1

Téma: Jak to trenovat

Ahoj všem chtěl jsem se zeptat jak cvičit toto. http://www.youtube.com/watch?v=6pVxkUXPc-k jde mi o tu cast jak hraje napriklad v 0:22 - 0:42 jak tam lítá těma prstama tak jak to cvicit abych to mackal tak aby struna hrala tak jak ma. A abych to zvladal tak rychle jako on. Kdyz to hraju v tempu jako on drncá mi to. Může někdo poradit techniku trénování? smile

0 xLajků:

2

Re: Jak to trenovat

Cvičit, cvičit, cvičit.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

3

Re: Jak to trenovat

A mam cvičit pomalinku třeba i v tempu 60 aby to znělo nedrncalo a postupně zvyšovat BPM nebo hned rychle?

0 xLajků:

4

Re: Jak to trenovat

BlinkBass napsal:

A mam cvičit pomalinku třeba i v tempu 60 aby to znělo nedrncalo a postupně zvyšovat BPM nebo hned rychle?

Něco takového. Když mám na naučení nějakou rychlejší složitou část, tak to zkouším nejdřív v polovičním tempu. Pak můžeš třeba postupně zrychlovat. A čím víckrát si to zahraješ, tím lepší to (snad) bude. Takže se potom nediv, žes to hrál třeba stokrát big_smile

0 xLajků:

5

Re: Jak to trenovat

Zkusil bych to hrát v pomalejším tempu.. a pokud si budeš myslet,že to hraješ už nějak dlouho a furt nic,tak bych se zkusil podivat na techniku - jestli to není třeba špatnou polohou levý ruky,jestli ovládáš trsátko na tu dotyčnou skladbu.. pak bych začal cvičit takový ty dementní tréningy,co fakt nemám rád big_smile

0 xLajků:

6

Re: Jak to trenovat

urcite to hraj radsi pomalu ale presne a tak aby to znelo a postupne zrychluj....

anybody wants to get mellow, you can turn around and get the fuck out of here
0 xLajků:

7

Re: Jak to trenovat

A skonci klidne o trosku rychlejc, nez v originale - paxe ti tobude hrat uplne pohodove. Ja se snazim koncivat na 125% puvodni rychlosti. Dyz to teda de...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

8

Re: Jak to trenovat

hlavně se nesnaž hrát jako on..drží se co kost to prase 8¨-)

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

9

Re: Jak to trenovat

Jojo, na něj se zase moc nedívej, drží to jak říká chroust..:) Pěkně začni zpomala a dej si bacha, ať levou ruku nedržíš křečovitě....

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

10

Re: Jak to trenovat

Děkuju moc smile Máte to u mě chlapci tongue

0 xLajků:

11

Re: Jak to trenovat

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/l … cygnus.mp3
Přesně takovýhle a podobný linky mě rytmicky berou,bohužel je nemůžu pochopit jak to zahrát.. počítat si do jinýho taktu?

0 xLajků:

12

Re: Jak to trenovat

Ty jo,nevíte,jak na to????

0 xLajků:

13

Re: Jak to trenovat

Rozepsat do tabu na dvaatricetinky. Dat si s tim tu praci.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

14

Re: Jak to trenovat

Ono to asi jinak nepude. Ale je to blázen,takhle to přesně hrát.. a přitom minimum tónů

0 xLajků:

15

Re: Jak to trenovat

Lukáš napsal:

Ale je to blázen,takhle to přesně hrát.. a přitom minimum tónů

Tak to kazdopadne. Drzim palce.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků: