1

Téma: Vodpaleny?

huj

tedkons sem chvili hral na jedno kombo. tak pul hodky v poho ale najednou mi to uplne odeslo. uz to nevyda jedinej zvuk. nevite co s tim muze bejt? doufam ze to bude jenom pojistka.. kdyztak nezna nekdo nejakou opravnu v praze?? sad ono totiz neni moje a mam z toho celkem pruser

0 xLajků:

2

Re: Vodpaleny?

jestli to bylo  něco alá behringer, nebo domašmejd, tak asi odešlo výkonově poddimenzovaný repro, nebo konce díky blbýmu chlazení, nebo klidně i něco dalšího...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

3

Re: Vodpaleny?

no jestli máš nervy na jednoho dědka co tě zprudí než to vezme do opravy a pak tě případně kapku natáhne tak zajdi do Navrátilovi ulice do Audio Navrátil-je to kousek od karlova náměstí-ten by měl vědět co s tím

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Vodpaleny?

Kubš napsal:

no jestli máš nervy na jednoho dědka co tě zprudí než to vezme do opravy a pak tě případně kapku natáhne tak zajdi do Navrátilovi ulice do Audio Navrátil-je to kousek od karlova náměstí-ten by měl vědět co s tím

to von to jako takhle praktikuje? to je jako v praze jedinej kdo opravuje aparos? si nejak moc mysli...

ad problem: jednou se mi stalo ze mi dosla baterka v base a taky sem si myslel ze to je kombem ale to asi nebude tvu problem vid:)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

5

Re: Vodpaleny?

nee ale tak po zkušenosti kdy dal kytaristovi (asi) jetou lampu se slovy že už se nedělaj a má štěstí že tu má poslední nebo když se ho kluci přišli zeptat na opravu repraku a on je sprdnul proč si koupil takovej shit jako je omnitronic tak po tom mám takový zvlášntí míně ní ale zas jako problematice asi rozumí to jo:-)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

6

Re: Vodpaleny?

Viz ohmitronic: Není jejich celá bedna levnější, jak jeden profi reprák???

...JOLANA VIKOMTBASS a 10 prstů...
0 xLajků:

7

Re: Vodpaleny?

Omnitronic je snad jeste horsi smejd nez Behringer...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

8

Re: Vodpaleny?

takz mi to poslední dobou každej řiká big_smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků: