1

Téma: Černý tolex - čím ho oživit?

Co používáte na černý tolex, aby byl zas "jako nový"? Napadlo mě něco z přípravků na nábytek nebo na boty, ale ještě jsem na to nic nezkoušel... Jen nechci, aby pak člověk po jednom doteku vypadal jak prase, takže něco co oživí, ale nepouští:-)

Díky za tipy.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

2

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

co takovy ty spreje na plasty v aute? ale jinak - neni to lepsi osoupany? smile

0 xLajků:

3

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

takovou tu sračku ve spreji co prodávají na pumpě cokpit spraj

0 xLajků:

4

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

fedeer napsal:

cokpit spraj

Přesně ten jsem použil na rack po starém marshallu a hodně prokoukl. Zbyla mně trocha z auta, tak jsem to zkusil a ono ejhle.
http://www.elybar.cz/ed/photo/v_Cockpit-spray-vanilka-400-ml.jpg

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

5

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

a pěkně voní, kukám ten tvuj vanylkou

0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Tiger (04. 02. 2011 12.03:04)

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

Nevíte kde černej tolex koupit?

Nebo případně kdo dělá výměnu komplet toho povrchu když už je to hodně odjebané cool

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

7

Re: Černý tolex - čím ho oživit?

čus borci, řešim výměnu tolexu u starého bohu fender bassman 1x15 ze sedmdesátek. je už fakt hodně jetý. nevíte kdo to dělá? ideal v okolí brna, ale klidně se domluvím i s nookem, když se nikdo blíž nenajde..

zajímal by mě i odhad ceny. (konkrétní box má roměry něco jako  67x67x45). díky za info.

0 xLajků: