1 Naposledy upravil: Šakal (23. 02. 2011 00.44:42)

Téma: lexicon alpha problém

Ahoj lidičky
už asi týden se trápím s problémem.
pořídíl jsem si druhej počítač kterej chci jen na skládání hudby,doteď mi k tomu sloužil noťas s win7.
Druhej počítač je starší dell 3,4 pentium4 a na něj jsem dal win xp sp3.
pro nahrávání používám Cubase le4 které bylo k alphě zdama+guitar rig atd.
Když zapnu teba guitar rig tak se mi stává,že z ničeho nic začnou chrčet repro vždy tak cca 2sec a zase přestanou a za chvilku zas.
Zkoušel jsem všechny možny asio ovladače co jsem na netu našel i ovladče pro alfu a dělá to pořád nepomáhá ani měnit bufer a já nevím co všechno ještě.jediné s čím to šlapalo v pohodě jsou asio2ks akorát,že ty maj omezení na deset minut a pak každých 30 vteřin pípnou takže zase nic.
To chrčení z repra nejde na nahrávce slyšet ale je to děsně otravny když třeba nahrávám zpěv to se člověk totálně ztratí.
takže se ptám,po čem sáhnout??
pokud vás něco napadá každá rada dobrá
Děkuji

ukulele
0 xLajků:

2

Re: lexicon alpha problém

skusit dat jinou zvukovku do pc...

nejsem zadnej zkusenej ale taky umim hrat big_smile, Cort Action V - vybiranej ocividne z hodne kusu protoze hraje jako dobytek.. a Hocke BG210
0 xLajků:

3

Re: lexicon alpha problém

ahoj, hele asio4all, kterou nastavis ti bude chodit, byl jsem kdysi v podobne situaci, zvukovkou (jak zde velmi chytre radi Argo) to fakt neni, je to v procaku, popr. v operacni pameti - musis pocitat s tim, ze treba Ampeg svx / guitar rig a tak jsou realtimovy efekty, tudiz si berou hodne ramky. Vetsina z nich beha nic moc pod 1GB, 2GB jsou uz uplne dostacujici. kdybys chtel nejakou radu, napis zpravu, moc sem nechodim, ale kdyz vidim prispevek nad mym, tak jsem fakt musel odepsat, to by se z toho fora stal fakt smetak s takovejma radama.

0 xLajků:

4

Re: lexicon alpha problém

takže na vině je asi počítač,jelikož jsem nainstaloval win7,přidal další 1gb ram a pořád to dělá,nepomáhá ani zapojení do jiného usb.
Cubasem to také není dělá to i v samotném guitar rigu.

ukulele
0 xLajků: