1

Téma: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dovolujeme si Vám oznámit navázání spolupráce s internetovým obchodem LidlMusic.cz

Pro Vás to znamená získání stálé slevy 5 - 10 % na nákup v e-shopu LidlMusic.cz.


Postup pro získání slevy:

Pokud jste již registrováni na Fóru Baskytara.com, tak není nic jednoduššího, než při objednávce zboží, na kartě Osobní údaje (třetí záložka v pořadí) napsat do pole "Poznámka" smluvené heslo: a tím je váš NICK (uživatelské jméno) na Fóru Baskytara.com. O tom, že akceptujeme slevu Vám dáme vědět na e-mail uvedený v profilu na fóru. Jestliže registrováni nejste, musíte se prvně zaregistrovat na fóru, poté pokračovat stejně (viz. začátek).

1. Registrujte se na fóru.
2. Při objednávce vyplňte do pole "Poznámka" váš NICK (uživatelské jméno).
3. Těšte se na doručení zboží v akční ceně!

pozn. Sleva 5% platí na všechno zboží. Sleva 10% platí na zboží značek Peavey, Trace Elliot a Zoom. Sleva se nesčítá s případnými dalšími slevami, vždy platí ta nejvyšší.

Věříme, že tato spolupráce bude oboustranně výhodná a přinese do budoucna mnoho spokojených zákazníků a uživatelů fóra.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

2

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Super, díky...

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

3

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Paráda..:) dík..

Tak mě napadá, jestli by nešla navázat podobná spolupráce s internetovými obchody www.ebay.com a www.talkbass.com... wink

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

4

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Diky ze se napad libi...

Klusi napsal:

Tak mě napadá, jestli by nešla navázat podobná spolupráce s internetovými obchody www.ebay.com a www.talkbass.com... wink

Zajimavy napad. Mrknu na to co by se dalo vymyslet:)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

5

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dobry, tak to hned vyzkousime. Dnes mam v planu udelat v Lidlu nakupa smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

6

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Иво napsal:

Dobry, tak to hned vyzkousime. Dnes mam v planu udelat v Lidlu nakupa smile

Super tak dej pak vedet jestli jsi dostal slevu zadarmo:)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: MK (09. 10. 2009 17.52:57)

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Super, neco urcite otestuju. Akorat mi v Opere ten reklamni bannerek leze vlevo pres menu "Index", "Seznam uzivatelu" a "Posledni navsteva. To same ve Firefoxu. IE to same.

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

8

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dobrý den,

jsem rád, že spuštění proběhlo v pořádku. Pokud budete mít dotaz ohledně zboží, systému slev, objednávek, klidně i co se vám líbí a nelíbí, které značky by jste rádi na našem webu viděli atd. Pište sem, pokud budou názory konstruktivní, tak je projednám na vyšších místech a uvidíme:)

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

9

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Tak koukám, čím dál tím nezávislejší web...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

10

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Myslím, že o žádné svobody nepřicházíš Ježíši:)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

11

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Nic proti Lídlu, resp. nemáte nic co bych potřeboval :-). Ne, neber to blbě, ale mám spíš špatné zkušenosti s dříve nezávislejma webama, které začaly suportovat různé firmy, za všechny Bandzone + kytary.cz. K zblití!

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

12

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Zaujimalo by ma ako je to so Slovenskom,funguje to iba s Českým Lidlmusic alebo aj slovenským?

0 xLajků:

13

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

ono provoz webu taky neni zadarmo...

0 xLajků:

14

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

EBbass napsal:

Zaujimalo by ma ako je to so Slovenskom,funguje to iba s Českým Lidlmusic alebo aj slovenským?

Už jsem o tomhle informoval kytaristu z naší kapely Spyrose (Dušana Korýtka), který pro slovenský Lídl provozuje slovenský e-shop www.musicmarket.sk , dost ho to zajímalo, ale zatím k tomu kluci z Lídlu asi nezaujali stanovisko. Možná pokud je kontaktujete, že je zájem, tak by se mohli k něčemu rozhýbat.

0 xLajků:

15

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

rat:: Toto je iniciativa pouze českého e-shopu Lídl Music. Lídl Music Sk je v podstatě firma se samostatným vedením a co se týče e-shopu, tak tam jsou firmy vzdáleny ještě víc. Ještě jsme se o tom nebavily.

el BassTardo::"Nic proti Lídlu, resp. nemáte nic co bych potřeboval" A co bys potřeboval? Jsme na začátku, sortiment se bude rozšiřovat.

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

16

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Ahoj Petře, vím že jste na začátku, ale já jsem už na konci :-)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

17

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

el BassTardo napsal:

ale já jsem už na konci :-)

konec = music city nééé smile

0 xLajků:

18

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

B.A.S.O.X napsal:
el BassTardo napsal:

ale já jsem už na konci :-)

konec = music city nééé smile

spíš praha music center, nyšt vár?

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

19

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

sakra, příští měsíc jsem chtěl kupovat whammy, ale tu tam nemaj, že bych to vyzkoušel big_smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

20

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Mno ono poplivat konkurenci je to nejjednodussi co se da udelat, ze smile a je docela mozny ze music center opravdu treba bude brzo koncit smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

21

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

juhuuu:: Tak Digitech Whammy je přidán do shopu, je tam dodací lhůta 3-5 dní. Pokud to budeš chtít vyzkoušet, tak ať s tím počítáš.

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

22

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Nějak tomu nerozumím: co mám mít společného s Praha Music Center?
Navíc jsem nikoho nepoplival, resp. jen jsem se pozastavil nad tím, že začala určitá spolupráce a napsal, že mám s podobným špatnou zkušenost.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

23

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Lídl Music napsal:

juhuuu:: Tak Digitech Whammy je přidán do shopu, je tam dodací lhůta 3-5 dní. Pokud to budeš chtít vyzkoušet, tak ať s tím počítáš.

S pozdravem Petr Riegel.

ou díky, hned tam mrkám a začátkem listopadu objednávám ;ú

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: Kubš (15. 10. 2009 14.05:52)

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

el BassTardo napsal:

Nějak tomu nerozumím: co mám mít společného s Praha Music Center?
Navíc jsem nikoho nepoplival, resp. jen jsem se pozastavil nad tím, že začala určitá spolupráce a napsal, že mám s podobným špatnou zkušenost.

myslím že srovnáváš nesrovnatelný a už bych se k tomu dál nevyjadřoval....jeden banner nám neublíží a sleva se někomu může hodit...pochybuju že se tu najednou vyskytnou "mrtví" uživatelé kteří budou do nebes kladně diskutovat výrobky distribuující firma Lídl

uvědom si jak tenhle server funguje....budto vykročíme směr talkbass nebo klesneme v hlubinách internetových for....

srovnáváš s bandzone....pak jistě víš kdo bandzone vede...nevím simona trošinku znám a rozhodně to není někdo kdo by si dal za životní cíl koupit každej den nový triko a gel a k tomu využil komercionalizaci svýho webu

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

25

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Jenich napsal:

spíš praha music center, nyšt vár?

No já tim myslel to, že el Bastardo tady skoro v každym druhym příspěvku posílá link na
music-city.cz, to je skoro jako by tu za ně loboval...a když píše, že v lídlu nic nepotřebuje, protože
je na konci...tak je konec nejspíš v music-city smile jestli teda elBí nekončí...
Music center to je zase jiná písnička a jestli je o konci to já nevim ...

0 xLajků:

26

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

B.A.S.O.X napsal:

je na konci

asi myslel že je HIGH...tedy High-end

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

el BassTardo napsal:

co mám mít společného s Praha Music Center?

já nevim....ajpinu? big_smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

28

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Ach jo, už je to tu zas...
Svoje linky jsem už tady vysvětloval. Čekal bych podrážděnou reakci Petra z Lídlu, nestalo se, zřejmě to bude vnímavý chlapec :-)
Zmínka o konci se smajlíkama... hele, trochu nadhledu, jak mám napsat, že nepotřebuju nic od Peavey nebo TE, navíc na e-shopech nenakupuju?
A rozhodně jsem nikoho nenapadal a nepodezříval z komercionalizace, ostatně, jak by to asi udělal? Zkuste trochu míň předjímat, někdy není na škodu se třeba zeptat...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

29

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

el BassTardo napsal:

A rozhodně jsem nikoho nenapadal a nepodezříval z komercionalizace, ostatně, jak by to asi udělal? Zkuste trochu míň předjímat, někdy není na škodu se třeba zeptat...

to já taky nechápu jak, ale pak mi vysvětli proč by se měla ztárce nezávislost....dyt to u takovýhleho formátu webu v podstatě nejde

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

30

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

el BassTardo napsal:

Ach jo, už je to tu zas...
Svoje linky jsem už tady vysvětloval. Čekal bych podrážděnou reakci Petra z Lídlu, nestalo se, zřejmě to bude vnímavý chlapec :-)
Zmínka o konci se smajlíkama... hele, trochu nadhledu, jak mám napsat, že nepotřebuju nic od Peavey nebo TE, navíc na e-shopech nenakupuju?
A rozhodně jsem nikoho nenapadal a nepodezříval z komercionalizace, ostatně, jak by to asi udělal? Zkuste trochu míň předjímat, někdy není na škodu se třeba zeptat...

...tak...a teď se začni hladit....

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

31

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Jenichu, ty jseš... prostě dobrej...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

32

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

mě se ta spolupráce prostě líbí - tady na fóru je xy lidí co mají hluboko do kapsy a sleva 5-10% může na některých věcech udělat docela zajímavou částku... je to rozhodně plus, navíc jestli člen fóra je člověk co v lidl music pracuje a je ochoten se se mnou bavit i o tom co sháním a co potřebuji a prostě to sežene nebo se o to alespoň pokusí, tak to je podle mě super!!!! Nikoho z nás nestojí fórum vůbec nic, naopak se (vedle hromady blbostí) dají vycucat užitečné informace - takže dost dobře nechápu tu negaci...

0 xLajků:

33

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Ausländer napsal:

mě se ta spolupráce prostě líbí - tady na fóru je xy lidí co mají hluboko do kapsy a sleva 5-10% může na některých věcech udělat docela zajímavou částku... je to rozhodně plus, navíc jestli člen fóra je člověk co v lidl music pracuje a je ochoten se se mnou bavit i o tom co sháním a co potřebuji a prostě to sežene nebo se o to alespoň pokusí, tak to je podle mě super!!!! Nikoho z nás nestojí fórum vůbec nic, naopak se (vedle hromady blbostí) dají vycucat užitečné informace - takže dost dobře nechápu tu negaci...

+1

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

34

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Spojeni LidlMusic a Baskytara.com bylo dohodnuto hlavne kvuli sleve. Pro uzivatele fora je to prilezitost jak nakoupit co mozna nejlevneji a zaroven moci primo oslovit cloveka, ktery se stara o eshop. Forum jako takove ziska nove cleny, ikdyz je tu riziko, ze to budou mrtve duse. Ty ale neni problem po case smazat.

Pro LidlMusic by melo spojeni prinest nove zakazniky a dostat se vice do podvedomi diky reklame.

Chapu el BassTarda kdyz varuje pred stratou zavislosti. Verim, ze se mi spoluprace podari ukocirovat tak, ze se nesnizim k zasilani napr. hromadnych emailu s reklamnim sdelenim LidlMusic. Tak to myslim dela Bandzone a kytary.cz.

Diky všem za podporu. A děkuji i za skepticismus, ktery el BassTardo vyjadril. Nikdy neni nic idealni a vzdycky je neco za neco. V nasem pripade doufam, ze jsem zvolil vyvazene podmink pro obe strany.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

35

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

simon::"zasilani napr. hromadnych emailu s reklamnim sdelenim LidlMusic" To tedy určitě ne, žádné otravné věci, stejně je nikdo nečte. Já osobně to hned mažu (bandzone, aukro....). Něco takového jsme párkrát zkusily. Poslat všem registrovaným na našich stránkách hromadný mail, třeba s akční nabídkou a bylo to téměř bez efektu:)

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

36

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Jo tak to se mi líbí:) Já to taky nečtu poněvadž spam filtr aspoň většinou funguje:) Tahle spolupráce se mi líbí, chválím:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

37

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Mně se to zdá taky OK,navíc když jsem držgrešle a fóru jsem ničím materiálně ani duchovně nepřispěl:-)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

38

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Tááák moje řeč:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

39

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Napište sem pokud vám něco v sortimentu Lidl Music chybí. Určitě nebude problem to sehnat...

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

40

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

levný pedalboard-viz. http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6417

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

41

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dobrý den,

tento týden jsme měli inventuru, která teď konečně skončila. Byl to záhul. pipa:: Prosím, je lepší, když mi napíšeš přesný typ produktu. Poté se můžu podívat, jestli jsme schopni ho sehnat v rozumné době a za kolik. Díky za pochopení.

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

42

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dobrý den,

do neděle 8.11.2009 máme v akci 16ti kanálový mix Peavey, mrkněte na naše stránky je tam banner. www.lidlmusic.cz

S pozdravem Petr.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

43

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Lídl Music napsal:

je lepší, když mi napíšeš přesný typ produktu

Pipa asi myslel tento (taky bych se za něj přimlouval - z muzikanta už mi podruhé psali, že jej objednali, ale zatím není k dostání):

Kinsman KUPB5 - case pedalboard pro efekty
http://www.hudebniraj.cz/hudebni-nastro … pro-efekty

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

44

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Jé, omlouvám se, že jsem neodepsal, nějak jsem to přehlídl nebo co....
Původně jsem myslel opravdu tento, momentálně ale ještě váhám nad nějakou změnou v pedalboardu a tak vyčkávám...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

45

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Dobrý den,

bassmani. B1 X v akční ceně. Zbyde Vám 500kilčo na struny:)

S pozdravem Petr Riegel.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E-shop / LídlMusic.cz  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 xLajků:

46

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

BX 1 mám 2roky a můžu doporučit, bez problémů. Za ty peníze se vyplatí.

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

47

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Bodre podoledne. Co takhle Peavey IPR 1600 ? Bylo by možno ? a pokud ano kde se bude pohybovat cenovka ? Děkuji

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

48

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

nevím jestli se někdo ptal (jestli ano tak sory ) kytarysta si chce koupit kombo PEAVEY VALVE KING 112  no pokud bych do objednal já tak bych mohl dostat slevu ikdyž to není basový aparát ? smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

49

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

darkevil 47 napsal:

nevím jestli se někdo ptal (jestli ano tak sory ) kytarysta si chce koupit kombo PEAVEY VALVE KING 112  no pokud bych do objednal já tak bych mohl dostat slevu ikdyž to není basový aparát ? smile

podle  toho co je napsano zde http://www.lidlmusic.cz/aktuality/vyhod … tara-com-8
tedy ze mame slevu na vsecho zbozi tak v tom nevidim problem.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

50

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Mno, vzhledem k tomu ze lidl proste neodpovida na poptavkove maily, mohl by problem nastat smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

51

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

spider napsal:

Mno, vzhledem k tomu ze lidl proste neodpovida na poptavkove maily, mohl by problem nastat

no doufám že ne smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

52

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

spider napsal:

Mno, vzhledem k tomu ze lidl proste neodpovida na poptavkove maily, mohl by problem nastat

Napisu jim at se mrknou do tohohle threadu. Me zatim odpovidali obratem.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

53

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Ja psal i na maily uvedene v kontaktech na webu, nic, ticho, nada. V podstate uz je to pase poridil sem jinej koncak

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

54

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

darkevil 47: Slevu je mozno uplatnit na cely nabizeny sortiment krome zbozi, ktere je jiz slevneno. Lisi se jen jeji vyse v zavislosti na znacce.

K Peavey IPR 1600 cenu a odhadovanou dodaci lhutu se pokusim zjistit. Obecne mame u novinek pomerne spatnou zkusenost s dostupnosti, ale uvidime.

0 xLajků:

55

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Ne, diky, ja uz to musel resit jinak, starej koncak uz sem prodal a bez aparatu sem zustat nemohl.  Ja psal i na frantisek@lidlmusic.cz, coz je email uvedeny na webu coby kontakt pro vyrizovani objednavek dotazy na zbozi a taky to bylo bez odezvy. Takze sem to poresil normalnim tezkym koncakem

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

56

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Tak to nevim, snazime se odpovidat na vsechny dotazy. Je spise pravdepodobne, ze  e-mail z nejakeho duvodu neprisel. Nicmene pokud to spechalo, tak by stejne IPR 1600 nebylo reseni.

0 xLajků:

57

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

Tak ono bylo casu relativne dost, vedel sem presne termin kdy svuj stary koncak povezu na prodej, bylo zhruba mesic a pul casu, novy koncak bude snad pristi tyden. Ale uz je to fuk, asi sem spadl do kose se Spamem nebo tak neco

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

58

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

spider napsal:

novy koncak bude snad pristi tyden.

zdar, zajímalo by mě jakej koncák máš v merku? (myslím, že svého času si zmiňoval Carvin sp. zdroj). zajímá mě to protože sám s koncákama dost laboruju smile

(na kytarach.cz je teď J.Helborg 2x250 za 20 tis., na bazaru SWR 750 od Ostravy, ale su  švorc jak nikdy). ach jo

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

59

Re: Spolupráce Fóra Baskytara.com s LidlMusic.cz

pisnu ti na mail at to tu nehnojime

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: