1

Téma: Nové snímače - podložky se sřoubkama

Dobrý den ve spolek ... tak koupil jsem si SEYMOUR DUNCAN SBP-2 za cenu 1,900 místo 2,500 takže jsem spokojen. Dneska se to chystám vyměnit ale jedno mě zarazilo. Jsou tam 4 stejné šroubky takže klasika , ale jsou tam i 4 podložky , takový malý gumový a 2 jsou větší a 2 menší. Takže mě napadlo že jeden snímače bude níž než druhej , či tak. No holt nevím jak to vyřešit a v návodu to taky není. Ty snímače jsou Precission a u těch jsem myslím neviděl aby jeden byl níž a druhej výš ... Prostě nevím kterej bude níž a kterej výš .. jestli ten pod strunama G,D nebo ten pod strunama A,E ..

Napište jak to mám udělat , pokud teda víte ... díky moc.

Poroučím se ..

Michael Tobias Design - Grendel 5  >>> Eden WTX260  >>> SWR Workingman´s 2x12
0 xLajků:

2

Re: Nové snímače - podložky se sřoubkama

Tak já osobně mám ty vnitřní kraje snímače výš než ty vnější, jestli mě teda chápeš:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

3

Re: Nové snímače - podložky se sřoubkama

Chápu .. máš oba uprostřed vyvýšený .. blíž k D,A ..  mám to teda tak udělat ? ..

Michael Tobias Design - Grendel 5  >>> Eden WTX260  >>> SWR Workingman´s 2x12
0 xLajků:

4

Re: Nové snímače - podložky se sřoubkama

jj přesně tak:) Mám to tak na obou basách. Myslím že uděláš nejlíp když to vyzkousíš různě a podle toho jak ti to bude vyhovovat:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků: