1

Téma: Guitar pro

Všichni to tu máme, ale zajímalo by mě, jestli někdo z vás umí předělat tempo v průběhu songu?.. a taky jestli by byl ochotný mi to nějak vysvětlit :) díky

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

2

Re: Guitar pro

Ja mam takovej pocit že to nejde

Paul McIceTea, John Lemon, Orange Harrison, Mango Starr
0 xLajků:

3

Re: Guitar pro

Ale jde. Najedeš si na part, kde potřebuješ změnit tempo a dole, kde jsou ikonky např, tremolo, slide, sklu si najdeš ikonku Volby mixážního pultu a tam si najdeš tempo. wink

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

4

Re: Guitar pro

To jsem mel spatnej pocit, ale jistou eleganci to moje reseni melo ne big_smile

Paul McIceTea, John Lemon, Orange Harrison, Mango Starr
0 xLajků:

5

Re: Guitar pro

menu..zvuk..tam je tempo
já ho mám na liště
jde měnit tempo i násobky tempa

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

6

Re: Guitar pro

D.V.B. napsal:

Všichni to tu máme

Já ne. OK, zkusím trial. Stojí to za těch 60 dolarů ? I když taby nejsou cesta kterou chci jít ?

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

7

Re: Guitar pro

jako největší výhodu gp vidím velké množství skladeb, které si lze stáhnout

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

8

Re: Guitar pro

D.V.B. napsal:

Všichni to tu máme

jimmy napsal:

Já ne.

Já taky ne a nijak mi to nechybí smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

9

Re: Guitar pro

taky k čemu, když existuje free prohlížeč...

--O-o-O--
Epi EB-3, YAMAHA Attitude Standard 5, Fokus-H MM, tele a SG.
so what, i'm still a rockstar...
0 xLajků:

10

Re: Guitar pro

Fye Vee napsal:

taky k čemu, když existuje free prohlížeč...

A umí free prohlížeč taky přehrávat ? A RSE taky umí? big_smile ( jen rejpu)

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile
0 xLajků:

11

Re: Guitar pro

rse neumí zcela jistě, s tím přehráváním si nejsem jistej, už je to nějakou dobu, co jsem to používal... ale však je to jenom rozepsaný midi, ne?

--O-o-O--
Epi EB-3, YAMAHA Attitude Standard 5, Fokus-H MM, tele a SG.
so what, i'm still a rockstar...
0 xLajků:

12

Re: Guitar pro

Tékys napsal:

Ale jde. Najedeš si na part, kde potřebuješ změnit tempo a dole, kde jsou ikonky např, tremolo, slide, sklu si najdeš ikonku Volby mixážního pultu a tam si najdeš tempo.

Díky moc smile

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

13

Re: Guitar pro

Tak jsem dneska zapnul GP a pri normalni verzi mi nejede zvuk sad .. RSE faka normalne, ale normalni verze proste ne..Pritom jsem nic nemenil.. Nestalo se to uz taky nekom?

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

14

Re: Guitar pro

D.V.B. napsal:

Tak jsem dneska zapnul GP a pri normalni verzi mi nejede zvuk sad .. RSE faka normalne, ale normalni verze proste ne..Pritom jsem nic nemenil.. Nestalo se to uz taky nekom?

Zkus is pohrát s nastavením midi výstupů. A pokud by ti to dělalo problémy dál pořád tak se ještě můžeš pokusit hodit defaultní nastavení zvukovky ( pokud to teda jde a nebo pokud to je chyba zvukovky)

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile
0 xLajků:

15

Re: Guitar pro

To je v prdeli :-D tak jak to nešlo, tak to zase z ničeho nic jde.. Já, že se v tom jdu porýpat, tak kdyby náhodu to zkusím a zas to valí :-D ... bože

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

16

Re: Guitar pro

klikneš tam, odkud chceš měnit a dáš F10

0 xLajků:

17

Re: Guitar pro

Zvyknul jsem si používat GP5 na zapisování nápadů a zkoušení aranží. Nevím si ale rady s exportem do Wave - poradíte někdo jak to funguje?

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků: