1

Téma: Hocke 170W

http://www.hocke.org/index.php?view=art … &sort=

Mate s nim nake zkusenosti mholi bys te mi napsat myslite ze se prosadi mezi kytaristamy a bubenikem.Dikes

0 xLajků:

2

Re: Hocke 170W

No ono to je občas těžký soudit podle watáže....pač dle mýho osobního názoru nezáleží ani tak na tom jestli máš 200 nebo 300W ale jakej ti z toho leze zvuk myslím tím jak průraznej...pač když budeš mít vohulenej apec tak aby ses skvěle slyšel tak tě ostatní zbijou protože neuslyšej nic jinýho než šílený dunění a zabasovanou zkušebnu-jak by asi musel hulit fieldy basu kdyby nerhál tak jak hraje ale zkoušel se prosadit přes volume....:-)A hlavně  problém s basou je že když hraješ ve zkušebně a stojíš kousek od toho tak se skoro neslyšíš ale stačí se trošku vzdálit a je to o něčem jiným...NO  ohledně průraznosti  jde halvně o nastavení ale nejhlavnějí o baskytaru na kterou hraješ...opět je to ale můj chabej názor:-)NO jinak když si ke kombu časem přikoupíš box tak to samozřejmě výkon nezvýší ale dodá ti to jistotu i ve vysokejch hlasitostech což bych u repráku v kombu asi už neriskoval hulit naplno...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

3

Re: Hocke 170W

Když přidáš bednu ke kombu, tak ti to většinou výkon zvýší, protože se sníží celková impedance (záleží na zapojení, ale většinou to tak je).

MusicMan Stingray, Eden WT-400 Traveler, Aguilar GS112
0 xLajků:

4

Re: Hocke 170W

Kubš + JV: není co dodat.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

5

Re: Hocke 170W

No já zas tak nevidím do impednací ale řekl bych že ti to spíš otevře větší možnosti vohulení než skutečnej výkon...ten výko 150 W se nezmění ale holt kombo naplno vohulený to asi nezvládne a bude solidně bručet...zatímco box ti dovolí víc..

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

6

Re: Hocke 170W

No a já bych ještě uvedl, že je moc důležitá citlivost reproduktorů, pokud se bude pohybovat kolem 90 dB, tak to zahoď, pokud bude kolem 100 dB a výš, tak už to bude trochu hrát. Snižovat impedanci do nekonečna nejde, ale když je v ideálním poměru 1:1, tedy 4:4 nebo 8:8, tak je to ideál

0 xLajků:

7

Re: Hocke 170W

Přesně tak jak říká Gazelle, vyšší citlivost znamená větší akustický tlak a v konečném důsledku větší hlasitost.

Cort GB 75  Crate BT 350  Peavey TVX 410
0 xLajků:

8

Re: Hocke 170W

správně. malá (přehnaná ukázka)
zesík 100W + repro 85dB = akustický tlak 105dB
zesík 10W + repro 100dB = akustický tlak 110dB
3dB navíc=dvojnásobná hlasitost, z toho výplývá že druhá možnost bude 2,6xhlasitější

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

9

Re: Hocke 170W

Spletitou cestou odkazů jsem se dostal na toto basácké fórum. Potěšilo mě, že se věnuje base a věcem okolo ní.
Ale k tématu: Maximální akustický tlak u BG210ky je 122dB.
F3 je 67Hz a frekvenční rozsah (v pásmu 10dB) je 46Hz - 6kHz.
Jinak je možné cokoli (z aparátů) vyzkoušet u mě v provozovně (Pardubice, ul. S.K.Neumanna, areál INVENTA). Snahou je mít kompletní repertoár skladem, což se mi u basových aparátů daří cca na 90%.

0 xLajků:

10

Re: Hocke 170W

2Hocke: Fajn mi o vlku a vlk..., nevim proč ale něčim mi je vaše firma nesimpatická, čim by jste mě přesvědčil abych si koupil právě váš aparát?

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

11

Re: Hocke 170W

2Gimzy
Nikoho nenutím, aby si koupil právě můj aparát! Byl-li tak pochopen můj příspěvek, nevšímejte si ho. Jenom nabízím komukoli možnost nezávazného vyzkoušení.

0 xLajků:

12

Re: Hocke 170W

Dik Mr. Hocke no ja nemuzu takovou dalku dojet no,nemoch bys mi dat slevu tisicovku smile) na BG210H asi ne no jen me to tak napadlo:D

0 xLajků:

13

Re: Hocke 170W

LOL!já bydlím v austrálii, neodečetl by mi někdo těch 20 000 co bude stát doprava? zakže když to spočítáme tak byste mi měl vlastně ještě zaplatit. lidi, uvažujte!

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

14

Re: Hocke 170W

Ale stejně je příjemné, že Mr. Hocke mezi nás zavítal.

0 xLajků:

15

Re: Hocke 170W

Ačkoliv Hocke mi nic neříká, je hezký, že nějakej výrobce takhle zkoumá zpětnou vazbu a zajímají ho názory hráčů. Naposledy to dělal  na začátku padesátých let Leo Fender... ten dokonce půjčoval hráčům nástroje a aparatury a chodil si to poslechnout na koncerty...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

16

Re: Hocke 170W

Jojo, i na mě to udělalo dojem smile Doufám že zavítá častěji, hlas odborníka by nebyl na škodu...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

17

Re: Hocke 170W

Dr. Gonzo napsal:

LOL!já bydlím v austrálii, neodečetl by mi někdo těch 20 000 co bude stát doprava? zakže když to spočítáme tak byste mi měl vlastně ještě zaplatit. lidi, uvažujte!

No dobry kdybys sis to precetl za dopravu si nic necaluju ja myslel tisicovku slevu z komba York ne z dopravy a bylo to mysleno z prdele.

0 xLajků:

18

Re: Hocke 170W

2Hocke: To neměla bejt jako náká narážka, jenom mě zajímá v čem ty vaše aparáty jsou tak dobrý když je všichni bráněj...

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

19

Re: Hocke 170W

Sorry, bral jsem to jako malilinkatou narážku (i s vtipem v pravopise). Jestli je ňákej aparát dobrej, nebo špatnej, je věcí uživatele. A ten má možnost si dnes v pohodě vybrat z široké nabídky prodejců. Takže stále trvám na tom, že nikomu své výrobky nevnucuji, jenomm nabízím možnost  (pokud má někdo zájem) si mé výrobky vyzkoušet. A v životě už to tak chodí, že je dobré si vyzkoušet víc možností, než se pro nějakou rozhodnu. I ženskou, než se pro ni rozhodneš, je dobré si vyzkoušet (myslím, jestli umí prát, vařit, žehlit atd.). Howgh, s pozdravem Hocke

0 xLajků:

20

Re: Hocke 170W

smile jo tak díky, asi máš recht wink

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků: