1

Téma: alesis 3630

Používáte někdo tenhle kompresor a jaký zkušenosti s nim máte?

0 xLajků:

2

Re: alesis 3630

Měl jsem tento kompresor přes rok a byl jsem spokojenej, ač hodně lidí na něj plive. Nakonec jsem ho prodal v rámci downsizingu a pořídil si kopii Demeter Compulatora od Houdka, viz http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=5927

Pro mě má Compulator i další nezanedbatelnou výhodu - pouhé dva ovládací prvky:-) Takže na basu doporučuji spíš něco takového; ale pokud máš na tu 3630 nějakou dobrou cenu, poslouží taky.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: kopee-t (22. 03. 2011 11.29:06)

Re: alesis 3630

Kdysi jsem ho měl na několika koncertech - jestli chceš, aby ti to hezky svítilo a blikalo, tak je to super. Jestli ale chceš, aby ti to slušně hrálo - nebrat. Můj názor.
A ještě poznámka - všechny tyhle rackový mašiny mají JEN linkový vstupy, nikoliv nástrojový, a to, jak známo, je dost velkej rozdíl. Takže pozor na to, jak se to zapojuje, nebo to bude hrát ještě víc zprdele.

Warwick Streamer JazzMan 5str, Ibanez SR1305 5str, Mesa/Boogie M9 Carbine amp, Ampeg SVT410 box, Ampeg SVT15 box, Ampeg SVT810 box, BBE 382 Sonic Maximizer, Korg DTR2000 tuner, Sennheiser ew D1 CL digital wireless
0 xLajků: