1

Téma: Hocke dotaz-kytarové kombo

mám dotaz na Mr. Hockeho náš kytarista ma vaše kombo je to udajně letitej kousek dvoukanál 50W, Celestion G12, a ted mu to zlobí  a to tak že vyhazuje pojistku v kombu po výměně zas nějakej čas hraje a pak to zas vyletí, mám podezření na jetou lampu jenže lampy by tam měli být relativně nový (kolem 1 roku) a když sem se ptal kytaristy kdo mu to měnil a jaký tam má lampy tak odpověd byla že Navrátil v praze a lampu mu tam prej dal nějakou poslední kterou našel v šuplíku se slovy že se už lampy  tohodle typu už nedělaj tak tu má poslední a tu mu tam dá-prej má štěstí že jí našel.....tenhle přístpu  se mi zdá více než podezřelej už jen kůli tomu jak všichni kytaristi čarujou s párováním lamp....
tak mě zajímá jeslti je možný aby se ve vašem starším kombu vyskytovala lampa která už se nedělá(což mi příde jako nesmysl) nebo teda náš kytarista jako nezkušenej jouda naletěl na lep....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

2

Re: Hocke dotaz-kytarové kombo

V kombu jsou 2xEL34 a 3xECC83, takže ty určitě není problém sehnat. Koncovky by měli být párovaný, aby šlo nastavit vyvážení konc. lamp (trimr OUTPUT TUBES MATCHING). Jinak by tam měla být pojistka T1,6A (teda se zpožděním - ne F, ta by při zapnutí občas vylítla).

0 xLajků:

3

Re: Hocke dotaz-kytarové kombo

jasně to sem očekával  takže můžu s klidným svědomím kytaristovy prozradit že ho jeden dědek z navrátilovy ulice ménem navrátil napálil....
mno holt příště už bude měnit lampy jinde....
jinak děkuji za odpověd

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků: