1

Téma: Aktualizace fóra na novou verzi

Dnes od cca 16.00 bylo fórum nedostupné. Nyní je aktualizované na novou verzi.
Doufám, že jsem vám výpadkem moc nezamotal hlavu a omlouvám se, že jsem o něm nedal vědět dopředu.
Nová verze obsahuje velké množství novinek (seřazeno podle toho jak si na ně vzpomínám:)):

Dva nové vzhledy - BassLight a BassDark (světlý a tmavý, do budoucna budou jen tyto dva. Nestíhám udržovat další vzhledy.)
Zobrazování nových příspěvků - vylepšeno, témata s novým příspěvkem jsou označena červeně, po přečtení hned značka zmizí ale vy výpise nových příspěvků téma ještě chvíli zůstane, ale je označeno šedě.
Jednoduchá možnost zasílání soukromých zpráv.
Vylepšení citací
Vylepšení  bbcode editoru
Vylepšení stránkování
Hodnocení jednotlivých příspěvků - každý uživatel má "karmu", čim vyšší, tím hodnotnější příspěvky píše.
Tagování témat.
Vylepšení interního vyhledávání - velmi dlouho jsem rebuildoval vyhledávací databázi fóra, proto se taky nasazení nové verze tak pozdrželo.

Pro adminy - přesouvání příspěvků, rozdělení tématu - vybrání jednotlivých příspěvků a vytvoření nového tématu z nich.
Pro mě: Lepší možnost programování vychytávek do fóra.

Chybí ještě opravit přehrávání videí z youtube přímo ve foru. Mám to připravený ale nefunguje to stoprocentně tak jsem to zatím nezveřejnil. Tak prosím vydržte.

POZOR! jestli se vám zobrazuje špatnej čas u příspěvků, jdete do svého profilu a zapněte tam letní čas.

Těším se na vaše komentáře a konstruktivní připomínky.
Všem děkuji za trpělívost s dnešním updatem!

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

2

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Týýýýýýýýjo smile
Simone, super!!!

Nejdřív jsem byl trošku dezorientován, ale design je lepší, přehlednější... prostě super!!!

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

3

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

tao-kan napsal:

Týýýýýýýýjo smile
Simone, super!!!!

Souhlasím s výše uvedeným a obdivuji tě za energii do něčeho takového vloženou.

0 xLajků:

4

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Pomalu to vstřebávám a myslím že to bude lepší, rozhodně - Je to malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvobig_smile

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

5

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Je to super! Moc se mi to líbí. Udělal jsi kus práce. Jsem rád, že obě témata jsou široká, čili že v případě větších obrázků dojde k jejich menší redukci. Světlé téma je zcela bez připomínek, k tmavému bych pár návrhů měl. Dřív jsem používal právě tmavé téma, jmenovalo se tuším Carbon. Jednak bych změnil barvu rámečku citací. Zelená se k černé s oranžovou moc nehodí, udělal bych ten citační rámeček světle šedý nebo světle oranžový (žlutý). A pak ještě v seznamu témat mám pocit, že je to takové moc prouhaté, možná by to chtělo jiné barvy (asi tmavší aby malinko víc splynuly s pozadím), ale možná je to jen o zvyku. Nechci rejpat, jen jsem nahodil dvě věci, které mě hned praštily do očí.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6 Naposledy upravil: e.t. (01. 10. 2010 08.05:47)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Hola, mozna sem kripl ale jak si mam aktivovat odkaz na SZ pod avatarem - nigde sem nenasel zadnej buttonek a fsichni to tam maj a jaa  sad ne a taky mam v nabidce jenom cernou variantu...help pls
a taky tam nemam palecky na karmu...chjo

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: Deamon9009 (01. 10. 2010 08.18:23)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

e.t. napsal:

Hola, mozna sem kripl ale jak si mam aktivovat odkaz na SZ pod avatarem - nigde sem nenasel zadnej buttonek a fsichni to tam maj a jaa  sad ne a taky mam v nabidce jenom cernou variantu...help pls
a taky tam nemam palecky na karmu...chjo

rekl bych ze jeto proto aby jsi poslal dotycnemu PM a ne odkaz na PM. smile

Jinak me celkem sere ze u svetleho vzhledu je stale nabidka temat v cernym pozadi na bilym podkladu takze cokoli je v cernem se blbe cte protoze cerna a bila moc kontrastuje na pozadi. Nebo aspon me to tak pripade, mozna uz jsem z toho vysedavani tady slepej.

Jinak chvalim PM a dalsi vymozenosti smile

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

8

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

No já jako stará konzerva to těžko koušu,ale to pude cool

0 xLajků:

9

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

e.t. napsal:

nigde sem nenasel zadnej buttonek a fsichni to tam maj a jaa


e.t. napsal:

a taky tam nemam palecky na karmu...chjo

a nebude to tím, že sám sobě karmu ani SZ poslat nemůžeš? smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

10

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Díky Simone!!!! myslím že to je moc dobrá práce!!!

0 xLajků:

11 Naposledy upravil: e.t. (01. 10. 2010 09.01:42)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

hofa napsal:

a nebude to tím, že sám sobě karmu ani SZ poslat nemůžeš?

no ty voe panacku, to mas asi recht,  big_smile   big_smile  su debil..a to mam do sesti sedet v hokne, no jo, no  lol

sem to poslal karmu kamarade  tongue  a furt mne sere ta cerna, proc nemam v nabidce svetlou variantu?

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

12 Naposledy upravil: df (01. 10. 2010 08.57:54)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Dobrá práce simone. Mě se to zdá parádní.
Bugy je třeba hlásit.

0 xLajků:

13

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

e.t. napsal:

a furt mne sere ta cerna, proc nemam v nabidce svetlou variantu?

blackmetal pyčo! lol  lol

0 xLajků:

14

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

super... cool

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

15

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

uz mam bilou, vyreseno smile
zatim parada, velke diky Simone, dnes budu udelovat karmu jako vztaklej  big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

16

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Taky změnu hodnotím k lepšímu a přidávám se ke gratulacím a k poděkování, nicméně profesionální deformace mi nedovolí najít i chybku:-)

.brd { margin: 0 auto; min-width: 700px; width: 90%; }

bych doporučoval změnit na:

.brd { margin: 0 auto; min-width: 700px; max-width: 960px; _width: 960px; }

+ ještě přidat padding pro body (ev. pro .brd), aby to u menších rozlišení nebylo nalepené na okraje.
Mám rozlišení 1920 na šířku, a jak se mi to roztáhne přes celý monitor, tak se příspěvky hůř čtou, protože jsou řádky dlouhé jak týden před výplatou.
Ta šířka 960px je teď takovým standardem, který se používá u naprosté většiny projektů.

Toť můj názor, další css problémy budu neprodleně hlásit:-)

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

17

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

U inzerce mi nejde napsat novej příspěvek pod již založený téma, vyskočí mi tam hned hláška že nemám v předmětu P: H: K:  atd..


Jinak velký díky.

0 xLajků:

18

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Díky všem za ohlasy a připomínky. Jsem si vědom že je potřeba doladit nějaké chyby a nedostatky ale dejte mi trochu čas. Jak říkám své přítelkyní: Všechno bude!

Aidamos napsal:

Je to super! Moc se mi to líbí. Udělal jsi kus práce. Jsem rád, že obě témata jsou široká, čili že v případě větších obrázků dojde k jejich menší redukci. Světlé téma je zcela bez připomínek, k tmavému bych pár návrhů měl. Dřív jsem používal právě tmavé téma, jmenovalo se tuším Carbon. Jednak bych změnil barvu rámečku citací. Zelená se k černé s oranžovou moc nehodí, udělal bych ten citační rámeček světle šedý nebo světle oranžový (žlutý). A pak ještě v seznamu témat mám pocit, že je to takové moc prouhaté, možná by to chtělo jiné barvy (asi tmavší aby malinko víc splynuly s pozadím), ale možná je to jen o zvyku. Nechci rejpat, jen jsem nahodil dvě věci, které mě hned praštily do očí.

Děkuju za nápad, tmavé téma jsem trochu zanedbal, to se přiznávám. Upravím to podle toho co jsi navrhoval.


e.t. napsal:

Hola, mozna sem kripl ale jak si mam aktivovat odkaz na SZ pod avatarem - nigde sem nenasel zadnej buttonek a fsichni to tam maj a jaa 

Je to tak jak psali jiní, sám sobě nemůžeš posílat SZ ani dávat Karmu.

Deamon9009 napsal:

Jinak me celkem sere ze u svetleho vzhledu je stale nabidka temat v cernym pozadi na bilym podkladu takze cokoli je v cernem se blbe cte protoze cerna a bila moc kontrastuje na pozadi. Nebo aspon me to tak pripade, mozna uz jsem z toho vysedavani tady slepej.

Zkusím to více zkontrastnit. Ono to na každém monitoru vypadá trochu jinak ale pokusím se to vylepšit.


kopyto napsal:

Taky změnu hodnotím k lepšímu a přidávám se ke gratulacím a k poděkování, nicméně profesionální deformace mi nedovolí najít i chybku:-)

.brd { margin: 0 auto; min-width: 700px; width: 90%; }

bych doporučoval změnit na:

.brd { margin: 0 auto; min-width: 700px; max-width: 960px; _width: 960px; }

+ ještě přidat padding pro body (ev. pro .brd), aby to u menších rozlišení nebylo nalepené na okraje.
Mám rozlišení 1920 na šířku, a jak se mi to roztáhne přes celý monitor, tak se příspěvky hůř čtou, protože jsou řádky dlouhé jak týden před výplatou.
Ta šířka 960px je teď takovým standardem, který se používá u naprosté většiny projektů.

Toť můj názor, další css problémy budu neprodleně hlásit:-)

Máš hodně extrémní rozlišení monitoru, zejména proto, že jsi profík. Já mám rozlišení 1920x1080 a vypada to citelne. Ale vyzkousim to omezit na tech 960. ten podtrzitkovej hack nebude nutnej, mam styly pro kazdou verzi IE zvlast. diky za tip.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

19

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

davidak napsal:

U inzerce mi nejde napsat novej příspěvek pod již založený téma, vyskočí mi tam hned hláška že nemám v předmětu P: H: K:  atd..

Vím o tom a opravim to co nejdrive. Prozatim kontrolu nadpisu vypnu.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

20

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

jsem trochu zmaten, ale naučím se smile

0 xLajků:

21

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Když si pročítám diskuzi a chci udělovat palce, tak na mě vyskočí hláška: "Minimálně 2 minut musí být mezi hlasováním.". Nešlo by s tím něco udělat? Myslím, že tahle restrikce je nesmyslná.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

22

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

No mě se líbil asi víc ten minulý vzhled, protože v jednoduchostí je síla.. Ale jestli  má tohle pomoct, tak proč ne. Je tu sposta vychytávek co ocením/e.. Jen si na to zvyknout smile

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Figi (01. 10. 2010 14.14:25)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Me se to moc libi. Mam rad novy veci a tohle mi prijde prehlednejsi.
Edit: ja tam mel dycky tuhle fotku? Nejsem si vedom, ze bych ji tam daval.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

24

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Měl bych jen ještě drobnou připomínku. Nedaly by se všechny ty čtverečky (facebook, twitter a další) někam přesunout? Buď bych je zarovnal doprava nebo je dal až pod odpovědní okno. Takhle jak jsou teď mi přijde, že docela znepřehledňují situaci na stránce... Možná je to jen můj vjem, kdo ví.

EDIT: Plus ještě jedna věc. Bylo by fajn, kdyby podpisy měly světlejší barvu písma - pokud to jde nějak zařídit. Takhle kolikrát přehlídnu tu dělící čáru a čtu a čtu, až si říkám, že to je vlastně už podpis.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

25

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Taky bych poprosil texty pod avatarem a v podpisu udelat mensim pismem nez ma bezny text v prispevcich - bude to prehlednejsi..

Sadowsky NYC Standard 5, Moon JJ-4, Moon JJ-5, Hofner Club Contemporary, Squier CV50 P-Bass butterscotch blonde, Fernandes P '78, Tokai P '81, Warwick Corvette Standard 5 fretless
Mesa Walkabout head, GK MB500, GK MB200, Tecamp Puma 500, Genzler Bass Array 12-3, Bergantino HS410, Genz-Benz NeoX 212T, Greenboy Bassic 15
0 xLajků:

26

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

kurcatovium napsal:

Bylo by fajn, kdyby podpisy měly světlejší barvu písma

Dobrej nápad. No a v tmavém tématu zase tmavší, třeba stejná šedá jako je pod avatarem.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

27

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Vim že tě Simone teď hrozně bombardujeme, ale bylo by fajn mít možnost upozornění na SZ na mejl.. ale není nutnost smile

0 xLajků:

28

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Stará verze byla pro mě přehlednější, když si člověk na něco zvykne, tak se to musí změnit např. časopis Muzikus, asi jsem staromilec a nemám rád změny i když někdo tvrdí, že změna je život, tak nevim ?

Fender JB USA, Squier JB Standard, GK 700RB II, GK Neo 112-II, kombo Roland 60XL Bass, zesilovač DPA 380, EBS MultiComp, Radial Bassbone .......
0 xLajků:

29

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Mě se ten vzhled líbí, přijde mi přehlednější a přibyla spousta fíčur a většina připomínek je kosmetickýho charakteru.
Takže za mě - super a díky

Spector + Darkglass + Korg + Alesis + Ampeg + Mesa/Boogie = http://www.bandzone.cz/minoritysound
0 xLajků:

30

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Simon: Super, bud to byla nějaká seklá textura nebo to blblo jen v práci. Ted je pozadi za  nazvama temat svetle sedy a da se to cist. Predtim bylo cerne a sedej text s modrym na nim precist nesly.

Jinak pred tebou smekam. Pekna prace

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

31

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Stejně jako Pekelník jsem konzerva, ale fakt se mi líbí to textové okno - úpravy, atd, dál možnost poslat jednoduše SZ, je to výrazný posun dopředu. Pokud můžu mít připomínky, tak k Dark stylu - ten minulý se mi moc líbil - vůbec nic netahalo za oši, barvy tlumení, perfektní. Tohle naopak tahá za oči jako prase..:D Je potřeba mít topiky na přeskáčku tmavé a světlé? Přehlednosti to neprospívá..:) Jakmile se změní barvy na nějaké relativně původní a nechají se velmi užitečné novinky navíc, tak to bude super... Dík, Simone.

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

32

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Už jsem zjistil, kde se mám přihlásit, tak je to dobrý   smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

33

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Klusi napsal:

Je potřeba mít topiky na přeskáčku tmavé a světlé? Přehlednosti to neprospívá..:)

Taky se mi to moc nelíbí smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

34

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Paparatzzi napsal:
Klusi napsal:

Je potřeba mít topiky na přeskáčku tmavé a světlé? Přehlednosti to neprospívá..:)

Taky se mi to moc nelíbí smile

Taky jsem to kritizoval. Psal jsem, že by ve výpisu stačilo barvy topiků ztmavit, ale klidně bych se i za jednu barvu (kromě odůvodně zvýrazněných topinek) taky přimlouval. Měla by být ještě o něco tmavší než ta tmavá. Tak bych to viděl já.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

35

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Líbí se mi to! Bez toho BassDarku bych nedal ani ránu smile

Ono se chvilku ještě bude dolaďovat za našeho neúnavného připomínkování ... zatím jsem nenalezl nic co by bylo tak zásadní abych to musel psát, což by bylo stejně zbytečný, protože takových věcí si fšimne Velký Bass Admin simon sám smile

Hodně zdaru! Jen by mě zajímalo, jaká byla ta prapůvodní motivace k tomu rupnutí v kouli smile

0 xLajků:

36

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

CharlesBass napsal:

Hodně zdaru! Jen by mě zajímalo, jaká byla ta prapůvodní motivace k tomu rupnutí v kouli

k tomu se připojuju - administruju podobný fórum a už asi rok přemejšlím, že udělám podobnou radikální změnu, zatím byl vývoj podobnej jako tady (vyptávání se uživatelů a tak), tak jsem zvědavej, co to nakonec spustilo, protože já se k tomu pořád nějak nemůžu odhodlat (:

--O-o-O--
Epi EB-3, YAMAHA Attitude Standard 5, Fokus-H MM, tele a SG.
so what, i'm still a rockstar...
0 xLajků:

37

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

No ještě sem zapomněl, když už, tak už, co nějakej ten Shoutbox ?? Něco zcela primitívního, kdeby ty příspěvky mizeli v propadlišti dějin už zanedlouho ....

Vono spíš, melo-li by to ten správnej smysl smile ale myslím, že pro nás skalní asi jo ... pak by ty rubriky v pokecu, např "co mě sere/co mě těší"atp. nebyli tak plný big_smile

0 xLajků:

38

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Aidamos napsal:

Když si pročítám diskuzi a chci udělovat palce, tak na mě vyskočí hláška: "Minimálně 2 minut musí být mezi hlasováním.". Nešlo by s tím něco udělat? Myslím, že tahle restrikce je nesmyslná.

Měla by to být ochrana proti bezmyšlenkovitému hodnocení příspěvků ale zrušim ji. Věřím ve vaši soudnost.

Figi napsal:

ja tam mel dycky tuhle fotku? Nejsem si vedom, ze bych ji tam daval

Je možné že při aktualizaci, jak jsem kopíroval staré fotky, se zrušilo zakázání zobrazení avataru. tak si to prosím v nastavení profilu změň.

kurcatovium napsal:

Měl bych jen ještě drobnou připomínku. Nedaly by se všechny ty čtverečky (facebook, twitter a další) někam přesunout? Buď bych je zarovnal doprava nebo je dal až pod odpovědní okno. Takhle jak jsou teď mi přijde, že docela znepřehledňují situaci na stránce... Možná je to jen můj vjem, kdo ví.

EDIT: Plus ještě jedna věc. Bylo by fajn, kdyby podpisy měly světlejší barvu písma - pokud to jde nějak zařídit. Takhle kolikrát přehlídnu tu dělící čáru a čtu a čtu, až si říkám, že to je vlastně už podpis.

Určitě to doladím. Ty barevný tlačítka dám na konec stránky za rychlou odpověď.

nemo napsal:

Taky bych poprosil texty pod avatarem a v podpisu udelat mensim pismem nez ma bezny text v prispevcich - bude to prehlednejsi..

Díky za ty, zahrnu to do úprav.

davidak napsal:

Vim že tě Simone teď hrozně bombardujeme, ale bylo by fajn mít možnost upozornění na SZ na mejl.. ale není nutnost smile

Určitě to mám v plánu doprogramovat. Ale chvíli to potrvá.

Deamon9009 napsal:

Ted je pozadi za  nazvama temat svetle sedy a da se to cist. Predtim bylo cerne a sedej text s modrym na nim precist nesly

Je možný že ti v cache prohlížeče zůstal nejaký styl z toho starého fóra a ten se s tím bil. Každopádně jsem rád, že je to Ok.

CharlesBass napsal:

Hodně zdaru! Jen by mě zajímalo, jaká byla ta prapůvodní motivace k tomu rupnutí v kouli

Tak přípravou aktualizace jsem strávil víkend, kdy jsem upravoval nový vzhledy a programoval drobné úpravy a testoval modifikace. To rupnutí v kouli bylo myšleno tak, že jsem si řek že to prostě někdy přesunu až se mi bude chtít. A chtělo se mi prostě ve čtvrtek ve čtyry:D Nic hlubokomyslnýho za tim nehledejte. Shoutbox bude na širší diskusi. Zatím to mám v evidenci.



Všem děkuju za připomínky, jen mne klidně bombardujte. Je zajímavé, že hodně lidí preferuje ten tmavej styl. Více se na něj zaměřím. Jak se jmenoval ten předchozí styl, který jste měli nainstalovanej? Carbon?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

39

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Jak se jmenoval ten předchozí styl, který jste měli nainstalovanej? Carbon?

Jo, jo, Carbon rulez!

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

40

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

mne nejde se prihlasit ve firefoxu... coojies mam povoeny... hmm

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

41

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

m3 napsal:

mne nejde se prihlasit ve firefoxu... coojies mam povoeny... hmm

Podle toho, kolik jsi byl v jedné větě schopen nabouchat překlepů, jsi asi na plech a děláš překlepy i v hesle  lol
Jinak mně to ve Führerfoxu jede normálně.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

42

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Za sebe ještě musím říct, že jsem vděčen za odkaz na "Aktivní témata" a taky "Témata bez odpovědi". To předtím nebylo, ne?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

43

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

uz sem se vam nekdy sveril s tim jak nenavidim zmeny? Ale z tohohle fora me to nevyzena...  big_smile  Jinak dik Simonovi, za to, ze je...

0 xLajků:

44

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

pekelnik napsal:

No já jako stará konzerva to těžko koušu,ale to pude cool

Tak nějak  smile

Jolana D-Bass, Jolana Studio Bass, Solton BK100 Germany, ZOOm B2
THE RAMONES Heidi is a Headcase... jdu si svojí cestou
0 xLajků:

45

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Je vidět, že se fórum mění podle našich připomínek každou minutou. To je naprosto parádní. Děkujeme Simone!

Jinak já používám světlý motiv a teď už snad ani nemám připomínky. :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

46

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Průběžně na tom delam. Vyladuju oba motivy. Doufam ze i ti co byli zvykly na stary forum si na novy taky casem zvyknou. Zmena byla nutna. Budu se snazit forum vylepsit podle vasich predstav.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

47

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Dobré by bylo, kdyby se vrátila i funkcionalita citace jen části textu místo celého příspěvku (rozdělit na citovat a reagovat). Samozřejmě s tím rizikem, že jako předtím se najdou tací, kteří ocitují část reakce na příspěvek místo původního příspěvku a opět bude docházet k tomu, že reagují na něco, co psal ve skutečnosti někdo úplně jiný.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

48

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Simone, je to lepší, díky. Já ale asi pořád budu rejt, jestli by se nedalo barevně v rámci toho Dark motivu vrátit se barevně k Carbonu. Tohle je strašně kontrastní - tmavý pozadí a příliš světlé písmo. Ten Carbon měl ten základ v příjemně šedé - asi jako citace teď.

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

49 Naposledy upravil: morybundus 1 (02. 10. 2010 18.45:20)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Napadlo mě, jestli je možný tady udělat chat jako třeba na facebooku? Hodně lidí by si mohlo přímo pokecat, jen mě to tak napadlo, nevyznám se v nastavení ( programování ) těhle věcí  lol

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

50 Naposledy upravil: Aidamos (02. 10. 2010 19.04:08)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Klusi napsal:

Simone, je to lepší, díky. Já ale asi pořád budu rejt, jestli by se nedalo barevně v rámci toho Dark motivu vrátit se barevně k Carbonu. Tohle je strašně kontrastní - tmavý pozadí a příliš světlé písmo. Ten Carbon měl ten základ v příjemně šedé - asi jako citace teď.

+1 Souhlas  smile Ale jinak si zvykám a není to vážně zlé, ale Carbon rulezzz  big_smile Asi by ale jinak vážně stačilo z té černé udělat tmavě šedou jako v citaci a citaci tím pádem zesvětlit ještě o malinko víc, než je teď, protože třeba v Carbonu už ta červená, co mám v podpisu, nebyla tak dobře čitelná jako je teď.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

51

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

člověk si zvykne na všechno..takže si zvyknu

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

52

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

me chybi ten muj bejvalej skin ... nevim jak se menoval ale byl modro sedo cernej

nejsem zadnej zkusenej ale taky umim hrat big_smile, Cort Action V - vybiranej ocividne z hodne kusu protoze hraje jako dobytek.. a Hocke BG210
0 xLajků:

53

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Argo22 napsal:

me chybi ten muj bejvalej skin ... nevim jak se menoval ale byl modro sedo cernej

Kdybys to četl pořádně, tak bys zjistil, že teď už budou jen dva skiny. Světlej a tmavej. Vyber si a případně napiš připomínky.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

54

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Je to vážně super, zase mi přijde, že je tu pár drobných změn, které jsou super. Už teď je to pro mě takřka stejně přehledné jako stará verze. A to je velký úspěch, druhý den ostrého provozu...

Jen pár drobných výtek (používám asi jako jeden z mála téma BassLight):
1) sloupec poslední příspěvek by mohl být o chloupek širší, občas se (při delším jménu) rozteče na dva řádky a je to pak mírně nepřehledné/rozhozené
2) toto mi občas udělalo i v názvu tématu, ale teď už se to zdá v pořádku
3) pokud by to bylo možné, bylo by fajn aby se nadpis zamčeného tématu zobrazil opět celý šedě jako dřív
4) možnost citace označeného textu (jak bylo dříve a už to zmiňoval aidamos) by byla taky fajn, urychlí to pokud člověk chce citovat víc lidí naráz

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

55

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

kurcatovium napsal:

3) pokud by to bylo možné, bylo by fajn aby se nadpis zamčeného tématu zobrazil opět celý šedě jako dřív

To samé by bylo fajn i pro tmavé téma.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

56

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Když už jsme u těch připomínek, tak bych zmenšil font v příspěvcích. Bylo by to takové jednolitější a uhlazenější. Je to ale jen věc názoru... Jinak pro kuře - taky používám BassLight. Ten tmavej skin pro mě není přijatelnej a namahá oči.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

57

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

fsechno facha tak jak ma, velika spokojenost. Jinak taky klub BassLight

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

58

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

bassDark

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

59

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Díky všem za připomínky.

Ty rychlé citace jsou zatím vyplé. Určitě je nahodím co nejdřív, aly byla tam chyba v pluginu, který neúměrně zatěžoval fórum, tak to budu muset opravit.

Chyby v obou tématech eviduji a budu na nich pracovat. ten předchozí tmavej používanej skin byl Cobalt a ne Carbon. Carbon je původní název pro BassDark, ze kterýho jsem při tvorbě BassDarku vycházel. Nahodit podobný barevný schéma jako měl Cobalt nebude problem.

Zmenšit písmo v příspěvcích mám trochu obavy, aby se to dobře četlo ale můžu to zkusit.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

60

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Nahodit podobný barevný schéma jako měl Cobalt nebude problem.

Super, díky, díky..:)

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

61

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Zmenšit písmo v příspěvcích mám trochu obavy, aby se to dobře četlo ale můžu to zkusit.

Myslím, že písmo v příspěvcích je veliké tak akorát (BassLight). Mám 22" 1680*1050 a čitelnost je u mě parádní, dlouhé příspěvky alespoň tolik nesplývají. Osobně nevidím důvod pro zmenšení.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

62

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Měl bych jen maličkou připomínku k vyhledávání. Podle mě by bylo lepší defaultně hledat ve všech fórech, odpadl by tak požadavek "Můžete si vybrat jedno nebo více fór pro hledání. Musíte zvolit alespoň jedno fórum." Jestli to teda nějak extrémně nezatěžuje server nebo tak něco. Takhle jdu hledat nějaký heslo, např. chci najít informace o nějakým nástroji, a zaklikávám jak blbec většinu možností, protože vím prd, jestli se o tom psalo v recenzích, v radách, v pokecu, v showroomu nebo třeba něco zrovna visí v inzerci. Usnadní se tak hledání nováčkům a věci neznalým, což je prevence proti vzniku toliko oblíbených stále se opakujících dotazů.

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

63 Naposledy upravil: Aidamos (03. 10. 2010 11.31:07)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Aldo napsal:

Měl bych jen maličkou připomínku k vyhledávání. Podle mě by bylo lepší defaultně hledat ve všech fórech, odpadl by tak požadavek "Můžete si vybrat jedno nebo více fór pro hledání. Musíte zvolit alespoň jedno fórum." Jestli to teda nějak extrémně nezatěžuje server nebo tak něco. Takhle jdu hledat nějaký heslo, např. chci najít informace o nějakým nástroji, a zaklikávám jak blbec většinu možností, protože vím prd, jestli se o tom psalo v recenzích, v radách, v pokecu, v showroomu nebo třeba něco zrovna visí v inzerci. Usnadní se tak hledání nováčkům a věci neznalým, což je prevence proti vzniku toliko oblíbených stále se opakujících dotazů.

Já to vidím zase naopak. Často hledám něco, co vím v které sekci to bylo, ale ne úplně přesně. Pak to na mě vychrlí několik desítek odkazů a hledám to zase zdlouhavě a složitě. Ale mohlo by tam být další zatržítko "všude".

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

64

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Používáme pro hledání stejnou funkci? Já vidím tohle:

  • Zadejte hledaný termín nebo podmínky oddělené mezerami.

  • Použijte klíčová slova AND (a), OR (nebo) a NOT (negace) pro zpřesnění hledání.

  • Použijte zástupný znak * pro porovnání dílčího klíčového slova nebo uživatelského jména.

  • Standardně jsou prohledávána všechna fóra. Hledání můžete zúžit pouze na jedno nebo více zvolených témat.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

65 Naposledy upravil: Aidamos (03. 10. 2010 13.18:56)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

kurcatovium napsal:

Používáme pro hledání stejnou funkci? Já vidím tohle:

  • Zadejte hledaný termín nebo podmínky oddělené mezerami.

  • Použijte klíčová slova AND (a), OR (nebo) a NOT (negace) pro zpřesnění hledání.

  • Použijte zástupný znak * pro porovnání dílčího klíčového slova nebo uživatelského jména.

  • Standardně jsou prohledávána všechna fóra. Hledání můžete zúžit pouze na jedno nebo více zvolených témat.

To já tam zase vidím:

    * Zadejte hledaný termín nebo podmínky oddělené mezerami.
    * Použijte klíčová slova AND (a), OR (nebo) a NOT (negace) pro zpřesnění hledání.
    * Použijte zástupný znak * pro porovnání dílčího klíčového slova nebo uživatelského jména.
    * Můžete si vybrat jedno nebo více fór pro hledání. Musíte zvolit alespoň jedno fórum.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

66

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Zvláštní. A jaká je funkcionalita? U mě když nic nezaškrtnu, tak to vážně prohledává všude. (Že by za to mohlo BassLight téma, kde bude jiný popis než u BassDark?)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

67 Naposledy upravil: Aldo (03. 10. 2010 13.35:54)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

No mně to právě když nic nezaškrtnu taky nic nenajde, proto mě to otravuje, protože na to často zapomínám a když si náhodou vzpomenu tak musím zdlouhavě přemejšlet kde to chci hledat. Ale že by to bylo skinem se mi nezdá, mám dark ale zkoušel jsem light a měl jsem to stejně jako aidamos. Ale kdyby to při nezaškrtnutí hledalo všude bylo by to ideální, a kdo by potřeboval hledat cíleně v nějaké sekci tak by si to odfiltroval.

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

68

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

To vyhledavani ve vsech kategoriich je pro normalniho uživatele zakazane z duvodu vyší zátěže. Později to povolím, ale musím to ještě trochu vyladit. Kuře to má povolené protože je moderátor. Ti mají takovéto výhody.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

69

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Hustý, jeden týden v roce tu nejsem a tolik změn smile Patřím spíše ke konzervám, takže si budu muset zvyknout, nejvíc oceňuju editační výhody v oknech,na další vychytávky budu přicházet v průběhu smile

0 xLajků:

70

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Moc se mi to líbí, skvělá práce wink

Je tu někde možnost označit všechny příspěvky jako přečtené? Jak to bylo v minulé verzi...

0 xLajků:

71

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

ano, vpravo dole:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

72 Naposledy upravil: xergic (03. 10. 2010 19.03:47)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Paparatzzi napsal:

ano, vpravo dole:)

Ahá  big_smile No a nešlo by to pro celé fórum? Takhle to musím dělat pro každou kategorii zvlášť...

Edit: Už jsem na to přišel  tongue

0 xLajků:

73 Naposledy upravil: CharlesBass (03. 10. 2010 20.52:00)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Vkládaný titulek:  Naposledy upravil: CharlesBass (předpředevčírem 12:34) bych prosil menším písmem a jestli to jde tak ho i zarovnat doprava - důvod: při jedno větným příspěvku jako naprosto dokonalý příklad výše (díky xergicu  smile  ) se mi to nelíbí, jako ostatně u jakoliv jinak dlouhého, jak vzhledově tak i prakticky. Na mnoha fórech tahle informace je třeba jen 3px fontem těsně nad spodním krajem okna pro text ...

Prostě to navazuje na podstatu příspěvku, myslím že ta informace čistě alibistického charakteru nemusí být návazná na text takto přímo, kór u nás kde po sobě upravujem hlavně hrubky a překlepy.

Vadilo mi to už ve starší verzi...

big_smile nojo no...

0 xLajků:

74

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

opravdu má stránka obsahu vypadat takhle nebo se mi to blbě načítá?

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/lukas-031010-223537-snmn-1.jpg

...ten kontrast je teda zabijáckej  sad

0 xLajků:

75

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

lukas napsal:

opravdu má stránka obsahu vypadat takhle nebo se mi to blbě načítá?

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/lukas-031010-223537-snmn-1.jpg

...ten kontrast je teda zabijáckej  sad

Určitě to takhle vypadat nema. Zkus vymazat vyrovnávací paměť prohlížeče. Viz http://www.google.com/support/accounts/ … swer=32050

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

76

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Přikládam foto ke zmiňovaným mím příspěvkům z pátka.
Tuhle deformaci mi to dělá pouze v práci. Doma OK.

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/deamon9009-041010-085520-forum.jpg

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

77

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Deamon9009 napsal:

Přikládam foto ke zmiňovaným mím příspěvkům z pátka.
Tuhle deformaci mi to dělá pouze v práci. Doma OK.

Viz příspěvek hned nad Tvým.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

78

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Aidamos napsal:
Deamon9009 napsal:

Přikládam foto ke zmiňovaným mím příspěvkům z pátka.
Tuhle deformaci mi to dělá pouze v práci. Doma OK.

Viz příspěvek hned nad Tvým.


Ano vím o tom, přikladám jen, že v tom není sám. Promazal jsem Cookies a nic.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

79

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

To máte za ten IE! :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

80

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Deamon9009 napsal:

Promazal jsem Cookies a nic.

Cookies nestačí, musíš vymazat vyrovnávací paměť.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

81

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Aidamos napsal:
Deamon9009 napsal:

Promazal jsem Cookies a nic.

Cookies nestačí, musíš vymazat vyrovnávací paměť.

Zkusím jakmile dodelam nejakou praci a poreferuji

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

82

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Provedeno a žádná změna.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

83

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Deamon9009 napsal:

Provedeno a žádná změna.

Tak si místo toho bastlu nainstaluj pořádnej prohlížeč  tongue

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

84

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Aidamos napsal:
Deamon9009 napsal:

Provedeno a žádná změna.

Tak si místo toho bastlu nainstaluj pořádnej prohlížeč  tongue

V práci je mi to putna. A doma to mám vpohodě tak na kaslu. Jen sem se snažil pro ostatní přijít zda to pomůže.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

85

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Zkusim se na to podivat, predpokladam ze mate IE 7 je to tak?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

86

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Zkusim se na to podivat, predpokladam ze mate IE 7 je to tak?

Ano.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

87

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Opraveno, omlouvám se ze jsem to hazel na vas prohlizec. Chyba byla u me.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

88

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Opraveno, omlouvám se ze jsem to hazel na vas prohlizec. Chyba byla u me.

Skvele. Pekna prace.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

89

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

simon napsal:

Opraveno, omlouvám se ze jsem to hazel na vas prohlizec. Chyba byla u me.

To ovšem nic nemění na tom, že IE je bastl  tongue

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

90

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Proč zmizelo stránkování  jednotlivých stránek na odkazech? Líp to vysvětlim. Kliknu na nové příspěvky a a pod sebou se mi objeví ta témata a vedle nich je ikonka přejít na stránku, akorát na ni nejde kliknout prostředním tlačíkem a otevřít si ji v panelech. Takhle musim každý téma s novejma příspěvkama vždycky otevřít, přečíst a dát zpět a otevřít další. Předtim jsem si všechny témata s novejma příspěvkama vždycky otevřel do panelů a vesele čítal.

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

91

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

hlásím tentýž problém, Tékys byl rychlejší. Prostě nefungují odkazy na nové příspěvky

0 xLajků:

92

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Jo, taky mám stejnej problém, ale každopádně na nejnovější příspěvek (a to i do nového panelu) se člověk nouzově dostane kliknutím na datum v pravém sloupci.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

93

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Jsem asi blbej ale porad to nechapu. Vy nevidite tlacitko "Nové příspěvky"?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

94

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

U mě je všechno v pořádku

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

95 Naposledy upravil: Lukáš (04. 10. 2010 19.49:02)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

smile jde o to, že na tlačítko "přejít" nelze  kliknout jinak než levým tlačítkem myši.. když si ho chceš otevřít v panelu (prostřední tlačítko), tak to nereaguje..

0 xLajků:

96

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Takže vám tam chybí ty odkazy na první tři stránky a poslední (1 2 3 ... 228)? ale to s novými příspěvky nemá nic společného. Opravdu to využíváte?
Jinak mě kliknout prostředním tlačítkem na tlačítko a otevřít si to v tabu jde, holt Chrome:) He, he.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

97 Naposledy upravil: Aidamos (04. 10. 2010 20.00:54)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

No, mně jde o to, že se mi u některých témat neobjevuje "(Nové příspěvky)". Mám 24" monitor s rozlišením 1920x1200 a tak mám ve Führerfoxu vynuceně nastavené větší minimální písmo, takže to s tím může souviset, ale dřív mi to nedělalo.

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/aidamos-041010-205739-prizpevky.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

98

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Jo táák, tmavé téma. Hned na něj du. Doladim to... Já sem věděl že je těžký udržovat víc jak dvě témata, ale že to bude až tak náročný i u pouhých dvou, to jsem nečekal:D

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

99 Naposledy upravil: Tékys (04. 10. 2010 20.03:55)

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Ano využíváme a dost. Prostě mi tam ten odkaz na poslední stránku moc chybí.

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

100

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

takže ty si u nejakyho tematu otevres prvni, druhou, treti stranku v tabech a postupne je procitas? jde mi o to zjistit nejcastejsi chovani uzivatelu abych vedel co vyuzivate a co ne.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků: