1

Téma: Behringer BEQ700

Nemáte zkušenosti s behringer BEQ700 - basový ekvalizér????

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

2

Re: Behringer BEQ700

ahoj, já ho mám a je v pohodě - jednotlivá pásma čitelně reagují, má i dostatečnou rezervu v zesílení, takže tím basu trochu nakopneš jako s preampem - používám ho dohromady s BDI21 a myslím, že se tím dá i s horšího aparátu nebo basy docela "udělat" zvuk. za tu cenu sotva seženeš něco lepšího (teď se určitě zvedne řada hlasů, že spousta firem dělá lepší věci, ale záleží hodně na tom, na jak vysoké úrovni hraješ).

ahoj basa

...sklapnout...a makat dál...
yamaha trb5, Hughes Kettner qc 421
0 xLajků:

3

Re: Behringer BEQ700

ok, děkuu

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

4

Re: Behringer BEQ700

caute, aj ja sa chcem spytat na tuto krabicku (Behringer BEQ700) totiz som zaciatocnik a chceme s kamosom zalozit kapelku. Aparaturu si este len zhanam a mam krasnu hnedu Jolanku (pozicana na neurcito) A myslim, ze by som potreboval nieco s cim by som si mohol "urobit" zvuk. krabicka od Boss na ktoru su same najlepsie ohlasy (na muzikeri tongue) sa mi zsa na zaciatok dost draha .. niesu korunky ..

alebo radsej posetrit? smile poprosim neaky nazor skusenejsich

0 xLajků:

5

Re: Behringer BEQ700

a co takhle něco lepšího než jolanka:) .. pak nebudeš muset laborovat, jak "udělat" zvuk lepším

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

6

Re: Behringer BEQ700

náhodou když začíná tak jolana by nemusela bejt zlo.

0 xLajků:

7

Re: Behringer BEQ700

Přihoď raději peníze ušetřené za efekt na basu a/nebo aparát. Je to rozhodně smysluplnější volba...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

8

Re: Behringer BEQ700

asi mate pravdu nebudem kraviny vymyslat.. diq za radu

0 xLajků:

9

Re: Behringer BEQ700

Konečně někdo, kdo si nechá poradit. :-)

Podle mě je krabičky vcelku zbytečné řešit, dokud člověk nemá aspoň trochu slušný základ = basa + aparát.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

10

Re: Behringer BEQ700

MatthewDiesel napsal:

náhodou když začíná tak jolana by nemusela bejt zlo.

i na foru tu někdo prodává Squira za 4k ... a taky už měl hned zájemce .. myslim ideální basa do začátků .. určitě by nemusel řešit nějaký ekvalizér

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

11

Re: Behringer BEQ700

kurcatovium napsal:

Podle mě je krabičky vcelku zbytečné řešit, dokud člověk nemá aspoň trochu slušný základ = basa + aparát.

No a taky predstavu co vlastne chce za zvuk.....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

12

Re: Behringer BEQ700

ja som zacal basnit o tej krabicke preto ze som chcel hrat u kamosa na hudbe co ma v deckej a kedze jolana je pasivna tak som bol velmi potichu... islo o predzosilnenie a tiez som chcel ze zacnem trosku experimentovat.
...ale to uz je teraz jedno uz to nepotrebujem smile

0 xLajků:

13

Re: Behringer BEQ700

Asi před pěti lety jsem jej používal, ale posléze mi přišel jako zcela zbytečný. Navíc, ten jeho hrozný šum mi začal rvát uši.  Nedoporučuji kupovat, raději připlatit za lepší basu a aparát.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků: