1

Téma: Předzesilovač Hartke VXL

Našel jsem na netu předzesilovač Hartke VXL http://www.guitarshop.cz/GTA/GTA_produc … gory=60000
za ty prachy o tom vážně uvažuju, nemáte někdo zkušenosti?

původně jsem plánoval to mít takto: basa---bp80(zde si navolím simulaci zesilovače a dodělám zvuk)---lampový předzesík behringer mic200(zde zvuk "ohřát", vylepšít a zesílit----tranzistorový konec---reprobox

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

2

Re: Předzesilovač Hartke VXL

Uvažuju o něm už nějakej čas. Ještě jsem na něj nehrál, ale ze stránek Samson jsem si stáhnul manuál, čet´ jsem nějaký recenze na netu a pokud můžu dle toho soudit, bude to dobrý.

0 xLajků:

3

Re: Předzesilovač Hartke VXL

a kde jsou jsou nejaké recenze?

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

4

Re: Předzesilovač Hartke VXL

No, já bych si hlavně dával pozor na technickou podporu v ČR, sice mám rád značku Hartke, ale na rožky k aparátu, které byly při koupi popraskané, jsem čekal čtyři měsíce!!!!!!!!!!!

0 xLajků:

5

Re: Předzesilovač Hartke VXL

Bohužel Ti, Gonzo, nedokážu odpovědět, protože už je to nějakej čas. Vygooglil jsem nějaký americký stránky na způsob Muzikusu, a tam si to přečet´.
Musictrade by to ale snad měl mít. V katalogu ho maj.

0 xLajků: