasim s Kubsem, ze nahravka, obvykle ne prilis kvalitni, protoze porizena doma amatersky, nema moc velkou vypovidaci hodnotu. Dojem uzivatele muze byt presnejsi, ac je subjektivni. Doma, jak znamo, zni vsechno dobre smile. Nazivo je to fakt jinak. Ale kdyz nekdo posle ukazku, ja ji tam dam, zatim se to stalo jen jednou. Ale nesmi byt moc velka...

0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Kubš (23. 08. 2006 13.05:13)

Re: Recenze od kubse

deafslap napsal:

To budvar: No, zvukovy ukazky sou sice hezka vec, ale je souhlasim s Kubsem, ze nahravka, obvykle ne prilis kvalitni, protoze porizena doma amatersky, nema moc velkou vypovidaci hodnotu. Dojem uzivatele muze byt presnejsi, ac je subjektivni. Doma, jak znamo, zni vsechno dobre smile. Nazivo je to fakt jinak. Ale kdyz nekdo posle ukazku, ja ji tam dam, zatim se to stalo jen jednou. Ale nesmi byt moc velka...

hele udělám ted recenzi na BASSBALLS a k tomu mám něco doma v řádu 1,5MB tak to možná bude problém
je to výbornej efekt a možná málokdo ví že ho má i slovutnej FLÍJA big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

6

Re: Recenze od kubse

JKá receni neudělám, jelikož kytara, kteoru nejvíce znám už tam myslim bohužel je sad

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

7

Re: Recenze od kubse

Ale Igni přeci nikdo nenapsal že to nemůže být vícekrát zvlášt při rozmanitosti výroby squierů-víte že se chvíli dělali i v mexiku??

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

8

Re: Recenze od kubse

Jak je ten svět malý!
Jestli je ten Kubšův Ibanez původem z Prostějova, tak sem ho chvíli držel v ruce. Na jednom festivalu u Prostějova, asi tři roky zpátky, jsme s majitelem basy na sebe hleděli a žasli, jak je to možné dvě naprosto stejné basy! Za víc než dvacet roků jsem stejný model nikdy neviděl ani neslyšel o nějakém majiteli v republice. Tento borec ale nebyl původní majitel, taky tu basu už od někoho koupil (dokonce vím za kolik).
Tehdy jsem hrál na jeho aparát - Marshall, bedna 15" a na ní ještě 2x10", pokud si matně vzpomínám.

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

9

Re: Recenze od kubse

Hele určitě je to on smile
A že není první to vím taky sem psal Xtej majitel smile
prozradíš za kolik jí kupil...třeba mi to pošli na mail...jen pro zajímavost za kolik se koupila někdy v hlubokých 90. letech
JInak ale mám pocit že extra se o ní nestaral sad

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

10

Re: Recenze od kubse

kuck kuck tak ted sem dostal mailem podpásovku big_smile moje ego šmelináře utrpělo a ještě ted si hladím warwicku jak sem jí výhodně vyměnil
sakra práce krucinál lepší nevědět big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

11

Re: Recenze od kubse

Z toho si nic nedělej. Ta cena je mnohem vyšší. Když jsem tu svoji platil v roce 1981, stala i s kufrem 650,-DM a Marka tehdy byla za dvacet

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

12

Re: Recenze od kubse

no to jo no...ale je mi to už jedno je holka pryč tak co....:)
Jinak mít basu 25 let to je výkon !!!!

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

13

Re: Recenze od kubse

Takhle 25 dní je realnější co? smile
Ale tu Corvettu si asi udržíš dlouho, ne?

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

14

Re: Recenze od kubse

no...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

15

Re: Recenze od kubse

Kubš napsal:

když abych ti pravdu řekl tak z repráčků u počítače to moc nepoznáš....bohužel ono všechno (efekty, aparáty, basy) zněj doma trošku jinak než pak na živo...a je to občas tak že zvuky z počítače pomůžou a někdy uškoděj a to je pak zklamání když slyšíš svůj vysněnej efekt z netu na živo...
naštěstí poslední efekt co sem koupil zní dlaeko líp na živo než v ukázkách....ten teda mám naštestí doma natočenej tak až bude recenze tak přihodím ukázku
nemluvě o mp3 který ti zvuk ořežou...a to myslím u posuzování nuancí ve zvuku  nástrojů je dost průšvih
a nemluvě o tom že recenzuju kousky který jaksi už nemám big_smile takže tě s kramerem odkážu na ROOTena a s IBanezem na CLOU

Nicméně u kvalitních sluchátek pokud nepožaduješ warp jump to půjde... sou to kecy jako všecko... Já si rád poslechnu i tu velice subjektivní ukázku a klidně tam vražtě 20x *... Už mě neba recenze bez ukázek v době netovýho fóra... p.s. cokoli je lepší než nic...

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

16

Re: Recenze od kubse

Klusi napsal:

Takhle 25 dní je realnější co? smile
Ale tu Corvettu si asi udržíš dlouho, ne?

JJ 25 dní to je pohoda big_smile
hele celý to o mojí měnitelnosti se vyrojilo když sem "nasral" mikulíka že sem vyměnil sice dobře hrající leč už hodně opotřebovanou ( jak říkám ty pražce už byli sinusoidní a trusrod měl už taky asi umělej chru..teda závit) za něco novýho a lepšího (určitě  lepšího i než jeho učvachtanej JB big_smile ne to už je sranda jeho basu sem v životě nedržel a chtěl bych jí slyšet smile spíš ošahat mnam)
Corvettu podržím pokud to půjde znáte to peníze nebudou a sem v řiti a něco půjde pryč....
Ted mi má přijít ten Godin Freewa 5 a toho předchází opravdu VYNIKAJÍCÍ pověst tak uvidíme....pokud příde nějaká nevyhnutelná finanční krize což se  občas stane...jako povětšinou nerad prodávám ale někdy je to nutný, taky je to odvislý od momentálního hraní apod.
Opět se asi budu poohlížet po novým angažmá tak je to fakt hodně moc ve hvězdách  co budu potřeebovat a nebudu
A na rovinu říkám mě nedělá problém něco prodat smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

17

Re: Recenze od kubse

Budvar napsal:
Kubš napsal:

když abych ti pravdu řekl tak z repráčků u počítače to moc nepoznáš....bohužel ono všechno (efekty, aparáty, basy) zněj doma trošku jinak než pak na živo...a je to občas tak že zvuky z počítače pomůžou a někdy uškoděj a to je pak zklamání když slyšíš svůj vysněnej efekt z netu na živo...
naštěstí poslední efekt co sem koupil zní dlaeko líp na živo než v ukázkách....ten teda mám naštestí doma natočenej tak až bude recenze tak přihodím ukázku
nemluvě o mp3 který ti zvuk ořežou...a to myslím u posuzování nuancí ve zvuku  nástrojů je dost průšvih
a nemluvě o tom že recenzuju kousky který jaksi už nemám big_smile takže tě s kramerem odkážu na ROOTena a s IBanezem na CLOU

Nicméně u kvalitních sluchátek pokud nepožaduješ warp jump to půjde... sou to kecy jako všecko... Já si rád poslechnu i tu velice subjektivní ukázku a klidně tam vražtě 20x *... Už mě neba recenze bez ukázek v době netovýho fóra... p.s. cokoli je lepší než nic...

neboj mě to taky nebaví a hledal sem hodně na zahraničních forech a taky nic moc xtra hodně ukázek a většinou děsivě nahraný( jakože ty basáci maj sice výbavu za 100k ale hrajou na to jak já se svázenaejma rukama a nemaj soudnost ani třeba ukázku opravit když je zprasená.....)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

18

Re: Recenze od kubse

Kubš napsal:

Ale Igni přeci nikdo nenapsal že to nemůže být vícekrát zvlášt při rozmanitosti výroby squierů-víte že se chvíli dělali i v mexiku??

To máš taky pravdu. Možná bych moh něco sepsat. Ale až tak nejdřív za 14 dní. Teď mám ještě přece jen dost práce, tak pak bych možná mohl

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

19

Re: Recenze od kubse

Ignifaxius napsal:
Kubš napsal:

Ale Igni přeci nikdo nenapsal že to nemůže být vícekrát zvlášt při rozmanitosti výroby squierů-víte že se chvíli dělali i v mexiku??

To máš taky pravdu. Možná bych moh něco sepsat. Ale až tak nejdřív za 14 dní. Teď mám ještě přece jen dost práce, tak pak bych možná mohl

URCITE! Zdvojeni recenze neni vubec na skodu, naopak, je zadouci.

0 xLajků:

20 Naposledy upravil: Ignifaxius (24. 08. 2006 16.26:07)

Re: Recenze od kubse

No tak jste mě ukecali kucííí, tak to napíšu, ale hned to určitě nebude. Jak řikám. Dejte mi tak 14 dní a napíšu to.
Jen neručim za gramatické chyby...
A klidně můžu i nějaké fotky

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

21

Re: Recenze od kubse

dávám ti den, maximálně hodinu navíc....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

22

Re: Recenze od kubse

uvidíme kdo vyhraje, starej pardále...

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: juhuuu (24. 08. 2006 16.40:01)

Re: Recenze od kubse

smile


nemlať mě!!!

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

24

Re: Recenze od kubse

smile
ale už bychom měli přestat, nebo přijde mocný d.a.l.i. a promaže tento offtopic smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

25

Re: Recenze od kubse

ok hmm

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

26

Re: Recenze od kubse

LOL big_smile megaLOL gigaLOL big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: Recenze od kubse

Tak a teď jsem zapsanej jako zastavovač offtopiců a zasloužim pochvalu big_smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

28

Re: Recenze od kubse

ne, právě si zase jeden začal big_smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

29

Re: Recenze od kubse

Ignifaxius napsal:

Tak a teď jsem zapsanej jako zastavovač offtopiců a zasloužim pochvalu big_smile

rektální alpinisto

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

30

Re: Recenze od kubse

Sakrapráce big_smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

31

Re: Recenze od kubse

Chlapci, chlapci...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

32

Re: Recenze od kubse

Teď jsem se vyjadřoval ke Kubšovo recenzím na basy.wz.cz, ale moje reakce nějak záhadně zmizela... tak to zopakuju tady.

To si pánové nemůžete alespoň zapnout opravu gramatiky ve wordu??? To, že někdo neumí napsat "indonézský" ještě přežiju, ale shoda podmětu s přísudkem je otázka šesté třídy, kterou už snad máme všichni za sebou, nebo ne?

Basům zdar!

0 xLajků:

33

Re: Recenze od kubse

jde o recenze, ne o sloh....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

34

Re: Recenze od kubse

můžeš mi jdnoduše vysvětlit proč se zaobíráš takovouhle hovadinou?? recenzi sem napsal abych podal info o basách a ne jako známkovanou slohovku, tzn. skoro žádná kontrola
btw IndoneSie!!!! Indonésský??? dvě SS v češtině neexistujou!!!
http://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=i … p;lg=cz_en
abych si byl jistější protože češtinu mám za sebou už dávno a radši litereaturu než gramatiku jinak shoda podmětu s přísudkem uznávám není to co po sobě kontroluji....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

35

Re: Recenze od kubse

co sámer issa big_smile big_smile


Já vim, to není český....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

36

Re: Recenze od kubse

Dave napsal:

Teď jsem se vyjadřoval ke Kubšovo recenzím na basy.wz.cz, ale moje reakce nějak záhadně zmizela... tak to zopakuju tady.

To si pánové nemůžete alespoň zapnout opravu gramatiky ve wordu??? To, že někdo neumí napsat "indonézský" ještě přežiju, ale shoda podmětu s přísudkem je otázka šesté třídy, kterou už snad máme všichni za sebou, nebo ne?

Basům zdar!

No prave BASUM zdar....ne SLOHUM zdar... Me je docela u hvezdice jak je to napsano..

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

37

Re: Recenze od kubse

Dave napsal:

Teď jsem se vyjadřoval ke Kubšovo recenzím na basy.wz.cz, ale moje reakce nějak záhadně zmizela... tak to zopakuju tady.

To si pánové nemůžete alespoň zapnout opravu gramatiky ve wordu??? To, že někdo neumí napsat "indonézský" ještě přežiju, ale shoda podmětu s přísudkem je otázka šesté třídy, kterou už snad máme všichni za sebou, nebo ne?

Basům zdar!

Jestli je něco offtopic, tak je to tohle. I basáci nemusí umět zcela skvěle ovládat jazyk český, přiznejte se někdo, že umíte dokonale češtinu, já teda ne... Jde o obsah, není tam nikde dvacet hrubek v jedné vjetě...

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

38

Re: Recenze od kubse

Já ovládam češtynu víborně...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

39

Re: Recenze od kubse

no šlo jen o ty shody podmětu s přísudkem na to si prostě nedávám pozor ale rozhodně nepíšu viskočili nebo viprávět
a ta indonésie je trošku mimo pač je to správně jak sem to napsal  ale myslím že vzhledem k vystupováním mr. Dava v jiném threadu se nedivím že je tak hnidopišský i když občas mimo smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

40

Re: Recenze od kubse

Neútočím na Dava, tohle mi ale do něj nepřišlo úměrné, to je všechno...

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

41

Re: Recenze od kubse

No teda... člověk se snaží přispět ke kultivaci rodného jazyka a na jeho hlavu se snese sprška, jako kdyby někomu poničil kytaru... že by to ťalo do živého? smile

Nemůžu si pomoct, ale "škrábance byli", "pražce volali", "poťáky měli", mi příjde úplně stejně zvrácené jako viskočit, nebo viprávět... po nikom ale rozhodně nechci, aby uměl "zcela skvěle ovládat jazyk český"! Tohle je stejný základ jako C dur!

Offtopic to bohužel není, protože tohle je debata na téma "Recenze od kubse".

Dále - víte jaký je rozdíl mezi SLOHEM a PRAVOPISEM? Sloh jsem nikomu neopravoval...

Tahle debata je ale hlavně o (slušném) chování. Když někdo někam něco napíše, tak si musí být vědom toho, že jde se svou kůží na trh - stejně jako když vylezete ze zkušebny a jdete na koncert... musíte počítat s tím, že se to někomu třeba nebude líbit. Někoho upozorním na jeho (nepopiratelnou) chybu a co se stane? Hromadně se zaútočí na toho, kdo přijde s kritikou. Nebylo by náhodou lepší chybu uznat (jako já uznávám, že indonéský je napsáno správně smile ) a následně opravit? Má někdo alespoň trochu podobný názor jako já? Nebo to úplně všem přijde "neúměrné" (k čemu?) či "hnidopišské"?

0 xLajků:

42 Naposledy upravil: Klusi (26. 08. 2006 13.09:51)

Re: Recenze od kubse

Neúměrné k množství chyb... Kdybys začal mít poznámky ke stylistice textu, tak bych už opravdu vybuchl smíchy...:)
Není lepší nevytvářet puritánskou atmosféru bezchybného psaní a neodrazovat tím případné recencenty?
Jestli to ťalo do živého? Řekl bych, že jo. Pokud si totiž dáš práci s recenzí a pak tě někdo veřejně peskuje za pár gramatických chyb, tak si dokážu představit, že bych se slušně naštval. Existuje taky e-mail...

A nemysli si, že třeba já, nebo i spousta lidí okolo pár chyb nevidí, jen mi to přijde trochu pod úroveň tímto shazovat člověka, kterého navíc moc neznám... Možná to nebyl z tvé strany vyloženě účel, ale vyznělo to tak, nezlob se na mě...:)

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

43

Re: Recenze od kubse

Mě to je tak nějak jedno. Stejně si toho na netu nevšimnu, tak co

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

44

Re: Recenze od kubse

Dave: Neúměrné či hnidopišské? Ne. Spíš bych řek "ubohé". Když jsem čet Kubšovo recenze, tak jsem si většiny chyb ani nevšim. V tu chvíli mě v tom textu zajímaly jiný věci, než je shoda podmětu s přísudkem. Pokud ti tam ty chyby vyloženě vadí a brání ti třeba v pochopení smyslu těch vět, moh's to napsat Kubšovi do mejlu. Jistě by ti rád poslal zpět opravenou verzi, kterou by sis moh přečíst, aniž bys riskoval, že ti z toho naskáče kopřivka. Zas na druhou stranu může bejt Kubš rád, žes to napsal jen sem, kde si to přečte "jen" něco přes 300 registrovaných + možná pár desítek neregistrovaných basáků. Taky se mu mohlo stát, že by mu na podium po koncertě vlez nějakej pošuk a před narvaným klubem začal křičet do mikrofonu: "Tohle je Kubš. On napsal pražce volaly se špatným i." Kubš by měl ostudu před stovkama fanynek a určitě by ho vyhodili z kapely a už by si jako basák nikde ani neškrt. Protože kdo by si vzal do kapely basáka, kterej občas někde napíše špatný i. Co na tom, že je to třeba fajn člověk a na basu hraje perfektně. Já bych radši hrál s nějakým hnidopichem, kterej na basu třeba ani moc neumí, hlavně když bude umět perfektně česky a bude psát bez chyb.

Vždycky když někde vidim podobnej příspěvek jako je ten tvuj (naštěstí jich moc neni), první, co mě napadne, že tohle psal někdo, kdo má sám se sebou problém a snaží se takhle si zvednout sebevědomí.

0 xLajků:

45

Re: Recenze od kubse

dyt já vím že tam ty chyby sou ale pochop dave bylo to takový napsání spíš z nadšení že můžu přispět k všeobecnýmu přehledu o bassách  nemysli nejsem takovej debil abych ty chyby když si to potřetí přečtu neviděl....prostě sem člověk kterej jaksi už někdy před 7 lety zvolil životní cestu vzdělání kde se čeština bere v potaz jen okrajově a holt je to vidět....
btw:) nechci se rovnat s recenzema v muzikusu k tomu mám daleko a rozhodně ty plný chyb nejsou ale zas sou vo uplnejch hovadinách big_smile a ještě hovadsky napsaný....

jinak pokud někoho na koncertě konstruktivně kritizuješ tak si koleduješ o nedobrou pověst....víš málo muzikantů je sebekritickejch a řeči skrytě sebevědomých typu "Dneska nic moc co??" kteří očekávají "ale jo super!!! to bylo v pohodě"  kterejm odpovíš "máš pravdu dneska to nebylo dobrý"
ti zaříděj takový peklo na zemi že bych ti to nepřál....na rovinu říkám - muzikanty nekritizuj nech je žít ve svým sebevědomým vakuu a nech posoudit posluchače jestli je skousnou i s chybama nebo ne

Jednou sem si dovolil zkritizovat kamaráda když chtěl mermomocí slyšet pravdu a o té doby už nejsem kamarád, a nejednou i moje kapela která pro něj předtím byla cool a hustá a poslouchal jí prej pořád  doma byla nic moc a bla bla bla


btw2: neurazil sem se kůlivá pravopisu - trošku sem se naštval spíš kůlivá tomu že se tu neřeší co je obsahem !!!!

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

46 Naposledy upravil: Kubš (26. 08. 2006 17.23:05)

Re: Recenze od kubse

ještě jedno info vědom si svých ostudných chyb jal jsem se opravit a během věčera pošlu opravené verze aby už nikdo neměl problém a slibuji že příště si vše pořádně projedu abych vám posílal aspon po stránce pravopisu hodnotné recenze

a až tam zas někdo najde chybu at mi to napíše na mail já se doma zbičuju provedu pokání a obětuji jednu za akvarijních rybek abych si naklonil božstvo pravopisu

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

47

Re: Recenze od kubse

Boha jeho, já jsem deafslapovi odpoledne taky poslal recenzi na basu.
Teď  trnu , co se z toho vyklube, až se to na jeho stráce objeví......

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

48

Re: Recenze od kubse

to poznáš.... buď přijde Dave, nebo nepřijde Dave....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

49

Re: Recenze od kubse

Betaron napsal:

Boha jeho, já jsem deafslapovi odpoledne taky poslal recenzi na basu.
Teď  trnu , co se z toho vyklube, až se to na jeho stráce objeví......

na jakoupak to??

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

50

Re: Recenze od kubse

už vidím první chybu! Vypadlo mě v textu písmeno  n, ve slově stránce

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

51

Re: Recenze od kubse

taky na Blazera

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

52

Re: Recenze od kubse

wow konkurence!!!! skvělý sem zvědav nakolik sem lhal:)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

53

Re: Recenze od kubse

Nelhal jsi, já jsem to popsal jen láskyplněji

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

54

Re: Recenze od kubse

ka dýmu nkdy vpadn písnko, ale nesm to bejt casto....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

55

Re: Recenze od kubse

njn já sem ten vulgární materialista-obchodník

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

56

Re: Recenze od kubse

Taky jsem poslal deafslapovi k recenzi nahrávku, ale jinou než tobě Kubši.

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

57

Re: Recenze od kubse

Kubš: To jsme rádi, že sis to s tim pravopysem big_smile vzal k srdci. Podívej se, jak jsi svojí nepozorností ublížil svýmu rodnýmu jazyku, potažmo Daveovi. big_smile

0 xLajků:

58

Re: Recenze od kubse

sem pravppisnej terorista

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

59

Re: Recenze od kubse

Dave napsal:

..

Když někdo někam něco napíše, tak si musí být vědom toho, že jde se svou kůží na trh - stejně jako když vylezete ze zkušebny a jdete na koncert...

A vis ty co je to TRH ? Nee ? Ten je o penezich....dokud se recenze pisou zadarmo, muzem byt radi ze je vubec nekdo pise....muj nazor je ze tato debata je zbytecna, zbytecne vyhrocena kvuli nicemu......psat podle pravidel, je dle me zbytecny prezitek, mam v hlave spoustu dalsich veci ktere jsou pro me podstatnejsi...pokud chce nekdo pestovat kulturu jazyka at tak cini na skolach filozofockych, ci kdekoliv jinde kde mi to nebude tato prava a jedina vira podsouvana.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

60

Re: Recenze od kubse

ale pánové.....priznejme ze urcita kultura psaneho projevu neni az tak na skodu, samozrejme je to kazdeho vec, ale pokud neco verejne prezentuju (a v to NEPOCITAM  komunikaci tady na foru) - je minimalne dobry mit spravny i/y, uz kvuli tomu, pokud na stranky zavita nekdo z basove nekomunity. At si nedela o basacich zbytecne zkreslujici hanlivou predstavu.... samozrejme vam to muze byt u prdele, jako asi vetsine je, ale psanej projev o cloveku vypovida stejne jako mluvenej, ne-li vic.

Samozrejme mohl Dave decentne poslat Kubsovi mail  s doporucenim na opravu a nemusel to tady resit verejne,  uz z urcite opet socialni kultury projevu.

No, omluvte tragicnost tohoto prispevku, jsem nejakej vyjetej ze vcerejska smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

61

Re: Recenze od kubse

nemyslím si, že to Dave myslel nějak zle, mně to taky zasáhlo do očí, protože z češtiny sem míval nejhůře dvojky (gramatika a sloh), ale taky vím, že někomu čeština nejde, zas je dobrej v jinejch věcech, takže to beru, Kubš tam měl chyby a možná bych se mu to taky připomněl, ale určitě bych to nemyslel nějak zle a v mém úmyslu by nebylo ho veřejně shodit.

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

62

Re: Recenze od kubse

To All:
Já už bych se v tom moc nešťoural, víte přece, že čím víc se hovno rozmazává, tím víc smrdí...

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

63

Re: Recenze od kubse

jak jsem psal nejsem zvyklej psát veřejný věci tak se omlouvám a příště si na to pozor dám a vůbec už se s tím nepatlejte smile dave by mi vyčetl i křivej nos mezi očima

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

64

Re: Recenze od kubse

Klusi napsal:

To All:
Já už bych se v tom moc nešťoural, víte přece, že čím víc se hovno rozmazává, tím víc smrdí...

smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

65

Re: Recenze od kubse

Axlík napsal:
Klusi napsal:

To All:
Já už bych se v tom moc nešťoural, víte přece, že čím víc se hovno rozmazává, tím víc smrdí...

smile

Můj pes hovna žere a pak mu táhne z tlamy big_smile

0 xLajků:

66

Re: Recenze od kubse

ajaj smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

67

Re: Recenze od kubse

S tim čoklem bych se teda nechtěl mazlit smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

68

Re: Recenze od kubse

To je vpoho - vypláchnu mu tlamu mýdlem a pak se to dá ;o)

0 xLajků:

69

Re: Recenze od kubse

Ještě že má kočku, která je čistotná a myje se sama smile

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

70

Re: Recenze od kubse

psi žerou hovna běžně

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

71

Re: Recenze od kubse

Ještě že nemám psa

Oh man, he's maniac!
0 xLajků: